Wrocław, mieszkanie 82.98 m2 Strońska


Położenie mieszkania


Mieszkanie położone jest przy ulicy Strońska w budynku numer 23.
Gmina Wrocław, województwo dolnośląskie

Księga wieczysta


Stan prawny niniejszego mieszkania jest uregulowany. Oznacza to, że prawa do tego mieszkania określone są w dokumencie o nazwie księga wieczysta.
To właśnie księgi wieczyste prowadzone są dla potrzeb ustalenia stanu prawnego nieruchomości (art.1 ust.1 ustawy o księgach wieczystych i hipotece).
Informacje o aktualnym stanie prawnym nieruchomości zawarte są w księgach wieczystych lub w przypadku jej braku braku - w zbiorach dokumentów.

Przez nieruchomość o nieuregulowanym stanie prawnym rozumie się nieruchomość, dla której ze względu na brak księgi wieczystej, zbioru dokumentów albo innych dokumentów nie można ustalić osób, którym przysługują do niej prawa rzeczowe. Za brak uregulowanego stanu prawnego można również uznać niezgodność pomiędzy stanem prawnym ujawnionym w KW a faktycznym stanem prawnym. Regulacja stanu prawnego nieruchomości sprowadza się do wykazania aktualnego stanu prawnego dotyczącego danej nieruchomości.
Nieuregulowany stan prawny nieruchomości to nic innego jak niezgodność zapisów w księdze ze stanem faktycznym. Może być też tak, że księga zaginęła lub została częściowo lub całkowicie zniszczona.

Numer księgi wieczystej


Przedmiotowe mieszkanie przy Strońska w Wrocławiu ma założoną księgę wieczystą. Księga wieczysta dla tego mieszkania została założona w 10-12-2003 Księgę wieczystą prowadzi Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu, IV Wydział Ksiąg Wieczystych (Podwale 30). Mieszkanie te zostało wyodrębnione z budynku jako inna nieruchomość. Oznacza to, że jest to prawnie niezależny podmiot. Dla tego mieszkania została założona i jest prowadzona oddzielna niż dla budynku księga wieczysta. Numer księgi wieczystej tego mieszkania to WR1K / 00******/ 0.

Dlaczego numer księgi wieczystej oraz numer oraz numer lokalu ma gwiazdki ?

Znajdź księgę wieczystą mieszkania przy ul. Strońska 23. To w księdze wieczystej znajdują się wszystkie informacje dotyczące stanu prawnego nieruchomości. Księgi wieczyste zawierają najważniejsze informacje o właścicielu mieszkania, powierzchni, kredycie hipotecznym, roszczeniach i prawach innych osób, lokalizacji. W księgach wieczystych przedstawiono imię i nazwiasko właściciela i współwłaścicieli. Z ksiąg wieczystych dowiemy się wszystkiego co należy wiedzieć przed zakupem mieszkania.Jeżeli chcesz otrzymać informacje o mieszkaniu przy ul. Strońska 23 , Wrocław lub innym to zamów księgę wieczystą za jedyne 25,99 zł.

Przeznaczenie i powierzchnia mieszkania


Lokal przeznaczony jest do celów mieszkalnych. W księdze wieczystej istnieje zapis ze przeznaczeniem tej nieruchomości jest lokal mieszkalny.

Przeznaczenie na cele mieszkalne oznacza, że lokal nie może być wykorzystywany na inne cele niż jako mieszkanie. Według § 3. Rozporządzenia Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie- przez mieszkanie należy rozumieć zespół pomieszczeń mieszkalnych i pomocniczych, mający odrębne wejście, wydzielony stałymi przegrodami budowlanymi, umożliwiający stały pobyt ludzi i prowadzenie samodzielnego gospodarstwa domowego.

Mieszkanie na ul. Strońska 23 posiada powierzchnię 82.98 m2. Jest to stosunkowo duża powierzchnia.
Wrocław to miejsce, gdzie klient poszukuje najczęściej mieszkania o powierzchni od 51 do 60 m2.

Poza metrażem mieszkania, mieszkańcy Wrocławia podejmują swoje decyzje biorąc również pod uwagę liczbę pokoi w mieszkaniu. Klienci z Wrocławia poszukują głównie mieszkań dwu i trzypokojowych.

Właściciel mieszkania


Mieszkanie przy ul. Strońska 23 w Wrocławiu posiada więcej niż jednego właściciela. Właścicieli możesz sprawdzić w księdze wieczystej w dziale drugim.

Kredyt hipoteczny


Mieszkanie jest obciążone hipoteką (kredytem hipotecznym). W celu uzyskania szczegółowych informacji o kredycie hipotecznym należy zamówić ustalenie numeru księgi wieczystej.
Informacje o kredycie hipotecznym znajdują się w dziale IV księgi wieczystej. Dowiesz się z tego działu jaka jest wysokość kredytu hipotecznego i waluta, jaki bank udzielił kredytu, jaki jest okres kredytowania.


Jeżeli szukasz kredytu hipotecznego nasi niezależni specjaliści znajdą najlepszą ofertę dla mieszkania, ktróre chcesz kupić.

Poinformujemy Cię jaki bank udzieli najlepszego kredytu hipotecznego. Jaki bank da najlepsze warunki i zaoferuje najniższe oprocentowanie. Otrzymasz bezpłatną pomoc eksperta w wyborze najtańszej oferty kredytowejDowiesz się jaki bank ma najtańszą dla Ciebie ofertę kredytu hipotecznego i jakie są warunki przyznawania kredytu hipotecznego. Nie musisz już samodzielnie studiować ofert banków skorzystaj z pomocy specjalisty - niezależnego Doradcy Kredytowego. Pomoc doradcy jest całkowicie darmowa . Doradca obliczy Twoją zdolność kredytową i porówna ratę kredytu we wszystkich bankach, w których możesz otrzymać kredyt hipoteczny. Doradca pomoże Ci również w formalnościach i wypełnianiu dokumentów, a także w uzyskaniu najlepszych warunków w danym banku. Zostaw nam dane kontaktowe, a doradca oddzwoni do Ciebie!

Nieruchomość a otoczenie


Otoczenie jest bardzo istotnym atrybutem nieruchomości i często decyduje o akceptacji danego mieszkania. Na podstawie przeprowadzonej analizy niektóre sąsiedztwo cechuje się wysoką uciążliwością. Niepożądanymi sąsiadami mieszkań są hostele, dyskoteki, puby, całodobowe sklepy monopolowe i restauracje. Część mieszkańców Wrocławia nie akceptuje także takiego sąsiedztwa jak szkoły podstawowe, akademiki, przedszkola, kluby fitness i siłownie a nawet banki.
Bez wątpienia trzema najbardziej pożądanymi przez potencjalnych nabywców obiektami w sąsiedztwie kupowanej nieruchomości są: przystanek komunikacji miejskiej (ok. 77% wskazań), tereny zielone, czyli lasy, parki, łąki oraz sklep spożywczy. Wszystkie trzy z wyżej wymienionych podwyższają komfort codziennego życia mieszkańców Wrocławia – ułatwiają dojazd do pracy/szkoły, zapewniają miejsce do spacerów oraz kojarzą się ze spokojem oraz zwiększają wygodę codziennych zakupów (tych drobnych, dla których nie warto jechać do centrum handlowego czy hipermarketu). Powyższe sąsiedztwo jest preferowane przez klientów w każdej fazie cyklu życia. Dla klientów posiadających dzieci
w odpowiednim wieku bardzo duże znaczenie miały ponadto bliskość przedszkola, szkoły podstawowej, przychodni oraz apteki – czyli obiektów, bez których ciężko wyobrazić sobie bieżące funkcjonowanie rodziny z dzieckiem.

Sąsiedztwo mieszkania przy ul. Strońska 23Do najbliższego otoczenia mieszkania przy Strońska 23 należy:

Polbank - 289 m (ul. Świeradowska 51/57) ,
Eurobank - 289 m (ul. Świeradowska 51/57) ,
T-Mobile - 289 m (ul. Świeradowska 51/57) ,
Alfa Star - 289 m (ul. Świeradowska 51/57) ,
Bank Pekao - 289 m (ul. Świeradowska 51/57) ,
Partner AGD RTV - 398 m (ul. Świeradowska 51) ,
Orange - 398 m (ul. Świeradowska 51) ,
Da Grasso - 398 m (ul. Świeradowska 51) ,
Lewiatan - 524 m (ul. Borowska 214) ,
Piotr i Paweł - 587 m (ul. Świeradowska 1) ,
InPost Paczkomat - 673 m (ul. Świeradowska 70) ,
Poczta Polska - 673 m (ul. Świeradowska 70) ,
Poczta Polska - 680 m (ul. Jabłeczna 25)


Preferencje mieszkańców Wrocławia


Mieszkańcy Wrocławia za niezbędne elementy mieszkań uznają piwnice i drzwi antywłamaniowe. Coraz częściej klienci z Wrocławia szukają wind i udogodnień dla osób niepełnosprawnych. Dziwić może niskie zainteresowanie parkingami podziemnymi. Być może jest to związane z wciąż wysoką ceną początkową oraz dalszymi opłatami.
Najważniejszym kryterium selekcji podczas poszukiwania mieszkania pozostaje cena – mieszkańcy Wrocławia kupują po prostu takie mieszkania, na jakie ich stać. Pokazują to analizy dotyczące garaży i miejsc parkingowych – w ostatnich latach za własne miejsce do parkowania trzeba było płacić deweloperom nawet do 30 tys. zł.Tabelaryczne zestawienie najważniejszych danych o mieszkaniu przy ul. Strońska 23, Wrocław.

Gmina: Wrocław
Województwo: dolnośląskie
Powiat: Wrocław
Przeznaczenie: mieszkanie
Adres mieszkania:

ul. Strońska 23 , Wrocław

Powierzchnia przykładowego mieszkania w budynku: 82.98 m2
Czy istnieją współwłaściciele: Mieszkanie posiada kilku właścicieli
Właścicieli możesz sprawdzić w księdze wieczystej

Właściciel mieszkania lub lokalu użytkowego:

Dowiedz się kto jest właścicielem nieruchomości
Odrębność lokali w budynku: Mieszkanie jest odrębną nieruchomością (posiada inną księgę wieczystą niż budynek)
Data założenia księgi wieczystej: 10-12-2003
Numer księgi wieczystej
WR1K / 00******/ 0
Po złożeniu zamówienia otrzymasz numer księgi wieczystej mieszkania lub innej nieruchomosci

Sąd prowadzący księgę wieczystą

Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu
Podwale 30
50-040 Wrocław
IV Wydział Ksiąg Wieczystych

Najbliższe sąsiedztwo:

Alfa Star - 289 m
Bank Pekao - 289 m
T-Mobile - 289 m
Eurobank - 289 m
Polbank - 289 m
Partner AGD RTV - 398 m
Da Grasso - 398 m
Orange - 398 m
Lewiatan - 524 m
Piotr i Paweł - 587 m
InPost Paczkomat - 673 m
Poczta Polska - 673 m
Poczta Polska - 680 m
abc - 804 m
Poczta Polska - 903 m
Fleet Center - 924 m
Poczta Polska - 988 m
Dino - 992 m
Carrefour - 1101 m
InPost Paczkomat - 1111 m
Helen Doron - 1127 m
Poczta Polska - 1198 m
BP - 1256 m
Kaufland - 1273 m
InPost Paczkomat - 1273 m
Play - 1302 m
NESTE - 1303 m
Ford - 1313 m
McDonald's - 1313 m
Carrefour - 1324 m
Wykres

Inne mieszkania w Wrocławiu :

Zobacz wszystkie mieszkania Wrocław


Sprawdź inne mieszkania Wrocław :

Kłośna 3, 80.7 m2
Mieszkanie ul. Kłośna 3 / 8, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****0 / 5
Grunwaldzka 62, 103 m2
Mieszkanie ul. Grunwaldzka 62 / 7, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****8 / 5
Boczna 1, 36.4 m2
Mieszkanie ul. Boczna 1 / 1, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****6 / 5
Pomorska 18, 27.8 m2
Mieszkanie ul. Pomorska 18 / 5, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****8 / 2
Opolska 135, 35.3 m2
Mieszkanie ul. Opolska 135 / 8, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****6 / 7
Przestrzenna 35, 64.3 m2
Mieszkanie ul. Przestrzenna 35 / 7, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****4 / 1
Stysia 39, 91.8 m2
Mieszkanie ul. Stysia 39 / 6, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****8 / 4
Plater 21, 56.5 m2
Mieszkanie ul. Plater 21 / 2, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****7 / 4
Popowicka 150, 54.1 m2
Mieszkanie ul. Popowicka 150 / 30, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****8 / 6
Skarbowców 68, 72.2 m2
Mieszkanie ul. Skarbowców 68 / 3, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****0 / 8
Inflancka 5, 41.3 m2
Mieszkanie ul. Inflancka 5 / 21, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****3 / 1
Paczkowska 40, 45.2 m2
Mieszkanie ul. Paczkowska 40 / 1, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****3 / 8
Lwowska 35, 54.2 m2
Mieszkanie ul. Lwowska 35 / 16, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****3 / 8
Gołężycka 46, 51.3 m2
Mieszkanie ul. Gołężycka 46 / 9, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****4 / 3
Budziszyńska 80, 65.8 m2
Mieszkanie ul. Budziszyńska 80 / 28, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****9 / 2
Jedności Narodowej 91, 29.1 m2
Mieszkanie ul. Jedności Narodowej 91 / 0, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****5 / 1


Posiadamy informacje o mieszkaniach oraz lokalach użytkowych w tych budynkach przy Strońska w Wrocławiu:

Strońska 1
Strońska 17B
Strońska 20
Strońska 3
Strońska 35
Strońska 4
Strońska 4C
Strońska 6-8
Strońska 11
Strońska 12
Strońska 12A
Strońska 13
Strońska 13A
Strońska 14
Strońska 15
Strońska 16
Strońska 16A
Strońska 17
Strońska 18
Strońska 19
Strońska 2
Strońska 21
Strońska 22
Strońska 23
Strońska 24
Strońska 24A
Strońska 25
Strońska 27
Strońska 29
Strońska 2A
Strońska 2B
Strońska 2C
Strońska 31
Strońska 33
Strońska 37
Strońska 39
Strońska 41
Strońska 43
Strońska 45
Strońska 4A
Strońska 6
Strońska 6A
Strońska 6B
Strońska 7
Strońska 8
Strońska 8A
Strońska 9

Księga wieczysta to najważniejszy dokument nieruchomości. Sprawdź księgę wieczystą zanim podejmiesz decyzję o zakupie mieszkania lub lokalu. Nigdy nie lekceważ zapisów z księgi wieczystej - może to mieć poważne skutki prawne. Nieruchomość (działka, mieszkanie, lokal, budynek) bez założonej księgi wieczystej może nieść za sobą szereg zagrożeń. Pomożemy Ci znaleźć numer księgi wieczystej każdej nieruchomości. Wystarczy podać adres mieszkania lub lokalu.


Sprawdź nieruchomość: Wrocław ksiega wieczysta numer WR1K /00******/ 0 - mieszkanie ul Strońska
Słowa kluczowe:
analiza rynku rzeczoznawca
nr księgi wieczystej po nazwisku Księga wieczysta po numerze działki
numer KW ustalenie KW
księga wieczysta po nazwisku