Wrocław, mieszkanie 50.5 m2 Vivaldiego

Informacje dotyczą mieszkania na Vivaldiego Wrocławiu w budynku numer 1. Poniższe zestawienie ma jedynie charakter poglądowy. Aby uzyskać szczegółowe informacje o wybranym mieszkaniu na Vivaldiego 1, należy złożyć zamówienie.


Podstawowe informacje o mieszkaniu na Vivaldiego 1

Położenie mieszkania

Mieszkanie położone jest przy ulicy Vivaldiego w budynku numer 1. Gmina Wrocław, województwo dolnośląskie

Księga wieczysta

Stan prawny niniejszego mieszkania jest uregulowany. Oznacza to, że prawa do tego mieszkania określone są w dokumencie o nazwie księga wieczysta. To właśnie księgi wieczyste prowadzone są dla potrzeb ustalenia stanu prawnego nieruchomości (art.1 ust.1 ustawy o księgach wieczystych i hipotece). Informacje o aktualnym stanie prawnym nieruchomości zawarte są w księgach wieczystych lub w przypadku jej braku braku - w zbiorach dokumentów. Przez nieruchomość o nieuregulowanym stanie prawnym rozumie się nieruchomość, dla której ze względu na brak księgi wieczystej, zbioru dokumentów albo innych dokumentów nie można ustalić osób, którym przysługują do niej prawa rzeczowe. Za brak uregulowanego stanu prawnego można również uznać niezgodność pomiędzy stanem prawnym ujawnionym w KW a faktycznym stanem prawnym. Regulacja stanu prawnego nieruchomości sprowadza się do wykazania aktualnego stanu prawnego dotyczącego danej nieruchomości. Nieuregulowany stan prawny nieruchomości to nic innego jak niezgodność zapisów w księdze ze stanem faktycznym. Może być też tak, że księga zaginęła lub została częściowo lub całkowicie zniszczona.

Numer księgi wieczystej

Przedmiotowe mieszkanie przy Vivaldiego w Wrocławiu ma założoną księgę wieczystą. Księgę wieczystą prowadzi Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu, IV Wydział Ksiąg Wieczystych (Podwale 30). Mieszkanie te zostało wyodrębnione z budynku jako inna nieruchomość. Oznacza to, że jest to prawnie niezależny podmiot. Dla tego mieszkania została założona i jest prowadzona oddzielna niż dla budynku księga wieczysta. Numer księgi wieczystej tego mieszkania to WR1K / 00******/ 0.
Dlaczego numer księgi wieczystej oraz numer oraz numer lokalu ma gwiazdki ?

Znajdź księgę wieczystą mieszkania przy ul. Vivaldiego 1. To w księdze wieczystej znajdują się wszystkie informacje dotyczące stanu prawnego nieruchomości. Księgi wieczyste zawierają najważniejsze informacje o właścicielu mieszkania, powierzchni, kredycie hipotecznym, roszczeniach i prawach innych osób, lokalizacji. W księgach wieczystych przedstawiono imię i nazwiasko właściciela i współwłaścicieli. Z ksiąg wieczystych dowiemy się wszystkiego co należy wiedzieć przed zakupem mieszkania.


Jeżeli chcesz otrzymać informacje o mieszkaniu przy ul. Vivaldiego 1 , Wrocław lub innym to zamów księgę wieczystą za jedyne 25,99 zł.

Przeznaczenie i powierzchnia mieszkania

Lokal przeznaczony jest do celów mieszkalnych. W księdze wieczystej istnieje zapis ze przeznaczeniem tej nieruchomości jest lokal mieszkalny. Przeznaczenie na cele mieszkalne oznacza, że lokal nie może być wykorzystywany na inne cele niż jako mieszkanie. Według § 3. Rozporządzenia Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie- przez mieszkanie należy rozumieć zespół pomieszczeń mieszkalnych i pomocniczych, mający odrębne wejście, wydzielony stałymi przegrodami budowlanymi, umożliwiający stały pobyt ludzi i prowadzenie samodzielnego gospodarstwa domowego. Mieszkanie na ul. Vivaldiego 1 posiada powierzchnię 50.5 m2. Jest to stosunkowo duża powierzchnia. Wrocław to miejsce, gdzie klient poszukuje najczęściej mieszkania o powierzchni od 51 do 60 m2. Poza metrażem mieszkania, mieszkańcy Wrocławia podejmują swoje decyzje biorąc również pod uwagę liczbę pokoi w mieszkaniu. Najczęściej poszukiwane są mieszkania 3-pokojowe i 2-pokojowych.

Właściciel mieszkania

Mieszkanie przy ul. Vivaldiego 1 w Wrocławiu posiada więcej niż jednego właściciela. Właścicieli możesz sprawdzić w księdze wieczystej w dziale drugim.

Kredyt hipoteczny

Mieszkanie nie ma kredytu hipotecznego Jeżeli szukasz kredytu hipotecznego nasi niezależni specjaliści znajdą najlepszą ofertę dla mieszkania, ktróre chcesz kupić.

Poinformujemy Cię jaki bank udzieli najlepszego kredytu hipotecznego. Jaki bank da najlepsze warunki i zaoferuje najniższe oprocentowanie. Otrzymasz bezpłatną pomoc eksperta w wyborze najtańszej oferty kredytowej

Dowiesz się jaki bank ma najtańszą dla Ciebie ofertę kredytu hipotecznego i jakie są warunki przyznawania kredytu hipotecznego. Nie musisz już samodzielnie studiować ofert banków skorzystaj z pomocy specjalisty - niezależnego Doradcy Kredytowego. Pomoc doradcy jest całkowicie darmowa . Doradca obliczy Twoją zdolność kredytową i porówna ratę kredytu we wszystkich bankach, w których możesz otrzymać kredyt hipoteczny. Doradca pomoże Ci również w formalnościach i wypełnianiu dokumentów, a także w uzyskaniu najlepszych warunków w danym banku. Zostaw nam dane kontaktowe, a doradca oddzwoni do Ciebie!

Nieruchomość a otoczenie

Otoczenie jest bardzo istotnym atrybutem nieruchomości i często decyduje o akceptacji danego mieszkania. Na podstawie przeprowadzonej analizy niektóre sąsiedztwo cechuje się wysoką uciążliwością. Niepożądanymi sąsiadami mieszkań są hostele, dyskoteki, puby, całodobowe sklepy monopolowe i restauracje. Część mieszkańców Wrocławia nie akceptuje także takiego sąsiedztwa jak szkoły podstawowe, akademiki, przedszkola, kluby fitness i siłownie a nawet banki. Bez wątpienia trzema najbardziej pożądanymi przez potencjalnych nabywców obiektami w sąsiedztwie kupowanej nieruchomości są: przystanek komunikacji miejskiej (ok. 77% wskazań), tereny zielone, czyli lasy, parki, łąki oraz sklep spożywczy. Wszystkie trzy z wyżej wymienionych podwyższają komfort codziennego życia mieszkańców Wrocławia – ułatwiają dojazd do pracy/szkoły, zapewniają miejsce do spacerów oraz kojarzą się ze spokojem oraz zwiększają wygodę codziennych zakupów (tych drobnych, dla których nie warto jechać do centrum handlowego czy hipermarketu). Powyższe sąsiedztwo jest preferowane przez klientów w każdej fazie cyklu życia. Dla klientów posiadających dzieci w odpowiednim wieku bardzo duże znaczenie miały ponadto bliskość przedszkola, szkoły podstawowej, przychodni oraz apteki – czyli obiektów, bez których ciężko wyobrazić sobie bieżące funkcjonowanie rodziny z dzieckiem.

Jakie sąsiedztwo ma mieszkanie przy ul. Vivaldiego 1

Do najbliższego otoczenia mieszkania przy Vivaldiego 1 należy:
abc - 79 m (ul. Buforowa 100)

Preferencje mieszkańców Wrocławia

Mieszkańcy Wrocławia za niezbędne elementy mieszkań uznają piwnice i drzwi antywłamaniowe. Coraz częściej klienci z Wrocławia szukają wind i udogodnień dla osób niepełnosprawnych. Dziwić może niskie zainteresowanie parkingami podziemnymi. Być może jest to związane z wciąż wysoką ceną początkową oraz dalszymi opłatami. Najważniejszym kryterium selekcji podczas poszukiwania mieszkania pozostaje cena – mieszkańcy Wrocławia kupują po prostu takie mieszkania, na jakie ich stać. Pokazują to analizy dotyczące garaży i miejsc parkingowych – w ostatnich latach za własne miejsce do parkowania trzeba było płacić deweloperom nawet do 30 tys. zł.

Tabelaryczne zestawienie najważniejszych danych o mieszkaniu przy ul. Vivaldiego 1, Wrocław.

Gmina: Wrocław
Województwo: dolnośląskie
Powiat: Wrocław
Przeznaczenie: mieszkanie
Adres mieszkania:

ul. Vivaldiego 1 , Wrocław

Powierzchnia przykładowego mieszkania w budynku: 50.5 m2
Czy istnieją współwłaściciele: Mieszkanie posiada kilku właścicieli
Właścicieli możesz sprawdzić w księdze wieczystej

Właściciel mieszkania lub lokalu użytkowego:

Dowiedz się kto jest właścicielem nieruchomości
Odrębność lokali w budynku: Mieszkanie jest odrębną nieruchomością (posiada inną księgę wieczystą niż budynek)
Data założenia księgi wieczystej: Brak informacji o dacie założenia księgi wieczystej
Numer księgi wieczystej
WR1K / 00******/ 0
Po złożeniu zamówienia otrzymasz numer księgi wieczystej mieszkania lub innej nieruchomosci

Sąd prowadzący księgę wieczystą

Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu
Podwale 30
50-040 Wrocław
IV Wydział Ksiąg Wieczystych

Najbliższe sąsiedztwo:

abc - 79 m
Poczta Polska - 1810 m
abc - 1975 m
abc - 2140 m
Poczta Polska - 2573 m
Dino - 2579 m
Bank Pekao - 2738 m
Q-Service - 2851 m
Fleet Center - 2992 m

Inne mieszkania w Wrocławiu :
ul. Górecka 49ul. Krawiecka 3ul. Kwiska 29
ul. Sienkiewicza 124ul. Nowy Świat 40ul. Orzechowa 23
ul. Rogowska 102ul. Wojrowicka 10A


Zobacz wszystkie mieszkania Wrocław


Sprawdź inne mieszkania Wrocław :

Wojrowicka 40, 62.4 m2

Mieszkanie ul. Wojrowicka 40 / 9, Wrocław,
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****9 / 1.

Rogowska 74, 52 m2

Mieszkanie ul. Rogowska 74 / 23, Wrocław,
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****6 / 1.

Kazimierska 13, 47.2 m2

Mieszkanie ul. Kazimierska 13 / 32, Wrocław,
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****6 / 4.

Nowowiejska 40, 49.9 m2

Mieszkanie ul. Nowowiejska 40 / 8, Wrocław,
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****4 / 2.

Żeromskiego 68, 60.6 m2

Mieszkanie ul. Stefana Żeromskiego 68 / 7, Wrocław,
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****4 / 2.

Saperów 15A, 63.9 m2

Mieszkanie ul. Saperów 15A / 4, Wrocław,
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****3 / 9.

Róży Wiatrów 2, 78.4 m2

Mieszkanie ul. Róży Wiatrów 2 / 5, Wrocław,
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****4 / 3.

Wesoła 28, 65 m2

Mieszkanie ul. Wesoła 28 / 6, Wrocław,
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****6 / 4.

Główna 66, 55.1 m2

Mieszkanie ul. Główna 66 / 5, Wrocław,
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****3 / 6.

Nowowiejska 88, 89.1 m2

Mieszkanie ul. Nowowiejska 88 / 9, Wrocław,
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****2 / 3.

Dzielna 9, 51.8 m2

Mieszkanie ul. Dzielna 9 / 17, Wrocław,
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****2 / 3.

Kamienna 105, 42.6 m2

Mieszkanie ul. Kamienna 105 / 8, Wrocław,
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****9 / 3.

Nehringa 7, 60.6 m2

Mieszkanie ul. Władysława Nehringa 7 / 5, Wrocław,
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****3 / 3.

Kamieńskiego 136, 60.2 m2

Mieszkanie ul. Henryka Michała Kamieńskiego 136 / 5, Wrocław,
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****1 / 1.

Jedności Narodowej 185, 53.1 m2

Mieszkanie ul. Jedności Narodowej 185 / 4, Wrocław,
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****5 / 4.

Wróbla 33, 42.3 m2

Mieszkanie ul. Wróbla 33 / 5, Wrocław,
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****1 / 8.


Posiadamy informacje o mieszkaniach oraz lokalach użytkowych w tych budynkach przy Vivaldiego w Wrocławiu:

Vivaldiego 9
Vivaldiego 1
Vivaldiego 10
Vivaldiego 11
Vivaldiego 12
Vivaldiego 13
Vivaldiego 14
Vivaldiego 15
Vivaldiego 16
Vivaldiego 17
Vivaldiego 18
Vivaldiego 19
Vivaldiego 2
Vivaldiego 20
Vivaldiego 21
Vivaldiego 22
Vivaldiego 23
Vivaldiego 24
Vivaldiego 25
Vivaldiego 26
Vivaldiego 27
Vivaldiego 28
Vivaldiego 29
Vivaldiego 2A
Vivaldiego 3
Vivaldiego 30
Vivaldiego 31
Vivaldiego 32
Vivaldiego 33
Vivaldiego 34
Vivaldiego 35
Vivaldiego 36
Vivaldiego 37
Vivaldiego 38
Vivaldiego 39
Vivaldiego 4
Vivaldiego 40
Vivaldiego 41
Vivaldiego 42
Vivaldiego 43
Vivaldiego 44
Vivaldiego 46
Vivaldiego 48
Vivaldiego 5
Vivaldiego 50
Vivaldiego 52
Vivaldiego 54
Vivaldiego 56
Vivaldiego 58
Vivaldiego 5A
Vivaldiego 6
Vivaldiego 60
Vivaldiego 62
Vivaldiego 7
Vivaldiego 7A
Vivaldiego 8
Vivaldiego 1-5
Vivaldiego 2-4

Co powie Ci księga wieczysta o nieruchomości?

Księgi wieczyste – Ustawa o księgach wieczystych i hipotece (tekst jedn. Dz.U. z 2001 r. Nr 124, poz. 1361 ze zm.), art. 1. – Księgi wieczyste prowadzi się w celu ustalenia stanu prawnego nieruchomości. Księgi wieczyste zakłada i prowadzi się dla nieruchomości, które nie mają ksiąg wieczystych albo których księgi wieczyste zaginęły lub uległy zniszczeniu. Księga wieczysta to – mówiąc najprościej – spis, zawierający informacje na temat stanu prawnego nieruchomości. Podstawowym aktem prawnym dotyczącym tej materii jest ustawa z dnia 6 lipca 1982 r. o księgach wieczystych i hipotece. Zasadniczo jedna księga wieczysta obejmuje jedną nieruchomość, jednakże w niektórych przypadkach ustawodawca zezwolił na połączenie w jednej księdze kilku nieruchomości w jedną. Zgodnie z definicją nieruchomości z art. 46 Kodeksu cywilnego, chodzi tu zarówno o nieruchomości gruntowe, jak i budynkowe oraz lokalowe. W KW mogą być ujawnione prawa osobiste, roszczenia i prawa obligatoryjne, gdy zezwala na to przepis szczegółowy. Dla każdej nieruchomości prowadzi się odrębną księgę wieczystą, chyba, że przepisy szczególne stanowią inaczej. Na treść księgi wieczystej składają się wpisy. Wpis do księgi wieczystej dokonywany jest na wniosek zainteresowanego lub z urzędu, gdy przepis szczególny tak stanowi. Księgi wieczyste mogą być prowadzone w formie pisemnej (papierowej) bądź elektronicznej (od 2003 r. sukcesywnie prowadzona jest ich informatyzacja).
Słowa kluczowe:
Numer Księgi Wieczystej
Księga wieczysta działki księga wieczysta
księga wieczysta online księga wieczysta on line
Wycena mieszkania online Numer księgi wieczystej po nazwisku