Wrocław, 50 m2 Dzielna

Wrocław przy ul. Dzielna 5 - wybrane informacje o mieszkaniu. Poniższy raport ma charakter poglądowy i prezentuje przybliżone informacje o przykładowym mieszkaniu w budynku. W celu uzyskania szczegółowych i aktualnych danych należy zamówić ekspertyzę nieruchomości.Położenie mieszkania


Mieszkanie położone jest przy ulicy Dzielna w budynku numer 5.

Gmina: Wrocław
Powiat: Wrocław
Województwo: dolnośląskie
Adres mieszkania: ul. Dzielna 5, Wrocław

Budynek: Mieszkanie połozone jest w budynku wielorodzinnymInformacje o stanie prawnym nieruchomości


Stan prawny mieszkania na ul. Dzielna 5 w Wrocławiu jest uregulowany. Oznacza to, że prawa do tego mieszkania określone są w dokumencie o nazwie księga wieczysta. To właśnie księgi wieczyste prowadzone są dla potrzeb ustalenia stanu prawnego nieruchomości (art.1 ust.1 ustawy o księgach wieczystych i hipotece). Informacje o aktualnym stanie prawnym nieruchomości zawarte są w księgach wieczystych lub w przypadku ich braku braku - w zbiorach dokumentów.

Przez nieruchomość o nieuregulowanym stanie prawnym rozumie się nieruchomość, dla której ze względu na brak księgi wieczystej, zbioru dokumentów albo innych dokumentów nie można ustalić osób, którym przysługują do niej prawa rzeczowe. Za brak uregulowanego stanu prawnego można również uznać niezgodność pomiędzy stanem prawnym ujawnionym w KW a faktycznym stanem prawnym. Regulacja stanu prawnego nieruchomości sprowadza się do wykazania aktualnego stanu prawnego dotyczącego danej nieruchomości.
Nieuregulowany stan prawny nieruchomości to nic innego jak niezgodność zapisów w księdze ze stanem faktycznym. Może być też tak, że księga zaginęła lub została częściowo lub całkowicie zniszczona.Numer księgi wieczystej


Przedmiotowe mieszkanie przy Dzielna w Wrocławiu ma założoną księgę wieczystą. Księgę wieczystą prowadzi Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu, IV Wydział Ksiąg Wieczystych (Podwale 30). Mieszkanie te zostało wyodrębnione z budynku jako inna nieruchomość. Oznacza to, że jest to prawnie niezależny przedmiot. Dla tego mieszkania została założona i jest prowadzona oddzielna niż dla budynku księga wieczysta.
Numer księgi wieczystej mieszkania na ul. Dzielna 5 w Wrocławiu to WR1K / 00******/ 7*.
*Po złożeniu zawiówienia na ustalenie numeru księgi wieczystej otrzymasz pełny numer księgi wieczystej dla tej nieruchomości (bez gwiazdek).
Jeżeli posiadasz już numer księgi wieczystej nieruchomości, której szukasz użyj Przyjaznej Przeglądarki Ksiąg Wieczystych i pobierz PDF za darmo.

Jak zamówić ustalenie numeru księgi wieczystej?


Ustalimy dla Ciebie księgę wieczystą mieszkania przy ul. Dzielna 5. To w księdze wieczystej znajdują się wszystkie informacje dotyczące stanu prawnego nieruchomości. Księgi wieczyste zawierają najważniejsze dane o właścicielu mieszkania, powierzchni, kredycie hipotecznym, roszczeniach i prawach innych osób. W księgach wieczystych przedstawiono imię i nazwisko właściciela i współwłaścicieli. Z ksiąg wieczystych dowiesz się wszystkiego co należy wiedzieć przed zakupem mieszkania. Jeżeli chcesz otrzymać informacje o mieszkaniu przy ul. Dzielna 5 , Wrocław lub innym to zamów księgę wieczystą za jedyne 25,99 zł. Wystarczy podać adres nieruchomości. Po otrzymaniu numeru KW skorzystaj z przyjaznego narzędzia Przyjazna Przeglądarka KW, która umożliwia sprawdzenie każdej księgi wieczystej po numerze KW oraz pobranie PDF księgi wieczystej za darmo.Przeznaczenie i powierzchnia mieszkania


Lokal przy Dzielna w Wrocławiu przeznaczony jest do celów mieszkalnych. W księdze wieczystej istnieje zapis ze przeznaczeniem tej nieruchomości jest lokal mieszkalny.

Przeznaczenie na cele mieszkalne oznacza, że lokal nie może być wykorzystywany na inne cele niż jako mieszkanie. Według § 3. Rozporządzenia Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie - przez mieszkanie należy rozumieć zespół pomieszczeń mieszkalnych i pomocniczych, mający odrębne wejście, wydzielony stałymi przegrodami budowlanymi, umożliwiający stały pobyt ludzi i prowadzenie samodzielnego gospodarstwa domowego.

Mieszkanie na ul. Dzielna 5 posiada powierzchnię 51.58 m2. Jest to stosunkowo duża powierzchnia.
Wrocław to miejsce, gdzie klient poszukuje najczęściej mieszkania o powierzchni od 51 do 60 m2. Takich transakcji jest najwięcej w Wrocławiu.


Właściciel mieszkania


Mieszkanie przy ul. Dzielna 5 w Wrocławiu posiada więcej niż jednego właściciela. Właścicieli możesz sprawdzić w księdze wieczystej w dziale drugim. Po zamówieniu numeru księgi wieczystej lub ekspertyzy otrzymasz pełne informacje o nieruchomości przy ul. Dzielna 5 w Wrocławiu w tym informacje o właścicielu tego mieszkania.Kredyt hipoteczny


Mieszkanie nie ma kredytu hipotecznego. Informacje mogą być nieaktualne. W celu uzyskania pełnej informacji o mieszkaniu przy ul. Dzielna 5 w Wrocławiu należy zamówić numer księgi wieczystej lub ekspertyzę.
Jeżeli szukasz kredytu hipotecznego nasi niezależni specjaliści znajdą najlepszą ofertę dla mieszkania, ktróre chcesz kupić.

Poinformujemy Cię jaki bank udzieli najlepszego kredytu hipotecznego. Jaki bank da najlepsze warunki i zaoferuje najniższe oprocentowanie. Otrzymasz bezpłatną pomoc eksperta w wyborze najtańszej oferty kredytowej.Dowiesz się jaki bank ma najtańszą dla Ciebie ofertę kredytu hipotecznego i jakie są warunki przyznawania kredytu hipotecznego. Nie musisz już samodzielnie studiować ofert banków. Skorzystaj z pomocy specjalisty - niezależnego Doradcy Kredytowego. Pomoc doradcy jest całkowicie darmowa. Doradca obliczy Twoją zdolność kredytową i porówna ratę kredytu we wszystkich bankach, w których możesz otrzymać kredyt hipoteczny. Doradca pomoże Ci również w formalnościach i wypełnianiu dokumentów, a także w uzyskaniu najlepszych warunków w danym banku. Zostaw nam dane kontaktowe, a doradca oddzwoni do Ciebie!Przedmiotowa nieruchomość a otoczenie


Otoczenie jest bardzo istotnym atrybutem nieruchomości i często decyduje o akceptacji danego mieszkania. Na podstawie przeprowadzonej analizy niektóre sąsiedztwo cechuje się wysoką uciążliwością. Niepożądanymi sąsiadami mieszkań są hostele, dyskoteki, puby, całodobowe sklepy monopolowe i restauracje. Część mieszkańców Wrocławia nie akceptuje także takiego sąsiedztwa jak szkoły podstawowe, akademiki, przedszkola, kluby fitness i siłownie a nawet banki.
Bez wątpienia trzema najbardziej pożądanymi przez potencjalnych nabywców obiektami w sąsiedztwie kupowanej nieruchomości są: przystanek komunikacji miejskiej (ok. 77% wskazań), tereny zielone, czyli lasy, parki, łąki oraz sklep spożywczy. Wszystkie trzy z wyżej wymienionych podwyższają komfort codziennego życia mieszkańców Wrocławia – ułatwiają dojazd do pracy/szkoły, zapewniają miejsce do spacerów oraz kojarzą się ze spokojem i zwiększają wygodę codziennych zakupów (tych drobnych, dla których nie warto jechać do centrum handlowego czy hipermarketu). Powyższe sąsiedztwo jest preferowane przez klientów w każdej fazie cyklu życia. Dla klientów posiadających dzieci w odpowiednim wieku bardzo duże znaczenie miały ponadto bliskość przedszkola, szkoły podstawowej, przychodni oraz apteki – czyli obiektów, bez których ciężko wyobrazić sobie bieżące funkcjonowanie rodziny z dzieckiem.

Sąsiedztwo mieszkania przy ul. Dzielna 5


Do najbliższego otoczenia mieszkania przy Dzielna 5 należy:

Bank Pekao - 22 m (ul. Dzielna 3) ,
InPost Paczkomat - 51 m (ul. Dzielna 11) ,
Poczta Polska - 222 m (ul. Modra 10) ,
Poczta Polska - 315 m (ul. Kolista 8) ,
minibank - 382 m (ul. Kolista 18) ,
BOŚ - 488 m (ul. Dokerska 3) ,
Bank Zachodni WBK - 507 m (ul. Dokerska 7D) ,
Freshmarket - 536 m (ul. Dokerska 7) ,
Da Grasso - 598 m (ul. Dziadoszańska 50) ,
Poczta Polska - 612 m (ul. Sielska 5)


Preferencje mieszkańców Wrocławia


Mieszkańcy Wrocławia najczęściej szukają mieszkań małych lub średnich o powierzchni między 30-60 m2. Tych transakcji jest najwięcej na rynku mieszkaniowym w Wrocławiu. Mieszkania powyżej 78 metrów kwadratowych są relatywnie rzadziej przedmiotem poszukiwań. Poza metrażem mieszkania, mieszkańcy Wrocławia zwracają również uwagę na liczbę pokoi w mieszkaniu. Najczęściej poszukiwane są mieszkania 2-pokojowe oraz 3-pokojowe.
Nabywcy z Wrocławia za niezbędne elementy mieszkań uznają piwnice i drzwi antywłamaniowe. Coraz częściej klienci z Wrocławia szukają wind i udogodnień dla osób niepełnosprawnych. Dziwić może niskie zainteresowanie parkingami podziemnymi. Być może jest to związane z wciąż wysoką ceną początkową oraz dalszymi opłatami.
Najważniejszym kryterium selekcji podczas poszukiwania mieszkania pozostaje cena – mieszkańcy Wrocławia kupują po prostu takie mieszkania, na jakie ich stać. Większość potencjalnych nabywców wskazywało ten czynnik jako decydujący przy wyborze lokalu mieszkalnego. Zdolność kredytowa to znaczące ograniczenie przy podejmowaniu decyzji o zakupie mieszkania. Funkcjonalność mieszkania, otoczenie, standard wykończenia, rozkład mieszkania, położenie na piętrze oraz usytuowanie względem stron świata to czynniki, które w najmniejszym stopniu decydują o wyborze mieszkania choć są często wymieniane przez nabywców mieszkań.


Ceny mieszkań
           przy ul. Dzielna 5 w Wrocławiu oraz okolicyPo przeanalizowaniu aktualnych ofert mieszkań w okolicy przedmiotowego mieszkania wynika, że średnia cena ofertowa jednego metra kwadratowego podobnych mieszkań w otoczeniu mieszkania przy ul. Dzielna 5 w Wrocławiu kształtuje się na poziomie 5 454 zł/ m2. Przy takiej cenie jednostkowej oferta za te mieszkanie powinna wynieść 283 608 zł. Ceny ofertowe są zazwyczaj nieco zawyżone gdyż pozostawiają pole do negocjacji. Statystycznie cena ofertowa jest o 4% - 9% wyższa od ostatecznej ceny transakcyjnej. Wskaźnik ten różni się w zależności od powierzchni mieszkania i lokalizacji oraz miasta.
Sugerowana cena transakcyjna mieszkania w budynku przy ul. Dzielna 5 w Wrocławiu o powierzchnii 51.58 m2 wynieść powinna 263 755 zł dając jednostkową cenę metra kwadratowego na poziomie 4 717 zł/ m2.

Nie posiadamy informacji aby jakieś mieszkanie w tym budynku było na sprzedaż lub wynajem. Jeżeli jesteś zinteresowany sprzedażą, wynajmem lub kupnem mieszkania w tym budynku napisz do nas a dodamy darmowe ogłoszenie.Zestawienie najważniejszych danych
          o mieszkaniu przy ul. Dzielna 5, Wrocław


Gmina: Wrocław
Województwo: dolnośląskie
Powiat: Wrocław
Przeznaczenie: mieszkanie
Adres mieszkania:

ul. Dzielna 5 , Wrocław

Informacje o budynku: Mieszkanie połozone jest w budynku wielorodzinnym
Powierzchnia przykładowego mieszkania w budynku: 51.58 m2
Średnia cena ofertowa jednego metra kwadratowego mieszkań w sąsiedztwie 5 454 zł/ m2
Sugerowana cena ofertowa mieszkania
Statystycznie cena ofertowa jest o 4% - 9% wyższa od ceny transakcyjnej
283 608 zł
Sugerowana cena transakcyjna 263 755 zł ( 4 717 zł/ m2 )

Właściciel mieszkania:

Właścicielem mieszkania jest osoba fizyczna
Dowiedz się kto jest właścicielem nieruchomości
Czy istnieją współwłaściciele: Mieszkanie posiada więcej niż jednego właściciela
Jest to wspólność ustawowa majątkowa małżeńska
Właścicieli możesz sprawdzić w księdze wieczystej
Odrębność lokali w budynku: Mieszkanie jest odrębną nieruchomością (posiada inną księgę wieczystą niż budynek)
Data założenia księgi wieczystej: Brak informacji o dacie założenia księgi wieczystej
Czy mieszkanie posiada udział w gruncie: Lokal posiada udziały w działce, na której jest położony
Czy istnieją roszczenia, ograniczenia lub prawa osób trzecich: Brak wpisów w dziale III księgi wieczystej
Kredyt hipoteczny: Nieruchomość nie ma kredytu hipotecznego

Kod wydziału sądu rejonowego:

WR1K
Numer księgi wieczystej
WR1K / 00******/ 7
Po złożeniu zamówienia otrzymasz numer księgi wieczystej mieszkania lub innej nieruchomosci

Sąd prowadzący księgę wieczystą

Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu
Podwale 30
50-040 Wrocław
IV Wydział Ksiąg Wieczystych

Aktualność danych:

Uwaga!
Powyższe dane mogą być nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne dane ustal numer księgi wieczystej

Najbliższe sąsiedztwo:

Bank Pekao - 22 m
InPost Paczkomat - 51 m
Poczta Polska - 222 m
Poczta Polska - 315 m
minibank - 382 m
BOŚ - 488 m
Bank Zachodni WBK - 507 m
Freshmarket - 536 m
Da Grasso - 598 m
Poczta Polska - 612 m
Wykres
  Inne mieszkania i lokale w Wrocławiu


Zwycięska 2, 26.8 m2
Mieszkanie ul. Zwycięska 2 / 1, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****6 / 5
Hłaski 28, 55.2 m2
Mieszkanie ul. Hłaski 28 / 2, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****4 / 9
Bajana 68, 49.3 m2
Mieszkanie ul. Bajana 68 / 2, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****6 / 7
Grunwaldzka 58, 71.9 m2
Mieszkanie ul. Grunwaldzka 58 / 9, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****1 / 7
Srebrny 4, 36.4 m2
Mieszkanie pl. Srebrny 4 / 32, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****9 / 1
Bajana 66, 49.6 m2
Mieszkanie ul. Bajana 66 / 22, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****1 / 6
Kozanowska 79, 35.2 m2
Mieszkanie ul. Kozanowska 79 / 2, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****9 / 6
Jastrzębia 21, 52.8 m2
Mieszkanie ul. Jastrzębia 21 / 8, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****0 / 8
Parnickiego 21, 29.6 m2
Mieszkanie ul. Parnickiego 21 / 8, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****0 / 6
Oporowska 12, 43.9 m2
Mieszkanie ul. Oporowska 12 / 6, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****1 / 8
Damrota 51, 51 m2
Mieszkanie ul. Damrota 51 / 21, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****7 / 9
Nowowiejska 21, 60.3 m2
Mieszkanie ul. Nowowiejska 21 / 2, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****3 / 9
Sępa-Szarzyńskiego 35, 16.3 m2
Mieszkanie ul. Sępa-Szarzyńskiego 35 / 6, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****7 / 3
Łódzka 7, 33.8 m2
Mieszkanie ul. Łódzka 7 / 5, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****7 / 5
Na Ostatnim Groszu 6, 47.9 m2
Mieszkanie ul. Na Ostatnim Groszu 6 / 49, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****1 / 4
Gierymskich 23, 96.2 m2
Mieszkanie ul. Gierymskich 23 / 1, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****3 / 4


Zobacz wszystkie mieszkania Wrocław

Posiadamy informacje o mieszkaniach oraz lokalach użytkowych w tych budynkach przy Dzielna w Wrocławiu:

Dzielna 1-11
Dzielna 43
Dzielna 11
Dzielna 3
Dzielna 1
Dzielna 13
Dzielna 15
Dzielna 17
Dzielna 19
Dzielna 21
Dzielna 23
Dzielna 25
Dzielna 27
Dzielna 29
Dzielna 31
Dzielna 33
Dzielna 35
Dzielna 37
Dzielna 39
Dzielna 41
Dzielna 45
Dzielna 47
Dzielna 49
Dzielna 5
Dzielna 51
Dzielna 53
Dzielna 7
Dzielna 9

Księga wieczysta to najważniejszy dokument nieruchomości. Sprawdź księgę wieczystą zanim podejmiesz decyzję o zakupie mieszkania lub lokalu. Nigdy nie lekceważ zapisów z księgi wieczystej - może to mieć poważne skutki prawne. Nieruchomość (działka, mieszkanie, lokal, budynek) bez założonej księgi wieczystej może nieść za sobą szereg zagrożeń. Pomożemy Ci znaleźć numer księgi wieczystej każdej nieruchomości. Wystarczy podać adres mieszkania lub lokalu.


Sprawdź nieruchomość: Wrocław księga wieczysta numer WR1K /00******/ 7 - mieszkanie ul Dzielna