Wrocław, Orzechowa 42 m2

Mieszkanie przy ul. Orzechowa 108, Wrocław


Położenie mieszkania


Mieszkanie położone jest przy ulicy Orzechowa w budynku numer 108.

Gmina: Wrocław
Powiat: Wrocław
Województwo: dolnośląskie
Adres mieszkania: ul. Orzechowa 108, Wrocław
Budynek: Mieszkanie połozone jest w budynku wielorodzinnym
Informacje o stanie prawnym nieruchomości


Stan prawny niniejszego mieszkania jest uregulowany. Oznacza to, że prawa do tego mieszkania określone są w dokumencie o nazwie księga wieczysta. To właśnie księgi wieczyste prowadzone są dla potrzeb ustalenia stanu prawnego nieruchomości (art.1 ust.1 ustawy o księgach wieczystych i hipotece). Informacje o aktualnym stanie prawnym nieruchomości zawarte są w księgach wieczystych lub w przypadku ich braku braku - w zbiorach dokumentów.

Przez nieruchomość o nieuregulowanym stanie prawnym rozumie się nieruchomość, dla której ze względu na brak księgi wieczystej, zbioru dokumentów albo innych dokumentów nie można ustalić osób, którym przysługują do niej prawa rzeczowe. Za brak uregulowanego stanu prawnego można również uznać niezgodność pomiędzy stanem prawnym ujawnionym w KW a faktycznym stanem prawnym. Regulacja stanu prawnego nieruchomości sprowadza się do wykazania aktualnego stanu prawnego dotyczącego danej nieruchomości.
Nieuregulowany stan prawny nieruchomości to nic innego jak niezgodność zapisów w księdze ze stanem faktycznym. Może być też tak, że księga zaginęła lub została częściowo lub całkowicie zniszczona.Numer księgi wieczystej


Przedmiotowe mieszkanie przy Orzechowa w Wrocławiu ma założoną księgę wieczystą. Księga wieczysta dla tego mieszkania została założona w 14-05-2004. Księgę wieczystą prowadzi Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu, IV Wydział Ksiąg Wieczystych (Podwale 30). Mieszkanie te zostało wyodrębnione z budynku jako inna nieruchomość. Oznacza to, że jest to prawnie niezależny podmiot. Dla tego mieszkania została założona i jest prowadzona oddzielna niż dla budynku księga wieczysta.
Numer księgi wieczystej tego mieszkania to WR1K / 00******/ 5*.
*Po złożeniu zawiówienia na ustalenie numeru księgi wieczystej otrzymasz pełny numer księgi wieczystej dla tej nieruchomości (bez gwiazdek).


Jak zamówić ustalenie numeru księgi wieczystej?


Ustalimy dla Ciebie księgę wieczystą mieszkania przy ul. Orzechowa 108. To w księdze wieczystej znajdują się wszystkie informacje dotyczące stanu prawnego nieruchomości. Księgi wieczyste zawierają najważniejsze dane o właścicielu mieszkania, powierzchni, kredycie hipotecznym, roszczeniach i prawach innych osób, lokalizacji. W księgach wieczystych przedstawiono imię i nazwiasko właściciela i współwłaścicieli. Z ksiąg wieczystych dowiemy się wszystkiego co należy wiedzieć przed zakupem mieszkania.Jeżeli chcesz otrzymać informacje o mieszkaniu przy ul. Orzechowa 108 , Wrocław lub innym to zamów księgę wieczystą za jedyne 25,99 zł. Wystarczy podać adres nieruchomości.Przeznaczenie i powierzchnia mieszkania


Lokal przeznaczony jest do celów mieszkalnych. W księdze wieczystej istnieje zapis ze przeznaczeniem tej nieruchomości jest lokal mieszkalny.

Przeznaczenie na cele mieszkalne oznacza, że lokal nie może być wykorzystywany na inne cele niż jako mieszkanie. Według § 3. Rozporządzenia Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie- przez mieszkanie należy rozumieć zespół pomieszczeń mieszkalnych i pomocniczych, mający odrębne wejście, wydzielony stałymi przegrodami budowlanymi, umożliwiający stały pobyt ludzi i prowadzenie samodzielnego gospodarstwa domowego.

Mieszkanie na ul. Orzechowa 108 posiada powierzchnię 42 m2. Jest to powierzchnia najczęściej poszukiwana na rynku. Badania na rynku mieszkaniowym wskazują, że zdecydowana większość popytu koncentruje się wokół mieszkań określanych mianem małych lub średnich, co oznacza metraż między 30 a 60 m2. Zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym rośnie popyt na małe i średnie mieszkania.

Poza metrażem mieszkania, mieszkańcy Wrocławia podejmują swoje decyzje biorąc również pod uwagę liczbę pokoi w mieszkaniu. Klienci z Wrocławia poszukują głównie mieszkań dwu i trzypokojowych.Właściciel mieszkania


Mieszkanie przy ul. Orzechowa 108 w Wrocławiu posiada więcej niż jednego właściciela. Właścicieli możesz sprawdzić w księdze wieczystej w dziale drugim.Kredyt hipoteczny


Mieszkanie nie ma kredytu hipotecznego
Jeżeli szukasz kredytu hipotecznego nasi niezależni specjaliści znajdą najlepszą ofertę dla mieszkania, ktróre chcesz kupić.

Poinformujemy Cię jaki bank udzieli najlepszego kredytu hipotecznego. Jaki bank da najlepsze warunki i zaoferuje najniższe oprocentowanie. Otrzymasz bezpłatną pomoc eksperta w wyborze najtańszej oferty kredytowejDowiesz się jaki bank ma najtańszą dla Ciebie ofertę kredytu hipotecznego i jakie są warunki przyznawania kredytu hipotecznego. Nie musisz już samodzielnie studiować ofert banków skorzystaj z pomocy specjalisty - niezależnego Doradcy Kredytowego. Pomoc doradcy jest całkowicie darmowa . Doradca obliczy Twoją zdolność kredytową i porówna ratę kredytu we wszystkich bankach, w których możesz otrzymać kredyt hipoteczny. Doradca pomoże Ci również w formalnościach i wypełnianiu dokumentów, a także w uzyskaniu najlepszych warunków w danym banku. Zostaw nam dane kontaktowe, a doradca oddzwoni do Ciebie!Przedmiotowa nieruchomość a otoczenie


Otoczenie jest bardzo istotnym atrybutem nieruchomości i często decyduje o akceptacji danego mieszkania. Na podstawie przeprowadzonej analizy niektóre sąsiedztwo cechuje się wysoką uciążliwością. Niepożądanymi sąsiadami mieszkań są hostele, dyskoteki, puby, całodobowe sklepy monopolowe i restauracje. Część mieszkańców Wrocławia nie akceptuje także takiego sąsiedztwa jak szkoły podstawowe, akademiki, przedszkola, kluby fitness i siłownie a nawet banki.
Bez wątpienia trzema najbardziej pożądanymi przez potencjalnych nabywców obiektami w sąsiedztwie kupowanej nieruchomości są: przystanek komunikacji miejskiej (ok. 77% wskazań), tereny zielone, czyli lasy, parki, łąki oraz sklep spożywczy. Wszystkie trzy z wyżej wymienionych podwyższają komfort codziennego życia mieszkańców Wrocławia – ułatwiają dojazd do pracy/szkoły, zapewniają miejsce do spacerów oraz kojarzą się ze spokojem oraz zwiększają wygodę codziennych zakupów (tych drobnych, dla których nie warto jechać do centrum handlowego czy hipermarketu). Powyższe sąsiedztwo jest preferowane przez klientów w każdej fazie cyklu życia. Dla klientów posiadających dzieci
w odpowiednim wieku bardzo duże znaczenie miały ponadto bliskość przedszkola, szkoły podstawowej, przychodni oraz apteki – czyli obiektów, bez których ciężko wyobrazić sobie bieżące funkcjonowanie rodziny z dzieckiem.

Sąsiedztwo mieszkania przy ul. Orzechowa 108


Do najbliższego otoczenia mieszkania przy Orzechowa 108 należy:

Poczta Polska - 221 m (ul. Świeradowska 70) ,
InPost Paczkomat - 221 m (ul. Świeradowska 70) ,
Poczta Polska - 267 m (ul. Krynicka 66) ,
Orange - 293 m (ul. Świeradowska 51) ,
Da Grasso - 293 m (ul. Świeradowska 51) ,
Partner AGD RTV - 293 m (ul. Świeradowska 51) ,
Alfa Star - 375 m (ul. Świeradowska 51/57) ,
Bank Pekao - 375 m (ul. Świeradowska 51/57) ,
Polbank - 375 m (ul. Świeradowska 51/57) ,
T-Mobile - 375 m (ul. Świeradowska 51/57) ,
Eurobank - 375 m (ul. Świeradowska 51/57) ,
Carrefour - 443 m (ul. Bardzka 3) ,
Poczta Polska - 445 m (ul. Jabłeczna 25) ,
Helen Doron - 489 m (ul. Bardzka 30) ,
Fleet Center - 512 m (ul. Bardzka 60) ,
Poczta Polska - 586 m (ul. Widna 6) ,
BP - 608 m (ul. Bardzka 26) ,
abc - 638 m (ul. Jabłeczna 14) ,
Kaufland - 644 m (ul. Bardzka 1C) ,
InPost Paczkomat - 644 m (ul. Bardzka 1C) ,
NESTE - 649 m (ul. Bardzka 6) ,
Play - 661 m (ul. Bardzka 1A) ,
Ford - 663 m (ul. Bardzka 1) ,
McDonald's - 663 m (ul. Bardzka 1) ,
Shell - 733 m (ul. Kamienna 145) ,
Bank Zachodni WBK - 733 m (ul. Kamienna 145) ,
Hyundai - 733 m (ul. Kamienna 145) ,
Pizza Hut - 733 m (ul. Kamienna 145) ,
Suzuki - 733 m (ul. Kamienna 145) ,
InPost Paczkomat - 777 m (al. Armii Krajowej 1) ,
Volkswagen - 780 m (ul. Piękna 21) ,
Piotr i Paweł - 789 m (ul. Świeradowska 1)Preferencje mieszkańców Wrocławia


Mieszkańcy Wrocławia za niezbędne elementy mieszkań uznają piwnice i drzwi antywłamaniowe. Coraz częściej klienci z Wrocławia szukają wind i udogodnień dla osób niepełnosprawnych. Dziwić może niskie zainteresowanie parkingami podziemnymi. Być może jest to związane z wciąż wysoką ceną początkową oraz dalszymi opłatami.
Najważniejszym kryterium selekcji podczas poszukiwania mieszkania pozostaje cena – mieszkańcy Wrocławia kupują po prostu takie mieszkania, na jakie ich stać. Pokazują to analizy dotyczące garaży i miejsc parkingowych – w ostatnich latach za własne miejsce do parkowania trzeba było płacić deweloperom nawet do 30 tys. zł.


Ceny mieszkań            przy ul. Orzechowa 108 w Wrocławiu oraz okolicyPo przeanalizowaniu aktualnych ofert mieszkań z okolicy wynika, że średnia cena ofertowa jednego metra kwadratowego podobnych mieszkań w otoczeniu przedmiotowego mieszkania przy ul. Orzechowa 108 w Wrocławiu kształtuje się na poziomie 5 732 zł/ m2. Przy takiej cenie jednostkowej oferta za te mieszkanie powinna wynieść 240 744 zł. Ceny ofertowe są zazwyczaj nieco zawyżone gdyż pozostawiają pole do negocacji. Statystycznie cena ofertowa jest o 4% - 9% wyższa od ostatecznej ceny transakcyjnej w zależności od powierzchni mieszkania i lokalizacji.
Sugerowana cena transakcyjna mieszkania w budynku przy ul. Orzechowa 108 w Wrocławiu o powierzchnii 42 m2 wynieść powinna 223 892 zł dając jednostoką cenę metra kwadratowego na poziomie 4 958 zł/ m2 .Zestawienie najważniejszych danych
          o mieszkaniu przy ul. Orzechowa 108, Wrocław


Gmina: Wrocław
Województwo: dolnośląskie
Powiat: Wrocław
Przeznaczenie: mieszkanie
Adres mieszkania:

ul. Orzechowa 108 , Wrocław

Informacje o budynku: Mieszkanie połozone jest w budynku wielorodzinnym
Powierzchnia przykładowego mieszkania w budynku: 42 m2
Średnia cena ofertowa jednego metra kwadratowego mieszkań w sąsiedztwie 5 732 zł/ m2
Sugerowana cena ofertowa mieszkania
Statystycznie cena ofertowa jest o 4% - 9% wyższa od ceny transakcyjnej
240 744 zł
Sugerowana cena transakcyjna 223 892 zł ( 4 958 zł/ m2 )

Właściciel mieszkania:

Właścicielem mieszkania jest osoba fizyczna
Dowiedz się kto jest właścicielem nieruchomości
Czy istnieją współwłaściciele: Mieszkanie posiada więcej niż jednego właściciela
Jest to wspólność ustawowa majątkowa małżeńska
Właścicieli możesz sprawdzić w księdze wieczystej
Odrębność lokali w budynku: Mieszkanie jest odrębną nieruchomością (posiada inną księgę wieczystą niż budynek)
Data założenia księgi wieczystej: 14-05-2004
Czy mieszkanie posiada udział w gruncie: Lokal posiada udziały w działce, na której jest położony
Czy istnieją roszczenia, ograniczenia lub prawa osób trzecich: Brak wpisów w dziale III księgi wieczystej
Kredyt hipoteczny: Nieruchomość nie ma kredytu hipotecznego

Kod wydziału sądu rejonowego:

WR1K
Numer księgi wieczystej
WR1K / 00******/ 5
Po złożeniu zamówienia otrzymasz numer księgi wieczystej mieszkania lub innej nieruchomosci

Sąd prowadzący księgę wieczystą

Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu
Podwale 30
50-040 Wrocław
IV Wydział Ksiąg Wieczystych

Aktualność danych:

Uwaga!
Powyższe dane mogą być nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne dane ustal numer księgi wieczystej

Najbliższe sąsiedztwo:

Poczta Polska - 221 m
InPost Paczkomat - 221 m
Poczta Polska - 267 m
Orange - 293 m
Da Grasso - 293 m
Partner AGD RTV - 293 m
Alfa Star - 375 m
Bank Pekao - 375 m
Polbank - 375 m
T-Mobile - 375 m
Eurobank - 375 m
Carrefour - 443 m
Poczta Polska - 445 m
Helen Doron - 489 m
Fleet Center - 512 m
Poczta Polska - 586 m
BP - 608 m
abc - 638 m
Kaufland - 644 m
InPost Paczkomat - 644 m
NESTE - 649 m
Play - 661 m
Ford - 663 m
McDonald's - 663 m
Shell - 733 m
Bank Zachodni WBK - 733 m
Hyundai - 733 m
Pizza Hut - 733 m
Suzuki - 733 m
InPost Paczkomat - 777 m
Wykres
Inne mieszkania w Wrocławiu


Uznańskiego 5, 61.4 m2
Mieszkanie ul. Uznańskiego 5 / 3, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****6 / 0
Męcińskiego 13, 105.3 m2
Mieszkanie ul. Męcińskiego 13 / 1, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****4 / 0
Łódzka 26, 84.8 m2
Mieszkanie ul. Łódzka 26 / 1, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****8 / 1
Stalowa 92, 71.4 m2
Mieszkanie ul. Stalowa 92 / 8, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****4 / 2
Wojrowicka 4, 46.4 m2
Mieszkanie ul. Wojrowicka 4 / 2, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****1 / 7
Rogowska 36, 48.6 m2
Mieszkanie ul. Rogowska 36 / 2, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****1 / 5
Rumiankowa 33, 32.3 m2
Mieszkanie ul. Rumiankowa 33 / 6, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****2 / 2
Krynicka 37, 47.7 m2
Mieszkanie ul. Krynicka 37 / 3, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****0 / 1
Czysta 2, 54.8 m2
Mieszkanie ul. Czysta 2 / 1, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****5 / 4
Budziszyńska 33, 31.6 m2
Mieszkanie ul. Budziszyńska 33 / 11, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****6 / 9
Zagony 95, 97.6 m2
Mieszkanie ul. Zagony 95 / 3, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****2 / 2
Bobrza 42, 43.1 m2
Mieszkanie ul. Bobrza 42 / 22, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****6 / 3
Tarnobrzeska 1, 52.5 m2
Mieszkanie ul. Tarnobrzeska 1 / 5, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****2 / 8
Zemska 3, 63.6 m2
Mieszkanie ul. Zemska 3 / 5, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****9 / 9
Starogajowa 71, 73.3 m2
Mieszkanie ul. Starogajowa 71 / 1, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****7 / 3
Bezpieczna 16, 82.5 m2
Mieszkanie ul. Bezpieczna 16 / 13, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****2 / 3


Zobacz wszystkie mieszkania Wrocław

Posiadamy informacje o mieszkaniach oraz lokalach użytkowych w tych budynkach przy Orzechowa w Wrocławiu:

Orzechowa 18
Orzechowa 21
Orzechowa 23
Orzechowa 25
Orzechowa 37
Orzechowa 46A
Orzechowa 47
Orzechowa 5
Orzechowa 51
Orzechowa 53
Orzechowa 55
Orzechowa 59
Orzechowa 60
Orzechowa 99
Orzechowa 101
Orzechowa 103
Orzechowa 105
Orzechowa 107
Orzechowa 108
Orzechowa 109
Orzechowa 110
Orzechowa 111
Orzechowa 112
Orzechowa 113
Orzechowa 114
Orzechowa 13
Orzechowa 15
Orzechowa 17
Orzechowa 19
Orzechowa 20
Orzechowa 22
Orzechowa 24
Orzechowa 26
Orzechowa 27
Orzechowa 28
Orzechowa 29
Orzechowa 30
Orzechowa 31
Orzechowa 32
Orzechowa 33
Orzechowa 34
Orzechowa 35
Orzechowa 36
Orzechowa 38
Orzechowa 40
Orzechowa 41
Orzechowa 42
Orzechowa 43
Orzechowa 44
Orzechowa 45
Orzechowa 46
Orzechowa 48
Orzechowa 49
Orzechowa 50
Orzechowa 52
Orzechowa 54
Orzechowa 56
Orzechowa 57
Orzechowa 58
Orzechowa 91
Orzechowa 93
Orzechowa 95
Orzechowa 97

Księga wieczysta to najważniejszy dokument nieruchomości. Sprawdź księgę wieczystą zanim podejmiesz decyzję o zakupie mieszkania lub lokalu. Nigdy nie lekceważ zapisów z księgi wieczystej - może to mieć poważne skutki prawne. Nieruchomość (działka, mieszkanie, lokal, budynek) bez założonej księgi wieczystej może nieść za sobą szereg zagrożeń. Pomożemy Ci znaleźć numer księgi wieczystej każdej nieruchomości. Wystarczy podać adres mieszkania lub lokalu.


Sprawdź nieruchomość: Wrocław ksiega wieczysta numer WR1K /00******/ 5 - mieszkanie ul Orzechowa
Słowa kluczowe:
Luksusowe mieszkania jak znaleźć księgę wieczystą po starym numerze
jak sprawdzić nr księgi wieczystej EKW
księgi wieczyste po nr działki Stary numer księgi wieczystej
Numer Księgi wieczystej