Wrocław, 60 m2 Grudziądzka

Tu powinna wyświetlić się mapka. Jeżeli nie widzisz mapki odśwież stronę (klawisz F5).
Mieszkanie przy ul. Grudziądzka 81, Wrocław. Poniższy raport ma charakter poglądowy i prezentuje przybliżone informacje o przykładowym mieszkaniu w budynku. W celu uzyskania szczegółowych i aktualnych danych należy zamówić ekspertyzę nieruchomości.Położenie mieszkania


Mieszkanie położone jest przy ulicy Grudziądzka w budynku numer 81.

Gmina: Wrocław
Powiat: Wrocław
Województwo: dolnośląskie
Adres mieszkania: ul. Grudziądzka 81, Wrocław
Budynek: Mieszkanie połozone jest w budynku wielorodzinnymInformacje o stanie prawnym nieruchomości


Stan prawny mieszkania na ul. Grudziądzka 81 w Wrocławiu jest uregulowany. Oznacza to, że prawa do tego mieszkania określone są w dokumencie o nazwie księga wieczysta. To właśnie księgi wieczyste prowadzone są dla potrzeb ustalenia stanu prawnego nieruchomości (art.1 ust.1 ustawy o księgach wieczystych i hipotece). Informacje o aktualnym stanie prawnym nieruchomości zawarte są w księgach wieczystych lub w przypadku ich braku braku - w zbiorach dokumentów.

Przez nieruchomość o nieuregulowanym stanie prawnym rozumie się nieruchomość, dla której ze względu na brak księgi wieczystej, zbioru dokumentów albo innych dokumentów nie można ustalić osób, którym przysługują do niej prawa rzeczowe. Za brak uregulowanego stanu prawnego można również uznać niezgodność pomiędzy stanem prawnym ujawnionym w KW a faktycznym stanem prawnym. Regulacja stanu prawnego nieruchomości sprowadza się do wykazania aktualnego stanu prawnego dotyczącego danej nieruchomości.
Nieuregulowany stan prawny nieruchomości to nic innego jak niezgodność zapisów w księdze ze stanem faktycznym. Może być też tak, że księga zaginęła lub została częściowo lub całkowicie zniszczona.Numer księgi wieczystej


Przedmiotowe mieszkanie przy Grudziądzka w Wrocławiu ma założoną księgę wieczystą. Księga wieczysta dla tego mieszkania została założona dnia 09-05-1976. Księgę wieczystą prowadzi Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu, IV Wydział Ksiąg Wieczystych (Podwale 30). Mieszkanie te zostało wyodrębnione z budynku jako inna nieruchomość. Oznacza to, że jest to prawnie niezależny przedmiot. Dla tego mieszkania została założona i jest prowadzona oddzielna niż dla budynku księga wieczysta.
Numer księgi wieczystej mieszkania na ul. Grudziądzka 81 w Wrocławiu to WR1K / 00******/ 3*.
*Po złożeniu zawiówienia na ustalenie numeru księgi wieczystej otrzymasz pełny numer księgi wieczystej dla tej nieruchomości (bez gwiazdek).


Jak zamówić ustalenie numeru księgi wieczystej?


Ustalimy dla Ciebie księgę wieczystą mieszkania przy ul. Grudziądzka 81. To w księdze wieczystej znajdują się wszystkie informacje dotyczące stanu prawnego nieruchomości. Księgi wieczyste zawierają najważniejsze dane o właścicielu mieszkania, powierzchni, kredycie hipotecznym, roszczeniach i prawach innych osób. W księgach wieczystych przedstawiono imię i nazwisko właściciela i współwłaścicieli. Z ksiąg wieczystych dowiesz się wszystkiego co należy wiedzieć przed zakupem mieszkania. Jeżeli chcesz otrzymać informacje o mieszkaniu przy ul. Grudziądzka 81 , Wrocław lub innym to zamów księgę wieczystą za jedyne 25,99 zł. Wystarczy podać adres nieruchomości.Przeznaczenie i powierzchnia mieszkania


Lokal przy Grudziądzka w Wrocławiu przeznaczony jest do celów mieszkalnych. W księdze wieczystej istnieje zapis ze przeznaczeniem tej nieruchomości jest lokal mieszkalny.

Przeznaczenie na cele mieszkalne oznacza, że lokal nie może być wykorzystywany na inne cele niż jako mieszkanie. Według § 3. Rozporządzenia Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie - przez mieszkanie należy rozumieć zespół pomieszczeń mieszkalnych i pomocniczych, mający odrębne wejście, wydzielony stałymi przegrodami budowlanymi, umożliwiający stały pobyt ludzi i prowadzenie samodzielnego gospodarstwa domowego.

Mieszkanie na ul. Grudziądzka 81 posiada powierzchnię 57.64 m2. Jest to stosunkowo duża powierzchnia.
Wrocław to miejsce, gdzie klient poszukuje najczęściej mieszkania o powierzchni od 51 do 60 m2. Takich transakcji jest najwięcej w Wrocławiu.


Właściciel mieszkania


Mieszkanie przy ul. Grudziądzka 81 w Wrocławiu posiada więcej niż jednego właściciela. Właścicieli możesz sprawdzić w księdze wieczystej w dziale drugim. Po zamówieniu numeru księgi wieczystej lub ekspertyzy otrzymasz pełne informacje o nieruchomości przy ul. Grudziądzka 81 w Wrocławiu w tym informacje o właścicielu tego mieszkania.Kredyt hipoteczny


Mieszkanie nie ma kredytu hipotecznego. Informacje mogą być nieaktualne. W celu uzyskania pełnej informacji o mieszkaniu przy ul. Grudziądzka 81 w Wrocławiu należy zamówić numer księgi wieczystej lub ekspertyzę.
Jeżeli szukasz kredytu hipotecznego nasi niezależni specjaliści znajdą najlepszą ofertę dla mieszkania, ktróre chcesz kupić.

Poinformujemy Cię jaki bank udzieli najlepszego kredytu hipotecznego. Jaki bank da najlepsze warunki i zaoferuje najniższe oprocentowanie. Otrzymasz bezpłatną pomoc eksperta w wyborze najtańszej oferty kredytowej.Dowiesz się jaki bank ma najtańszą dla Ciebie ofertę kredytu hipotecznego i jakie są warunki przyznawania kredytu hipotecznego. Nie musisz już samodzielnie studiować ofert banków. Skorzystaj z pomocy specjalisty - niezależnego Doradcy Kredytowego. Pomoc doradcy jest całkowicie darmowa. Doradca obliczy Twoją zdolność kredytową i porówna ratę kredytu we wszystkich bankach, w których możesz otrzymać kredyt hipoteczny. Doradca pomoże Ci również w formalnościach i wypełnianiu dokumentów, a także w uzyskaniu najlepszych warunków w danym banku. Zostaw nam dane kontaktowe, a doradca oddzwoni do Ciebie!Przedmiotowa nieruchomość a otoczenie


Otoczenie jest bardzo istotnym atrybutem nieruchomości i często decyduje o akceptacji danego mieszkania. Na podstawie przeprowadzonej analizy niektóre sąsiedztwo cechuje się wysoką uciążliwością. Niepożądanymi sąsiadami mieszkań są hostele, dyskoteki, puby, całodobowe sklepy monopolowe i restauracje. Część mieszkańców Wrocławia nie akceptuje także takiego sąsiedztwa jak szkoły podstawowe, akademiki, przedszkola, kluby fitness i siłownie a nawet banki.
Bez wątpienia trzema najbardziej pożądanymi przez potencjalnych nabywców obiektami w sąsiedztwie kupowanej nieruchomości są: przystanek komunikacji miejskiej (ok. 77% wskazań), tereny zielone, czyli lasy, parki, łąki oraz sklep spożywczy. Wszystkie trzy z wyżej wymienionych podwyższają komfort codziennego życia mieszkańców Wrocławia – ułatwiają dojazd do pracy/szkoły, zapewniają miejsce do spacerów oraz kojarzą się ze spokojem i zwiększają wygodę codziennych zakupów (tych drobnych, dla których nie warto jechać do centrum handlowego czy hipermarketu). Powyższe sąsiedztwo jest preferowane przez klientów w każdej fazie cyklu życia. Dla klientów posiadających dzieci w odpowiednim wieku bardzo duże znaczenie miały ponadto bliskość przedszkola, szkoły podstawowej, przychodni oraz apteki – czyli obiektów, bez których ciężko wyobrazić sobie bieżące funkcjonowanie rodziny z dzieckiem.

Sąsiedztwo mieszkania przy ul. Grudziądzka 81


Do najbliższego otoczenia mieszkania przy Grudziądzka 81 należy:

Piotr i Paweł - 320 m (ul. Bolesława Krzywoustego 110) ,
DnB NORD Polska - 337 m (ul. Bolesława Krzywoustego 107) ,
Stenmot-2 - 358 m (ul. Bolesława Krzywoustego 86) ,
Volvo - 456 m (al. Brücknera 55) ,
Shell - 456 m (al. Brücknera 53-55) ,
Perfect Service - 601 m (ul. Długosza 72) ,
InPost Paczkomat - 690 m (ul. Toruńska 73) ,
Inter Cars - 796 m (ul. Długosza 60)


Preferencje mieszkańców Wrocławia


Mieszkańcy Wrocławia najczęściej szukają mieszkań małych lub średnich o powierzchni między 30-60 m2. Tych transakcji jest najwięcej na rynku mieszkaniowym w Wrocławiu. Mieszkania powyżej 78 metrów kwadratowych są relatywnie rzadziej przedmiotem poszukiwań. Poza metrażem mieszkania, mieszkańcy Wrocławia zwracają również uwagę na liczbę pokoi w mieszkaniu. Najczęściej poszukiwane są mieszkania 2-pokojowe oraz 3-pokojowe.
Nabywcy z Wrocławia za niezbędne elementy mieszkań uznają piwnice i drzwi antywłamaniowe. Coraz częściej klienci z Wrocławia szukają wind i udogodnień dla osób niepełnosprawnych. Dziwić może niskie zainteresowanie parkingami podziemnymi. Być może jest to związane z wciąż wysoką ceną początkową oraz dalszymi opłatami.
Najważniejszym kryterium selekcji podczas poszukiwania mieszkania pozostaje cena – mieszkańcy Wrocławia kupują po prostu takie mieszkania, na jakie ich stać. Większość potencjalnych nabywców wskazywało ten czynnik jako decydujący przy wyborze lokalu mieszkalnego. Zdolność kredytowa to znaczące ograniczenie przy podejmowaniu decyzji o zakupie mieszkania. Funkcjonalność mieszkania, otoczenie, standard wykończenia, rozkład mieszkania, położenie na piętrze oraz usytuowanie względem stron świata to czynniki, które w najmniejszym stopniu decydują o wyborze mieszkania choć są często wymieniane przez nabywców mieszkań.


Ceny mieszkań
           przy ul. Grudziądzka 81 w Wrocławiu oraz okolicyPo przeanalizowaniu aktualnych ofert mieszkań w okolicy przedmiotowego mieszkania wynika, że średnia cena ofertowa jednego metra kwadratowego podobnych mieszkań w otoczeniu mieszkania przy ul. Grudziądzka 81 w Wrocławiu kształtuje się na poziomie 5 438 zł/ m2. Przy takiej cenie jednostkowej oferta za te mieszkanie powinna wynieść 315 404 zł. Ceny ofertowe są zazwyczaj nieco zawyżone gdyż pozostawiają pole do negocjacji. Statystycznie cena ofertowa jest o 4% - 9% wyższa od ostatecznej ceny transakcyjnej. Wskaźnik ten różni się w zależności od powierzchni mieszkania i lokalizacji oraz miasta.
Sugerowana cena transakcyjna mieszkania w budynku przy ul. Grudziądzka 81 w Wrocławiu o powierzchnii 57.64 m2 wynieść powinna 293 326 zł dając jednostkową cenę metra kwadratowego na poziomie 4 703 zł/ m2.

Nie posiadamy informacji aby jakieś mieszkanie w tym budynku było na sprzedaż lub wynajem. Jeżeli jesteś zinteresowany sprzedażą, wynajmem lub kupnem mieszkania w tym budynku napisz do nas a dodamy darmowe ogłoszenie.Zestawienie najważniejszych danych
          o mieszkaniu przy ul. Grudziądzka 81, Wrocław


Gmina: Wrocław
Województwo: dolnośląskie
Powiat: Wrocław
Przeznaczenie: mieszkanie
Adres mieszkania:

ul. Grudziądzka 81 , Wrocław

Informacje o budynku: Mieszkanie połozone jest w budynku wielorodzinnym
Powierzchnia przykładowego mieszkania w budynku: 57.64 m2
Średnia cena ofertowa jednego metra kwadratowego mieszkań w sąsiedztwie 5 438 zł/ m2
Sugerowana cena ofertowa mieszkania
Statystycznie cena ofertowa jest o 4% - 9% wyższa od ceny transakcyjnej
315 404 zł
Sugerowana cena transakcyjna 293 326 zł ( 4 703 zł/ m2 )

Właściciel mieszkania:

Właścicielem mieszkania jest osoba fizyczna
Dowiedz się kto jest właścicielem nieruchomości
Czy istnieją współwłaściciele: Mieszkanie posiada więcej niż jednego właściciela
Jest to
Właścicieli możesz sprawdzić w księdze wieczystej
Odrębność lokali w budynku: Mieszkanie jest odrębną nieruchomością (posiada inną księgę wieczystą niż budynek)
Data założenia księgi wieczystej: 09-05-1976
Czy mieszkanie posiada udział w gruncie: Lokal posiada udziały w działce, na której jest położony
Czy istnieją roszczenia, ograniczenia lub prawa osób trzecich: Brak wpisów w dziale III księgi wieczystej
Kredyt hipoteczny: Nieruchomość nie ma kredytu hipotecznego

Kod wydziału sądu rejonowego:

WR1K
Numer księgi wieczystej
WR1K / 00******/ 3
Po złożeniu zamówienia otrzymasz numer księgi wieczystej mieszkania lub innej nieruchomosci

Sąd prowadzący księgę wieczystą

Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu
Podwale 30
50-040 Wrocław
IV Wydział Ksiąg Wieczystych

Aktualność danych:

Uwaga!
Powyższe dane mogą być nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne dane ustal numer księgi wieczystej

Najbliższe sąsiedztwo:

Piotr i Paweł - 320 m
DnB NORD Polska - 337 m
Stenmot-2 - 358 m
Volvo - 456 m
Shell - 456 m
Perfect Service - 601 m
InPost Paczkomat - 690 m
Inter Cars - 796 m
Wykres
  Inne mieszkania i lokale w Wrocławiu


Ślężna 205, 31.4 m2
Mieszkanie ul. Ślężna 205 / 5, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****0 / 5
Reja 85, 18.1 m2
Mieszkanie ul. Reja 85 / 0, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****2 / 8
Grudziądzka 82, 42.6 m2
Mieszkanie ul. Grudziądzka 82 / 3, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****2 / 6
Odolanowska 62, 47 m2
Mieszkanie ul. Odolanowska 62 / 5, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****9 / 5
Stysia 20A, 37 m2
Mieszkanie ul. Stysia 20A / 15, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****2 / 0
Bajana 64, 49.5 m2
Mieszkanie ul. Bajana 64 / 3, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****1 / 3
Wojrowicka 44, 63 m2
Mieszkanie ul. Wojrowicka 44 / 11, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****5 / 3
Murarska 39, 93.8 m2
Mieszkanie ul. Murarska 39 / 2, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****7 / 7
Róży Wiatrów 2, 78.4 m2
Mieszkanie ul. Róży Wiatrów 2 / 5, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****4 / 3
Kotlarska 39, 49 m2
Mieszkanie ul. Kotlarska 39 / 12, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****4 / 3
Powstańców Śląskich 178A, 50 m2
Mieszkanie ul. Powstańców Śląskich 178A / 6, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****1 / 9
Główna 68, 54.1 m2
Mieszkanie ul. Główna 68 / 8, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****4 / 8
Grunwaldzki 16, 48.6 m2
Mieszkanie pl. Grunwaldzki 16 / 64, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****2 / 5
Wejherowska 41, 33.8 m2
Mieszkanie ul. Wejherowska 41 / 32, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****0 / 5
Pochyła 3, 24.7 m2
Mieszkanie ul. Pochyła 3 / 6, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****2 / 4
Kiełczowska 97, 53.9 m2
Mieszkanie ul. Kiełczowska 97 / 6, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****8 / 2


Zobacz wszystkie mieszkania Wrocław

Posiadamy informacje o mieszkaniach oraz lokalach użytkowych w tych budynkach przy Grudziądzka w Wrocławiu:

Grudziądzka 100
Grudziądzka 100A
Grudziądzka 102
Grudziądzka 104
Grudziądzka 106
Grudziądzka 108
Grudziądzka 110
Grudziądzka 112
Grudziądzka 114
Grudziądzka 116
Grudziądzka 118
Grudziądzka 120
Grudziądzka 55A
Grudziądzka 57
Grudziądzka 59
Grudziądzka 61
Grudziądzka 63
Grudziądzka 65
Grudziądzka 67
Grudziądzka 69
Grudziądzka 71
Grudziądzka 72
Grudziądzka 72A
Grudziądzka 73
Grudziądzka 74
Grudziądzka 75
Grudziądzka 76
Grudziądzka 77
Grudziądzka 77A
Grudziądzka 78
Grudziądzka 79
Grudziądzka 80
Grudziądzka 81
Grudziądzka 82
Grudziądzka 83
Grudziądzka 84
Grudziądzka 85
Grudziądzka 86
Grudziądzka 87
Grudziądzka 88
Grudziądzka 89
Grudziądzka 90
Grudziądzka 91
Grudziądzka 91A
Grudziądzka 92
Grudziądzka 94
Grudziądzka 95
Grudziądzka 96
Grudziądzka 98
Grudziądzka 101
Grudziądzka 103
Grudziądzka 122
Grudziądzka 93
Grudziądzka 97
Grudziądzka 99
Grudziądzka 102B
Grudziądzka 102A
Grudziądzka 98A


  Co powie Ci księga wieczysta o nieruchomości?


Księga wieczysta dla nieruchomości. Zgodnie z treścią art. 1 ustawy z dnia 6 lipca 1982 r. o księgach wieczystych i hipotece, księgi wieczyste prowadzi się w celu ustalenia stanu prawnego nieruchomości. Księga wieczysta zawiera priorytetowe informacje o stanie prawnym nieruchomości (lokalu, gruntu, budynku). Księgi wieczyste zakłada i prowadzi się dla nieruchomości, które nie mają ksiąg wieczystych albo których księgi wieczyste zaginęły lub uległy zniszczeniu. Dla niektórych nieruchomości, które nie miały założonych ksiąg wieczystych, prowadzone są zbiory dokumentów, do których składa się dokumenty stwierdzające stan prawny nieruchomości. Określenie – “wieczysta” oznacza, że w księdze wieczystej może zmienić się właściciel nieruchomości, ale księga nigdy się nie zmieni, lecz co najwyżej zawarty w niej zapis. Przy każdej księdze wieczystej prowadzi się akta księgi wieczystej, do których składa się w porządku chronologicznym wszelkie dokumenty i inne pisma dotyczące nieruchomości.

Księga wieczysta to najważniejszy dokument nieruchomości. Sprawdź księgę wieczystą zanim podejmiesz decyzję o zakupie mieszkania lub lokalu. Nigdy nie lekceważ zapisów z księgi wieczystej - może to mieć poważne skutki prawne. Nieruchomość (działka, mieszkanie, lokal, budynek) bez założonej księgi wieczystej może nieść za sobą szereg zagrożeń. Pomożemy Ci znaleźć numer księgi wieczystej każdej nieruchomości. Wystarczy podać adres mieszkania lub lokalu.


Sprawdź nieruchomość: Wrocław księga wieczysta numer WR1K /00******/ 3 - mieszkanie ul Grudziądzka
Słowa kluczowe:
rejestr ksiąg wieczystych po adresie sąd ksiąg wieczystych
internetowy rejestr ksiąg wieczystych księga wieczysta online
numer księgi wieczystej centralny rejestr ksiag wieczystych
Zamiana mieszkania komunalnego hipoteka