Wrocław, Zaolziańska 48 m2


Położenie mieszkania


Mieszkanie położone jest przy ulicy Zaolziańska w budynku numer 15.
Gmina Wrocław, województwo dolnośląskie

Księga wieczysta


Stan prawny niniejszego mieszkania jest uregulowany. Oznacza to, że prawa do tego mieszkania określone są w dokumencie o nazwie księga wieczysta.
To właśnie księgi wieczyste prowadzone są dla potrzeb ustalenia stanu prawnego nieruchomości (art.1 ust.1 ustawy o księgach wieczystych i hipotece).
Informacje o aktualnym stanie prawnym nieruchomości zawarte są w księgach wieczystych lub w przypadku jej braku braku - w zbiorach dokumentów.

Przez nieruchomość o nieuregulowanym stanie prawnym rozumie się nieruchomość, dla której ze względu na brak księgi wieczystej, zbioru dokumentów albo innych dokumentów nie można ustalić osób, którym przysługują do niej prawa rzeczowe. Za brak uregulowanego stanu prawnego można również uznać niezgodność pomiędzy stanem prawnym ujawnionym w KW a faktycznym stanem prawnym. Regulacja stanu prawnego nieruchomości sprowadza się do wykazania aktualnego stanu prawnego dotyczącego danej nieruchomości.
Nieuregulowany stan prawny nieruchomości to nic innego jak niezgodność zapisów w księdze ze stanem faktycznym. Może być też tak, że księga zaginęła lub została częściowo lub całkowicie zniszczona.

Numer księgi wieczystej


Przedmiotowe mieszkanie przy Zaolziańska w Wrocławiu ma założoną księgę wieczystą. Księgę wieczystą prowadzi Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu, IV Wydział Ksiąg Wieczystych (Podwale 30). Mieszkanie te zostało wyodrębnione z budynku jako inna nieruchomość. Oznacza to, że jest to prawnie niezależny podmiot. Dla tego mieszkania została założona i jest prowadzona oddzielna niż dla budynku księga wieczysta. Numer księgi wieczystej tego mieszkania to WR1K / 00******/ 6.

Dlaczego numer księgi wieczystej oraz numer oraz numer lokalu ma gwiazdki ?

Znajdź księgę wieczystą mieszkania przy ul. Zaolziańska 15. To w księdze wieczystej znajdują się wszystkie informacje dotyczące stanu prawnego nieruchomości. Księgi wieczyste zawierają najważniejsze informacje o właścicielu mieszkania, powierzchni, kredycie hipotecznym, roszczeniach i prawach innych osób, lokalizacji. W księgach wieczystych przedstawiono imię i nazwiasko właściciela i współwłaścicieli. Z ksiąg wieczystych dowiemy się wszystkiego co należy wiedzieć przed zakupem mieszkania.Jeżeli chcesz otrzymać informacje o mieszkaniu przy ul. Zaolziańska 15 , Wrocław lub innym to zamów księgę wieczystą za jedyne 25,99 zł.

Przeznaczenie i powierzchnia mieszkania


Lokal przeznaczony jest do celów mieszkalnych. W księdze wieczystej istnieje zapis ze przeznaczeniem tej nieruchomości jest lokal mieszkalny.

Przeznaczenie na cele mieszkalne oznacza, że lokal nie może być wykorzystywany na inne cele niż jako mieszkanie. Według § 3. Rozporządzenia Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie- przez mieszkanie należy rozumieć zespół pomieszczeń mieszkalnych i pomocniczych, mający odrębne wejście, wydzielony stałymi przegrodami budowlanymi, umożliwiający stały pobyt ludzi i prowadzenie samodzielnego gospodarstwa domowego.

Mieszkanie na ul. Zaolziańska 15 posiada powierzchnię 48 m2. Jest to powierzchnia najczęściej poszukiwana na rynku. Badania na rynku mieszkaniowym wskazują, że zdecydowana większość popytu koncentruje się wokół mieszkań określanych mianem małych lub średnich, co oznacza metraż między 30 a 60 m2. Zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym rośnie popyt na małe i średnie mieszkania.

Poza metrażem mieszkania, mieszkańcy Wrocławia podejmują swoje decyzje biorąc również pod uwagę liczbę pokoi w mieszkaniu. Klienci z Wrocławia poszukują głównie mieszkań dwu i trzypokojowych.

Właściciel mieszkania


Mieszkanie przy ul. Zaolziańska 15 w Wrocławiu posiada więcej niż jednego właściciela. Właścicieli możesz sprawdzić w księdze wieczystej w dziale drugim.

Kredyt hipoteczny


Mieszkanie nie ma kredytu hipotecznego
Jeżeli szukasz kredytu hipotecznego nasi niezależni specjaliści znajdą najlepszą ofertę dla mieszkania, ktróre chcesz kupić.

Poinformujemy Cię jaki bank udzieli najlepszego kredytu hipotecznego. Jaki bank da najlepsze warunki i zaoferuje najniższe oprocentowanie. Otrzymasz bezpłatną pomoc eksperta w wyborze najtańszej oferty kredytowejDowiesz się jaki bank ma najtańszą dla Ciebie ofertę kredytu hipotecznego i jakie są warunki przyznawania kredytu hipotecznego. Nie musisz już samodzielnie studiować ofert banków skorzystaj z pomocy specjalisty - niezależnego Doradcy Kredytowego. Pomoc doradcy jest całkowicie darmowa . Doradca obliczy Twoją zdolność kredytową i porówna ratę kredytu we wszystkich bankach, w których możesz otrzymać kredyt hipoteczny. Doradca pomoże Ci również w formalnościach i wypełnianiu dokumentów, a także w uzyskaniu najlepszych warunków w danym banku. Zostaw nam dane kontaktowe, a doradca oddzwoni do Ciebie!

Nieruchomość a otoczenie


Otoczenie jest bardzo istotnym atrybutem nieruchomości i często decyduje o akceptacji danego mieszkania. Na podstawie przeprowadzonej analizy niektóre sąsiedztwo cechuje się wysoką uciążliwością. Niepożądanymi sąsiadami mieszkań są hostele, dyskoteki, puby, całodobowe sklepy monopolowe i restauracje. Część mieszkańców Wrocławia nie akceptuje także takiego sąsiedztwa jak szkoły podstawowe, akademiki, przedszkola, kluby fitness i siłownie a nawet banki.
Bez wątpienia trzema najbardziej pożądanymi przez potencjalnych nabywców obiektami w sąsiedztwie kupowanej nieruchomości są: przystanek komunikacji miejskiej (ok. 77% wskazań), tereny zielone, czyli lasy, parki, łąki oraz sklep spożywczy. Wszystkie trzy z wyżej wymienionych podwyższają komfort codziennego życia mieszkańców Wrocławia – ułatwiają dojazd do pracy/szkoły, zapewniają miejsce do spacerów oraz kojarzą się ze spokojem oraz zwiększają wygodę codziennych zakupów (tych drobnych, dla których nie warto jechać do centrum handlowego czy hipermarketu). Powyższe sąsiedztwo jest preferowane przez klientów w każdej fazie cyklu życia. Dla klientów posiadających dzieci
w odpowiednim wieku bardzo duże znaczenie miały ponadto bliskość przedszkola, szkoły podstawowej, przychodni oraz apteki – czyli obiektów, bez których ciężko wyobrazić sobie bieżące funkcjonowanie rodziny z dzieckiem.

Sąsiedztwo mieszkania przy ul. Zaolziańska 15Do najbliższego otoczenia mieszkania przy Zaolziańska 15 należy:

BP - 326 m (ul. Swobodna 60) ,
X-Press - 424 m (ul. Swobodna 3) ,
Perfect Service - 462 m (ul. Nasypowa 24) ,
AD Serwis - 472 m (ul. Nasypowa 2) ,
Allianz Medica - 474 m (ul. Pabianicka 25) ,
Dino - 520 m (ul. Zielińskiego 20) ,
BOŚ - 599 m (ul. Zapolskiej 1) ,
PZU - 660 m (ul. Ślężna 29) ,
SKOK - 739 m (ul. Stawowa 16) ,
Poczta Polska - 745 m (ul. Ciepła 9-11) ,
Dino - 745 m (ul. Ciepła 9-11) ,
Alfa Star - 773 m (ul. Rejtana 9) ,
A-Z Finanse - 785 m (ul. Lelewela 8) ,
Action - 785 m (ul. Lelewela 8) ,
Alfa Star - 787 m (ul. Rejtana 4) ,
Ecco Holiday - 787 m (ul. Rejtana 4)


Preferencje mieszkańców Wrocławia


Mieszkańcy Wrocławia za niezbędne elementy mieszkań uznają piwnice i drzwi antywłamaniowe. Coraz częściej klienci z Wrocławia szukają wind i udogodnień dla osób niepełnosprawnych. Dziwić może niskie zainteresowanie parkingami podziemnymi. Być może jest to związane z wciąż wysoką ceną początkową oraz dalszymi opłatami.
Najważniejszym kryterium selekcji podczas poszukiwania mieszkania pozostaje cena – mieszkańcy Wrocławia kupują po prostu takie mieszkania, na jakie ich stać. Pokazują to analizy dotyczące garaży i miejsc parkingowych – w ostatnich latach za własne miejsce do parkowania trzeba było płacić deweloperom nawet do 30 tys. zł.Tabelaryczne zestawienie najważniejszych danych o mieszkaniu przy ul. Zaolziańska 15, Wrocław.

Gmina: Wrocław
Województwo: dolnośląskie
Powiat: Wrocław
Przeznaczenie: mieszkanie
Adres mieszkania:

ul. Zaolziańska 15 , Wrocław

Powierzchnia przykładowego mieszkania w budynku: 48 m2
Czy istnieją współwłaściciele: Mieszkanie posiada kilku właścicieli
Właścicieli możesz sprawdzić w księdze wieczystej

Właściciel mieszkania lub lokalu użytkowego:

Dowiedz się kto jest właścicielem nieruchomości
Odrębność lokali w budynku: Mieszkanie jest odrębną nieruchomością (posiada inną księgę wieczystą niż budynek)
Data założenia księgi wieczystej: Brak informacji o dacie założenia księgi wieczystej
Numer księgi wieczystej
WR1K / 00******/ 6
Po złożeniu zamówienia otrzymasz numer księgi wieczystej mieszkania lub innej nieruchomosci

Sąd prowadzący księgę wieczystą

Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu
Podwale 30
50-040 Wrocław
IV Wydział Ksiąg Wieczystych

Najbliższe sąsiedztwo:

BP - 326 m
X-Press - 424 m
Perfect Service - 462 m
AD Serwis - 472 m
Allianz Medica - 474 m
Dino - 520 m
BOŚ - 599 m
PZU - 660 m
SKOK - 739 m
Poczta Polska - 745 m
Dino - 745 m
Alfa Star - 773 m
Action - 785 m
A-Z Finanse - 785 m
Alfa Star - 787 m
Ecco Holiday - 787 m
Itaka - 801 m
Fiolet - 870 m
Generali - 881 m
Plus GSM - 886 m
TUI - 890 m
Alfa Star - 890 m
Neckermann - 890 m
Alfa Star - 911 m
Orange - 920 m
Poczta Polska - 920 m
abc - 960 m
Bank Zachodni WBK - 1034 m
Generali - 1034 m
Citibank - 1079 m
Wykres

Inne mieszkania w Wrocławiu :

Zobacz wszystkie mieszkania Wrocław


Sprawdź inne mieszkania Wrocław :

Górecka 77, 27.6 m2
Mieszkanie ul. Górecka 77 / 3, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****3 / 7
Studzienna 13, 33 m2
Mieszkanie ul. Studzienna 13 / 8, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****8 / 4
Kraszewskiego 10, 58.3 m2
Mieszkanie ul. Kraszewskiego 10 / 7, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****7 / 6
Pilczycka 105, 78.3 m2
Mieszkanie ul. Pilczycka 105 / 3, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****9 / 6
Przestrzenna 35, 82.8 m2
Mieszkanie ul. Przestrzenna 35 / 10, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****3 / 5
Orzeszkowej 35, 62.1 m2
Mieszkanie ul. Orzeszkowej 35 / 10, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****3 / 0
Nyska 40, 45.7 m2
Mieszkanie ul. Nyska 40 / 10, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****0 / 7
Kolejowa 37, 42.8 m2
Mieszkanie ul. Kolejowa 37 / 3, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****8 / 0
Sienkiewicza 106, 90 m2
Mieszkanie ul. Sienkiewicza 106 / 7, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****8 / 1
Struga 15A, 64.1 m2
Mieszkanie ul. Struga 15A / 8, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****9 / 7
Szczepińska 8, 25.5 m2
Mieszkanie ul. Szczepińska 8 / 7, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****3 / 4
Barlickiego 3, 71.6 m2
Mieszkanie ul. Barlickiego 3 / 10, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****9 / 9
Mosiężna 33, 51.7 m2
Mieszkanie ul. Mosiężna 33 / 43, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****4 / 9
Srebrnogórska 19, 31.2 m2
Mieszkanie ul. Srebrnogórska 19 / 14, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****0 / 6
Tęczowa 14, 51.1 m2
Mieszkanie ul. Tęczowa 14 / 6, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****0 / 4
Gajowa 32, 60.7 m2
Mieszkanie ul. Gajowa 32 / 11, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****7 / 0


Posiadamy informacje o mieszkaniach oraz lokalach użytkowych w tych budynkach przy Zaolziańska w Wrocławiu:

Zaolziańska 1
Zaolziańska 19
Zaolziańska 22
Zaolziańska 4
Zaolziańska 6C
Zaolziańska 10
Zaolziańska 11
Zaolziańska 12
Zaolziańska 13
Zaolziańska 14
Zaolziańska 15
Zaolziańska 16
Zaolziańska 17
Zaolziańska 18
Zaolziańska 20
Zaolziańska 3
Zaolziańska 3A
Zaolziańska 4A
Zaolziańska 4B
Zaolziańska 5
Zaolziańska 6
Zaolziańska 6A
Zaolziańska 6B
Zaolziańska 7
Zaolziańska 8
Zaolziańska 9

Księga wieczysta to najważniejszy dokument nieruchomości. Sprawdź księgę wieczystą zanim podejmiesz decyzję o zakupie mieszkania lub lokalu. Nigdy nie lekceważ zapisów z księgi wieczystej - może to mieć poważne skutki prawne. Nieruchomość (działka, mieszkanie, lokal, budynek) bez założonej księgi wieczystej może nieść za sobą szereg zagrożeń. Pomożemy Ci znaleźć numer księgi wieczystej każdej nieruchomości. Wystarczy podać adres mieszkania lub lokalu.


Sprawdź nieruchomość: Wrocław ksiega wieczysta numer WR1K /00******/ 6 - mieszkanie ul Zaolziańska
Słowa kluczowe:
jak ustalić numer księgi wieczystej Numer elektronicznej księgi wieczystej
kto właścicielem
wniosek o wpisanie do księgi wieczystej czytanie księgi wieczystej
numer kw po adresie