Wrocław Białowieska 72

Mieszkanie przy ul. Białowieska 72 w Wrocławiu. Poniższy raport ma charakter poglądowy i prezentuje przybliżone informacje o przykładowym mieszkaniu w budynku. W celu uzyskania szczegółowych i aktualnych danych należy zamówić ekspertyzę nieruchomości.Położenie mieszkania


Mieszkanie położone jest przy ulicy Białowieska w budynku numer 72.

Gmina: Wrocław
Powiat: Wrocław
Województwo: dolnośląskie
Adres mieszkania: ul. Białowieska 72, Wrocław

Budynek: Mieszkanie połozone jest w budynku wielorodzinnymInformacje o stanie prawnym nieruchomości


Stan prawny mieszkania na ul. Białowieska 72 w Wrocławiu jest uregulowany. Oznacza to, że prawa do tego mieszkania określone są w dokumencie o nazwie księga wieczysta. To właśnie księgi wieczyste prowadzone są dla potrzeb ustalenia stanu prawnego nieruchomości (art.1 ust.1 ustawy o księgach wieczystych i hipotece). Informacje o aktualnym stanie prawnym nieruchomości zawarte są w księgach wieczystych lub w przypadku ich braku braku - w zbiorach dokumentów.

Przez nieruchomość o nieuregulowanym stanie prawnym rozumie się nieruchomość, dla której ze względu na brak księgi wieczystej, zbioru dokumentów albo innych dokumentów nie można ustalić osób, którym przysługują do niej prawa rzeczowe. Za brak uregulowanego stanu prawnego można również uznać niezgodność pomiędzy stanem prawnym ujawnionym w KW a faktycznym stanem prawnym. Regulacja stanu prawnego nieruchomości sprowadza się do wykazania aktualnego stanu prawnego dotyczącego danej nieruchomości.
Nieuregulowany stan prawny nieruchomości to nic innego jak niezgodność zapisów w księdze ze stanem faktycznym. Może być też tak, że księga zaginęła lub została częściowo lub całkowicie zniszczona.Numer księgi wieczystej


Opisywane mieszkanie przy Białowieska w Wrocławiu ma założoną księgę wieczystą. Księgę wieczystą prowadzi Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu, IV Wydział Ksiąg Wieczystych (Podwale 30). Mieszkanie nie zostało wyodrębnione z budynku jako osobna nieruchomość. W związku z tym nie ma oddzielnej niż budynek księgi wieczystej.
Numer księgi wieczystej mieszkania na ul. Białowieska 72 w Wrocławiu to WR1K / 00******/ 0*.
*Po złożeniu zawiówienia na ustalenie numeru księgi wieczystej otrzymasz pełny numer księgi wieczystej dla tej nieruchomości (bez gwiazdek).


Jak zamówić ustalenie numeru księgi wieczystej?


Ustalimy dla Ciebie księgę wieczystą mieszkania przy ul. Białowieska 72. To w księdze wieczystej znajdują się wszystkie informacje dotyczące stanu prawnego nieruchomości. Księgi wieczyste zawierają najważniejsze dane o właścicielu mieszkania, powierzchni, kredycie hipotecznym, roszczeniach i prawach innych osób. W księgach wieczystych przedstawiono imię i nazwisko właściciela i współwłaścicieli. Z ksiąg wieczystych dowiesz się wszystkiego co należy wiedzieć przed zakupem mieszkania. Jeżeli chcesz otrzymać informacje o mieszkaniu przy ul. Białowieska 72 , Wrocław lub innym to zamów księgę wieczystą za jedyne 25,99 zł. Wystarczy podać adres nieruchomości.Przeznaczenie i powierzchnia mieszkania


Lokal przy Białowieska w Wrocławiu przeznaczony jest do celów mieszkalnych. W księdze wieczystej istnieje zapis ze przeznaczeniem tej nieruchomości jest lokal mieszkalny.

Przeznaczenie na cele mieszkalne oznacza, że lokal nie może być wykorzystywany na inne cele niż jako mieszkanie. Według § 3. Rozporządzenia Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie - przez mieszkanie należy rozumieć zespół pomieszczeń mieszkalnych i pomocniczych, mający odrębne wejście, wydzielony stałymi przegrodami budowlanymi, umożliwiający stały pobyt ludzi i prowadzenie samodzielnego gospodarstwa domowego.

Mieszkanie na ul. Białowieska 72 posiada powierzchnię 32.7 m2. Jest to powierzchnia najczęściej poszukiwana na rynku. Badania na rynku mieszkaniowym wskazują, że zdecydowana większość popytu koncentruje się wokół mieszkań określanych mianem małych lub średnich, co oznacza metraż między 30 a 60 m2. Zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym rośnie popyt na małe i średnie mieszkania.


Właściciel mieszkania


Mieszkanie posiada tylko jednego właściciela. To kto jest właścicielem tego mieszkania można sprawdzić w księdze wieczystej w dziale drugim. Po zamówieniu numeru księgi wieczystej lub ekspertyzy otrzymasz pełne informacje o nieruchomości przy ul. Białowieska 72 w Wrocławiu w tym informacje o właścicielu tego mieszkania.Kredyt hipoteczny


Mieszkanie jest obciążone hipoteką (kredytem hipotecznym). W celu uzyskania szczegółowych informacji o kredycie hipotecznym należy zamówić ustalenie numeru księgi wieczystej lub ekspertyzę nieruchomości przy ul. Białowieska 72 w Wrocławiu.
Informacje o kredycie hipotecznym znajdują się w dziale IV księgi wieczystej. Dowiesz się z tego działu jaka jest wysokość kredytu hipotecznego i waluta, jaki bank udzielił kredytu, jaki jest okres kredytowania.

Jeżeli szukasz kredytu hipotecznego nasi niezależni specjaliści znajdą najlepszą ofertę dla mieszkania, ktróre chcesz kupić.

Poinformujemy Cię jaki bank udzieli najlepszego kredytu hipotecznego. Jaki bank da najlepsze warunki i zaoferuje najniższe oprocentowanie. Otrzymasz bezpłatną pomoc eksperta w wyborze najtańszej oferty kredytowej.Dowiesz się jaki bank ma najtańszą dla Ciebie ofertę kredytu hipotecznego i jakie są warunki przyznawania kredytu hipotecznego. Nie musisz już samodzielnie studiować ofert banków. Skorzystaj z pomocy specjalisty - niezależnego Doradcy Kredytowego. Pomoc doradcy jest całkowicie darmowa. Doradca obliczy Twoją zdolność kredytową i porówna ratę kredytu we wszystkich bankach, w których możesz otrzymać kredyt hipoteczny. Doradca pomoże Ci również w formalnościach i wypełnianiu dokumentów, a także w uzyskaniu najlepszych warunków w danym banku. Zostaw nam dane kontaktowe, a doradca oddzwoni do Ciebie!Przedmiotowa nieruchomość a otoczenie


Otoczenie jest bardzo istotnym atrybutem nieruchomości i często decyduje o akceptacji danego mieszkania. Na podstawie przeprowadzonej analizy niektóre sąsiedztwo cechuje się wysoką uciążliwością. Niepożądanymi sąsiadami mieszkań są hostele, dyskoteki, puby, całodobowe sklepy monopolowe i restauracje. Część mieszkańców Wrocławia nie akceptuje także takiego sąsiedztwa jak szkoły podstawowe, akademiki, przedszkola, kluby fitness i siłownie a nawet banki.
Bez wątpienia trzema najbardziej pożądanymi przez potencjalnych nabywców obiektami w sąsiedztwie kupowanej nieruchomości są: przystanek komunikacji miejskiej (ok. 77% wskazań), tereny zielone, czyli lasy, parki, łąki oraz sklep spożywczy. Wszystkie trzy z wyżej wymienionych podwyższają komfort codziennego życia mieszkańców Wrocławia – ułatwiają dojazd do pracy/szkoły, zapewniają miejsce do spacerów oraz kojarzą się ze spokojem i zwiększają wygodę codziennych zakupów (tych drobnych, dla których nie warto jechać do centrum handlowego czy hipermarketu). Powyższe sąsiedztwo jest preferowane przez klientów w każdej fazie cyklu życia. Dla klientów posiadających dzieci w odpowiednim wieku bardzo duże znaczenie miały ponadto bliskość przedszkola, szkoły podstawowej, przychodni oraz apteki – czyli obiektów, bez których ciężko wyobrazić sobie bieżące funkcjonowanie rodziny z dzieckiem.

Sąsiedztwo mieszkania przy ul. Białowieska 72


Do najbliższego otoczenia mieszkania przy Białowieska 72 należy:

Poczta Polska - 165 m (ul. Bobrza 2) ,
Eurokiosk - 264 m (ul. Popowicka 134) ,
Allianz - 300 m (ul. Popowicka 28) ,
Shell - 456 m (ul. Małopanewska 2) ,
Kaufland - 490 m (ul. Legnicka 62A) ,
Adidas - 574 m (ul. Wejherowska 28)


Preferencje mieszkańców Wrocławia


Mieszkańcy Wrocławia najczęściej szukają mieszkań małych lub średnich o powierzchni między 30-60 m2. Tych transakcji jest najwięcej na rynku mieszkaniowym w Wrocławiu. Mieszkania powyżej 78 metrów kwadratowych są relatywnie rzadziej przedmiotem poszukiwań. Poza metrażem mieszkania, mieszkańcy Wrocławia zwracają również uwagę na liczbę pokoi w mieszkaniu. Najczęściej poszukiwane są mieszkania 2-pokojowe oraz 3-pokojowe.
Nabywcy z Wrocławia za niezbędne elementy mieszkań uznają piwnice i drzwi antywłamaniowe. Coraz częściej klienci z Wrocławia szukają wind i udogodnień dla osób niepełnosprawnych. Dziwić może niskie zainteresowanie parkingami podziemnymi. Być może jest to związane z wciąż wysoką ceną początkową oraz dalszymi opłatami.
Najważniejszym kryterium selekcji podczas poszukiwania mieszkania pozostaje cena – mieszkańcy Wrocławia kupują po prostu takie mieszkania, na jakie ich stać. Większość potencjalnych nabywców wskazywało ten czynnik jako decydujący przy wyborze lokalu mieszkalnego. Zdolność kredytowa to znaczące ograniczenie przy podejmowaniu decyzji o zakupie mieszkania. Funkcjonalność mieszkania, otoczenie, standard wykończenia, rozkład mieszkania, położenie na piętrze oraz usytuowanie względem stron świata to czynniki, które w najmniejszym stopniu decydują o wyborze mieszkania choć są często wymieniane przez nabywców mieszkań.


Ceny mieszkań
           przy ul. Białowieska 72 w Wrocławiu oraz okolicyPo przeanalizowaniu aktualnych ofert mieszkań w okolicy przedmiotowego mieszkania wynika, że średnia cena ofertowa jednego metra kwadratowego podobnych mieszkań w otoczeniu mieszkania przy ul. Białowieska 72 w Wrocławiu kształtuje się na poziomie 5 583 zł/ m2. Przy takiej cenie jednostkowej oferta za te mieszkanie powinna wynieść 184 239 zł. Ceny ofertowe są zazwyczaj nieco zawyżone gdyż pozostawiają pole do negocjacji. Statystycznie cena ofertowa jest o 4% - 9% wyższa od ostatecznej ceny transakcyjnej. Wskaźnik ten różni się w zależności od powierzchni mieszkania i lokalizacji oraz miasta.
Sugerowana cena transakcyjna mieszkania w budynku przy ul. Białowieska 72 w Wrocławiu o powierzchnii 32.7 m2 wynieść powinna 171 342 zł dając jednostkową cenę metra kwadratowego na poziomie 4 829 zł/ m2.

Nie posiadamy informacji aby jakieś mieszkanie w tym budynku było na sprzedaż lub wynajem. Jeżeli jesteś zinteresowany sprzedażą, wynajmem lub kupnem mieszkania w tym budynku napisz do nas a dodamy darmowe ogłoszenie.Zestawienie najważniejszych danych
          o mieszkaniu przy ul. Białowieska 72, Wrocław


Gmina: Wrocław
Województwo: dolnośląskie
Powiat: Wrocław
Przeznaczenie: mieszkanie
Adres mieszkania:

ul. Białowieska 72 , Wrocław

Informacje o budynku: Mieszkanie połozone jest w budynku wielorodzinnym
Powierzchnia przykładowego mieszkania w budynku: 32.7 m2
Średnia cena ofertowa jednego metra kwadratowego mieszkań w sąsiedztwie 5 583 zł/ m2
Sugerowana cena ofertowa mieszkania
Statystycznie cena ofertowa jest o 4% - 9% wyższa od ceny transakcyjnej
184 239 zł
Sugerowana cena transakcyjna 171 342 zł ( 4 829 zł/ m2 )

Właściciel mieszkania:

Dowiedz się kto jest właścicielem nieruchomości
Czy istnieją współwłaściciele: Mieszkanie posiada tylko jednego właściciela
Odrębność lokali w budynku: Mieszkanie nie zostało wyodrębnione z budynku
Data założenia księgi wieczystej: Brak informacji o dacie założenia księgi wieczystej
Czy mieszkanie posiada udział w gruncie: Lokal posiada udziały w działce, na której jest położony
Czy istnieją roszczenia, ograniczenia lub prawa osób trzecich: Brak wpisów w dziale III księgi wieczystej
Kredyt hipoteczny: Nieruchomość jest obciążona hipoteką

Kod wydziału sądu rejonowego:

WR1K
Numer księgi wieczystej
WR1K / 00******/ 0
Po złożeniu zamówienia otrzymasz numer księgi wieczystej mieszkania lub innej nieruchomosci

Sąd prowadzący księgę wieczystą

Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu
Podwale 30
50-040 Wrocław
IV Wydział Ksiąg Wieczystych

Aktualność danych:

Uwaga!
Powyższe dane mogą być nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne dane ustal numer księgi wieczystej

Najbliższe sąsiedztwo:

Poczta Polska - 165 m
Eurokiosk - 264 m
Allianz - 300 m
Shell - 456 m
Kaufland - 490 m
Adidas - 574 m
Wykres
  Inne mieszkania i lokale w Wrocławiu


Żeromskiego 77, 62.4 m2
Mieszkanie ul. Żeromskiego 77 / 2, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****2 / 0
Kościuszki 16, 47.7 m2
Mieszkanie pl. Kościuszki 16 / 4, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****3 / 4
Zegadłowicza 6, 73.1 m2
Mieszkanie ul. Zegadłowicza 6 / 3, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****4 / 5
Mosiężna 15, 47.5 m2
Mieszkanie ul. Mosiężna 15 / 32, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****5 / 5
Balonowa 43, 54.4 m2
Mieszkanie ul. Balonowa 43 / 59, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****9 / 7
Spiżowa 5, 44.1 m2
Mieszkanie ul. Spiżowa 5 / 15, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****8 / 8
Budziszyńska 76, 51.4 m2
Mieszkanie ul. Budziszyńska 76 / 1, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****0 / 7
Lubińska 12, 48.3 m2
Mieszkanie ul. Lubińska 12 / 6, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****1 / 6
Cybulskiego 29, 37.2 m2
Mieszkanie ul. Cybulskiego 29 / 1, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****6 / 8
Żmigrodzka 106, 16.5 m2
Mieszkanie ul. Żmigrodzka 106 / 4, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****8 / 9
Kosynierów Gdyńskich 10, 66.5 m2
Mieszkanie ul. Kosynierów Gdyńskich 10 / 4, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****6 / 1
Nowodworska 101, 64.2 m2
Mieszkanie ul. Nowodworska 101 / 28, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****3 / 0
Zemska 18, 51.4 m2
Mieszkanie ul. Zemska 18 / 29, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****2 / 3
Sowińskiego 11, 55 m2
Mieszkanie ul. Sowińskiego 11 / 1, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****8 / 2
Reja 79, 49.3 m2
Mieszkanie ul. Reja 79 / 2, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****8 / 0
Bezpieczna 77, 64.1 m2
Mieszkanie ul. Bezpieczna 77 / 4, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****2 / 5


Zobacz wszystkie mieszkania Wrocław

Posiadamy informacje o mieszkaniach oraz lokalach użytkowych w tych budynkach przy Białowieska w Wrocławiu:

Białowieska 10
Białowieska 101
Białowieska 11
Białowieska 22
Białowieska 23
Białowieska 27
Białowieska 33
Białowieska 42
Białowieska 54
Białowieska 80
Białowieska 12
Białowieska 13
Białowieska 14
Białowieska 15
Białowieska 16
Białowieska 17
Białowieska 18
Białowieska 19
Białowieska 20
Białowieska 21
Białowieska 24
Białowieska 26
Białowieska 28
Białowieska 29
Białowieska 30
Białowieska 31
Białowieska 32
Białowieska 34
Białowieska 35
Białowieska 36
Białowieska 37
Białowieska 38
Białowieska 39
Białowieska 4
Białowieska 40
Białowieska 41
Białowieska 43
Białowieska 44
Białowieska 46
Białowieska 48
Białowieska 5
Białowieska 50
Białowieska 52
Białowieska 6
Białowieska 68
Białowieska 7
Białowieska 70
Białowieska 72
Białowieska 74
Białowieska 76
Białowieska 78
Białowieska 8
Białowieska 82
Białowieska 9


  Co to jest Księga Wieczysta?

Księga Wieczysta - decydujący dokument dla każdej nieruchomości Księga wieczysta to rejestr, który prowadzi się w celu ustalenia stanu prawnego nieruchomości. Zanim zawrzemy transakcję kupna działki budowlanej, powinniśmy sprawdzić jaki jest jej stan prawny. W polskim systemie prawa nie została przyjęta zasada powszechności ksiąg wieczystych i nie ma obowiązku ich zakładania i prowadzenia dla każdej nieruchomości. Z księgi wieczystej dowiemy się między innymi kto jest właścicielem nieruchomości oraz, co najważniejsze, czy nieruchomość jest obciążona prawami osób trzecich. Od 1 października 2003 r. wprowadzany jest system informatyczny prowadzenia ksiąg wieczystych. Przy każdej księdze wieczystej prowadzi się akta księgi wieczystej, do których składa się w porządku chronologicznym wszelkie dokumenty i inne pisma dotyczące nieruchomości. Dla każdej nieruchomości prowadzi się odrębną księgę wieczystą, chyba, że przepisy szczególne stanowią inaczej. Księgi wieczyste nie mogą być wydawane poza budynek sądu w przeciwieństwie do akt. W przypadku ksiąg wieczystych objętych systemem informatycznym, księgi wieczyste stanowią wydruki komputerowe zawierające treść odpowiadającą poszczególnym działom i łamom.

Księga wieczysta to najważniejszy dokument nieruchomości. Sprawdź księgę wieczystą zanim podejmiesz decyzję o zakupie mieszkania lub lokalu. Nigdy nie lekceważ zapisów z księgi wieczystej - może to mieć poważne skutki prawne. Nieruchomość (działka, mieszkanie, lokal, budynek) bez założonej księgi wieczystej może nieść za sobą szereg zagrożeń. Pomożemy Ci znaleźć numer księgi wieczystej każdej nieruchomości. Wystarczy podać adres mieszkania lub lokalu.


Sprawdź nieruchomość: Wrocław księga wieczysta numer WR1K /00******/ 0 - mieszkanie ul Białowieska
Słowa kluczowe:
nr księgi wieczystej po nazwisku przeglądarka księgi wieczystej
Umeblowanie mieszkania Numer księgi wieczystej
Szukam mieszkania
Ubezpieczenia meszkania Nr Księgi wieczystej