Wrocław, 73.4 m2 Maczka


Położenie mieszkania


Mieszkanie położone jest przy ulicy Maczka w budynku numer 21.
Gmina Wrocław, województwo dolnośląskie

Księga wieczysta


Stan prawny niniejszego mieszkania jest uregulowany. Oznacza to, że prawa do tego mieszkania określone są w dokumencie o nazwie księga wieczysta.
To właśnie księgi wieczyste prowadzone są dla potrzeb ustalenia stanu prawnego nieruchomości (art.1 ust.1 ustawy o księgach wieczystych i hipotece).
Informacje o aktualnym stanie prawnym nieruchomości zawarte są w księgach wieczystych lub w przypadku jej braku braku - w zbiorach dokumentów.

Przez nieruchomość o nieuregulowanym stanie prawnym rozumie się nieruchomość, dla której ze względu na brak księgi wieczystej, zbioru dokumentów albo innych dokumentów nie można ustalić osób, którym przysługują do niej prawa rzeczowe. Za brak uregulowanego stanu prawnego można również uznać niezgodność pomiędzy stanem prawnym ujawnionym w KW a faktycznym stanem prawnym. Regulacja stanu prawnego nieruchomości sprowadza się do wykazania aktualnego stanu prawnego dotyczącego danej nieruchomości.
Nieuregulowany stan prawny nieruchomości to nic innego jak niezgodność zapisów w księdze ze stanem faktycznym. Może być też tak, że księga zaginęła lub została częściowo lub całkowicie zniszczona.

Numer księgi wieczystej


Przedmiotowe mieszkanie przy Maczka w Wrocławiu ma założoną księgę wieczystą. Księgę wieczystą prowadzi Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu, IV Wydział Ksiąg Wieczystych (Podwale 30). Mieszkanie te zostało wyodrębnione z budynku jako inna nieruchomość. Oznacza to, że jest to prawnie niezależny podmiot. Dla tego mieszkania została założona i jest prowadzona oddzielna niż dla budynku księga wieczysta. Numer księgi wieczystej tego mieszkania to WR1K / 00******/ 6.

Dlaczego numer księgi wieczystej oraz numer oraz numer lokalu ma gwiazdki ?

Znajdź księgę wieczystą mieszkania przy ul. Maczka 21. To w księdze wieczystej znajdują się wszystkie informacje dotyczące stanu prawnego nieruchomości. Księgi wieczyste zawierają najważniejsze informacje o właścicielu mieszkania, powierzchni, kredycie hipotecznym, roszczeniach i prawach innych osób, lokalizacji. W księgach wieczystych przedstawiono imię i nazwiasko właściciela i współwłaścicieli. Z ksiąg wieczystych dowiemy się wszystkiego co należy wiedzieć przed zakupem mieszkania.Jeżeli chcesz otrzymać informacje o mieszkaniu przy ul. Maczka 21 , Wrocław lub innym to zamów księgę wieczystą za jedyne 25,99 zł.

Przeznaczenie i powierzchnia mieszkania


Lokal przeznaczony jest do celów mieszkalnych. W księdze wieczystej istnieje zapis ze przeznaczeniem tej nieruchomości jest lokal mieszkalny.

Przeznaczenie na cele mieszkalne oznacza, że lokal nie może być wykorzystywany na inne cele niż jako mieszkanie. Według § 3. Rozporządzenia Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie- przez mieszkanie należy rozumieć zespół pomieszczeń mieszkalnych i pomocniczych, mający odrębne wejście, wydzielony stałymi przegrodami budowlanymi, umożliwiający stały pobyt ludzi i prowadzenie samodzielnego gospodarstwa domowego.

Mieszkanie na ul. Maczka 21 posiada powierzchnię 73.41 m2. Jest to stosunkowo duża powierzchnia.
Wrocław to miejsce, gdzie klient poszukuje najczęściej mieszkania o powierzchni od 51 do 60 m2.

Poza metrażem mieszkania, mieszkańcy Wrocławia podejmują swoje decyzje biorąc również pod uwagę liczbę pokoi w mieszkaniu. Klienci z Wrocławia poszukują głównie mieszkań dwu i trzypokojowych.

Właściciel mieszkania


Mieszkanie przy ul. Maczka 21 w Wrocławiu posiada więcej niż jednego właściciela. Właścicieli możesz sprawdzić w księdze wieczystej w dziale drugim.

Kredyt hipoteczny


Mieszkanie nie ma kredytu hipotecznego
Jeżeli szukasz kredytu hipotecznego nasi niezależni specjaliści znajdą najlepszą ofertę dla mieszkania, ktróre chcesz kupić.

Poinformujemy Cię jaki bank udzieli najlepszego kredytu hipotecznego. Jaki bank da najlepsze warunki i zaoferuje najniższe oprocentowanie. Otrzymasz bezpłatną pomoc eksperta w wyborze najtańszej oferty kredytowejDowiesz się jaki bank ma najtańszą dla Ciebie ofertę kredytu hipotecznego i jakie są warunki przyznawania kredytu hipotecznego. Nie musisz już samodzielnie studiować ofert banków skorzystaj z pomocy specjalisty - niezależnego Doradcy Kredytowego. Pomoc doradcy jest całkowicie darmowa . Doradca obliczy Twoją zdolność kredytową i porówna ratę kredytu we wszystkich bankach, w których możesz otrzymać kredyt hipoteczny. Doradca pomoże Ci również w formalnościach i wypełnianiu dokumentów, a także w uzyskaniu najlepszych warunków w danym banku. Zostaw nam dane kontaktowe, a doradca oddzwoni do Ciebie!

Nieruchomość a otoczenie


Otoczenie jest bardzo istotnym atrybutem nieruchomości i często decyduje o akceptacji danego mieszkania. Na podstawie przeprowadzonej analizy niektóre sąsiedztwo cechuje się wysoką uciążliwością. Niepożądanymi sąsiadami mieszkań są hostele, dyskoteki, puby, całodobowe sklepy monopolowe i restauracje. Część mieszkańców Wrocławia nie akceptuje także takiego sąsiedztwa jak szkoły podstawowe, akademiki, przedszkola, kluby fitness i siłownie a nawet banki.
Bez wątpienia trzema najbardziej pożądanymi przez potencjalnych nabywców obiektami w sąsiedztwie kupowanej nieruchomości są: przystanek komunikacji miejskiej (ok. 77% wskazań), tereny zielone, czyli lasy, parki, łąki oraz sklep spożywczy. Wszystkie trzy z wyżej wymienionych podwyższają komfort codziennego życia mieszkańców Wrocławia – ułatwiają dojazd do pracy/szkoły, zapewniają miejsce do spacerów oraz kojarzą się ze spokojem oraz zwiększają wygodę codziennych zakupów (tych drobnych, dla których nie warto jechać do centrum handlowego czy hipermarketu). Powyższe sąsiedztwo jest preferowane przez klientów w każdej fazie cyklu życia. Dla klientów posiadających dzieci
w odpowiednim wieku bardzo duże znaczenie miały ponadto bliskość przedszkola, szkoły podstawowej, przychodni oraz apteki – czyli obiektów, bez których ciężko wyobrazić sobie bieżące funkcjonowanie rodziny z dzieckiem.

Sąsiedztwo mieszkania przy ul. Maczka 21Do najbliższego otoczenia mieszkania przy Maczka 21 należy:Preferencje mieszkańców Wrocławia


Mieszkańcy Wrocławia za niezbędne elementy mieszkań uznają piwnice i drzwi antywłamaniowe. Coraz częściej klienci z Wrocławia szukają wind i udogodnień dla osób niepełnosprawnych. Dziwić może niskie zainteresowanie parkingami podziemnymi. Być może jest to związane z wciąż wysoką ceną początkową oraz dalszymi opłatami.
Najważniejszym kryterium selekcji podczas poszukiwania mieszkania pozostaje cena – mieszkańcy Wrocławia kupują po prostu takie mieszkania, na jakie ich stać. Pokazują to analizy dotyczące garaży i miejsc parkingowych – w ostatnich latach za własne miejsce do parkowania trzeba było płacić deweloperom nawet do 30 tys. zł.Tabelaryczne zestawienie najważniejszych danych o mieszkaniu przy ul. Maczka 21, Wrocław.

Gmina: Wrocław
Województwo: dolnośląskie
Powiat: Wrocław
Przeznaczenie: mieszkanie
Adres mieszkania:

ul. Maczka 21 , Wrocław

Powierzchnia przykładowego mieszkania w budynku: 73.41 m2
Czy istnieją współwłaściciele: Mieszkanie posiada kilku właścicieli
Właścicieli możesz sprawdzić w księdze wieczystej

Właściciel mieszkania lub lokalu użytkowego:

Dowiedz się kto jest właścicielem nieruchomości
Odrębność lokali w budynku: Mieszkanie jest odrębną nieruchomością (posiada inną księgę wieczystą niż budynek)
Data założenia księgi wieczystej: Brak informacji o dacie założenia księgi wieczystej
Numer księgi wieczystej
WR1K / 00******/ 6
Po złożeniu zamówienia otrzymasz numer księgi wieczystej mieszkania lub innej nieruchomosci

Sąd prowadzący księgę wieczystą

Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu
Podwale 30
50-040 Wrocław
IV Wydział Ksiąg Wieczystych

Najbliższe sąsiedztwo:

Bank Pekao - 1188 m
Allianz - 1297 m
AD Serwis - 1661 m
Stenmot-2 - 1669 m
Poczta Polska - 1943 m
Dino - 1984 m
Poczta Polska - 1991 m
Bank Zachodni WBK - 2050 m
Media Markt - 2099 m
Norauto - 2099 m
CCA - 2120 m
ING - 2200 m
Poczta Polska - 2232 m
Bank Pekao - 2268 m
Freshmarket - 2391 m
Lewiatan - 2652 m
Shell - 2703 m
Piotr i Paweł - 2906 m
Wykres

Inne mieszkania w Wrocławiu :

Zobacz wszystkie mieszkania Wrocław


Sprawdź inne mieszkania Wrocław :

Nyska 68, 50 m2
Mieszkanie ul. Nyska 68 / 40, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****3 / 5
Kopernika 17, 15.8 m2
Mieszkanie ul. Kopernika 17 / 0, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****8 / 1
Rogowska 136, 51.5 m2
Mieszkanie ul. Rogowska 136 / 21, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****7 / 4
Kruszwicka 43, 57.5 m2
Mieszkanie ul. Kruszwicka 43 / 6, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****8 / 2
Stanisławskiego 16, 56.2 m2
Mieszkanie ul. Stanisławskiego 16 / 7, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****5 / 9
Hłaski 3, 16.5 m2
Mieszkanie ul. Hłaski 3 / 6, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****0 / 8
Szkocka 99, 66 m2
Mieszkanie ul. Szkocka 99 / 18, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****8 / 7
Róży Wiatrów 13, 56 m2
Mieszkanie ul. Róży Wiatrów 13 / 4, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****8 / 2
Krynicka 62, 83.5 m2
Mieszkanie ul. Krynicka 62 / 20, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****7 / 4
Kosynierów Gdyńskich 80, 62.1 m2
Mieszkanie ul. Kosynierów Gdyńskich 80 / 3, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****0 / 1
Śliczna 16, 53.9 m2
Mieszkanie ul. Śliczna 16 / 24, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****5 / 4
Budziszyńska 90, 70.9 m2
Mieszkanie ul. Budziszyńska 90 / 5, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****5 / 7
Mickiewicza 69, 57 m2
Mieszkanie ul. Mickiewicza 69 / 4, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****6 / 5
Krynicka 10, 61.5 m2
Mieszkanie ul. Krynicka 10 / 13, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****9 / 2
Nowowiejska 30, 40 m2
Mieszkanie ul. Nowowiejska 30 / 6, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****7 / 8
Pilczycka 200, 65.8 m2
Mieszkanie ul. Pilczycka 200 / 21, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****5 / 8


Posiadamy informacje o mieszkaniach oraz lokalach użytkowych w tych budynkach przy Maczka w Wrocławiu:

Maczka 11A
Maczka 15
Maczka 7A
Maczka 9
Maczka 1
Maczka 11
Maczka 13
Maczka 13A
Maczka 15A
Maczka 17
Maczka 17A
Maczka 19
Maczka 19A
Maczka 1A
Maczka 21
Maczka 21A
Maczka 23
Maczka 23A
Maczka 25
Maczka 25A
Maczka 27
Maczka 27A
Maczka 29
Maczka 29A
Maczka 3
Maczka 31
Maczka 33
Maczka 35
Maczka 37
Maczka 39
Maczka 3A
Maczka 41
Maczka 5
Maczka 5A
Maczka 7
Maczka 9A

Księga wieczysta to najważniejszy dokument nieruchomości. Sprawdź księgę wieczystą zanim podejmiesz decyzję o zakupie mieszkania lub lokalu. Nigdy nie lekceważ zapisów z księgi wieczystej - może to mieć poważne skutki prawne. Nieruchomość (działka, mieszkanie, lokal, budynek) bez założonej księgi wieczystej może nieść za sobą szereg zagrożeń. Pomożemy Ci znaleźć numer księgi wieczystej każdej nieruchomości. Wystarczy podać adres mieszkania lub lokalu.


Sprawdź nieruchomość: Wrocław ksiega wieczysta numer WR1K /00******/ 6 - mieszkanie ul Maczka
Słowa kluczowe:
Podgląd księgi wieczystej
przykładowy numer księgi
Najtańsze mieszkania Najem mieszkania
KW