Wrocław, mieszkanie 60 m2 Jedności Narodowej

Tu powinna wyświetlić się mapka. Jeżeli nie widzisz mapki odśwież stronę (klawisz F5).
Mieszkanie przy ul. Jedności Narodowej 159 w Wrocławiu. Poniższy raport ma charakter poglądowy i prezentuje przybliżone informacje o przykładowym mieszkaniu w budynku. W celu uzyskania szczegółowych i aktualnych danych należy zamówić ekspertyzę nieruchomości.Położenie mieszkania


Mieszkanie położone jest przy ulicy Jedności Narodowej w budynku numer 159.

Gmina: Wrocław
Powiat: Wrocław
Województwo: dolnośląskie
Adres mieszkania: ul. Jedności Narodowej 159, Wrocław
Budynek: Mieszkanie połozone jest w budynku wielorodzinnym
Kod pocztowy: 50-303


Informacje o stanie prawnym nieruchomości


Stan prawny mieszkania na ul. Jedności Narodowej 159 w Wrocławiu jest uregulowany. Oznacza to, że prawa do tego mieszkania określone są w dokumencie o nazwie księga wieczysta. To właśnie księgi wieczyste prowadzone są dla potrzeb ustalenia stanu prawnego nieruchomości (art.1 ust.1 ustawy o księgach wieczystych i hipotece). Informacje o aktualnym stanie prawnym nieruchomości zawarte są w księgach wieczystych lub w przypadku ich braku braku - w zbiorach dokumentów.

Przez nieruchomość o nieuregulowanym stanie prawnym rozumie się nieruchomość, dla której ze względu na brak księgi wieczystej, zbioru dokumentów albo innych dokumentów nie można ustalić osób, którym przysługują do niej prawa rzeczowe. Za brak uregulowanego stanu prawnego można również uznać niezgodność pomiędzy stanem prawnym ujawnionym w KW a faktycznym stanem prawnym. Regulacja stanu prawnego nieruchomości sprowadza się do wykazania aktualnego stanu prawnego dotyczącego danej nieruchomości.
Nieuregulowany stan prawny nieruchomości to nic innego jak niezgodność zapisów w księdze ze stanem faktycznym. Może być też tak, że księga zaginęła lub została częściowo lub całkowicie zniszczona.Numer księgi wieczystej


Opisywane mieszkanie przy Jedności Narodowej w Wrocławiu ma założoną księgę wieczystą. Księga wieczysta dla tego mieszkania została założona dnia 04-12-1989. Księgę wieczystą prowadzi Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu, IV Wydział Ksiąg Wieczystych (Podwale 30). Mieszkanie te zostało wyodrębnione z budynku jako inna nieruchomość. Oznacza to, że jest to prawnie niezależny przedmiot. Dla tego mieszkania została założona i jest prowadzona oddzielna niż dla budynku księga wieczysta.
Numer księgi wieczystej mieszkania na ul. Jedności Narodowej 159 w Wrocławiu to WR1K / 00******/ 4*.
*Po złożeniu zawiówienia na ustalenie numeru księgi wieczystej otrzymasz pełny numer księgi wieczystej dla tej nieruchomości (bez gwiazdek).


Jak zamówić ustalenie numeru księgi wieczystej?


Ustalimy dla Ciebie księgę wieczystą mieszkania przy ul. Jedności Narodowej 159. To w księdze wieczystej znajdują się wszystkie informacje dotyczące stanu prawnego nieruchomości. Księgi wieczyste zawierają najważniejsze dane o właścicielu mieszkania, powierzchni, kredycie hipotecznym, roszczeniach i prawach innych osób. W księgach wieczystych przedstawiono imię i nazwisko właściciela i współwłaścicieli. Z ksiąg wieczystych dowiesz się wszystkiego co należy wiedzieć przed zakupem mieszkania. Jeżeli chcesz otrzymać informacje o mieszkaniu przy ul. Jedności Narodowej 159 , Wrocław lub innym to zamów księgę wieczystą za jedyne 25,99 zł. Wystarczy podać adres nieruchomości.Przeznaczenie i powierzchnia mieszkania


Lokal przy Jedności Narodowej w Wrocławiu przeznaczony jest do celów mieszkalnych. W księdze wieczystej istnieje zapis ze przeznaczeniem tej nieruchomości jest lokal mieszkalny.

Przeznaczenie na cele mieszkalne oznacza, że lokal nie może być wykorzystywany na inne cele niż jako mieszkanie. Według § 3. Rozporządzenia Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie - przez mieszkanie należy rozumieć zespół pomieszczeń mieszkalnych i pomocniczych, mający odrębne wejście, wydzielony stałymi przegrodami budowlanymi, umożliwiający stały pobyt ludzi i prowadzenie samodzielnego gospodarstwa domowego.

Mieszkanie na ul. Jedności Narodowej 159 posiada powierzchnię 57.09 m2. Jest to stosunkowo duża powierzchnia.
Wrocław to miejsce, gdzie klient poszukuje najczęściej mieszkania o powierzchni od 51 do 60 m2. Takich transakcji jest najwięcej w Wrocławiu.


Właściciel mieszkania


Mieszkanie przy ul. Jedności Narodowej 159 w Wrocławiu posiada więcej niż jednego właściciela. Właścicieli możesz sprawdzić w księdze wieczystej w dziale drugim. Po zamówieniu numeru księgi wieczystej lub ekspertyzy otrzymasz pełne informacje o nieruchomości przy ul. Jedności Narodowej 159 w Wrocławiu w tym informacje o właścicielu tego mieszkania.Kredyt hipoteczny


Mieszkanie nie ma kredytu hipotecznego. Informacje mogą być nieaktualne. W celu uzyskania pełnej informacji o mieszkaniu przy ul. Jedności Narodowej 159 w Wrocławiu należy zamówić numer księgi wieczystej lub ekspertyzę.
Jeżeli szukasz kredytu hipotecznego nasi niezależni specjaliści znajdą najlepszą ofertę dla mieszkania, ktróre chcesz kupić.

Poinformujemy Cię jaki bank udzieli najlepszego kredytu hipotecznego. Jaki bank da najlepsze warunki i zaoferuje najniższe oprocentowanie. Otrzymasz bezpłatną pomoc eksperta w wyborze najtańszej oferty kredytowej.Dowiesz się jaki bank ma najtańszą dla Ciebie ofertę kredytu hipotecznego i jakie są warunki przyznawania kredytu hipotecznego. Nie musisz już samodzielnie studiować ofert banków. Skorzystaj z pomocy specjalisty - niezależnego Doradcy Kredytowego. Pomoc doradcy jest całkowicie darmowa. Doradca obliczy Twoją zdolność kredytową i porówna ratę kredytu we wszystkich bankach, w których możesz otrzymać kredyt hipoteczny. Doradca pomoże Ci również w formalnościach i wypełnianiu dokumentów, a także w uzyskaniu najlepszych warunków w danym banku. Zostaw nam dane kontaktowe, a doradca oddzwoni do Ciebie!Przedmiotowa nieruchomość a otoczenie


Otoczenie jest bardzo istotnym atrybutem nieruchomości i często decyduje o akceptacji danego mieszkania. Na podstawie przeprowadzonej analizy niektóre sąsiedztwo cechuje się wysoką uciążliwością. Niepożądanymi sąsiadami mieszkań są hostele, dyskoteki, puby, całodobowe sklepy monopolowe i restauracje. Część mieszkańców Wrocławia nie akceptuje także takiego sąsiedztwa jak szkoły podstawowe, akademiki, przedszkola, kluby fitness i siłownie a nawet banki.
Bez wątpienia trzema najbardziej pożądanymi przez potencjalnych nabywców obiektami w sąsiedztwie kupowanej nieruchomości są: przystanek komunikacji miejskiej (ok. 77% wskazań), tereny zielone, czyli lasy, parki, łąki oraz sklep spożywczy. Wszystkie trzy z wyżej wymienionych podwyższają komfort codziennego życia mieszkańców Wrocławia – ułatwiają dojazd do pracy/szkoły, zapewniają miejsce do spacerów oraz kojarzą się ze spokojem i zwiększają wygodę codziennych zakupów (tych drobnych, dla których nie warto jechać do centrum handlowego czy hipermarketu). Powyższe sąsiedztwo jest preferowane przez klientów w każdej fazie cyklu życia. Dla klientów posiadających dzieci w odpowiednim wieku bardzo duże znaczenie miały ponadto bliskość przedszkola, szkoły podstawowej, przychodni oraz apteki – czyli obiektów, bez których ciężko wyobrazić sobie bieżące funkcjonowanie rodziny z dzieckiem.

Sąsiedztwo mieszkania przy ul. Jedności Narodowej 159


Do najbliższego otoczenia mieszkania przy Jedności Narodowej 159 należy:

Poczta Polska - 148 m (ul. Namysłowska 8) ,
PC Link - 184 m (ul. Jedności Narodowej 181) ,
Poczta Polska - 258 m (ul. Jedności Narodowej 185) ,
Plus GSM - 263 m (ul. Nowowiejska 7) ,
Allianz Medica - 268 m (ul. Daszyńskiego 27) ,
Dino - 359 m (ul. Barlickiego 32) ,
Orange - 420 m (ul. Nowowiejska 39) ,
Poczta Polska - 421 m (ul. Nowowiejska 48) ,
T-Mobile - 483 m (ul. Jedności Narodowej 106) ,
Nokia - 486 m (ul. Mosbacha 8) ,
Bank Pekao - 490 m (ul. Jedności Narodowej 203) ,
Allianz Medica - 546 m (ul. Kluczborska 37) ,
mBank - 565 m (ul. Damrota 33) ,
Bank Zachodni WBK - 651 m (ul. Jaracza 88) ,
T-Mobile - 713 m (ul. Zakładowa 2/4) ,
Bank Pekao - 713 m (ul. Zakładowa 2-4) ,
Czas na Herbatę - 713 m (ul. Zakładowa 2/4) ,
E.Leclerc - 713 m (ul. Zakładowa 2/4) ,
Neonet - 713 m (ul. Zakładowa 2-4) ,
INVEST-BANK - 734 m (ul. Jedności Narodowej 75) ,
Orange - 739 m (ul. Zakładowa 2) ,
Lukas Bank - 782 m (ul. Jedności Narodowej 71)


Preferencje mieszkańców Wrocławia


Mieszkańcy Wrocławia najczęściej szukają mieszkań małych lub średnich o powierzchni między 30-60 m2. Tych transakcji jest najwięcej na rynku mieszkaniowym w Wrocławiu. Mieszkania powyżej 78 metrów kwadratowych są relatywnie rzadziej przedmiotem poszukiwań. Poza metrażem mieszkania, mieszkańcy Wrocławia zwracają również uwagę na liczbę pokoi w mieszkaniu. Najczęściej poszukiwane są mieszkania 2-pokojowe oraz 3-pokojowe.
Nabywcy z Wrocławia za niezbędne elementy mieszkań uznają piwnice i drzwi antywłamaniowe. Coraz częściej klienci z Wrocławia szukają wind i udogodnień dla osób niepełnosprawnych. Dziwić może niskie zainteresowanie parkingami podziemnymi. Być może jest to związane z wciąż wysoką ceną początkową oraz dalszymi opłatami.
Najważniejszym kryterium selekcji podczas poszukiwania mieszkania pozostaje cena – mieszkańcy Wrocławia kupują po prostu takie mieszkania, na jakie ich stać. Większość potencjalnych nabywców wskazywało ten czynnik jako decydujący przy wyborze lokalu mieszkalnego. Zdolność kredytowa to znaczące ograniczenie przy podejmowaniu decyzji o zakupie mieszkania. Funkcjonalność mieszkania, otoczenie, standard wykończenia, rozkład mieszkania, położenie na piętrze oraz usytuowanie względem stron świata to czynniki, które w najmniejszym stopniu decydują o wyborze mieszkania choć są często wymieniane przez nabywców mieszkań.


Ceny mieszkań
           przy ul. Jedności Narodowej 159 w Wrocławiu oraz okolicyPo przeanalizowaniu aktualnych ofert mieszkań w okolicy przedmiotowego mieszkania wynika, że średnia cena ofertowa jednego metra kwadratowego podobnych mieszkań w otoczeniu mieszkania przy ul. Jedności Narodowej 159 w Wrocławiu kształtuje się na poziomie 5 682 zł/ m2. Przy takiej cenie jednostkowej oferta za te mieszkanie powinna wynieść 323 874 zł. Ceny ofertowe są zazwyczaj nieco zawyżone gdyż pozostawiają pole do negocjacji. Statystycznie cena ofertowa jest o 4% - 9% wyższa od ostatecznej ceny transakcyjnej. Wskaźnik ten różni się w zależności od powierzchni mieszkania i lokalizacji oraz miasta.
Sugerowana cena transakcyjna mieszkania w budynku przy ul. Jedności Narodowej 159 w Wrocławiu o powierzchnii 57.09 m2 wynieść powinna 301 203 zł dając jednostkową cenę metra kwadratowego na poziomie 4 914 zł/ m2.

Nie posiadamy informacji aby jakieś mieszkanie w tym budynku było na sprzedaż lub wynajem. Jeżeli jesteś zinteresowany sprzedażą, wynajmem lub kupnem mieszkania w tym budynku napisz do nas a dodamy darmowe ogłoszenie.Zestawienie najważniejszych danych
          o mieszkaniu przy ul. Jedności Narodowej 159, Wrocław


Gmina: Wrocław
Województwo: dolnośląskie
Powiat: Wrocław
Przeznaczenie: mieszkanie
Adres mieszkania:

ul. Jedności Narodowej 159 , Wrocław

Kod pocztowy mieszkania:

50-303

Informacje o budynku: Mieszkanie połozone jest w budynku wielorodzinnym
Powierzchnia przykładowego mieszkania w budynku: 57.09 m2
Średnia cena ofertowa jednego metra kwadratowego mieszkań w sąsiedztwie 5 682 zł/ m2
Sugerowana cena ofertowa mieszkania
Statystycznie cena ofertowa jest o 4% - 9% wyższa od ceny transakcyjnej
323 874 zł
Sugerowana cena transakcyjna 301 203 zł ( 4 914 zł/ m2 )

Właściciel mieszkania:

Właścicielem mieszkania jest osoba fizyczna
Dowiedz się kto jest właścicielem nieruchomości
Czy istnieją współwłaściciele: Mieszkanie posiada więcej niż jednego właściciela
Jest to
Właścicieli możesz sprawdzić w księdze wieczystej
Odrębność lokali w budynku: Mieszkanie jest odrębną nieruchomością (posiada inną księgę wieczystą niż budynek)
Data założenia księgi wieczystej: 04-12-1989
Czy mieszkanie posiada udział w gruncie: Lokal posiada udziały w działce, na której jest położony
Czy istnieją roszczenia, ograniczenia lub prawa osób trzecich: Brak wpisów w dziale III księgi wieczystej
Kredyt hipoteczny: Nieruchomość nie ma kredytu hipotecznego

Kod wydziału sądu rejonowego:

WR1K
Numer księgi wieczystej
WR1K / 00******/ 4
Po złożeniu zamówienia otrzymasz numer księgi wieczystej mieszkania lub innej nieruchomosci

Sąd prowadzący księgę wieczystą

Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu
Podwale 30
50-040 Wrocław
IV Wydział Ksiąg Wieczystych

Aktualność danych:

Uwaga!
Powyższe dane mogą być nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne dane ustal numer księgi wieczystej

Najbliższe sąsiedztwo:

Poczta Polska - 148 m
PC Link - 184 m
Poczta Polska - 258 m
Plus GSM - 263 m
Allianz Medica - 268 m
Dino - 359 m
Orange - 420 m
Poczta Polska - 421 m
T-Mobile - 483 m
Nokia - 486 m
Bank Pekao - 490 m
Allianz Medica - 546 m
mBank - 565 m
Bank Zachodni WBK - 651 m
T-Mobile - 713 m
Bank Pekao - 713 m
Czas na Herbatę - 713 m
E.Leclerc - 713 m
Neonet - 713 m
INVEST-BANK - 734 m
Orange - 739 m
Lukas Bank - 782 m
Wykres
  Inne mieszkania i lokale w Wrocławiu


Manganowa 5, 52.6 m2
Mieszkanie ul. Manganowa 5 / 32, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****0 / 4
Stawowa 7, 46.9 m2
Mieszkanie ul. Stawowa 7 / 5, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****0 / 6
Siemiradzkiego 3, 137.9 m2
Mieszkanie ul. Siemiradzkiego 3 / 1, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****8 / 4
Grabiszyńska 6, 49.5 m2
Mieszkanie ul. Grabiszyńska 6 / 11, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****3 / 5
Czajkowskiego 136, 45.8 m2
Mieszkanie ul. Czajkowskiego 136 / 1, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****7 / 3
Minkowskiego 16, 65.2 m2
Mieszkanie ul. Minkowskiego 16 / 9, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****5 / 4
Kozanowska 46, 69.3 m2
Mieszkanie ul. Kozanowska 46 / 2, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****1 / 7
Rogowska 3, 16.5 m2
Mieszkanie ul. Rogowska 3 / 122, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****2 / 0
Nowodworska 89, 62.3 m2
Mieszkanie ul. Nowodworska 89 / 3, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****9 / 8
Świeradowska 65, 54.8 m2
Mieszkanie ul. Świeradowska 65 / 34, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****0 / 8
Mickiewicza 11, 51.5 m2
Mieszkanie ul. Mickiewicza 11 / 5, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****3 / 7
Pszenna 12, 43.7 m2
Mieszkanie ul. Pszenna 12 / 2, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****5 / 8
Włodkowica 37, 68.4 m2
Mieszkanie ul. Włodkowica 37 / 1, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****0 / 6
Godebskiego 18, 70.3 m2
Mieszkanie ul. Godebskiego 18 / 2, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****8 / 9
Nożownicza 40, 35.4 m2
Mieszkanie ul. Nożownicza 40 / 5, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****7 / 5
Zwycięska 14D/1, 97.6 m2
Mieszkanie ul. Zwycięska 14D/1 / 0, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****6 / 5


Zobacz wszystkie mieszkania Wrocław

Posiadamy informacje o mieszkaniach oraz lokalach użytkowych w tych budynkach przy Jedności Narodowej w Wrocławiu:

Jedności Narodowej 100
Jedności Narodowej 101
Jedności Narodowej 102
Jedności Narodowej 103
Jedności Narodowej 104
Jedności Narodowej 106
Jedności Narodowej 107
Jedności Narodowej 108
Jedności Narodowej 109
Jedności Narodowej 110
Jedności Narodowej 111
Jedności Narodowej 113
Jedności Narodowej 119
Jedności Narodowej 121
Jedności Narodowej 155
Jedności Narodowej 157
Jedności Narodowej 159
Jedności Narodowej 162
Jedności Narodowej 164
Jedności Narodowej 170
Jedności Narodowej 171
Jedności Narodowej 172
Jedności Narodowej 173
Jedności Narodowej 174
Jedności Narodowej 175
Jedności Narodowej 176
Jedności Narodowej 177
Jedności Narodowej 178
Jedności Narodowej 179
Jedności Narodowej 180
Jedności Narodowej 181
Jedności Narodowej 182
Jedności Narodowej 183
Jedności Narodowej 184
Jedności Narodowej 185
Jedności Narodowej 186
Jedności Narodowej 188
Jedności Narodowej 189
Jedności Narodowej 193
Jedności Narodowej 194
Jedności Narodowej 203
Jedności Narodowej 3
Jedności Narodowej 42/44
Jedności Narodowej 45A
Jedności Narodowej 45B
Jedności Narodowej 46
Jedności Narodowej 49A
Jedności Narodowej 54
Jedności Narodowej 59
Jedności Narodowej 61
Jedności Narodowej 62
Jedności Narodowej 63
Jedności Narodowej 66
Jedności Narodowej 69
Jedności Narodowej 73
Jedności Narodowej 75
Jedności Narodowej 77
Jedności Narodowej 80
Jedności Narodowej 81
Jedności Narodowej 82
Jedności Narodowej 84
Jedności Narodowej 85
Jedności Narodowej 85A
Jedności Narodowej 86
Jedności Narodowej 87
Jedności Narodowej 88
Jedności Narodowej 90
Jedności Narodowej 91
Jedności Narodowej 92
Jedności Narodowej 94
Jedności Narodowej 95
Jedności Narodowej 96
Jedności Narodowej 98
Jedności Narodowej 99
Jedności Narodowej 187
Jedności Narodowej 191
Jedności Narodowej 33/35
Jedności Narodowej 51/53
Jedności Narodowej 52
Jedności Narodowej 67
Jedności Narodowej 71
Jedności Narodowej 105
Jedności Narodowej 11
Jedności Narodowej 116
Jedności Narodowej 118
Jedności Narodowej 120
Jedności Narodowej 122
Jedności Narodowej 123
Jedności Narodowej 125
Jedności Narodowej 145
Jedności Narodowej 147
Jedności Narodowej 148
Jedności Narodowej 149
Jedności Narodowej 151
Jedności Narodowej 161
Jedności Narodowej 169
Jedności Narodowej 207
Jedności Narodowej 209
Jedności Narodowej 49
Jedności Narodowej 56
Jedności Narodowej 60
Jedności Narodowej 64
Jedności Narodowej 79
Jedności Narodowej 83
Jedności Narodowej 91A
Jedności Narodowej 55-57
Jedności Narodowej 166-168

Księga wieczysta to najważniejszy dokument nieruchomości. Sprawdź księgę wieczystą zanim podejmiesz decyzję o zakupie mieszkania lub lokalu. Nigdy nie lekceważ zapisów z księgi wieczystej - może to mieć poważne skutki prawne. Nieruchomość (działka, mieszkanie, lokal, budynek) bez założonej księgi wieczystej może nieść za sobą szereg zagrożeń. Pomożemy Ci znaleźć numer księgi wieczystej każdej nieruchomości. Wystarczy podać adres mieszkania lub lokalu.


Sprawdź nieruchomość: Wrocław księga wieczysta numer WR1K /00******/ 4 - mieszkanie ul Jedności Narodowej
Słowa kluczowe:
ustalenie numeru księgi wieczystej
Jak znaleźć numer księgi wieczystej w internecie
Mieszkania szacowanie nieruchomości
księga wieczysta online