Wrocław, mieszkanie 67.2 m2 Mościckiego

Informacje dotyczą mieszkania na Mościckiego Wrocławiu w budynku numer 37. Poniższe zestawienie ma jedynie charakter poglądowy. Aby uzyskać szczegółowe informacje o wybranym mieszkaniu na Mościckiego 37, należy złożyć zamówienie.


Mieszkanie przy ul. Mościckiego 37, Wrocław

Położenie mieszkania

Mieszkanie położone jest przy ulicy Mościckiego w budynku numer 37. Gmina Wrocław, województwo dolnośląskie

Księga wieczysta

Stan prawny niniejszego mieszkania jest uregulowany. Oznacza to, że prawa do tego mieszkania określone są w dokumencie o nazwie księga wieczysta. To właśnie księgi wieczyste prowadzone są dla potrzeb ustalenia stanu prawnego nieruchomości (art.1 ust.1 ustawy o księgach wieczystych i hipotece). Informacje o aktualnym stanie prawnym nieruchomości zawarte są w księgach wieczystych lub w przypadku jej braku braku - w zbiorach dokumentów. Przez nieruchomość o nieuregulowanym stanie prawnym rozumie się nieruchomość, dla której ze względu na brak księgi wieczystej, zbioru dokumentów albo innych dokumentów nie można ustalić osób, którym przysługują do niej prawa rzeczowe. Za brak uregulowanego stanu prawnego można również uznać niezgodność pomiędzy stanem prawnym ujawnionym w KW a faktycznym stanem prawnym. Regulacja stanu prawnego nieruchomości sprowadza się do wykazania aktualnego stanu prawnego dotyczącego danej nieruchomości. Nieuregulowany stan prawny nieruchomości to nic innego jak niezgodność zapisów w księdze ze stanem faktycznym. Może być też tak, że księga zaginęła lub została częściowo lub całkowicie zniszczona.

Numer księgi wieczystej

Przedmiotowe mieszkanie przy Mościckiego w Wrocławiu ma założoną księgę wieczystą. Księgę wieczystą prowadzi Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu, IV Wydział Ksiąg Wieczystych (Podwale 30). Mieszkanie te zostało wyodrębnione z budynku jako inna nieruchomość. Oznacza to, że jest to prawnie niezależny podmiot. Dla tego mieszkania została założona i jest prowadzona oddzielna niż dla budynku księga wieczysta. Numer księgi wieczystej tego mieszkania to WR1K / 00******/ 8.
Dlaczego numer księgi wieczystej oraz numer oraz numer lokalu ma gwiazdki ?

Znajdź księgę wieczystą mieszkania przy ul. Mościckiego 37. To w księdze wieczystej znajdują się wszystkie informacje dotyczące stanu prawnego nieruchomości. Księgi wieczyste zawierają najważniejsze informacje o właścicielu mieszkania, powierzchni, kredycie hipotecznym, roszczeniach i prawach innych osób, lokalizacji. W księgach wieczystych przedstawiono imię i nazwiasko właściciela i współwłaścicieli. Z ksiąg wieczystych dowiemy się wszystkiego co należy wiedzieć przed zakupem mieszkania.


Jeżeli chcesz otrzymać informacje o mieszkaniu przy ul. Mościckiego 37 , Wrocław lub innym to zamów księgę wieczystą za jedyne 25,99 zł.

Przeznaczenie i powierzchnia mieszkania

Lokal przeznaczony jest do celów mieszkalnych. W księdze wieczystej istnieje zapis ze przeznaczeniem tej nieruchomości jest lokal mieszkalny. Przeznaczenie na cele mieszkalne oznacza, że lokal nie może być wykorzystywany na inne cele niż jako mieszkanie. Według § 3. Rozporządzenia Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie- przez mieszkanie należy rozumieć zespół pomieszczeń mieszkalnych i pomocniczych, mający odrębne wejście, wydzielony stałymi przegrodami budowlanymi, umożliwiający stały pobyt ludzi i prowadzenie samodzielnego gospodarstwa domowego. Mieszkanie na ul. Mościckiego 37 posiada powierzchnię 67.21 m2. Jest to stosunkowo duża powierzchnia. Wrocław to miejsce, gdzie klient poszukuje najczęściej mieszkania o powierzchni od 51 do 60 m2. Poza metrażem mieszkania, mieszkańcy Wrocławia podejmują swoje decyzje biorąc również pod uwagę liczbę pokoi w mieszkaniu. Najczęściej poszukiwane są mieszkania 3-pokojowe i 2-pokojowych.

Właściciel mieszkania

Mieszkanie przy ul. Mościckiego 37 w Wrocławiu posiada więcej niż jednego właściciela. Właścicieli możesz sprawdzić w księdze wieczystej w dziale drugim.

Kredyt hipoteczny

Mieszkanie nie ma kredytu hipotecznego Jeżeli szukasz kredytu hipotecznego nasi niezależni specjaliści znajdą najlepszą ofertę dla mieszkania, ktróre chcesz kupić.

Poinformujemy Cię jaki bank udzieli najlepszego kredytu hipotecznego. Jaki bank da najlepsze warunki i zaoferuje najniższe oprocentowanie. Otrzymasz bezpłatną pomoc eksperta w wyborze najtańszej oferty kredytowej

Dowiesz się jaki bank ma najtańszą dla Ciebie ofertę kredytu hipotecznego i jakie są warunki przyznawania kredytu hipotecznego. Nie musisz już samodzielnie studiować ofert banków skorzystaj z pomocy specjalisty - niezależnego Doradcy Kredytowego. Pomoc doradcy jest całkowicie darmowa . Doradca obliczy Twoją zdolność kredytową i porówna ratę kredytu we wszystkich bankach, w których możesz otrzymać kredyt hipoteczny. Doradca pomoże Ci również w formalnościach i wypełnianiu dokumentów, a także w uzyskaniu najlepszych warunków w danym banku. Zostaw nam dane kontaktowe, a doradca oddzwoni do Ciebie!

Nieruchomość a otoczenie

Otoczenie jest bardzo istotnym atrybutem nieruchomości i często decyduje o akceptacji danego mieszkania. Na podstawie przeprowadzonej analizy niektóre sąsiedztwo cechuje się wysoką uciążliwością. Niepożądanymi sąsiadami mieszkań są hostele, dyskoteki, puby, całodobowe sklepy monopolowe i restauracje. Część mieszkańców Wrocławia nie akceptuje także takiego sąsiedztwa jak szkoły podstawowe, akademiki, przedszkola, kluby fitness i siłownie a nawet banki. Bez wątpienia trzema najbardziej pożądanymi przez potencjalnych nabywców obiektami w sąsiedztwie kupowanej nieruchomości są: przystanek komunikacji miejskiej (ok. 77% wskazań), tereny zielone, czyli lasy, parki, łąki oraz sklep spożywczy. Wszystkie trzy z wyżej wymienionych podwyższają komfort codziennego życia mieszkańców Wrocławia – ułatwiają dojazd do pracy/szkoły, zapewniają miejsce do spacerów oraz kojarzą się ze spokojem oraz zwiększają wygodę codziennych zakupów (tych drobnych, dla których nie warto jechać do centrum handlowego czy hipermarketu). Powyższe sąsiedztwo jest preferowane przez klientów w każdej fazie cyklu życia. Dla klientów posiadających dzieci w odpowiednim wieku bardzo duże znaczenie miały ponadto bliskość przedszkola, szkoły podstawowej, przychodni oraz apteki – czyli obiektów, bez których ciężko wyobrazić sobie bieżące funkcjonowanie rodziny z dzieckiem.

Jakie sąsiedztwo ma mieszkanie przy ul. Mościckiego 37

Do najbliższego otoczenia mieszkania przy Mościckiego 37 należy:
Poczta Polska - 358 m (ul. Semaforowa 14) , abc - 507 m (ul. Pionierów 8) , Q-Service - 684 m (ul. Brochowska 21) , abc - 720 m (ul. Koreańska 2A)

Preferencje mieszkańców Wrocławia

Mieszkańcy Wrocławia za niezbędne elementy mieszkań uznają piwnice i drzwi antywłamaniowe. Coraz częściej klienci z Wrocławia szukają wind i udogodnień dla osób niepełnosprawnych. Dziwić może niskie zainteresowanie parkingami podziemnymi. Być może jest to związane z wciąż wysoką ceną początkową oraz dalszymi opłatami. Najważniejszym kryterium selekcji podczas poszukiwania mieszkania pozostaje cena – mieszkańcy Wrocławia kupują po prostu takie mieszkania, na jakie ich stać. Pokazują to analizy dotyczące garaży i miejsc parkingowych – w ostatnich latach za własne miejsce do parkowania trzeba było płacić deweloperom nawet do 30 tys. zł.

Tabelaryczne zestawienie najważniejszych danych o mieszkaniu przy ul. Mościckiego 37, Wrocław.

Gmina: Wrocław
Województwo: dolnośląskie
Powiat: Wrocław
Przeznaczenie: mieszkanie
Adres mieszkania:

ul. Mościckiego 37 , Wrocław

Powierzchnia przykładowego mieszkania w budynku: 67.21 m2
Czy istnieją współwłaściciele: Mieszkanie posiada kilku właścicieli
Właścicieli możesz sprawdzić w księdze wieczystej

Właściciel mieszkania lub lokalu użytkowego:

Dowiedz się kto jest właścicielem nieruchomości
Odrębność lokali w budynku: Mieszkanie jest odrębną nieruchomością (posiada inną księgę wieczystą niż budynek)
Data założenia księgi wieczystej: Brak informacji o dacie założenia księgi wieczystej
Numer księgi wieczystej
WR1K / 00******/ 8
Po złożeniu zamówienia otrzymasz numer księgi wieczystej mieszkania lub innej nieruchomosci

Sąd prowadzący księgę wieczystą

Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu
Podwale 30
50-040 Wrocław
IV Wydział Ksiąg Wieczystych

Najbliższe sąsiedztwo:

Poczta Polska - 358 m
abc - 507 m
Q-Service - 684 m
abc - 720 m
Perfect Service - 846 m
abc - 1314 m
abc - 1394 m
Opoltrans - 1545 m
abc - 1845 m
SIG - 1965 m
Eurocash - 2093 m
abc - 2234 m
eMILA - 2265 m
Opel - 2529 m
Peugeot - 2560 m
Poczta Polska - 2585 m
Fleet Center - 2641 m
InPost Paczkomat - 2917 m
Poczta Polska - 2917 m
Helen Doron - 2988 m

Inne mieszkania w Wrocławiu :
ul. Zemska 25ul. Vivaldiego 16ul. Czerniawska 14
ul. Chocimska 5ul. Żytnia 5ul. Rumiankowa 33
ul. Orzechowa 43ul. Marchewkowa 1


Zobacz wszystkie mieszkania Wrocław


Sprawdź inne mieszkania Wrocław :

Bajana 58, 86.6 m2

Mieszkanie ul. Jerzego Bajana 58 / 6, Wrocław,
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****9 / 1.

Grudziądzka 72A, 15.5 m2

Mieszkanie ul. Grudziądzka 72A / 9, Wrocław,
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****4 / 8.

Dokerska 23, 54.2 m2

Mieszkanie ul. Dokerska 23 / 26, Wrocław,
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****1 / 3.

Uznańskiego 2, 54.6 m2

Mieszkanie ul. Adama Uznańskiego 2 / 49, Wrocław,
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****5 / 3.

Chorwacka 52, 23.2 m2

Mieszkanie ul. Chorwacka 52 / 26, Wrocław,
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****4 / 4.

Wieczysta 101, 57.2 m2

Mieszkanie ul. Wieczysta 101 / 15, Wrocław,
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****6 / 2.

Grunwaldzka 26, 45.5 m2

Mieszkanie ul. Grunwaldzka 26 / 68, Wrocław,
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****4 / 4.

Miłoszycka 18A, 55.7 m2

Mieszkanie ul. Miłoszycka 18A / 1, Wrocław,
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****1 / 4.

Zielonogórska 10, 47.3 m2

Mieszkanie ul. Zielonogórska 10 / 8, Wrocław,
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****5 / 5.

Zoli 34, 122.5 m2

Mieszkanie ul. Emila Zoli 34 / 9, Wrocław,
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****0 / 2.

Prądzyńskiego 33, 55.3 m2

Mieszkanie ul. gen. Ignacego Prądzyńskiego 33 / 7, Wrocław,
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****6 / 3.

Balonowa 7, 17 m2

Mieszkanie ul. Balonowa 7 / 34, Wrocław,
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****7 / 9.

Kwiska 29, 41.6 m2

Mieszkanie ul. Kwiska 29 / 19, Wrocław,
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****3 / 9.

Zemska 25, 72.5 m2

Mieszkanie ul. Zemska 25 / 3, Wrocław,
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****0 / 1.

Kamienna 4, 38.1 m2

Mieszkanie ul. Kamienna 4 / 63, Wrocław,
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****5 / 3.

Poranna 19, 69.8 m2

Mieszkanie ul. Poranna 19 / 3, Wrocław,
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****0 / 8.


Posiadamy informacje o mieszkaniach oraz lokalach użytkowych w tych budynkach przy Mościckiego w Wrocławiu:

Mościckiego 1
Mościckiego 12
Mościckiego 20
Mościckiego 28
Mościckiego 35
Mościckiego 37
Mościckiego 42
Mościckiego 45
Mościckiego 47
Mościckiego 48
Mościckiego 10
Mościckiego 11
Mościckiego 13
Mościckiego 14
Mościckiego 15
Mościckiego 16
Mościckiego 17
Mościckiego 19
Mościckiego 2
Mościckiego 21
Mościckiego 22
Mościckiego 23
Mościckiego 24
Mościckiego 25
Mościckiego 26
Mościckiego 27
Mościckiego 3
Mościckiego 30
Mościckiego 31
Mościckiego 32
Mościckiego 33
Mościckiego 34
Mościckiego 38
Mościckiego 39
Mościckiego 4
Mościckiego 40
Mościckiego 41
Mościckiego 43
Mościckiego 44
Mościckiego 5
Mościckiego 50
Mościckiego 6
Mościckiego 7
Mościckiego 8
Mościckiego 9
Słowa kluczowe:
księga wieczysta online
Księga wieczysta online wniosek do księgi wieczystej
Mieszkania komunalne Księga wieczysta po numerze działki
szacowanie nieruchomości