Wrocław, 58.3 m2 Otmuchowska

Wrocław przy ul. Otmuchowska 15 - wybrane informacje o mieszkaniu. Poniższy raport ma charakter poglądowy i prezentuje przybliżone informacje o przykładowym mieszkaniu w budynku. W celu uzyskania szczegółowych i aktualnych danych należy zamówić ekspertyzę nieruchomości.Położenie mieszkania


Mieszkanie położone jest przy ulicy Otmuchowska w budynku numer 15.

Gmina: Wrocław
Powiat: Wrocław
Województwo: dolnośląskie
Adres mieszkania: ul. Otmuchowska 15, Wrocław

Budynek: Mieszkanie połozone jest w budynku wielorodzinnymInformacje o stanie prawnym nieruchomości


Stan prawny mieszkania na ul. Otmuchowska 15 w Wrocławiu jest uregulowany. Oznacza to, że prawa do tego mieszkania określone są w dokumencie o nazwie księga wieczysta. To właśnie księgi wieczyste prowadzone są dla potrzeb ustalenia stanu prawnego nieruchomości (art.1 ust.1 ustawy o księgach wieczystych i hipotece). Informacje o aktualnym stanie prawnym nieruchomości zawarte są w księgach wieczystych lub w przypadku ich braku braku - w zbiorach dokumentów.Przez nieruchomość o nieuregulowanym stanie prawnym rozumie się nieruchomość, dla której ze względu na brak księgi wieczystej, zbioru dokumentów albo innych dokumentów nie można ustalić osób, którym przysługują do niej prawa rzeczowe. Za brak uregulowanego stanu prawnego można również uznać niezgodność pomiędzy stanem prawnym ujawnionym w KW a faktycznym stanem prawnym. Regulacja stanu prawnego nieruchomości sprowadza się do wykazania aktualnego stanu prawnego dotyczącego danej nieruchomości.
Nieuregulowany stan prawny nieruchomości to nic innego jak niezgodność zapisów w księdze ze stanem faktycznym. Może być też tak, że księga zaginęła lub została częściowo lub całkowicie zniszczona.Numer księgi wieczystej


Przedmiotowe mieszkanie przy Otmuchowska w Wrocławiu ma założoną księgę wieczystą. Księgę wieczystą prowadzi Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu, IV Wydział Ksiąg Wieczystych (Podwale 30). Mieszkanie te zostało wyodrębnione z budynku jako inna nieruchomość. Oznacza to, że jest to prawnie niezależny przedmiot. Dla tego mieszkania została założona i jest prowadzona oddzielna niż dla budynku księga wieczysta.
Numer księgi wieczystej mieszkania na ul. Otmuchowska 15 w Wrocławiu to WR1K / 00******/ 6*.
*Po złożeniu zamówienia na ustalenie numeru księgi wieczystej otrzymasz pełny numer księgi wieczystej dla tej nieruchomości (bez gwiazdek).
Jeżeli posiadasz już numer księgi wieczystej nieruchomości, której szukasz użyj Przyjaznej Przeglądarki Ksiąg Wieczystych i pobierz PDF za darmo.

Jak zamówić ustalenie numeru księgi wieczystej?


Ustalimy dla Ciebie księgę wieczystą mieszkania przy ul. Otmuchowska 15. To w księdze wieczystej znajdują się wszystkie informacje dotyczące stanu prawnego nieruchomości. Księgi wieczyste zawierają najważniejsze dane o właścicielu mieszkania, powierzchni, kredycie hipotecznym, roszczeniach i prawach innych osób. W księgach wieczystych przedstawiono imię i nazwisko właściciela i współwłaścicieli. Z ksiąg wieczystych dowiesz się wszystkiego co należy wiedzieć przed zakupem mieszkania. Jeżeli chcesz otrzymać informacje o mieszkaniu przy ul. Otmuchowska 15 , Wrocław lub innym to zamów księgę wieczystą! Cena za ustalenie już od 9,95 zł. Wystarczy podać adres nieruchomości. Po otrzymaniu numeru KW skorzystaj z przyjaznego narzędzia Przyjazna Przeglądarka KW, które umożliwia sprawdzenie każdej księgi wieczystej po numerze KW oraz pobranie PDF księgi wieczystej za darmo.Przeznaczenie i powierzchnia mieszkania


Lokal przy Otmuchowska w Wrocławiu przeznaczony jest do celów mieszkalnych. W księdze wieczystej istnieje zapis ze przeznaczeniem tej nieruchomości jest lokal mieszkalny.

Przeznaczenie na cele mieszkalne oznacza, że lokal nie może być wykorzystywany na inne cele niż jako mieszkanie. Według § 3. Rozporządzenia Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie - przez mieszkanie należy rozumieć zespół pomieszczeń mieszkalnych i pomocniczych, mający odrębne wejście, wydzielony stałymi przegrodami budowlanymi, umożliwiający stały pobyt ludzi i prowadzenie samodzielnego gospodarstwa domowego.

Mieszkanie na ul. Otmuchowska 15 posiada powierzchnię 58.34 m2. Jest to stosunkowo duża powierzchnia.
Wrocław to miejsce, gdzie klient poszukuje najczęściej mieszkania o powierzchni od 51 do 60 m2. Takich transakcji jest najwięcej w Wrocławiu.


Właściciel mieszkania


Mieszkanie przy ul. Otmuchowska 15 w Wrocławiu posiada więcej niż jednego właściciela. Właścicieli możesz sprawdzić w księdze wieczystej w dziale drugim. Po zamówieniu numeru księgi wieczystej lub ekspertyzy otrzymasz pełne informacje o nieruchomości przy ul. Otmuchowska 15 w Wrocławiu w tym informacje o właścicielu tego mieszkania.Kredyt hipoteczny


Mieszkanie nie ma kredytu hipotecznego. Informacje mogą być nieaktualne. W celu uzyskania pełnej informacji o mieszkaniu przy ul. Otmuchowska 15 w Wrocławiu należy zamówić numer księgi wieczystej lub ekspertyzę.
Jeżeli szukasz kredytu hipotecznego nasi niezależni specjaliści znajdą najlepszą ofertę dla mieszkania, ktróre chcesz kupić.

Poinformujemy Cię jaki bank udzieli najlepszego kredytu hipotecznego. Jaki bank da najlepsze warunki i zaoferuje najniższe oprocentowanie. Otrzymasz bezpłatną pomoc eksperta w wyborze najtańszej oferty kredytowej.Dowiesz się jaki bank ma najtańszą dla Ciebie ofertę kredytu hipotecznego i jakie są warunki przyznawania kredytu hipotecznego. Nie musisz już samodzielnie studiować ofert banków. Skorzystaj z pomocy specjalisty - niezależnego Doradcy Kredytowego. Pomoc doradcy jest całkowicie darmowa. Doradca obliczy Twoją zdolność kredytową i porówna ratę kredytu we wszystkich bankach, w których możesz otrzymać kredyt hipoteczny. Doradca pomoże Ci również w formalnościach i wypełnianiu dokumentów, a także w uzyskaniu najlepszych warunków w danym banku. Zostaw nam dane kontaktowe, a doradca oddzwoni do Ciebie!Przedmiotowa nieruchomość a otoczenie


Otoczenie jest bardzo istotnym atrybutem nieruchomości i często decyduje o akceptacji danego mieszkania. Na podstawie przeprowadzonej analizy niektóre sąsiedztwo cechuje się wysoką uciążliwością. Niepożądanymi sąsiadami mieszkań są hostele, dyskoteki, puby, całodobowe sklepy monopolowe i restauracje. Część mieszkańców Wrocławia nie akceptuje także takiego sąsiedztwa jak szkoły podstawowe, akademiki, przedszkola, kluby fitness i siłownie a nawet banki.
Bez wątpienia trzema najbardziej pożądanymi przez potencjalnych nabywców obiektami w sąsiedztwie kupowanej nieruchomości są: przystanek komunikacji miejskiej (ok. 77% wskazań), tereny zielone, czyli lasy, parki, łąki oraz sklep spożywczy. Wszystkie trzy z wyżej wymienionych podwyższają komfort codziennego życia mieszkańców Wrocławia – ułatwiają dojazd do pracy/szkoły, zapewniają miejsce do spacerów oraz kojarzą się ze spokojem i zwiększają wygodę codziennych zakupów (tych drobnych, dla których nie warto jechać do centrum handlowego czy hipermarketu). Powyższe sąsiedztwo jest preferowane przez klientów w każdej fazie cyklu życia. Dla klientów posiadających dzieci w odpowiednim wieku bardzo duże znaczenie miały ponadto bliskość przedszkola, szkoły podstawowej, przychodni oraz apteki – czyli obiektów, bez których ciężko wyobrazić sobie bieżące funkcjonowanie rodziny z dzieckiem.

Sąsiedztwo mieszkania przy ul. Otmuchowska 15


Do najbliższego otoczenia mieszkania przy Otmuchowska 15 należy:

Volkswagen - 99 m (ul. Piękna 21) ,
Tikkurila - 138 m (ul. Nyska 59-61) ,
NESTE - 235 m (ul. Bardzka 6) ,
Ford - 238 m (ul. Bardzka 1) ,
McDonald's - 238 m (ul. Bardzka 1) ,
Poczta Polska - 245 m (ul. Hubska 112-118) ,
Shell - 248 m (ul. Kamienna 145) ,
Suzuki - 248 m (ul. Kamienna 145) ,
Bank Zachodni WBK - 248 m (ul. Kamienna 145) ,
Pizza Hut - 248 m (ul. Kamienna 145) ,
Hyundai - 248 m (ul. Kamienna 145) ,
Play - 280 m (ul. Bardzka 1A) ,
InPost Paczkomat - 342 m (ul. Bardzka 1C) ,
Kaufland - 342 m (ul. Bardzka 1C) ,
BP - 366 m (ul. Bardzka 26) ,
Lidl - 409 m (ul. Hubska 84-86) ,
Poczta Polska - 435 m (ul. Widna 6) ,
Carrefour - 437 m (ul. Bardzka 3) ,
Helen Doron - 492 m (ul. Bardzka 30) ,
Q-Service - 527 m (ul. Paczkowska 26) ,
Megabajt - 545 m (ul. Hubska 96) ,
Poczta Polska - 668 m (ul. Krynicka 66) ,
Allianz - 762 m (ul. Gajowa 76) ,
Peugeot - 795 m (ul. Łagiewnicka 13)


Preferencje mieszkańców Wrocławia


Mieszkańcy Wrocławia najczęściej szukają mieszkań małych lub średnich o powierzchni między 30-60 m2. Tych transakcji jest najwięcej na rynku mieszkaniowym w Wrocławiu. Mieszkania powyżej 78 metrów kwadratowych są relatywnie rzadziej przedmiotem poszukiwań. Poza metrażem mieszkania, mieszkańcy Wrocławia zwracają również uwagę na liczbę pokoi w mieszkaniu. Najczęściej poszukiwane są mieszkania 2-pokojowe oraz 3-pokojowe.
Nabywcy z Wrocławia za niezbędne elementy mieszkań uznają piwnice i drzwi antywłamaniowe. Coraz częściej klienci z Wrocławia szukają wind i udogodnień dla osób niepełnosprawnych. Dziwić może niskie zainteresowanie parkingami podziemnymi. Być może jest to związane z wciąż wysoką ceną początkową oraz dalszymi opłatami.
Najważniejszym kryterium selekcji podczas poszukiwania mieszkania pozostaje cena – mieszkańcy Wrocławia kupują po prostu takie mieszkania, na jakie ich stać. Większość potencjalnych nabywców wskazywało ten czynnik jako decydujący przy wyborze lokalu mieszkalnego. Zdolność kredytowa to znaczące ograniczenie przy podejmowaniu decyzji o zakupie mieszkania. Funkcjonalność mieszkania, otoczenie, standard wykończenia, rozkład mieszkania, położenie na piętrze oraz usytuowanie względem stron świata to czynniki, które w najmniejszym stopniu decydują o wyborze mieszkania choć są często wymieniane przez nabywców mieszkań.

Ceny mieszkań
           przy ul. Otmuchowska 15 w Wrocławiu oraz okolicy


Po przeanalizowaniu aktualnych ofert mieszkań w okolicy przedmiotowego mieszkania wynika, że średnia cena ofertowa jednego metra kwadratowego podobnych mieszkań w otoczeniu mieszkania przy ul. Otmuchowska 15 w Wrocławiu kształtuje się na poziomie 5 659 zł/ m2. Przy takiej cenie jednostkowej oferta za te mieszkanie powinna wynieść 328 222 zł. Ceny ofertowe są zazwyczaj nieco zawyżone gdyż pozostawiają pole do negocjacji. Statystycznie cena ofertowa jest o 4% - 9% wyższa od ostatecznej ceny transakcyjnej. Wskaźnik ten różni się w zależności od powierzchni mieszkania i lokalizacji oraz miasta.
Sugerowana cena transakcyjna mieszkania w budynku przy ul. Otmuchowska 15 w Wrocławiu o powierzchnii 58.34 m2 wynieść powinna 305 246 zł dając jednostkową cenę metra kwadratowego na poziomie 4 894 zł/ m2.

Nie posiadamy informacji aby jakieś mieszkanie w tym budynku było na sprzedaż lub wynajem. Jeżeli jesteś zinteresowany sprzedażą, wynajmem lub kupnem mieszkania w tym budynku napisz do nas a dodamy darmowe ogłoszenie.Zestawienie najważniejszych danych
          o mieszkaniu przy ul. Otmuchowska 15, Wrocław


Gmina: Wrocław
Województwo: dolnośląskie
Powiat: Wrocław
Przeznaczenie: mieszkanie
Adres mieszkania:

ul. Otmuchowska 15 , Wrocław

Informacje o budynku: Mieszkanie połozone jest w budynku wielorodzinnym
Powierzchnia przykładowego mieszkania w budynku: 58.34 m2
Średnia cena ofertowa jednego metra kwadratowego mieszkań w sąsiedztwie 5 659 zł/ m2
Sugerowana cena ofertowa mieszkania
Statystycznie cena ofertowa jest o 4% - 9% wyższa od ceny transakcyjnej
328 222 zł
Sugerowana cena transakcyjna 305 246 zł ( 4 894 zł/ m2 )

Właściciel mieszkania:

Właścicielem mieszkania jest osoba fizyczna
Dowiedz się kto jest właścicielem nieruchomości
Czy istnieją współwłaściciele: Mieszkanie posiada więcej niż jednego właściciela
Jest to wspólność ustawowa majątkowa małżeńska
Właścicieli możesz sprawdzić w księdze wieczystej
Odrębność lokali w budynku: Mieszkanie jest odrębną nieruchomością (posiada inną księgę wieczystą niż budynek)
Data założenia księgi wieczystej: Brak informacji o dacie założenia księgi wieczystej
Czy mieszkanie posiada udział w gruncie: Lokal posiada udziały w działce, na której jest położony
Czy istnieją roszczenia, ograniczenia lub prawa osób trzecich: Brak wpisów w dziale III księgi wieczystej
Kredyt hipoteczny: Nieruchomość nie ma kredytu hipotecznego

Kod wydziału sądu rejonowego:

WR1K
Numer księgi wieczystej
WR1K / 00******/ 6
Po złożeniu zamówienia otrzymasz numer księgi wieczystej mieszkania lub innej nieruchomosci

Sąd prowadzący księgę wieczystą

Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu
Podwale 30
50-040 Wrocław
IV Wydział Ksiąg Wieczystych

Aktualność danych:

Uwaga!
Powyższe dane mogą być nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne dane ustal numer księgi wieczystej

Najbliższe sąsiedztwo:

Volkswagen - 99 m
Tikkurila - 138 m
NESTE - 235 m
Ford - 238 m
McDonald's - 238 m
Poczta Polska - 245 m
Shell - 248 m
Suzuki - 248 m
Bank Zachodni WBK - 248 m
Pizza Hut - 248 m
Hyundai - 248 m
Play - 280 m
InPost Paczkomat - 342 m
Kaufland - 342 m
BP - 366 m
Lidl - 409 m
Poczta Polska - 435 m
Carrefour - 437 m
Helen Doron - 492 m
Q-Service - 527 m
Megabajt - 545 m
Poczta Polska - 668 m
Allianz - 762 m
Peugeot - 795 m
Wykres
  Inne mieszkania i lokale w Wrocławiu


Królewska 7, 62.4 m2
Mieszkanie ul. Królewska 7 / 9, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****0 / 5
Cukrowa 11A, 41.6 m2
Mieszkanie ul. Cukrowa 11A / 13, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****9 / 4
Jelenia 6, 42.9 m2
Mieszkanie ul. Jelenia 6 / 21, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****8 / 7
Kleczkowska 27, 40.4 m2
Mieszkanie ul. Kleczkowska 27 / 13, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****6 / 5
Klasztorna 27, 52.8 m2
Mieszkanie ul. Klasztorna 27 / 3, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****9 / 7
Róży Wiatrów 3, 48.5 m2
Mieszkanie ul. Róży Wiatrów 3 / 8, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****5 / 4
Mosiężna 33, 61 m2
Mieszkanie ul. Mosiężna 33 / 12, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****6 / 6
Czarnieckiego 5, 62.3 m2
Mieszkanie ul. Czarnieckiego 5 / 115, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****4 / 2
Główna 96, 74.4 m2
Mieszkanie ul. Główna 96 / 6, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****9 / 3
Balonowa 43, 52.4 m2
Mieszkanie ul. Balonowa 43 / 40, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****1 / 5
Inżynierska 66, 46.7 m2
Mieszkanie ul. Inżynierska 66 / 19, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****4 / 7
Borowska 50, 19.9 m2
Mieszkanie ul. Borowska 50 / 10, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****2 / 8
Wiślańska 16, 59.9 m2
Mieszkanie ul. Wiślańska 16 / 12, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****5 / 8
Semaforowa 41, 38.9 m2
Mieszkanie ul. Semaforowa 41 / 3, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****3 / 1
Przestrzenna 8, 53.3 m2
Mieszkanie ul. Przestrzenna 8 / 12, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****0 / 1
Skarbowców 89, 54.5 m2
Mieszkanie ul. Skarbowców 89 / 24, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****7 / 8


Zobacz wszystkie mieszkania Wrocław

Posiadamy informacje o mieszkaniach oraz lokalach użytkowych w tych budynkach przy Otmuchowska w Wrocławiu:

Otmuchowska 1
Otmuchowska 11
Otmuchowska 2
Otmuchowska 3
Otmuchowska 5
Otmuchowska 7
Otmuchowska 13
Otmuchowska 15
Otmuchowska 17
Otmuchowska 19
Otmuchowska 9

Księga wieczysta to najważniejszy dokument nieruchomości. Sprawdź księgę wieczystą zanim podejmiesz decyzję o zakupie mieszkania lub lokalu. Nigdy nie lekceważ zapisów z księgi wieczystej - może to mieć poważne skutki prawne. Nieruchomość (działka, mieszkanie, lokal, budynek) bez założonej księgi wieczystej może nieść za sobą szereg zagrożeń. Pomożemy Ci znaleźć numer księgi wieczystej każdej nieruchomości. Wystarczy podać adres mieszkania lub lokalu.


Sprawdź nieruchomość: Wrocław księga wieczysta numer WR1K /00******/ 6 - mieszkanie ul Otmuchowska