Wrocław, 49.04 m2 Wyszyńskiego

Mieszkanie przy ul. Wyszyńskiego 29, Wrocław. Poniższy raport ma charakter poglądowy i prezentuje przybliżone informacje o przykładowym mieszkaniu w budynku. W celu uzyskania szczegółowych i aktualnych danych należy zamówić ekspertyzę nieruchomości.Położenie mieszkania


Mieszkanie położone jest przy ulicy Wyszyńskiego w budynku numer 29.

Gmina: Wrocław
Powiat: Wrocław
Województwo: dolnośląskie
Adres mieszkania: ul. Wyszyńskiego 29, Wrocław

Budynek: Mieszkanie połozone jest w budynku wielorodzinnymInformacje o stanie prawnym nieruchomości


Stan prawny mieszkania na ul. Wyszyńskiego 29 w Wrocławiu jest uregulowany. Oznacza to, że prawa do tego mieszkania określone są w dokumencie o nazwie księga wieczysta. To właśnie księgi wieczyste prowadzone są dla potrzeb ustalenia stanu prawnego nieruchomości (art.1 ust.1 ustawy o księgach wieczystych i hipotece). Informacje o aktualnym stanie prawnym nieruchomości zawarte są w księgach wieczystych lub w przypadku ich braku braku - w zbiorach dokumentów.

Przez nieruchomość o nieuregulowanym stanie prawnym rozumie się nieruchomość, dla której ze względu na brak księgi wieczystej, zbioru dokumentów albo innych dokumentów nie można ustalić osób, którym przysługują do niej prawa rzeczowe. Za brak uregulowanego stanu prawnego można również uznać niezgodność pomiędzy stanem prawnym ujawnionym w KW a faktycznym stanem prawnym. Regulacja stanu prawnego nieruchomości sprowadza się do wykazania aktualnego stanu prawnego dotyczącego danej nieruchomości.
Nieuregulowany stan prawny nieruchomości to nic innego jak niezgodność zapisów w księdze ze stanem faktycznym. Może być też tak, że księga zaginęła lub została częściowo lub całkowicie zniszczona.Numer księgi wieczystej


Przedmiotowe mieszkanie przy Wyszyńskiego w Wrocławiu ma założoną księgę wieczystą. Księgę wieczystą prowadzi Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu, IV Wydział Ksiąg Wieczystych (Podwale 30). Mieszkanie te zostało wyodrębnione z budynku jako inna nieruchomość. Oznacza to, że jest to prawnie niezależny przedmiot. Dla tego mieszkania została założona i jest prowadzona oddzielna niż dla budynku księga wieczysta.
Numer księgi wieczystej mieszkania na ul. Wyszyńskiego 29 w Wrocławiu to WR1K / 00******/ 1*.
*Po złożeniu zawiówienia na ustalenie numeru księgi wieczystej otrzymasz pełny numer księgi wieczystej dla tej nieruchomości (bez gwiazdek).


Jak zamówić ustalenie numeru księgi wieczystej?


Ustalimy dla Ciebie księgę wieczystą mieszkania przy ul. Wyszyńskiego 29. To w księdze wieczystej znajdują się wszystkie informacje dotyczące stanu prawnego nieruchomości. Księgi wieczyste zawierają najważniejsze dane o właścicielu mieszkania, powierzchni, kredycie hipotecznym, roszczeniach i prawach innych osób. W księgach wieczystych przedstawiono imię i nazwisko właściciela i współwłaścicieli. Z ksiąg wieczystych dowiesz się wszystkiego co należy wiedzieć przed zakupem mieszkania. Jeżeli chcesz otrzymać informacje o mieszkaniu przy ul. Wyszyńskiego 29 , Wrocław lub innym to zamów księgę wieczystą za jedyne 25,99 zł. Wystarczy podać adres nieruchomości.Przeznaczenie i powierzchnia mieszkania


Lokal przy Wyszyńskiego w Wrocławiu przeznaczony jest do celów mieszkalnych. W księdze wieczystej istnieje zapis ze przeznaczeniem tej nieruchomości jest lokal mieszkalny.

Przeznaczenie na cele mieszkalne oznacza, że lokal nie może być wykorzystywany na inne cele niż jako mieszkanie. Według § 3. Rozporządzenia Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie - przez mieszkanie należy rozumieć zespół pomieszczeń mieszkalnych i pomocniczych, mający odrębne wejście, wydzielony stałymi przegrodami budowlanymi, umożliwiający stały pobyt ludzi i prowadzenie samodzielnego gospodarstwa domowego.

Mieszkanie na ul. Wyszyńskiego 29 posiada powierzchnię 49.04 m2. Jest to powierzchnia najczęściej poszukiwana na rynku. Badania na rynku mieszkaniowym wskazują, że zdecydowana większość popytu koncentruje się wokół mieszkań określanych mianem małych lub średnich, co oznacza metraż między 30 a 60 m2. Zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym rośnie popyt na małe i średnie mieszkania.


Właściciel mieszkania


Mieszkanie przy ul. Wyszyńskiego 29 w Wrocławiu posiada więcej niż jednego właściciela. Właścicieli możesz sprawdzić w księdze wieczystej w dziale drugim. Po zamówieniu numeru księgi wieczystej lub ekspertyzy otrzymasz pełne informacje o nieruchomości przy ul. Wyszyńskiego 29 w Wrocławiu w tym informacje o właścicielu tego mieszkania.Kredyt hipoteczny


Mieszkanie nie ma kredytu hipotecznego. Informacje mogą być nieaktualne. W celu uzyskania pełnej informacji o mieszkaniu przy ul. Wyszyńskiego 29 w Wrocławiu należy zamówić numer księgi wieczystej lub ekspertyzę.
Jeżeli szukasz kredytu hipotecznego nasi niezależni specjaliści znajdą najlepszą ofertę dla mieszkania, ktróre chcesz kupić.

Poinformujemy Cię jaki bank udzieli najlepszego kredytu hipotecznego. Jaki bank da najlepsze warunki i zaoferuje najniższe oprocentowanie. Otrzymasz bezpłatną pomoc eksperta w wyborze najtańszej oferty kredytowej.Dowiesz się jaki bank ma najtańszą dla Ciebie ofertę kredytu hipotecznego i jakie są warunki przyznawania kredytu hipotecznego. Nie musisz już samodzielnie studiować ofert banków. Skorzystaj z pomocy specjalisty - niezależnego Doradcy Kredytowego. Pomoc doradcy jest całkowicie darmowa. Doradca obliczy Twoją zdolność kredytową i porówna ratę kredytu we wszystkich bankach, w których możesz otrzymać kredyt hipoteczny. Doradca pomoże Ci również w formalnościach i wypełnianiu dokumentów, a także w uzyskaniu najlepszych warunków w danym banku. Zostaw nam dane kontaktowe, a doradca oddzwoni do Ciebie!Przedmiotowa nieruchomość a otoczenie


Otoczenie jest bardzo istotnym atrybutem nieruchomości i często decyduje o akceptacji danego mieszkania. Na podstawie przeprowadzonej analizy niektóre sąsiedztwo cechuje się wysoką uciążliwością. Niepożądanymi sąsiadami mieszkań są hostele, dyskoteki, puby, całodobowe sklepy monopolowe i restauracje. Część mieszkańców Wrocławia nie akceptuje także takiego sąsiedztwa jak szkoły podstawowe, akademiki, przedszkola, kluby fitness i siłownie a nawet banki.
Bez wątpienia trzema najbardziej pożądanymi przez potencjalnych nabywców obiektami w sąsiedztwie kupowanej nieruchomości są: przystanek komunikacji miejskiej (ok. 77% wskazań), tereny zielone, czyli lasy, parki, łąki oraz sklep spożywczy. Wszystkie trzy z wyżej wymienionych podwyższają komfort codziennego życia mieszkańców Wrocławia – ułatwiają dojazd do pracy/szkoły, zapewniają miejsce do spacerów oraz kojarzą się ze spokojem i zwiększają wygodę codziennych zakupów (tych drobnych, dla których nie warto jechać do centrum handlowego czy hipermarketu). Powyższe sąsiedztwo jest preferowane przez klientów w każdej fazie cyklu życia. Dla klientów posiadających dzieci w odpowiednim wieku bardzo duże znaczenie miały ponadto bliskość przedszkola, szkoły podstawowej, przychodni oraz apteki – czyli obiektów, bez których ciężko wyobrazić sobie bieżące funkcjonowanie rodziny z dzieckiem.

Sąsiedztwo mieszkania przy ul. Wyszyńskiego 29


Do najbliższego otoczenia mieszkania przy Wyszyńskiego 29 należy:

Małpka Express - 278 m (ul. Sępa-Szarzyńskiego 51) ,
Bank BGŻ - 308 m (ul. Sienkiewicza 42) ,
Alfa Star - 314 m (ul. Szczytnicka 43) ,
Poczta Polska - 322 m (ul. Sienkiewicza 36) ,
Tikkurila - 409 m (ul. Wrocławczyka 37) ,
Eurobank - 458 m (ul. Grunwaldzka 22) ,
Triceps - 458 m (ul. Grunwaldzka 22) ,
SKOK - 501 m (ul. Curie-Skłodowskiej 5) ,
Renault - 563 m (ul. Sienkiewicza 10) ,
Bank BPS - 564 m (ul. Sienkiewicza 77) ,
Bank Pekao - 583 m (ul. Sienkiewicza 8) ,
Dollar Rent a Car - 583 m (ul. Purkyniego 10) ,
GE Money Bank - 655 m (ul. Sienkiewicza 2) ,
BPH - 655 m (ul. Sienkiewicza 2) ,
SKOK - 656 m (ul. Piastowska 20) ,
Poczta Polska - 707 m (ul. Grunwaldzka 46) ,
abc - 729 m (ul. Reja 47) ,
Poczta Polska - 756 m (ul. Nowowiejska 81) ,
Polbank - 761 m (ul. Nowowiejska 82) ,
Skoda - 766 m (ul. Grunwaldzka 49/51) ,
Orange - 770 m (ul. Bernardyńska 4) ,
Poczta Polska - 784 m (ul. Krasińskiego 1) ,
Allianz Medica - 791 m (ul. Kluczborska 37)


Preferencje mieszkańców Wrocławia


Mieszkańcy Wrocławia najczęściej szukają mieszkań małych lub średnich o powierzchni między 30-60 m2. Tych transakcji jest najwięcej na rynku mieszkaniowym w Wrocławiu. Mieszkania powyżej 78 metrów kwadratowych są relatywnie rzadziej przedmiotem poszukiwań. Poza metrażem mieszkania, mieszkańcy Wrocławia zwracają również uwagę na liczbę pokoi w mieszkaniu. Najczęściej poszukiwane są mieszkania 2-pokojowe oraz 3-pokojowe.
Nabywcy z Wrocławia za niezbędne elementy mieszkań uznają piwnice i drzwi antywłamaniowe. Coraz częściej klienci z Wrocławia szukają wind i udogodnień dla osób niepełnosprawnych. Dziwić może niskie zainteresowanie parkingami podziemnymi. Być może jest to związane z wciąż wysoką ceną początkową oraz dalszymi opłatami.
Najważniejszym kryterium selekcji podczas poszukiwania mieszkania pozostaje cena – mieszkańcy Wrocławia kupują po prostu takie mieszkania, na jakie ich stać. Większość potencjalnych nabywców wskazywało ten czynnik jako decydujący przy wyborze lokalu mieszkalnego. Zdolność kredytowa to znaczące ograniczenie przy podejmowaniu decyzji o zakupie mieszkania. Funkcjonalność mieszkania, otoczenie, standard wykończenia, rozkład mieszkania, położenie na piętrze oraz usytuowanie względem stron świata to czynniki, które w najmniejszym stopniu decydują o wyborze mieszkania choć są często wymieniane przez nabywców mieszkań.


Ceny mieszkań
           przy ul. Wyszyńskiego 29 w Wrocławiu oraz okolicyPo przeanalizowaniu aktualnych ofert mieszkań w okolicy przedmiotowego mieszkania wynika, że średnia cena ofertowa jednego metra kwadratowego podobnych mieszkań w otoczeniu mieszkania przy ul. Wyszyńskiego 29 w Wrocławiu kształtuje się na poziomie 5 783 zł/ m2. Przy takiej cenie jednostkowej oferta za te mieszkanie powinna wynieść 283 367 zł. Ceny ofertowe są zazwyczaj nieco zawyżone gdyż pozostawiają pole do negocjacji. Statystycznie cena ofertowa jest o 4% - 9% wyższa od ostatecznej ceny transakcyjnej. Wskaźnik ten różni się w zależności od powierzchni mieszkania i lokalizacji oraz miasta.
Sugerowana cena transakcyjna mieszkania w budynku przy ul. Wyszyńskiego 29 w Wrocławiu o powierzchnii 49.04 m2 wynieść powinna 263 531 zł dając jednostkową cenę metra kwadratowego na poziomie 5 002 zł/ m2.

Nie posiadamy informacji aby jakieś mieszkanie w tym budynku było na sprzedaż lub wynajem. Jeżeli jesteś zinteresowany sprzedażą, wynajmem lub kupnem mieszkania w tym budynku napisz do nas a dodamy darmowe ogłoszenie.Zestawienie najważniejszych danych
          o mieszkaniu przy ul. Wyszyńskiego 29, Wrocław


Gmina: Wrocław
Województwo: dolnośląskie
Powiat: Wrocław
Przeznaczenie: mieszkanie
Adres mieszkania:

ul. Wyszyńskiego 29 , Wrocław

Informacje o budynku: Mieszkanie połozone jest w budynku wielorodzinnym
Powierzchnia przykładowego mieszkania w budynku: 49.04 m2
Średnia cena ofertowa jednego metra kwadratowego mieszkań w sąsiedztwie 5 783 zł/ m2
Sugerowana cena ofertowa mieszkania
Statystycznie cena ofertowa jest o 4% - 9% wyższa od ceny transakcyjnej
283 367 zł
Sugerowana cena transakcyjna 263 531 zł ( 5 002 zł/ m2 )

Właściciel mieszkania:

Właścicielem mieszkania jest osoba fizyczna
Dowiedz się kto jest właścicielem nieruchomości
Czy istnieją współwłaściciele: Mieszkanie posiada więcej niż jednego właściciela
Jest to
Właścicieli możesz sprawdzić w księdze wieczystej
Odrębność lokali w budynku: Mieszkanie jest odrębną nieruchomością (posiada inną księgę wieczystą niż budynek)
Data założenia księgi wieczystej: Brak informacji o dacie założenia księgi wieczystej
Czy mieszkanie posiada udział w gruncie: Lokal posiada udziały w działce, na której jest położony
Czy istnieją roszczenia, ograniczenia lub prawa osób trzecich: Brak wpisów w dziale III księgi wieczystej
Kredyt hipoteczny: Nieruchomość nie ma kredytu hipotecznego

Kod wydziału sądu rejonowego:

WR1K
Numer księgi wieczystej
WR1K / 00******/ 1
Po złożeniu zamówienia otrzymasz numer księgi wieczystej mieszkania lub innej nieruchomosci

Sąd prowadzący księgę wieczystą

Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu
Podwale 30
50-040 Wrocław
IV Wydział Ksiąg Wieczystych

Aktualność danych:

Uwaga!
Powyższe dane mogą być nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne dane ustal numer księgi wieczystej

Najbliższe sąsiedztwo:

Małpka Express - 278 m
Bank BGŻ - 308 m
Alfa Star - 314 m
Poczta Polska - 322 m
Tikkurila - 409 m
Eurobank - 458 m
Triceps - 458 m
SKOK - 501 m
Renault - 563 m
Bank BPS - 564 m
Bank Pekao - 583 m
Dollar Rent a Car - 583 m
GE Money Bank - 655 m
BPH - 655 m
SKOK - 656 m
Poczta Polska - 707 m
abc - 729 m
Poczta Polska - 756 m
Polbank - 761 m
Skoda - 766 m
Orange - 770 m
Poczta Polska - 784 m
Allianz Medica - 791 m
Wykres
  Inne mieszkania i lokale w Wrocławiu


Deszczowa 18, 108.7 m2
Mieszkanie ul. Deszczowa 18 / 10, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****5 / 7
Stawowa 11, 70.8 m2
Mieszkanie ul. Stawowa 11 / 11, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****0 / 1
Wielka 26, 54 m2
Mieszkanie ul. Wielka 26 / 24, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****2 / 5
Popowicka 98, 57.3 m2
Mieszkanie ul. Popowicka 98 / 7, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****2 / 1
Połaniecka 17, 94.5 m2
Mieszkanie ul. Połaniecka 17 / 1, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****0 / 0
Studzienna 3, 33 m2
Mieszkanie ul. Studzienna 3 / 11, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****1 / 2
Hynka 13, 49.5 m2
Mieszkanie ul. Hynka 13 / 21, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****4 / 8
Borowska 194, 43.7 m2
Mieszkanie ul. Borowska 194 / 9, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****6 / 6
Gwarecka 6, 52.8 m2
Mieszkanie ul. Gwarecka 6 / 7, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****3 / 3
Partynicka 32, 66.3 m2
Mieszkanie ul. Partynicka 32 / 16, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****4 / 7
Kosynierów Gdyńskich 30, 54.7 m2
Mieszkanie ul. Kosynierów Gdyńskich 30 / 5, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****0 / 9
Legionów 3, 19.6 m2
Mieszkanie pl. Legionów 3 / 6, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****2 / 0
Poświęcka 17, 35.5 m2
Mieszkanie ul. Poświęcka 17 / 26, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****0 / 5
Zatorska 74, 71.6 m2
Mieszkanie ul. Zatorska 74 / 1, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****0 / 6
Żmudzka 7, 62.4 m2
Mieszkanie ul. Żmudzka 7 / 3, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****7 / 2
Woskowa 10, 45.4 m2
Mieszkanie ul. Woskowa 10 / 2, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****7 / 3


Zobacz wszystkie mieszkania Wrocław

Posiadamy informacje o mieszkaniach oraz lokalach użytkowych w tych budynkach przy Wyszyńskiego w Wrocławiu:

Wyszyńskiego 100
Wyszyńskiego 101
Wyszyńskiego 102
Wyszyńskiego 103
Wyszyńskiego 104
Wyszyńskiego 105
Wyszyńskiego 107
Wyszyńskiego 109
Wyszyńskiego 111
Wyszyńskiego 112
Wyszyńskiego 113
Wyszyńskiego 114
Wyszyńskiego 115
Wyszyńskiego 116
Wyszyńskiego 117
Wyszyńskiego 118
Wyszyńskiego 119
Wyszyńskiego 121
Wyszyńskiego 123
Wyszyńskiego 124
Wyszyńskiego 125
Wyszyńskiego 129
Wyszyńskiego 132
Wyszyńskiego 134
Wyszyńskiego 136
Wyszyńskiego 138
Wyszyńskiego 140
Wyszyńskiego 142
Wyszyńskiego 143
Wyszyńskiego 209
Wyszyńskiego 29
Wyszyńskiego 31
Wyszyńskiego 33
Wyszyńskiego 59
Wyszyńskiego 63
Wyszyńskiego 65
Wyszyńskiego 67
Wyszyńskiego 69
Wyszyńskiego 71
Wyszyńskiego 72
Wyszyńskiego 73
Wyszyńskiego 74
Wyszyńskiego 75
Wyszyńskiego 76
Wyszyńskiego 78
Wyszyńskiego 80
Wyszyńskiego 99
Wyszyńskiego 126A
Wyszyńskiego 113A
Wyszyńskiego 120-122

Księga wieczysta to najważniejszy dokument nieruchomości. Sprawdź księgę wieczystą zanim podejmiesz decyzję o zakupie mieszkania lub lokalu. Nigdy nie lekceważ zapisów z księgi wieczystej - może to mieć poważne skutki prawne. Nieruchomość (działka, mieszkanie, lokal, budynek) bez założonej księgi wieczystej może nieść za sobą szereg zagrożeń. Pomożemy Ci znaleźć numer księgi wieczystej każdej nieruchomości. Wystarczy podać adres mieszkania lub lokalu.


Sprawdź nieruchomość: Wrocław księga wieczysta numer WR1K /00******/ 1 - mieszkanie ul Wyszyńskiego
Słowa kluczowe:
Elektroniczna księga wieczysta online
numer działki a numer kw
księga wieczysta mieszkania Jak ustalić numer księgi wieczystej
księga online