Wrocław, mieszkanie 70.49 m2 Minkowskiego

Mieszkanie przy ul. Minkowskiego 1 w WrocławiuPołożenie mieszkaniaMieszkanie położone jest przy ulicy Minkowskiego w budynku numer 1.
Gmina Wrocław, województwo dolnośląskieInformacje o stanie prawnym nieruchomościStan prawny niniejszego mieszkania jest uregulowany. Oznacza to, że prawa do tego mieszkania określone są w dokumencie o nazwie księga wieczysta.
To właśnie księgi wieczyste prowadzone są dla potrzeb ustalenia stanu prawnego nieruchomości (art.1 ust.1 ustawy o księgach wieczystych i hipotece).
Informacje o aktualnym stanie prawnym nieruchomości zawarte są w księgach wieczystych lub w przypadku jej braku braku - w zbiorach dokumentów.

Przez nieruchomość o nieuregulowanym stanie prawnym rozumie się nieruchomość, dla której ze względu na brak księgi wieczystej, zbioru dokumentów albo innych dokumentów nie można ustalić osób, którym przysługują do niej prawa rzeczowe. Za brak uregulowanego stanu prawnego można również uznać niezgodność pomiędzy stanem prawnym ujawnionym w KW a faktycznym stanem prawnym. Regulacja stanu prawnego nieruchomości sprowadza się do wykazania aktualnego stanu prawnego dotyczącego danej nieruchomości.
Nieuregulowany stan prawny nieruchomości to nic innego jak niezgodność zapisów w księdze ze stanem faktycznym. Może być też tak, że księga zaginęła lub została częściowo lub całkowicie zniszczona.Numer księgi wieczystejOpisywane mieszkanie przy Minkowskiego w Wrocławiu ma założoną księgę wieczystą. Księga wieczysta dla tego mieszkania została założona w 15-12-1976. Księgę wieczystą prowadzi Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu, IV Wydział Ksiąg Wieczystych (Podwale 30). Mieszkanie te zostało wyodrębnione z budynku jako inna nieruchomość. Oznacza to, że jest to prawnie niezależny podmiot. Dla tego mieszkania została założona i jest prowadzona oddzielna niż dla budynku księga wieczysta.
Numer księgi wieczystej tego mieszkania to WR1K / 00******/ 7.

Dlaczego numer księgi wieczystej oraz numer oraz numer lokalu ma gwiazdki ?


Znajdź księgę wieczystą mieszkania przy ul. Minkowskiego 1. To w księdze wieczystej znajdują się wszystkie informacje dotyczące stanu prawnego nieruchomości. Księgi wieczyste zawierają najważniejsze informacje o właścicielu mieszkania, powierzchni, kredycie hipotecznym, roszczeniach i prawach innych osób, lokalizacji. W księgach wieczystych przedstawiono imię i nazwiasko właściciela i współwłaścicieli. Z ksiąg wieczystych dowiemy się wszystkiego co należy wiedzieć przed zakupem mieszkania.
Jeżeli chcesz otrzymać informacje o mieszkaniu przy ul. Minkowskiego 1 , Wrocław lub innym to zamów księgę wieczystą za jedyne 25,99 zł.Przeznaczenie i powierzchnia mieszkaniaLokal przeznaczony jest do celów mieszkalnych. W księdze wieczystej istnieje zapis ze przeznaczeniem tej nieruchomości jest lokal mieszkalny.

Przeznaczenie na cele mieszkalne oznacza, że lokal nie może być wykorzystywany na inne cele niż jako mieszkanie. Według § 3. Rozporządzenia Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie- przez mieszkanie należy rozumieć zespół pomieszczeń mieszkalnych i pomocniczych, mający odrębne wejście, wydzielony stałymi przegrodami budowlanymi, umożliwiający stały pobyt ludzi i prowadzenie samodzielnego gospodarstwa domowego.

Mieszkanie na ul. Minkowskiego 1 posiada powierzchnię 70.49 m2. Jest to stosunkowo duża powierzchnia.
Wrocław to miejsce, gdzie klient poszukuje najczęściej mieszkania o powierzchni od 51 do 60 m2.

Poza metrażem mieszkania, mieszkańcy Wrocławia podejmują swoje decyzje biorąc również pod uwagę liczbę pokoi w mieszkaniu. Klienci z Wrocławia poszukują głównie mieszkań dwu i trzypokojowych.Właściciel mieszkaniaMieszkanie przy ul. Minkowskiego 1 w Wrocławiu posiada więcej niż jednego właściciela. Właścicieli możesz sprawdzić w księdze wieczystej w dziale drugim.Kredyt hipotecznyMieszkanie nie ma kredytu hipotecznego
Jeżeli szukasz kredytu hipotecznego nasi niezależni specjaliści znajdą najlepszą ofertę dla mieszkania, ktróre chcesz kupić.

Poinformujemy Cię jaki bank udzieli najlepszego kredytu hipotecznego. Jaki bank da najlepsze warunki i zaoferuje najniższe oprocentowanie. Otrzymasz bezpłatną pomoc eksperta w wyborze najtańszej oferty kredytowejDowiesz się jaki bank ma najtańszą dla Ciebie ofertę kredytu hipotecznego i jakie są warunki przyznawania kredytu hipotecznego. Nie musisz już samodzielnie studiować ofert banków skorzystaj z pomocy specjalisty - niezależnego Doradcy Kredytowego. Pomoc doradcy jest całkowicie darmowa . Doradca obliczy Twoją zdolność kredytową i porówna ratę kredytu we wszystkich bankach, w których możesz otrzymać kredyt hipoteczny. Doradca pomoże Ci również w formalnościach i wypełnianiu dokumentów, a także w uzyskaniu najlepszych warunków w danym banku. Zostaw nam dane kontaktowe, a doradca oddzwoni do Ciebie!Przedmiotowa nieruchomość a otoczenieOtoczenie jest bardzo istotnym atrybutem nieruchomości i często decyduje o akceptacji danego mieszkania. Na podstawie przeprowadzonej analizy niektóre sąsiedztwo cechuje się wysoką uciążliwością. Niepożądanymi sąsiadami mieszkań są hostele, dyskoteki, puby, całodobowe sklepy monopolowe i restauracje. Część mieszkańców Wrocławia nie akceptuje także takiego sąsiedztwa jak szkoły podstawowe, akademiki, przedszkola, kluby fitness i siłownie a nawet banki.
Bez wątpienia trzema najbardziej pożądanymi przez potencjalnych nabywców obiektami w sąsiedztwie kupowanej nieruchomości są: przystanek komunikacji miejskiej (ok. 77% wskazań), tereny zielone, czyli lasy, parki, łąki oraz sklep spożywczy. Wszystkie trzy z wyżej wymienionych podwyższają komfort codziennego życia mieszkańców Wrocławia – ułatwiają dojazd do pracy/szkoły, zapewniają miejsce do spacerów oraz kojarzą się ze spokojem oraz zwiększają wygodę codziennych zakupów (tych drobnych, dla których nie warto jechać do centrum handlowego czy hipermarketu). Powyższe sąsiedztwo jest preferowane przez klientów w każdej fazie cyklu życia. Dla klientów posiadających dzieci
w odpowiednim wieku bardzo duże znaczenie miały ponadto bliskość przedszkola, szkoły podstawowej, przychodni oraz apteki – czyli obiektów, bez których ciężko wyobrazić sobie bieżące funkcjonowanie rodziny z dzieckiem.

Sąsiedztwo mieszkania przy ul. Minkowskiego 1


Do najbliższego otoczenia mieszkania przy Minkowskiego 1 należy:

Poczta Polska - 123 m (ul. Grunwaldzka 46) ,
Skoda - 130 m (ul. Grunwaldzka 49/51) ,
SKOK - 167 m (ul. Piastowska 20) ,
Bank BPS - 330 m (ul. Sienkiewicza 77) ,
Triceps - 364 m (ul. Grunwaldzka 22) ,
Eurobank - 364 m (ul. Grunwaldzka 22) ,
Poczta Polska - 437 m (ul. Nowowiejska 81) ,
SKOK - 457 m (ul. Curie-Skłodowskiej 5) ,
abc - 513 m (ul. Reja 47) ,
Alfa Star - 543 m (ul. Szczytnicka 43) ,
SKOK - 559 m (ul. Marcinkowskiego 6) ,
Tikkurila - 601 m (ul. Wrocławczyka 37) ,
Polbank - 677 m (ul. Nowowiejska 82) ,
Małpka Express - 688 m (ul. Sępa-Szarzyńskiego 51) ,
Bank Zachodni WBK - 707 m (ul. Norwida 1/3) ,
Lukas Bank - 790 m (ul. Smoluchowskiego 29)Preferencje mieszkańców WrocławiaMieszkańcy Wrocławia za niezbędne elementy mieszkań uznają piwnice i drzwi antywłamaniowe. Coraz częściej klienci z Wrocławia szukają wind i udogodnień dla osób niepełnosprawnych. Dziwić może niskie zainteresowanie parkingami podziemnymi. Być może jest to związane z wciąż wysoką ceną początkową oraz dalszymi opłatami.
Najważniejszym kryterium selekcji podczas poszukiwania mieszkania pozostaje cena – mieszkańcy Wrocławia kupują po prostu takie mieszkania, na jakie ich stać. Pokazują to analizy dotyczące garaży i miejsc parkingowych – w ostatnich latach za własne miejsce do parkowania trzeba było płacić deweloperom nawet do 30 tys. zł.

Zestawienie najważniejszych danych
          o mieszkaniu przy ul. Minkowskiego 1, Wrocław


Gmina: Wrocław
Województwo: dolnośląskie
Powiat: Wrocław
Przeznaczenie: mieszkanie
Adres mieszkania:

ul. Minkowskiego 1 , Wrocław

Informacje o budynku: Mieszkanie połozone jest w budynku wielorodzinnym
Powierzchnia przykładowego mieszkania w budynku: 70.49 m2
Średnia cena ofertowa jednego metra kwadratowego mieszkań w sąsiedztwie 5 619 zł/ m2
Sugerowana cena ofertowa mieszkania
Statystycznie cena ofertowa jest o 4% - 9% wyższa od ceny transakcyjnej
393 330 zł
Sugerowana cena transakcyjna 365 797 zł ( 4 860 zł/ m2 )

Właściciel mieszkania:

Właścicielem mieszkania jest osoba fizyczna
Dowiedz się kto jest właścicielem nieruchomości
Czy istnieją współwłaściciele: Mieszkanie posiada więcej niż jednego właściciela
Jest to
Właścicieli możesz sprawdzić w księdze wieczystej
Odrębność lokali w budynku: Mieszkanie jest odrębną nieruchomością (posiada inną księgę wieczystą niż budynek)
Data założenia księgi wieczystej: 15-12-1976
Czy mieszkanie posiada udział w gruncie: Lokal posiada udziały w działce, na której jest położony
Czy istnieją roszczenia, ograniczenia lub prawa osób trzecich: Brak wpisów w dziale III księgi wieczystej
Kredyt hipoteczny: Nieruchomość nie ma kredytu hipotecznego

Kod wydziału sądu rejonowego:

WR1K
Numer księgi wieczystej
WR1K / 00******/ 7
Po złożeniu zamówienia otrzymasz numer księgi wieczystej mieszkania lub innej nieruchomosci

Sąd prowadzący księgę wieczystą

Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu
Podwale 30
50-040 Wrocław
IV Wydział Ksiąg Wieczystych

Aktualność danych:

Uwaga!
Powyższe dane mogą być nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne dane ustal numer księgi wieczystej

Najbliższe sąsiedztwo:

Poczta Polska - 123 m
Skoda - 130 m
SKOK - 167 m
Bank BPS - 330 m
Triceps - 364 m
Eurobank - 364 m
Poczta Polska - 437 m
SKOK - 457 m
abc - 513 m
Alfa Star - 543 m
SKOK - 559 m
Tikkurila - 601 m
Polbank - 677 m
Małpka Express - 688 m
Bank Zachodni WBK - 707 m
Lukas Bank - 790 m
Wykres
Inne mieszkania w Wrocławiu


Darwina 3, 67.3 m2
Mieszkanie ul. Darwina 3 / 1, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****9 / 3
Kazimierza Jagiellończyka 16, 64.1 m2
Mieszkanie ul. Kazimierza Jagiellończyka 16 / 19, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****9 / 4
Skrzydlata 27, 70.6 m2
Mieszkanie ul. Skrzydlata 27 / 3, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****3 / 6
Zgodna 15, 53.9 m2
Mieszkanie ul. Zgodna 15 / 1, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****5 / 9
Brodzka 165, 48.8 m2
Mieszkanie ul. Brodzka 165 / 5, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****2 / 8
Ujejskiego 4, 60.7 m2
Mieszkanie ul. Ujejskiego 4 / 3, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****9 / 9
Oporowska 13, 44 m2
Mieszkanie ul. Oporowska 13 / 6, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****4 / 9
Damrota 53, 70 m2
Mieszkanie ul. Damrota 53 / 4, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****8 / 5
Orzechowa 109, 61.9 m2
Mieszkanie ul. Orzechowa 109 / 21, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****1 / 8
Wróbla 65, 48.7 m2
Mieszkanie ul. Wróbla 65 / 6, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****7 / 2
Holenderska 55, 47.9 m2
Mieszkanie ul. Holenderska 55 / 4, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****6 / 4
Grochowa 4, 19.9 m2
Mieszkanie ul. Grochowa 4 / 6, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****5 / 4
Bolesława Krzywoustego 1, 79.6 m2
Mieszkanie ul. Bolesława Krzywoustego 1 / 14, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****9 / 3
Zielna 27C, 47.1 m2
Mieszkanie ul. Zielna 27C / 4, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****2 / 5
Rynek 60, 100.3 m2
Mieszkanie rynek Rynek 60 / 0, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****6 / 8
Krynicka 62, 83.5 m2
Mieszkanie ul. Krynicka 62 / 20, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****7 / 4


Zobacz wszystkie mieszkania Wrocław

Posiadamy informacje o mieszkaniach oraz lokalach użytkowych w tych budynkach przy Minkowskiego w Wrocławiu:

Minkowskiego 1
Minkowskiego 10
Minkowskiego 11
Minkowskiego 12
Minkowskiego 13
Minkowskiego 14
Minkowskiego 15
Minkowskiego 16
Minkowskiego 17
Minkowskiego 2
Minkowskiego 3
Minkowskiego 4
Minkowskiego 5
Minkowskiego 5A
Minkowskiego 5B
Minkowskiego 6
Minkowskiego 7
Minkowskiego 8
Minkowskiego 9

Księga wieczysta to najważniejszy dokument nieruchomości. Sprawdź księgę wieczystą zanim podejmiesz decyzję o zakupie mieszkania lub lokalu. Nigdy nie lekceważ zapisów z księgi wieczystej - może to mieć poważne skutki prawne. Nieruchomość (działka, mieszkanie, lokal, budynek) bez założonej księgi wieczystej może nieść za sobą szereg zagrożeń. Pomożemy Ci znaleźć numer księgi wieczystej każdej nieruchomości. Wystarczy podać adres mieszkania lub lokalu.


Sprawdź nieruchomość: Wrocław ksiega wieczysta numer WR1K /00******/ 7 - mieszkanie ul Minkowskiego
Słowa kluczowe:
numery ksiąg wieczystych
Odpis KW Numer działki a księga wieczysta
wyszukiwarka ksiag wieczystych jak sprawdzić numer ksiegi wieczystej po adresie nieruchomości
księga wieczysta online za darmo