Wrocław, mieszkanie 90 m2 Promień

Wrocław przy ul. Promień 33 - wybrane informacje o mieszkaniu. Poniższy raport ma charakter poglądowy i prezentuje przybliżone informacje o przykładowym mieszkaniu w budynku. W celu uzyskania szczegółowych i aktualnych danych należy zamówić ekspertyzę nieruchomości.Położenie mieszkania


Mieszkanie położone jest przy ulicy Promień w budynku numer 33.

Gmina: Wrocław
Powiat: Wrocław
Województwo: dolnośląskie
Adres mieszkania: ul. Promień 33, Wrocław

Budynek: Mieszkanie połozone jest w budynku wielorodzinnymInformacje o stanie prawnym nieruchomości


Stan prawny mieszkania na ul. Promień 33 w Wrocławiu jest uregulowany. Oznacza to, że prawa do tego mieszkania określone są w dokumencie o nazwie księga wieczysta. To właśnie księgi wieczyste prowadzone są dla potrzeb ustalenia stanu prawnego nieruchomości (art.1 ust.1 ustawy o księgach wieczystych i hipotece). Informacje o aktualnym stanie prawnym nieruchomości zawarte są w księgach wieczystych lub w przypadku ich braku braku - w zbiorach dokumentów.

Przez nieruchomość o nieuregulowanym stanie prawnym rozumie się nieruchomość, dla której ze względu na brak księgi wieczystej, zbioru dokumentów albo innych dokumentów nie można ustalić osób, którym przysługują do niej prawa rzeczowe. Za brak uregulowanego stanu prawnego można również uznać niezgodność pomiędzy stanem prawnym ujawnionym w KW a faktycznym stanem prawnym. Regulacja stanu prawnego nieruchomości sprowadza się do wykazania aktualnego stanu prawnego dotyczącego danej nieruchomości.
Nieuregulowany stan prawny nieruchomości to nic innego jak niezgodność zapisów w księdze ze stanem faktycznym. Może być też tak, że księga zaginęła lub została częściowo lub całkowicie zniszczona.Numer księgi wieczystej


Przedmiotowe mieszkanie przy Promień w Wrocławiu ma założoną księgę wieczystą. Księgę wieczystą prowadzi Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu, IV Wydział Ksiąg Wieczystych (Podwale 30). Mieszkanie nie zostało wyodrębnione z budynku jako osobna nieruchomość. W związku z tym nie ma oddzielnej niż budynek księgi wieczystej.
Numer księgi wieczystej mieszkania na ul. Promień 33 w Wrocławiu to WR1K / 00******/ 0*.
*Po złożeniu zawiówienia na ustalenie numeru księgi wieczystej otrzymasz pełny numer księgi wieczystej dla tej nieruchomości (bez gwiazdek).


Jak zamówić ustalenie numeru księgi wieczystej?


Ustalimy dla Ciebie księgę wieczystą mieszkania przy ul. Promień 33. To w księdze wieczystej znajdują się wszystkie informacje dotyczące stanu prawnego nieruchomości. Księgi wieczyste zawierają najważniejsze dane o właścicielu mieszkania, powierzchni, kredycie hipotecznym, roszczeniach i prawach innych osób. W księgach wieczystych przedstawiono imię i nazwisko właściciela i współwłaścicieli. Z ksiąg wieczystych dowiesz się wszystkiego co należy wiedzieć przed zakupem mieszkania. Jeżeli chcesz otrzymać informacje o mieszkaniu przy ul. Promień 33 , Wrocław lub innym to zamów księgę wieczystą za jedyne 25,99 zł. Wystarczy podać adres nieruchomości.Przeznaczenie i powierzchnia mieszkania


Lokal przy Promień w Wrocławiu przeznaczony jest do celów mieszkalnych. W księdze wieczystej istnieje zapis ze przeznaczeniem tej nieruchomości jest lokal mieszkalny.

Przeznaczenie na cele mieszkalne oznacza, że lokal nie może być wykorzystywany na inne cele niż jako mieszkanie. Według § 3. Rozporządzenia Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie - przez mieszkanie należy rozumieć zespół pomieszczeń mieszkalnych i pomocniczych, mający odrębne wejście, wydzielony stałymi przegrodami budowlanymi, umożliwiający stały pobyt ludzi i prowadzenie samodzielnego gospodarstwa domowego.

Mieszkanie na ul. Promień 33 posiada powierzchnię 85.1 m2. Jest to stosunkowo duża powierzchnia.
Wrocław to miejsce, gdzie klient poszukuje najczęściej mieszkania o powierzchni od 51 do 60 m2. Takich transakcji jest najwięcej w Wrocławiu.


Właściciel mieszkania


Mieszkanie posiada tylko jednego właściciela. To kto jest właścicielem tego mieszkania można sprawdzić w księdze wieczystej w dziale drugim. Po zamówieniu numeru księgi wieczystej lub ekspertyzy otrzymasz pełne informacje o nieruchomości przy ul. Promień 33 w Wrocławiu w tym informacje o właścicielu tego mieszkania.Kredyt hipoteczny


Mieszkanie nie ma kredytu hipotecznego. Informacje mogą być nieaktualne. W celu uzyskania pełnej informacji o mieszkaniu przy ul. Promień 33 w Wrocławiu należy zamówić numer księgi wieczystej lub ekspertyzę.
Jeżeli szukasz kredytu hipotecznego nasi niezależni specjaliści znajdą najlepszą ofertę dla mieszkania, ktróre chcesz kupić.

Poinformujemy Cię jaki bank udzieli najlepszego kredytu hipotecznego. Jaki bank da najlepsze warunki i zaoferuje najniższe oprocentowanie. Otrzymasz bezpłatną pomoc eksperta w wyborze najtańszej oferty kredytowej.Dowiesz się jaki bank ma najtańszą dla Ciebie ofertę kredytu hipotecznego i jakie są warunki przyznawania kredytu hipotecznego. Nie musisz już samodzielnie studiować ofert banków. Skorzystaj z pomocy specjalisty - niezależnego Doradcy Kredytowego. Pomoc doradcy jest całkowicie darmowa. Doradca obliczy Twoją zdolność kredytową i porówna ratę kredytu we wszystkich bankach, w których możesz otrzymać kredyt hipoteczny. Doradca pomoże Ci również w formalnościach i wypełnianiu dokumentów, a także w uzyskaniu najlepszych warunków w danym banku. Zostaw nam dane kontaktowe, a doradca oddzwoni do Ciebie!Przedmiotowa nieruchomość a otoczenie


Otoczenie jest bardzo istotnym atrybutem nieruchomości i często decyduje o akceptacji danego mieszkania. Na podstawie przeprowadzonej analizy niektóre sąsiedztwo cechuje się wysoką uciążliwością. Niepożądanymi sąsiadami mieszkań są hostele, dyskoteki, puby, całodobowe sklepy monopolowe i restauracje. Część mieszkańców Wrocławia nie akceptuje także takiego sąsiedztwa jak szkoły podstawowe, akademiki, przedszkola, kluby fitness i siłownie a nawet banki.
Bez wątpienia trzema najbardziej pożądanymi przez potencjalnych nabywców obiektami w sąsiedztwie kupowanej nieruchomości są: przystanek komunikacji miejskiej (ok. 77% wskazań), tereny zielone, czyli lasy, parki, łąki oraz sklep spożywczy. Wszystkie trzy z wyżej wymienionych podwyższają komfort codziennego życia mieszkańców Wrocławia – ułatwiają dojazd do pracy/szkoły, zapewniają miejsce do spacerów oraz kojarzą się ze spokojem i zwiększają wygodę codziennych zakupów (tych drobnych, dla których nie warto jechać do centrum handlowego czy hipermarketu). Powyższe sąsiedztwo jest preferowane przez klientów w każdej fazie cyklu życia. Dla klientów posiadających dzieci w odpowiednim wieku bardzo duże znaczenie miały ponadto bliskość przedszkola, szkoły podstawowej, przychodni oraz apteki – czyli obiektów, bez których ciężko wyobrazić sobie bieżące funkcjonowanie rodziny z dzieckiem.

Sąsiedztwo mieszkania przy ul. Promień 33


Do najbliższego otoczenia mieszkania przy Promień 33 należy:

Bank Pekao - 155 m (ul. Spółdzielcza 1A) ,
InPost Paczkomat - 317 m (ul. Promień 4) ,
Poczta Polska - 419 m (ul. Olszewskiego 69) ,
ING - 419 m (ul. Olszewskiego 69) ,
Poczta Polska - 556 m (ul. Jackowskiego 54) ,
Poczta Polska - 568 m (ul. Partyzantów 17) ,
SKOK - 628 m (ul. Jackowskiego 57)


Preferencje mieszkańców Wrocławia


Mieszkańcy Wrocławia najczęściej szukają mieszkań małych lub średnich o powierzchni między 30-60 m2. Tych transakcji jest najwięcej na rynku mieszkaniowym w Wrocławiu. Mieszkania powyżej 78 metrów kwadratowych są relatywnie rzadziej przedmiotem poszukiwań. Poza metrażem mieszkania, mieszkańcy Wrocławia zwracają również uwagę na liczbę pokoi w mieszkaniu. Najczęściej poszukiwane są mieszkania 2-pokojowe oraz 3-pokojowe.
Nabywcy z Wrocławia za niezbędne elementy mieszkań uznają piwnice i drzwi antywłamaniowe. Coraz częściej klienci z Wrocławia szukają wind i udogodnień dla osób niepełnosprawnych. Dziwić może niskie zainteresowanie parkingami podziemnymi. Być może jest to związane z wciąż wysoką ceną początkową oraz dalszymi opłatami.
Najważniejszym kryterium selekcji podczas poszukiwania mieszkania pozostaje cena – mieszkańcy Wrocławia kupują po prostu takie mieszkania, na jakie ich stać. Większość potencjalnych nabywców wskazywało ten czynnik jako decydujący przy wyborze lokalu mieszkalnego. Zdolność kredytowa to znaczące ograniczenie przy podejmowaniu decyzji o zakupie mieszkania. Funkcjonalność mieszkania, otoczenie, standard wykończenia, rozkład mieszkania, położenie na piętrze oraz usytuowanie względem stron świata to czynniki, które w najmniejszym stopniu decydują o wyborze mieszkania choć są często wymieniane przez nabywców mieszkań.


Ceny mieszkań
           przy ul. Promień 33 w Wrocławiu oraz okolicyPo przeanalizowaniu aktualnych ofert mieszkań w okolicy przedmiotowego mieszkania wynika, że średnia cena ofertowa jednego metra kwadratowego podobnych mieszkań w otoczeniu mieszkania przy ul. Promień 33 w Wrocławiu kształtuje się na poziomie 6 004 zł/ m2. Przy takiej cenie jednostkowej oferta za te mieszkanie powinna wynieść 510 340 zł. Ceny ofertowe są zazwyczaj nieco zawyżone gdyż pozostawiają pole do negocjacji. Statystycznie cena ofertowa jest o 4% - 9% wyższa od ostatecznej ceny transakcyjnej. Wskaźnik ten różni się w zależności od powierzchni mieszkania i lokalizacji oraz miasta.
Sugerowana cena transakcyjna mieszkania w budynku przy ul. Promień 33 w Wrocławiu o powierzchnii 85.1 m2 wynieść powinna 474 616 zł dając jednostkową cenę metra kwadratowego na poziomie 5 193 zł/ m2.

Nie posiadamy informacji aby jakieś mieszkanie w tym budynku było na sprzedaż lub wynajem. Jeżeli jesteś zinteresowany sprzedażą, wynajmem lub kupnem mieszkania w tym budynku napisz do nas a dodamy darmowe ogłoszenie.Zestawienie najważniejszych danych
          o mieszkaniu przy ul. Promień 33, Wrocław


Gmina: Wrocław
Województwo: dolnośląskie
Powiat: Wrocław
Przeznaczenie: mieszkanie
Adres mieszkania:

ul. Promień 33 , Wrocław

Informacje o budynku: Mieszkanie połozone jest w budynku wielorodzinnym
Powierzchnia przykładowego mieszkania w budynku: 85.1 m2
Średnia cena ofertowa jednego metra kwadratowego mieszkań w sąsiedztwie 6 004 zł/ m2
Sugerowana cena ofertowa mieszkania
Statystycznie cena ofertowa jest o 4% - 9% wyższa od ceny transakcyjnej
510 340 zł
Sugerowana cena transakcyjna 474 616 zł ( 5 193 zł/ m2 )

Właściciel mieszkania:

Dowiedz się kto jest właścicielem nieruchomości
Czy istnieją współwłaściciele: Mieszkanie posiada tylko jednego właściciela
Odrębność lokali w budynku: Mieszkanie nie zostało wyodrębnione z budynku
Data założenia księgi wieczystej: Brak informacji o dacie założenia księgi wieczystej
Czy mieszkanie posiada udział w gruncie: Lokal posiada udziały w działce, na której jest położony
Czy istnieją roszczenia, ograniczenia lub prawa osób trzecich: Brak wpisów w dziale III księgi wieczystej
Kredyt hipoteczny: Nieruchomość nie ma kredytu hipotecznego

Kod wydziału sądu rejonowego:

WR1K
Numer księgi wieczystej
WR1K / 00******/ 0
Po złożeniu zamówienia otrzymasz numer księgi wieczystej mieszkania lub innej nieruchomosci

Sąd prowadzący księgę wieczystą

Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu
Podwale 30
50-040 Wrocław
IV Wydział Ksiąg Wieczystych

Aktualność danych:

Uwaga!
Powyższe dane mogą być nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne dane ustal numer księgi wieczystej

Najbliższe sąsiedztwo:

Bank Pekao - 155 m
InPost Paczkomat - 317 m
Poczta Polska - 419 m
ING - 419 m
Poczta Polska - 556 m
Poczta Polska - 568 m
SKOK - 628 m
Wykres
  Inne mieszkania i lokale w Wrocławiu


Oboźna 46, 98.5 m2
Mieszkanie ul. Oboźna 46 / 2, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****6 / 7
Tęczowa 72, 49.8 m2
Mieszkanie ul. Tęczowa 72 / 7, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****2 / 8
Kłodzka 2, 52 m2
Mieszkanie ul. Kłodzka 2 / 7, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****1 / 5
Uznańskiego 2, 54.6 m2
Mieszkanie ul. Uznańskiego 2 / 49, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****5 / 3
Kozia 5, 39.8 m2
Mieszkanie ul. Kozia 5 / 3, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****5 / 0
Litewska 12, 50.3 m2
Mieszkanie ul. Litewska 12 / 30, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****3 / 2
Koszarowa 32, 64.4 m2
Mieszkanie ul. Koszarowa 32 / 5, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****6 / 4
Młodych Techników 64, 22 m2
Mieszkanie ul. Młodych Techników 64 / 10, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****0 / 0
Nowowiejska 19, 48.5 m2
Mieszkanie ul. Nowowiejska 19 / 3, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****5 / 8
Blacharska 8E, 89.3 m2
Mieszkanie ul. Blacharska 8E / 2, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****7 / 4
Piwna 15, 86.3 m2
Mieszkanie ul. Piwna 15 / 0, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****9 / 0
Kozanowska 87, 63.3 m2
Mieszkanie ul. Kozanowska 87 / 20, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****2 / 8
Borowska 50, 33.3 m2
Mieszkanie ul. Borowska 50 / 5, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****1 / 1
Hłaski 38, 33.8 m2
Mieszkanie ul. Hłaski 38 / 7, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****1 / 4
Wysockiego 1, 63.8 m2
Mieszkanie ul. Wysockiego 1 / 3, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****2 / 9
Rogowska 6, 64.2 m2
Mieszkanie ul. Rogowska 6 / 28, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****7 / 2


Zobacz wszystkie mieszkania Wrocław

Posiadamy informacje o mieszkaniach oraz lokalach użytkowych w tych budynkach przy Promień w Wrocławiu:

Promień 1
Promień 10
Promień 11
Promień 13
Promień 14
Promień 15
Promień 16
Promień 17
Promień 19
Promień 21
Promień 3
Promień 39
Promień 4
Promień 5
Promień 57
Promień 7
Promień 9
Promień 25
Promień 27
Promień 29
Promień 31
Promień 33
Promień 35
Promień 37
Promień 41
Promień 43
Promień 45
Promień 47
Promień 49
Promień 51
Promień 53
Promień 55

Księga wieczysta to najważniejszy dokument nieruchomości. Sprawdź księgę wieczystą zanim podejmiesz decyzję o zakupie mieszkania lub lokalu. Nigdy nie lekceważ zapisów z księgi wieczystej - może to mieć poważne skutki prawne. Nieruchomość (działka, mieszkanie, lokal, budynek) bez założonej księgi wieczystej może nieść za sobą szereg zagrożeń. Pomożemy Ci znaleźć numer księgi wieczystej każdej nieruchomości. Wystarczy podać adres mieszkania lub lokalu.


Sprawdź nieruchomość: Wrocław księga wieczysta numer WR1K /00******/ 0 - mieszkanie ul Promień
Słowa kluczowe:
Wycena mieszkania
Nr księgi wieczystej jak odnaleźć numer księgi wieczystej po adresie
Najtańsze mieszkania odpisy księgi wieczystej
Jak odnaleźć numer księgi wieczystej po adresie księga mieszkania