Wrocław, 50 m2 Wietrzna

Informacje dotyczą mieszkania na Wietrzna Wrocławiu w budynku numer 46. Poniższe zestawienie ma jedynie charakter poglądowy. W celu uzyskania szczegółowych danych o wybranym mieszkaniu na Wietrzna 46, należy złożyć zamówienie.


Wrocław przy ul. Wietrzna 46 - szczegółowe informacje o mieszkaniu.

Położenie mieszkania

Mieszkanie położone jest przy ulicy Wietrzna w budynku numer 46. Gmina Wrocław, województwo dolnośląskie

Księga wieczysta

Stan prawny niniejszego mieszkania jest uregulowany. Oznacza to, że prawa do tego mieszkania określone są w dokumencie o nazwie księga wieczysta. To właśnie księgi wieczyste prowadzone są dla potrzeb ustalenia stanu prawnego nieruchomości (art.1 ust.1 ustawy o księgach wieczystych i hipotece). Informacje o aktualnym stanie prawnym nieruchomości zawarte są w księgach wieczystych lub w przypadku jej braku braku - w zbiorach dokumentów. Przez nieruchomość o nieuregulowanym stanie prawnym rozumie się nieruchomość, dla której ze względu na brak księgi wieczystej, zbioru dokumentów albo innych dokumentów nie można ustalić osób, którym przysługują do niej prawa rzeczowe. Za brak uregulowanego stanu prawnego można również uznać niezgodność pomiędzy stanem prawnym ujawnionym w KW a faktycznym stanem prawnym. Regulacja stanu prawnego nieruchomości sprowadza się do wykazania aktualnego stanu prawnego dotyczącego danej nieruchomości. Nieuregulowany stan prawny nieruchomości to nic innego jak niezgodność zapisów w księdze ze stanem faktycznym. Może być też tak, że księga zaginęła lub została częściowo lub całkowicie zniszczona.

Numer księgi wieczystej

Opisywane mieszkanie przy Wietrzna w Wrocławiu ma założoną księgę wieczystą. Księga wieczysta dla tego mieszkania została założona w 08-10-2002 Księgę wieczystą prowadzi Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu, IV Wydział Ksiąg Wieczystych (Podwale 30). Mieszkanie te zostało wyodrębnione z budynku jako inna nieruchomość. Oznacza to, że jest to prawnie niezależny podmiot. Dla tego mieszkania została założona i jest prowadzona oddzielna niż dla budynku księga wieczysta. Numer księgi wieczystej tego mieszkania to WR1K / 00******/ 9.
Dlaczego numer księgi wieczystej oraz numer oraz numer lokalu ma gwiazdki ?

Znajdź księgę wieczystą mieszkania przy ul. Wietrzna 46. To w księdze wieczystej znajdują się wszystkie informacje dotyczące stanu prawnego nieruchomości. Księgi wieczyste zawierają najważniejsze informacje o właścicielu mieszkania, powierzchni, kredycie hipotecznym, roszczeniach i prawach innych osób, lokalizacji. W księgach wieczystych przedstawiono imię i nazwiasko właściciela i współwłaścicieli. Z ksiąg wieczystych dowiemy się wszystkiego co należy wiedzieć przed zakupem mieszkania.


Jeżeli chcesz otrzymać informacje o mieszkaniu przy ul. Wietrzna 46 , Wrocław lub innym to zamów księgę wieczystą za jedyne 25,99 zł.

Przeznaczenie i powierzchnia mieszkania

Lokal przeznaczony jest do celów mieszkalnych. W księdze wieczystej istnieje zapis ze przeznaczeniem tej nieruchomości jest lokal mieszkalny. Przeznaczenie na cele mieszkalne oznacza, że lokal nie może być wykorzystywany na inne cele niż jako mieszkanie. Według § 3. Rozporządzenia Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie- przez mieszkanie należy rozumieć zespół pomieszczeń mieszkalnych i pomocniczych, mający odrębne wejście, wydzielony stałymi przegrodami budowlanymi, umożliwiający stały pobyt ludzi i prowadzenie samodzielnego gospodarstwa domowego. Mieszkanie na ul. Wietrzna 46 posiada powierzchnię 47.3 m2. Jest to powierzchnia najczęściej poszukiwana na rynku. Badania na rynku mieszkaniowym wskazują, że zdecydowana większość popytu koncentruje się wokół mieszkań określanych mianem małych lub średnich, co oznacza metraż między 30 a 60 m2. Zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym rośnie popyt na małe i średnie mieszkania. Poza metrażem mieszkania, mieszkańcy Wrocławia podejmują swoje decyzje biorąc również pod uwagę liczbę pokoi w mieszkaniu. Najczęściej poszukiwane są mieszkania 3-pokojowe i 2-pokojowych.

Właściciel mieszkania

Mieszkanie przy ul. Wietrzna 46 w Wrocławiu posiada więcej niż jednego właściciela. Właścicieli możesz sprawdzić w księdze wieczystej w dziale drugim.

Kredyt hipoteczny

Mieszkanie nie ma kredytu hipotecznego Jeżeli szukasz kredytu hipotecznego nasi niezależni specjaliści znajdą najlepszą ofertę dla mieszkania, ktróre chcesz kupić.

Poinformujemy Cię jaki bank udzieli najlepszego kredytu hipotecznego. Jaki bank da najlepsze warunki i zaoferuje najniższe oprocentowanie. Otrzymasz bezpłatną pomoc eksperta w wyborze najtańszej oferty kredytowej

Dowiesz się jaki bank ma najtańszą dla Ciebie ofertę kredytu hipotecznego i jakie są warunki przyznawania kredytu hipotecznego. Nie musisz już samodzielnie studiować ofert banków skorzystaj z pomocy specjalisty - niezależnego Doradcy Kredytowego. Pomoc doradcy jest całkowicie darmowa . Doradca obliczy Twoją zdolność kredytową i porówna ratę kredytu we wszystkich bankach, w których możesz otrzymać kredyt hipoteczny. Doradca pomoże Ci również w formalnościach i wypełnianiu dokumentów, a także w uzyskaniu najlepszych warunków w danym banku. Zostaw nam dane kontaktowe, a doradca oddzwoni do Ciebie!

Nieruchomość a otoczenie

Otoczenie jest bardzo istotnym atrybutem nieruchomości i często decyduje o akceptacji danego mieszkania. Na podstawie przeprowadzonej analizy niektóre sąsiedztwo cechuje się wysoką uciążliwością. Niepożądanymi sąsiadami mieszkań są hostele, dyskoteki, puby, całodobowe sklepy monopolowe i restauracje. Część mieszkańców Wrocławia nie akceptuje także takiego sąsiedztwa jak szkoły podstawowe, akademiki, przedszkola, kluby fitness i siłownie a nawet banki. Bez wątpienia trzema najbardziej pożądanymi przez potencjalnych nabywców obiektami w sąsiedztwie kupowanej nieruchomości są: przystanek komunikacji miejskiej (ok. 77% wskazań), tereny zielone, czyli lasy, parki, łąki oraz sklep spożywczy. Wszystkie trzy z wyżej wymienionych podwyższają komfort codziennego życia mieszkańców Wrocławia – ułatwiają dojazd do pracy/szkoły, zapewniają miejsce do spacerów oraz kojarzą się ze spokojem oraz zwiększają wygodę codziennych zakupów (tych drobnych, dla których nie warto jechać do centrum handlowego czy hipermarketu). Powyższe sąsiedztwo jest preferowane przez klientów w każdej fazie cyklu życia. Dla klientów posiadających dzieci w odpowiednim wieku bardzo duże znaczenie miały ponadto bliskość przedszkola, szkoły podstawowej, przychodni oraz apteki – czyli obiektów, bez których ciężko wyobrazić sobie bieżące funkcjonowanie rodziny z dzieckiem.

Jakie sąsiedztwo ma mieszkanie przy ul. Wietrzna 46

Do najbliższego otoczenia mieszkania przy Wietrzna 46 należy:

Preferencje mieszkańców Wrocławia

Mieszkańcy Wrocławia za niezbędne elementy mieszkań uznają piwnice i drzwi antywłamaniowe. Coraz częściej klienci z Wrocławia szukają wind i udogodnień dla osób niepełnosprawnych. Dziwić może niskie zainteresowanie parkingami podziemnymi. Być może jest to związane z wciąż wysoką ceną początkową oraz dalszymi opłatami. Najważniejszym kryterium selekcji podczas poszukiwania mieszkania pozostaje cena – mieszkańcy Wrocławia kupują po prostu takie mieszkania, na jakie ich stać. Pokazują to analizy dotyczące garaży i miejsc parkingowych – w ostatnich latach za własne miejsce do parkowania trzeba było płacić deweloperom nawet do 30 tys. zł.

Tabelaryczne zestawienie najważniejszych danych o mieszkaniu przy ul. Wietrzna 46, Wrocław.

Gmina: Wrocław
Województwo: dolnośląskie
Powiat: Wrocław
Przeznaczenie: mieszkanie
Adres mieszkania:

ul. Wietrzna 46 , Wrocław

Powierzchnia przykładowego mieszkania w budynku: 47.3 m2
Czy istnieją współwłaściciele: Mieszkanie posiada kilku właścicieli
Właścicieli możesz sprawdzić w księdze wieczystej

Właściciel mieszkania lub lokalu użytkowego:

Dowiedz się kto jest właścicielem nieruchomości
Odrębność lokali w budynku: Mieszkanie jest odrębną nieruchomością (posiada inną księgę wieczystą niż budynek)
Data założenia księgi wieczystej: 08-10-2002
Numer księgi wieczystej
WR1K / 00******/ 9
Po złożeniu zamówienia otrzymasz numer księgi wieczystej mieszkania lub innej nieruchomosci

Sąd prowadzący księgę wieczystą

Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu
Podwale 30
50-040 Wrocław
IV Wydział Ksiąg Wieczystych

Najbliższe sąsiedztwo:

Poczta Polska - 834 m
CCA - 1100 m
Kolporter - 1372 m
Bank Zachodni WBK - 1380 m
Bank Pekao - 1393 m
ING - 1411 m
Poczta Polska - 1421 m
Stenmot-2 - 1436 m
CCA - 1442 m
CCA - 1482 m
AD Serwis - 1538 m
Allianz - 1780 m
Poczta Polska - 1960 m
abc - 1988 m
Freshmarket - 1998 m
Poczta Polska - 2049 m
Shell - 2155 m
Media Markt - 2390 m
Norauto - 2390 m
Generali - 2446 m
Poczta Polska - 2503 m
Allianz Medica - 2522 m
Lidl - 2534 m
Bank Pekao - 2759 m
Lewiatan - 2893 m
Piotr i Paweł - 2989 m

Inne mieszkania w Wrocławiu :
ul. Przyjaźni 45ul. Ujejskiego 4ul. Bezpieczna 18
ul. Żmichowskiej 9ul. Olszewskiego 108ul. Sezamkowa 37
ul. Stawowa 7ul. Hiszpańska 5


Zobacz wszystkie mieszkania Wrocław


Sprawdź inne mieszkania Wrocław :

Oleśnicka 25, 65.5 m2

Mieszkanie ul. Oleśnicka 25 / 5, Wrocław,
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****6 / 6.

Gubińska 1, 33.2 m2

Mieszkanie ul. Gubińska 1 / 29, Wrocław,
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****1 / 5.

Wesoła 11A, 16 m2

Mieszkanie ul. Wesoła 11A / 13, Wrocław,
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****7 / 6.

Młodych Techników 53, 24.4 m2

Mieszkanie ul. Młodych Techników 53 / 22, Wrocław,
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****6 / 3.

Gorlicka 66, 47.8 m2

Mieszkanie ul. Gorlicka 66 / 23, Wrocław,
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****4 / 0.

Więzienna 16, 51.3 m2

Mieszkanie ul. Więzienna 16 / 1, Wrocław,
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****5 / 2.

Partynicka 46, 106.5 m2

Mieszkanie ul. Partynicka 46 / 15, Wrocław,
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****7 / 4.

Wojrowicka 34, 51.4 m2

Mieszkanie ul. Wojrowicka 34 / 3, Wrocław,
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****8 / 7.

Grochowa 30, 34.9 m2

Mieszkanie ul. Grochowa 30 / 10, Wrocław,
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****1 / 7.

Dzielna 29, 67 m2

Mieszkanie ul. Dzielna 29 / 14, Wrocław,
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****6 / 3.

Potebni 40, 51.6 m2

Mieszkanie ul. Andrzeja Potebni 40 / 5, Wrocław,
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****7 / 4.

Bezpieczna 11, 46.5 m2

Mieszkanie ul. Bezpieczna 11 / 3, Wrocław,
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****8 / 1.

Chrzanowskiego 31, 98.2 m2

Mieszkanie ul. Ignacego Chrzanowskiego 31 / 4, Wrocław,
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****0 / 2.

Partyzantów 109, 60.4 m2

Mieszkanie ul. Partyzantów 109 / 5, Wrocław,
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****7 / 9.

Spółdzielcza 19, 49 m2

Mieszkanie ul. Spółdzielcza 19 / 3, Wrocław,
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****9 / 1.

Rutkiewicz 6, 61.8 m2

Mieszkanie ul. Wandy Rutkiewicz 6 / 8, Wrocław,
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****8 / 2.


Posiadamy informacje o mieszkaniach oraz lokalach użytkowych w tych budynkach przy Wietrzna w Wrocławiu:

Wietrzna 10

Wietrzna 101

Wietrzna 103

Wietrzna 107

Wietrzna 11

Wietrzna 115

Wietrzna 12-14

Wietrzna 13

Wietrzna 15

Wietrzna 18

Wietrzna 19

Wietrzna 2

Wietrzna 20

Wietrzna 21

Wietrzna 23

Wietrzna 25

Wietrzna 26A

Wietrzna 27

Wietrzna 29

Wietrzna 31

Wietrzna 33

Wietrzna 37

Wietrzna 4

Wietrzna 41

Wietrzna 43

Wietrzna 45

Wietrzna 47

Wietrzna 49

Wietrzna 5

Wietrzna 51

Wietrzna 57

Wietrzna 6

Wietrzna 61

Wietrzna 65

Wietrzna 67

Wietrzna 69

Wietrzna 71

Wietrzna 73

Wietrzna 75

Wietrzna 77

Wietrzna 8

Wietrzna 83

Wietrzna 85

Wietrzna 89

Wietrzna 9

Wietrzna 91

Wietrzna 93

Wietrzna 95

Wietrzna 97

Wietrzna 99

Wietrzna 10A

Wietrzna 10B

Wietrzna 12

Wietrzna 12A

Wietrzna 12B

Wietrzna 14

Wietrzna 14A

Wietrzna 14B

Wietrzna 20A

Wietrzna 22

Wietrzna 24

Wietrzna 26

Wietrzna 28

Wietrzna 30

Wietrzna 32

Wietrzna 34

Wietrzna 36

Wietrzna 38

Wietrzna 40

Wietrzna 42

Wietrzna 44

Wietrzna 46

Wietrzna 111

Wietrzna 113

Wietrzna 117

Wietrzna 119

Wietrzna 121

Wietrzna 123

Wietrzna 125

Wietrzna 12C

Wietrzna 12D

Wietrzna 12E

Wietrzna 14C

Wietrzna 14D

Wietrzna 14E

Wietrzna 20B

Wietrzna 34A

Wietrzna 36A

Wietrzna 36B

Wietrzna 46A

Wietrzna 46B
Słowa kluczowe:
nr kw po adresie Nr Księgi Wieczystej
Wynajęcie mieszkania sąsiąd mieszkanie
Ustalenie numeru KW
jak ustalić numer księgi wieczystej po adresie