Wrocław, 52.4 m2 Sienkiewicza

Mieszkanie przy ul. Sienkiewicza 114A, Wrocław. Poniższy raport ma charakter poglądowy i prezentuje przybliżone informacje o przykładowym mieszkaniu w budynku. W celu uzyskania szczegółowych i aktualnych danych należy zamówić ekspertyzę nieruchomości.Położenie mieszkania


Mieszkanie położone jest przy ulicy Sienkiewicza w budynku numer 114A.

Gmina: Wrocław
Powiat: Wrocław
Województwo: dolnośląskie
Adres mieszkania: ul. Sienkiewicza 114A, Wrocław

Budynek: Mieszkanie połozone jest w budynku wielorodzinnymInformacje o stanie prawnym nieruchomości


Stan prawny mieszkania na ul. Sienkiewicza 114A w Wrocławiu jest uregulowany. Oznacza to, że prawa do tego mieszkania określone są w dokumencie o nazwie księga wieczysta. To właśnie księgi wieczyste prowadzone są dla potrzeb ustalenia stanu prawnego nieruchomości (art.1 ust.1 ustawy o księgach wieczystych i hipotece). Informacje o aktualnym stanie prawnym nieruchomości zawarte są w księgach wieczystych lub w przypadku ich braku braku - w zbiorach dokumentów.

Przez nieruchomość o nieuregulowanym stanie prawnym rozumie się nieruchomość, dla której ze względu na brak księgi wieczystej, zbioru dokumentów albo innych dokumentów nie można ustalić osób, którym przysługują do niej prawa rzeczowe. Za brak uregulowanego stanu prawnego można również uznać niezgodność pomiędzy stanem prawnym ujawnionym w KW a faktycznym stanem prawnym. Regulacja stanu prawnego nieruchomości sprowadza się do wykazania aktualnego stanu prawnego dotyczącego danej nieruchomości.
Nieuregulowany stan prawny nieruchomości to nic innego jak niezgodność zapisów w księdze ze stanem faktycznym. Może być też tak, że księga zaginęła lub została częściowo lub całkowicie zniszczona.Numer księgi wieczystej


Przedmiotowe mieszkanie przy Sienkiewicza w Wrocławiu ma założoną księgę wieczystą. Księgę wieczystą prowadzi Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu, IV Wydział Ksiąg Wieczystych (Podwale 30). Mieszkanie te zostało wyodrębnione z budynku jako inna nieruchomość. Oznacza to, że jest to prawnie niezależny przedmiot. Dla tego mieszkania została założona i jest prowadzona oddzielna niż dla budynku księga wieczysta.
Numer księgi wieczystej mieszkania na ul. Sienkiewicza 114A w Wrocławiu to WR1K / 00******/ 7*.
*Po złożeniu zawiówienia na ustalenie numeru księgi wieczystej otrzymasz pełny numer księgi wieczystej dla tej nieruchomości (bez gwiazdek).


Jak zamówić ustalenie numeru księgi wieczystej?


Ustalimy dla Ciebie księgę wieczystą mieszkania przy ul. Sienkiewicza 114A. To w księdze wieczystej znajdują się wszystkie informacje dotyczące stanu prawnego nieruchomości. Księgi wieczyste zawierają najważniejsze dane o właścicielu mieszkania, powierzchni, kredycie hipotecznym, roszczeniach i prawach innych osób. W księgach wieczystych przedstawiono imię i nazwisko właściciela i współwłaścicieli. Z ksiąg wieczystych dowiesz się wszystkiego co należy wiedzieć przed zakupem mieszkania. Jeżeli chcesz otrzymać informacje o mieszkaniu przy ul. Sienkiewicza 114A , Wrocław lub innym to zamów księgę wieczystą za jedyne 25,99 zł. Wystarczy podać adres nieruchomości.Przeznaczenie i powierzchnia mieszkania


Lokal przy Sienkiewicza w Wrocławiu przeznaczony jest do celów mieszkalnych. W księdze wieczystej istnieje zapis ze przeznaczeniem tej nieruchomości jest lokal mieszkalny.

Przeznaczenie na cele mieszkalne oznacza, że lokal nie może być wykorzystywany na inne cele niż jako mieszkanie. Według § 3. Rozporządzenia Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie - przez mieszkanie należy rozumieć zespół pomieszczeń mieszkalnych i pomocniczych, mający odrębne wejście, wydzielony stałymi przegrodami budowlanymi, umożliwiający stały pobyt ludzi i prowadzenie samodzielnego gospodarstwa domowego.

Mieszkanie na ul. Sienkiewicza 114A posiada powierzchnię 52.42 m2. Jest to stosunkowo duża powierzchnia.
Wrocław to miejsce, gdzie klient poszukuje najczęściej mieszkania o powierzchni od 51 do 60 m2. Takich transakcji jest najwięcej w Wrocławiu.


Właściciel mieszkania


Mieszkanie przy ul. Sienkiewicza 114A w Wrocławiu posiada więcej niż jednego właściciela. Właścicieli możesz sprawdzić w księdze wieczystej w dziale drugim. Po zamówieniu numeru księgi wieczystej lub ekspertyzy otrzymasz pełne informacje o nieruchomości przy ul. Sienkiewicza 114A w Wrocławiu w tym informacje o właścicielu tego mieszkania.Kredyt hipoteczny


Mieszkanie nie ma kredytu hipotecznego. Informacje mogą być nieaktualne. W celu uzyskania pełnej informacji o mieszkaniu przy ul. Sienkiewicza 114A w Wrocławiu należy zamówić numer księgi wieczystej lub ekspertyzę.
Jeżeli szukasz kredytu hipotecznego nasi niezależni specjaliści znajdą najlepszą ofertę dla mieszkania, ktróre chcesz kupić.

Poinformujemy Cię jaki bank udzieli najlepszego kredytu hipotecznego. Jaki bank da najlepsze warunki i zaoferuje najniższe oprocentowanie. Otrzymasz bezpłatną pomoc eksperta w wyborze najtańszej oferty kredytowej.Dowiesz się jaki bank ma najtańszą dla Ciebie ofertę kredytu hipotecznego i jakie są warunki przyznawania kredytu hipotecznego. Nie musisz już samodzielnie studiować ofert banków. Skorzystaj z pomocy specjalisty - niezależnego Doradcy Kredytowego. Pomoc doradcy jest całkowicie darmowa. Doradca obliczy Twoją zdolność kredytową i porówna ratę kredytu we wszystkich bankach, w których możesz otrzymać kredyt hipoteczny. Doradca pomoże Ci również w formalnościach i wypełnianiu dokumentów, a także w uzyskaniu najlepszych warunków w danym banku. Zostaw nam dane kontaktowe, a doradca oddzwoni do Ciebie!Przedmiotowa nieruchomość a otoczenie


Otoczenie jest bardzo istotnym atrybutem nieruchomości i często decyduje o akceptacji danego mieszkania. Na podstawie przeprowadzonej analizy niektóre sąsiedztwo cechuje się wysoką uciążliwością. Niepożądanymi sąsiadami mieszkań są hostele, dyskoteki, puby, całodobowe sklepy monopolowe i restauracje. Część mieszkańców Wrocławia nie akceptuje także takiego sąsiedztwa jak szkoły podstawowe, akademiki, przedszkola, kluby fitness i siłownie a nawet banki.
Bez wątpienia trzema najbardziej pożądanymi przez potencjalnych nabywców obiektami w sąsiedztwie kupowanej nieruchomości są: przystanek komunikacji miejskiej (ok. 77% wskazań), tereny zielone, czyli lasy, parki, łąki oraz sklep spożywczy. Wszystkie trzy z wyżej wymienionych podwyższają komfort codziennego życia mieszkańców Wrocławia – ułatwiają dojazd do pracy/szkoły, zapewniają miejsce do spacerów oraz kojarzą się ze spokojem i zwiększają wygodę codziennych zakupów (tych drobnych, dla których nie warto jechać do centrum handlowego czy hipermarketu). Powyższe sąsiedztwo jest preferowane przez klientów w każdej fazie cyklu życia. Dla klientów posiadających dzieci w odpowiednim wieku bardzo duże znaczenie miały ponadto bliskość przedszkola, szkoły podstawowej, przychodni oraz apteki – czyli obiektów, bez których ciężko wyobrazić sobie bieżące funkcjonowanie rodziny z dzieckiem.

Sąsiedztwo mieszkania przy ul. Sienkiewicza 114A


Do najbliższego otoczenia mieszkania przy Sienkiewicza 114A należy:

Bank BPS - 218 m (ul. Sienkiewicza 77) ,
Poczta Polska - 232 m (ul. Grunwaldzka 46) ,
SKOK - 237 m (ul. Piastowska 20) ,
Poczta Polska - 251 m (ul. Nowowiejska 81) ,
Skoda - 291 m (ul. Grunwaldzka 49/51) ,
Triceps - 327 m (ul. Grunwaldzka 22) ,
Eurobank - 327 m (ul. Grunwaldzka 22) ,
abc - 330 m (ul. Reja 47) ,
Polbank - 494 m (ul. Nowowiejska 82) ,
SKOK - 533 m (ul. Curie-Skłodowskiej 5) ,
Alfa Star - 554 m (ul. Szczytnicka 43) ,
Małpka Express - 590 m (ul. Sępa-Szarzyńskiego 51) ,
Tikkurila - 657 m (ul. Wrocławczyka 37) ,
SKOK - 715 m (ul. Marcinkowskiego 6) ,
Bank BGŻ - 795 m (ul. Sienkiewicza 42)


Preferencje mieszkańców Wrocławia


Mieszkańcy Wrocławia najczęściej szukają mieszkań małych lub średnich o powierzchni między 30-60 m2. Tych transakcji jest najwięcej na rynku mieszkaniowym w Wrocławiu. Mieszkania powyżej 78 metrów kwadratowych są relatywnie rzadziej przedmiotem poszukiwań. Poza metrażem mieszkania, mieszkańcy Wrocławia zwracają również uwagę na liczbę pokoi w mieszkaniu. Najczęściej poszukiwane są mieszkania 2-pokojowe oraz 3-pokojowe.
Nabywcy z Wrocławia za niezbędne elementy mieszkań uznają piwnice i drzwi antywłamaniowe. Coraz częściej klienci z Wrocławia szukają wind i udogodnień dla osób niepełnosprawnych. Dziwić może niskie zainteresowanie parkingami podziemnymi. Być może jest to związane z wciąż wysoką ceną początkową oraz dalszymi opłatami.
Najważniejszym kryterium selekcji podczas poszukiwania mieszkania pozostaje cena – mieszkańcy Wrocławia kupują po prostu takie mieszkania, na jakie ich stać. Większość potencjalnych nabywców wskazywało ten czynnik jako decydujący przy wyborze lokalu mieszkalnego. Zdolność kredytowa to znaczące ograniczenie przy podejmowaniu decyzji o zakupie mieszkania. Funkcjonalność mieszkania, otoczenie, standard wykończenia, rozkład mieszkania, położenie na piętrze oraz usytuowanie względem stron świata to czynniki, które w najmniejszym stopniu decydują o wyborze mieszkania choć są często wymieniane przez nabywców mieszkań.


Ceny mieszkań
           przy ul. Sienkiewicza 114A w Wrocławiu oraz okolicyPo przeanalizowaniu aktualnych ofert mieszkań w okolicy przedmiotowego mieszkania wynika, że średnia cena ofertowa jednego metra kwadratowego podobnych mieszkań w otoczeniu mieszkania przy ul. Sienkiewicza 114A w Wrocławiu kształtuje się na poziomie 5 606 zł/ m2. Przy takiej cenie jednostkowej oferta za te mieszkanie powinna wynieść 291 512 zł. Ceny ofertowe są zazwyczaj nieco zawyżone gdyż pozostawiają pole do negocjacji. Statystycznie cena ofertowa jest o 4% - 9% wyższa od ostatecznej ceny transakcyjnej. Wskaźnik ten różni się w zależności od powierzchni mieszkania i lokalizacji oraz miasta.
Sugerowana cena transakcyjna mieszkania w budynku przy ul. Sienkiewicza 114A w Wrocławiu o powierzchnii 52.42 m2 wynieść powinna 271 106 zł dając jednostkową cenę metra kwadratowego na poziomie 4 849 zł/ m2.

Nie posiadamy informacji aby jakieś mieszkanie w tym budynku było na sprzedaż lub wynajem. Jeżeli jesteś zinteresowany sprzedażą, wynajmem lub kupnem mieszkania w tym budynku napisz do nas a dodamy darmowe ogłoszenie.Zestawienie najważniejszych danych
          o mieszkaniu przy ul. Sienkiewicza 114A, Wrocław


Gmina: Wrocław
Województwo: dolnośląskie
Powiat: Wrocław
Przeznaczenie: mieszkanie
Adres mieszkania:

ul. Sienkiewicza 114A , Wrocław

Informacje o budynku: Mieszkanie połozone jest w budynku wielorodzinnym
Powierzchnia przykładowego mieszkania w budynku: 52.42 m2
Średnia cena ofertowa jednego metra kwadratowego mieszkań w sąsiedztwie 5 606 zł/ m2
Sugerowana cena ofertowa mieszkania
Statystycznie cena ofertowa jest o 4% - 9% wyższa od ceny transakcyjnej
291 512 zł
Sugerowana cena transakcyjna 271 106 zł ( 4 849 zł/ m2 )

Właściciel mieszkania:

Właścicielem mieszkania jest osoba fizyczna
Dowiedz się kto jest właścicielem nieruchomości
Czy istnieją współwłaściciele: Mieszkanie posiada więcej niż jednego właściciela
Jest to
Właścicieli możesz sprawdzić w księdze wieczystej
Odrębność lokali w budynku: Mieszkanie jest odrębną nieruchomością (posiada inną księgę wieczystą niż budynek)
Data założenia księgi wieczystej: Brak informacji o dacie założenia księgi wieczystej
Czy mieszkanie posiada udział w gruncie: Lokal posiada udziały w działce, na której jest położony
Czy istnieją roszczenia, ograniczenia lub prawa osób trzecich: Brak wpisów w dziale III księgi wieczystej
Kredyt hipoteczny: Nieruchomość nie ma kredytu hipotecznego

Kod wydziału sądu rejonowego:

WR1K
Numer księgi wieczystej
WR1K / 00******/ 7
Po złożeniu zamówienia otrzymasz numer księgi wieczystej mieszkania lub innej nieruchomosci

Sąd prowadzący księgę wieczystą

Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu
Podwale 30
50-040 Wrocław
IV Wydział Ksiąg Wieczystych

Aktualność danych:

Uwaga!
Powyższe dane mogą być nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne dane ustal numer księgi wieczystej

Najbliższe sąsiedztwo:

Bank BPS - 218 m
Poczta Polska - 232 m
SKOK - 237 m
Poczta Polska - 251 m
Skoda - 291 m
Triceps - 327 m
Eurobank - 327 m
abc - 330 m
Polbank - 494 m
SKOK - 533 m
Alfa Star - 554 m
Małpka Express - 590 m
Tikkurila - 657 m
SKOK - 715 m
Bank BGŻ - 795 m
Wykres
  Inne mieszkania i lokale w Wrocławiu


Śliczna 6, 54.3 m2
Mieszkanie ul. Śliczna 6 / 5, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****4 / 1
Sienkiewicza 109, 97.1 m2
Mieszkanie ul. Sienkiewicza 109 / 2, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****6 / 0
Sanocka 15, 33 m2
Mieszkanie ul. Sanocka 15 / 7, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****6 / 0
Tęczowa 34, 51 m2
Mieszkanie ul. Tęczowa 34 / 13, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****8 / 6
Drukarska 31, 31.2 m2
Mieszkanie ul. Drukarska 31 / 79, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****3 / 0
Łaciarska 5, 29.8 m2
Mieszkanie ul. Łaciarska 5 / 5, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****9 / 3
Kurkowa 25, 64.7 m2
Mieszkanie ul. Kurkowa 25 / 13, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****7 / 4
Pułaskiego 52, 44 m2
Mieszkanie ul. Pułaskiego 52 / 5, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****1 / 5
Chopina 32, 100.2 m2
Mieszkanie ul. Chopina 32 / 2, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****7 / 0
Budziszyńska 27, 29.7 m2
Mieszkanie ul. Budziszyńska 27 / 16, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****4 / 8
Działkowa 32, 62.7 m2
Mieszkanie ul. Działkowa 32 / 3, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****7 / 8
Kamienna 6, 28.5 m2
Mieszkanie ul. Kamienna 6 / 38, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****3 / 3
Czerniawska 4, 68.2 m2
Mieszkanie ul. Czerniawska 4 / 10, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****1 / 6
Opolska 125, 14.5 m2
Mieszkanie ul. Opolska 125 / 0, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****7 / 3
Toruńska 2, 51.9 m2
Mieszkanie ul. Toruńska 2 / 16, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****7 / 1
Wańkowicza 48, 57.7 m2
Mieszkanie ul. Wańkowicza 48 / 17, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****7 / 4


Zobacz wszystkie mieszkania Wrocław

Posiadamy informacje o mieszkaniach oraz lokalach użytkowych w tych budynkach przy Sienkiewicza w Wrocławiu:

Sienkiewicza 100
Sienkiewicza 102
Sienkiewicza 104
Sienkiewicza 105
Sienkiewicza 106
Sienkiewicza 107
Sienkiewicza 109
Sienkiewicza 111
Sienkiewicza 112
Sienkiewicza 113
Sienkiewicza 114
Sienkiewicza 115
Sienkiewicza 116
Sienkiewicza 117
Sienkiewicza 118
Sienkiewicza 119
Sienkiewicza 120
Sienkiewicza 121
Sienkiewicza 122
Sienkiewicza 123
Sienkiewicza 124
Sienkiewicza 125
Sienkiewicza 126
Sienkiewicza 127
Sienkiewicza 128
Sienkiewicza 129
Sienkiewicza 131
Sienkiewicza 142
Sienkiewicza 146
Sienkiewicza 2
Sienkiewicza 22
Sienkiewicza 28-30
Sienkiewicza 31
Sienkiewicza 4
Sienkiewicza 40
Sienkiewicza 41
Sienkiewicza 43
Sienkiewicza 45
Sienkiewicza 45B
Sienkiewicza 49
Sienkiewicza 5
Sienkiewicza 51
Sienkiewicza 52
Sienkiewicza 53
Sienkiewicza 55
Sienkiewicza 6
Sienkiewicza 6D
Sienkiewicza 75
Sienkiewicza 79
Sienkiewicza 8
Sienkiewicza 81
Sienkiewicza 87
Sienkiewicza 89
Sienkiewicza 8A
Sienkiewicza 92
Sienkiewicza 93
Sienkiewicza 95
Sienkiewicza 96
Sienkiewicza 97
Sienkiewicza 98
Sienkiewicza 99
Sienkiewicza 37-39
Sienkiewicza 10
Sienkiewicza 77
Sienkiewicza 142A
Sienkiewicza 148
Sienkiewicza 150
Sienkiewicza 29
Sienkiewicza 33
Sienkiewicza 57
Sienkiewicza 59
Sienkiewicza 61
Sienkiewicza 63
Sienkiewicza 65
Sienkiewicza 67
Sienkiewicza 69
Sienkiewicza 71
Sienkiewicza 73
Sienkiewicza 86
Sienkiewicza 88
Sienkiewicza 90
Sienkiewicza 114A

Księga wieczysta to najważniejszy dokument nieruchomości. Sprawdź księgę wieczystą zanim podejmiesz decyzję o zakupie mieszkania lub lokalu. Nigdy nie lekceważ zapisów z księgi wieczystej - może to mieć poważne skutki prawne. Nieruchomość (działka, mieszkanie, lokal, budynek) bez założonej księgi wieczystej może nieść za sobą szereg zagrożeń. Pomożemy Ci znaleźć numer księgi wieczystej każdej nieruchomości. Wystarczy podać adres mieszkania lub lokalu.


Sprawdź nieruchomość: Wrocław księga wieczysta numer WR1K /00******/ 7 - mieszkanie ul Sienkiewicza
Słowa kluczowe:
Nowy numer księgi wieczystej Księga wieczysta online
nowa ksiega wieczysta
księgi wieczyste numer nowa ksiega wieczysta
księga wieczysta przez internet odpisy z księgi wieczystej