Wrocław, 30 m2 Kraińskiego

Wrocław przy ul. Kraińskiego 12 - wybrane informacje o mieszkaniu. Poniższy raport ma charakter poglądowy i prezentuje przybliżone informacje o przykładowym mieszkaniu w budynku. W celu uzyskania szczegółowych i aktualnych danych należy zamówić ekspertyzę nieruchomości.Położenie mieszkania


Mieszkanie położone jest przy ulicy Kraińskiego w budynku numer 12.

Gmina: Wrocław
Powiat: Wrocław
Województwo: dolnośląskie
Adres mieszkania: ul. Kraińskiego 12, Wrocław

Budynek: Mieszkanie połozone jest w budynku wielorodzinnymInformacje o stanie prawnym nieruchomości


Stan prawny mieszkania na ul. Kraińskiego 12 w Wrocławiu jest uregulowany. Oznacza to, że prawa do tego mieszkania określone są w dokumencie o nazwie księga wieczysta. To właśnie księgi wieczyste prowadzone są dla potrzeb ustalenia stanu prawnego nieruchomości (art.1 ust.1 ustawy o księgach wieczystych i hipotece). Informacje o aktualnym stanie prawnym nieruchomości zawarte są w księgach wieczystych lub w przypadku ich braku braku - w zbiorach dokumentów.

Przez nieruchomość o nieuregulowanym stanie prawnym rozumie się nieruchomość, dla której ze względu na brak księgi wieczystej, zbioru dokumentów albo innych dokumentów nie można ustalić osób, którym przysługują do niej prawa rzeczowe. Za brak uregulowanego stanu prawnego można również uznać niezgodność pomiędzy stanem prawnym ujawnionym w KW a faktycznym stanem prawnym. Regulacja stanu prawnego nieruchomości sprowadza się do wykazania aktualnego stanu prawnego dotyczącego danej nieruchomości.
Nieuregulowany stan prawny nieruchomości to nic innego jak niezgodność zapisów w księdze ze stanem faktycznym. Może być też tak, że księga zaginęła lub została częściowo lub całkowicie zniszczona.Numer księgi wieczystej


Opisywane mieszkanie przy Kraińskiego w Wrocławiu ma założoną księgę wieczystą. Księgę wieczystą prowadzi Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu, IV Wydział Ksiąg Wieczystych (Podwale 30). Mieszkanie te zostało wyodrębnione z budynku jako inna nieruchomość. Oznacza to, że jest to prawnie niezależny przedmiot. Dla tego mieszkania została założona i jest prowadzona oddzielna niż dla budynku księga wieczysta.
Numer księgi wieczystej mieszkania na ul. Kraińskiego 12 w Wrocławiu to WR1K / 00******/ 0*.
*Po złożeniu zawiówienia na ustalenie numeru księgi wieczystej otrzymasz pełny numer księgi wieczystej dla tej nieruchomości (bez gwiazdek).
Jeżeli posiadasz już numer księgi wieczystej nieruchomości, której szukasz użyj Przyjaznej Przeglądarki Ksiąg Wieczystych i pobierz PDF za darmo.

Jak zamówić ustalenie numeru księgi wieczystej?


Ustalimy dla Ciebie księgę wieczystą mieszkania przy ul. Kraińskiego 12. To w księdze wieczystej znajdują się wszystkie informacje dotyczące stanu prawnego nieruchomości. Księgi wieczyste zawierają najważniejsze dane o właścicielu mieszkania, powierzchni, kredycie hipotecznym, roszczeniach i prawach innych osób. W księgach wieczystych przedstawiono imię i nazwisko właściciela i współwłaścicieli. Z ksiąg wieczystych dowiesz się wszystkiego co należy wiedzieć przed zakupem mieszkania. Jeżeli chcesz otrzymać informacje o mieszkaniu przy ul. Kraińskiego 12 , Wrocław lub innym to zamów księgę wieczystą za jedyne 25,99 zł. Wystarczy podać adres nieruchomości. Po otrzymaniu numeru KW skorzystaj z przyjaznego narzędzia Przyjazna Przeglądarka KW, która umożliwia sprawdzenie każdej księgi wieczystej po numerze KW oraz pobranie PDF księgi wieczystej za darmo.Przeznaczenie i powierzchnia mieszkania


Lokal przy Kraińskiego w Wrocławiu przeznaczony jest do celów mieszkalnych. W księdze wieczystej istnieje zapis ze przeznaczeniem tej nieruchomości jest lokal mieszkalny.

Przeznaczenie na cele mieszkalne oznacza, że lokal nie może być wykorzystywany na inne cele niż jako mieszkanie. Według § 3. Rozporządzenia Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie - przez mieszkanie należy rozumieć zespół pomieszczeń mieszkalnych i pomocniczych, mający odrębne wejście, wydzielony stałymi przegrodami budowlanymi, umożliwiający stały pobyt ludzi i prowadzenie samodzielnego gospodarstwa domowego.

Mieszkanie na ul. Kraińskiego 12 posiada powierzchnię 33.58 m2. Jest to powierzchnia najczęściej poszukiwana na rynku. Badania na rynku mieszkaniowym wskazują, że zdecydowana większość popytu koncentruje się wokół mieszkań określanych mianem małych lub średnich, co oznacza metraż między 30 a 60 m2. Zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym rośnie popyt na małe i średnie mieszkania.


Właściciel mieszkania


Mieszkanie przy ul. Kraińskiego 12 w Wrocławiu posiada więcej niż jednego właściciela. Właścicieli możesz sprawdzić w księdze wieczystej w dziale drugim. Po zamówieniu numeru księgi wieczystej lub ekspertyzy otrzymasz pełne informacje o nieruchomości przy ul. Kraińskiego 12 w Wrocławiu w tym informacje o właścicielu tego mieszkania.Kredyt hipoteczny


Mieszkanie nie ma kredytu hipotecznego. Informacje mogą być nieaktualne. W celu uzyskania pełnej informacji o mieszkaniu przy ul. Kraińskiego 12 w Wrocławiu należy zamówić numer księgi wieczystej lub ekspertyzę.
Jeżeli szukasz kredytu hipotecznego nasi niezależni specjaliści znajdą najlepszą ofertę dla mieszkania, ktróre chcesz kupić.

Poinformujemy Cię jaki bank udzieli najlepszego kredytu hipotecznego. Jaki bank da najlepsze warunki i zaoferuje najniższe oprocentowanie. Otrzymasz bezpłatną pomoc eksperta w wyborze najtańszej oferty kredytowej.Dowiesz się jaki bank ma najtańszą dla Ciebie ofertę kredytu hipotecznego i jakie są warunki przyznawania kredytu hipotecznego. Nie musisz już samodzielnie studiować ofert banków. Skorzystaj z pomocy specjalisty - niezależnego Doradcy Kredytowego. Pomoc doradcy jest całkowicie darmowa. Doradca obliczy Twoją zdolność kredytową i porówna ratę kredytu we wszystkich bankach, w których możesz otrzymać kredyt hipoteczny. Doradca pomoże Ci również w formalnościach i wypełnianiu dokumentów, a także w uzyskaniu najlepszych warunków w danym banku. Zostaw nam dane kontaktowe, a doradca oddzwoni do Ciebie!Przedmiotowa nieruchomość a otoczenie


Otoczenie jest bardzo istotnym atrybutem nieruchomości i często decyduje o akceptacji danego mieszkania. Na podstawie przeprowadzonej analizy niektóre sąsiedztwo cechuje się wysoką uciążliwością. Niepożądanymi sąsiadami mieszkań są hostele, dyskoteki, puby, całodobowe sklepy monopolowe i restauracje. Część mieszkańców Wrocławia nie akceptuje także takiego sąsiedztwa jak szkoły podstawowe, akademiki, przedszkola, kluby fitness i siłownie a nawet banki.
Bez wątpienia trzema najbardziej pożądanymi przez potencjalnych nabywców obiektami w sąsiedztwie kupowanej nieruchomości są: przystanek komunikacji miejskiej (ok. 77% wskazań), tereny zielone, czyli lasy, parki, łąki oraz sklep spożywczy. Wszystkie trzy z wyżej wymienionych podwyższają komfort codziennego życia mieszkańców Wrocławia – ułatwiają dojazd do pracy/szkoły, zapewniają miejsce do spacerów oraz kojarzą się ze spokojem i zwiększają wygodę codziennych zakupów (tych drobnych, dla których nie warto jechać do centrum handlowego czy hipermarketu). Powyższe sąsiedztwo jest preferowane przez klientów w każdej fazie cyklu życia. Dla klientów posiadających dzieci w odpowiednim wieku bardzo duże znaczenie miały ponadto bliskość przedszkola, szkoły podstawowej, przychodni oraz apteki – czyli obiektów, bez których ciężko wyobrazić sobie bieżące funkcjonowanie rodziny z dzieckiem.

Sąsiedztwo mieszkania przy ul. Kraińskiego 12


Do najbliższego otoczenia mieszkania przy Kraińskiego 12 należy:

Orange - 155 m (ul. Bernardyńska 4) ,
PC Link - 214 m (ul. Łaciarska 28) ,
TUI - 215 m (ul. Łaciarska 29) ,
Dollar Rent a Car - 302 m (ul. Purkyniego 10) ,
Le Grand - 312 m (ul. Stwosza 16) ,
Rainbow Tours - 321 m (ul. Szewska 27) ,
ProLine - 323 m (ul. Biskupia 10A) ,
Biedronka - 386 m (ul. Krawiecka 3) ,
BPH - 386 m (ul. Krawiecka 3) ,
Alfa Star - 396 m (ul. Kuźnicza 25) ,
T-Mobile - 396 m (ul. Kuźnicza 25) ,
Bank Zachodni WBK - 401 m (ul. Kuźnicza 17-19) ,
Bank BGŻ - 430 m (ul. Stwosza 57) ,
Nordea Bank - 431 m (ul. Stwosza 3) ,
ING - 434 m (ul. Szewska 72) ,
Plus GSM - 438 m (ul. Kuźnicza 10) ,
mBank - 438 m (ul. Kuźnicza 10) ,
Plus GSM - 455 m (ul. Szewska 74) ,
Alfa Star - 455 m (ul. Kuźnicza 59/60) ,
PZU - 470 m (ul. Oławska 35) ,
Money Expert - 472 m (ul. Kuźnicza 65/66) ,
Poczta Polska - 476 m (ul. Krasińskiego 1) ,
Super-Pharm - 482 m (ul. Oławska 13) ,
Sphinx - 483 m (rynek Rynek 39) ,
Bank Millennium - 484 m (rynek Rynek 36/37) ,
Bank BPS - 485 m (ul. Kurzy Targ 5) ,
Alfa Star - 495 m (ul. Skargi 29) ,
Polbank - 508 m (ul. Oławska 9) ,
Pizza Hut - 524 m (rynek Rynek 48) ,
Małpka Express - 527 m (ul. Oławska 2) ,
Bank Pekao - 527 m (ul. Oławska 2) ,
McDonald's - 536 m (rynek Rynek 30) ,
Chocoffee - 538 m (ul. Więzienna 31) ,
Empik - 540 m (rynek Rynek 50) ,
Bank Millennium - 540 m (ul. Ofiar Oświęcimskich 36) ,
Bank Zachodni WBK - 542 m (ul. Ofiar Oświęcimskich 41) ,
T-Mobile - 542 m (ul. Szewska 6/7) ,
Neckermann - 547 m (rynek Rynek 29) ,
Jean Louis David - 547 m (ul. Więzienna 18) ,
TUI - 547 m (rynek Rynek 29) ,
Orbis - 547 m (rynek Rynek 29) ,
Alfa Star - 550 m (ul. Więzienna 1-4) ,
BPH - 566 m (ul. Szewska 5) ,
Alfa Star - 585 m (ul. Nożownicza 1) ,
Allianz Medica - 593 m (ul. Szewska 3A) ,
Lux-Med - 593 m (ul. Szewska 3A) ,
Lim - 593 m (ul. Szewska 3A) ,
SKOK - 594 m (ul. Świdnicka 1) ,
Alfa Star - 598 m (ul. Odrzańska 8) ,
Małpka Express - 604 m (ul. Odrzańska 4) ,
Nordea Bank - 604 m (ul. Odrzańska 4) ,
Nordea Bank - 611 m (ul. Kazimierza Wielkiego 60) ,
Coffeehaeven - 617 m (ul. Świdnicka 3) ,
Dominium - 631 m (rynek Rynek 60) ,
abc - 636 m (ul. Kazimierza Wielkiego 67) ,
Bank Pekao - 652 m (ul. Malarska 27-29) ,
Itaka - 657 m (ul. Ofiar Oświęcimskich 21) ,
BPH - 660 m (ul. Sienkiewicza 2) ,
GE Money Bank - 660 m (ul. Sienkiewicza 2) ,
Bank Pekao - 661 m (rynek Rynek 1) ,
Bank Zachodni WBK - 668 m (ul. Ofiar Oświęcimskich 19) ,
Bank BPS - 695 m (ul. Krasińskiego 27) ,
Bank Zachodni WBK - 706 m (rynek Rynek 9/11) ,
KFC - 707 m (ul. Świdnicka 13) ,
Pożegnanie z Afyką - 717 m (ul. Kiełbaśnicza 24) ,
Renault - 726 m (ul. Sienkiewicza 10) ,
Bank Pekao - 727 m (ul. Sienkiewicza 8) ,
Hotel HP Park - 734 m (ul. Drobnera 11/13) ,
Bank Zachodni WBK - 737 m (ul. Drobnera 38) ,
Getin Bank - 748 m (ul. Świdnicka 12-16) ,
Polbank - 748 m (ul. Świdnicka 12-16) ,
Eurobank - 748 m (ul. Świdnicka 12-16) ,
Alior Bank - 771 m (ul. Świdnicka 18-20) ,
Raiffeisen Bank - 778 m (ul. Świdnicka 22) ,
Alfa Star - 781 m (ul. Kazimierza Wielkiego 47) ,
Alfa Star - 784 m (ul. Jedności Narodowej 46) ,
Alfa Star - 789 m (ul. Prusa 1) ,
Plus GSM - 792 m (ul. Drobnera 34) ,
Alsen - 792 m (ul. Drobnera 34) ,
Alfa Star - 793 m (ul. Świdnicka 26) ,
Alfa Star - 797 m (ul. Kazimierza Wielkiego 45)


Preferencje mieszkańców Wrocławia


Mieszkańcy Wrocławia najczęściej szukają mieszkań małych lub średnich o powierzchni między 30-60 m2. Tych transakcji jest najwięcej na rynku mieszkaniowym w Wrocławiu. Mieszkania powyżej 78 metrów kwadratowych są relatywnie rzadziej przedmiotem poszukiwań. Poza metrażem mieszkania, mieszkańcy Wrocławia zwracają również uwagę na liczbę pokoi w mieszkaniu. Najczęściej poszukiwane są mieszkania 2-pokojowe oraz 3-pokojowe.
Nabywcy z Wrocławia za niezbędne elementy mieszkań uznają piwnice i drzwi antywłamaniowe. Coraz częściej klienci z Wrocławia szukają wind i udogodnień dla osób niepełnosprawnych. Dziwić może niskie zainteresowanie parkingami podziemnymi. Być może jest to związane z wciąż wysoką ceną początkową oraz dalszymi opłatami.
Najważniejszym kryterium selekcji podczas poszukiwania mieszkania pozostaje cena – mieszkańcy Wrocławia kupują po prostu takie mieszkania, na jakie ich stać. Większość potencjalnych nabywców wskazywało ten czynnik jako decydujący przy wyborze lokalu mieszkalnego. Zdolność kredytowa to znaczące ograniczenie przy podejmowaniu decyzji o zakupie mieszkania. Funkcjonalność mieszkania, otoczenie, standard wykończenia, rozkład mieszkania, położenie na piętrze oraz usytuowanie względem stron świata to czynniki, które w najmniejszym stopniu decydują o wyborze mieszkania choć są często wymieniane przez nabywców mieszkań.


Ceny mieszkań
           przy ul. Kraińskiego 12 w Wrocławiu oraz okolicyPo przeanalizowaniu aktualnych ofert mieszkań w okolicy przedmiotowego mieszkania wynika, że średnia cena ofertowa jednego metra kwadratowego podobnych mieszkań w otoczeniu mieszkania przy ul. Kraińskiego 12 w Wrocławiu kształtuje się na poziomie 5 802 zł/ m2. Przy takiej cenie jednostkowej oferta za te mieszkanie powinna wynieść 197 268 zł. Ceny ofertowe są zazwyczaj nieco zawyżone gdyż pozostawiają pole do negocjacji. Statystycznie cena ofertowa jest o 4% - 9% wyższa od ostatecznej ceny transakcyjnej. Wskaźnik ten różni się w zależności od powierzchni mieszkania i lokalizacji oraz miasta.
Sugerowana cena transakcyjna mieszkania w budynku przy ul. Kraińskiego 12 w Wrocławiu o powierzchnii 33.58 m2 wynieść powinna 183 459 zł dając jednostkową cenę metra kwadratowego na poziomie 5 018 zł/ m2.

Nie posiadamy informacji aby jakieś mieszkanie w tym budynku było na sprzedaż lub wynajem. Jeżeli jesteś zinteresowany sprzedażą, wynajmem lub kupnem mieszkania w tym budynku napisz do nas a dodamy darmowe ogłoszenie.Zestawienie najważniejszych danych
          o mieszkaniu przy ul. Kraińskiego 12, Wrocław


Gmina: Wrocław
Województwo: dolnośląskie
Powiat: Wrocław
Przeznaczenie: mieszkanie
Adres mieszkania:

ul. Kraińskiego 12 , Wrocław

Informacje o budynku: Mieszkanie połozone jest w budynku wielorodzinnym
Powierzchnia przykładowego mieszkania w budynku: 33.58 m2
Średnia cena ofertowa jednego metra kwadratowego mieszkań w sąsiedztwie 5 802 zł/ m2
Sugerowana cena ofertowa mieszkania
Statystycznie cena ofertowa jest o 4% - 9% wyższa od ceny transakcyjnej
197 268 zł
Sugerowana cena transakcyjna 183 459 zł ( 5 018 zł/ m2 )

Właściciel mieszkania:

Właścicielem mieszkania jest osoba fizyczna
Dowiedz się kto jest właścicielem nieruchomości
Czy istnieją współwłaściciele: Mieszkanie posiada więcej niż jednego właściciela
Właścicieli możesz sprawdzić w księdze wieczystej
Odrębność lokali w budynku: Mieszkanie jest odrębną nieruchomością (posiada inną księgę wieczystą niż budynek)
Data założenia księgi wieczystej: Brak informacji o dacie założenia księgi wieczystej
Czy mieszkanie posiada udział w gruncie: Lokal posiada udziały w działce, na której jest położony
Czy istnieją roszczenia, ograniczenia lub prawa osób trzecich: Brak wpisów w dziale III księgi wieczystej
Kredyt hipoteczny: Nieruchomość nie ma kredytu hipotecznego

Kod wydziału sądu rejonowego:

WR1K
Numer księgi wieczystej
WR1K / 00******/ 0
Po złożeniu zamówienia otrzymasz numer księgi wieczystej mieszkania lub innej nieruchomosci

Sąd prowadzący księgę wieczystą

Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu
Podwale 30
50-040 Wrocław
IV Wydział Ksiąg Wieczystych

Aktualność danych:

Uwaga!
Powyższe dane mogą być nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne dane ustal numer księgi wieczystej

Najbliższe sąsiedztwo:

Orange - 155 m
PC Link - 214 m
TUI - 215 m
Dollar Rent a Car - 302 m
Le Grand - 312 m
Rainbow Tours - 321 m
ProLine - 323 m
Biedronka - 386 m
BPH - 386 m
Alfa Star - 396 m
T-Mobile - 396 m
Bank Zachodni WBK - 401 m
Bank BGŻ - 430 m
Nordea Bank - 431 m
ING - 434 m
Plus GSM - 438 m
mBank - 438 m
Plus GSM - 455 m
Alfa Star - 455 m
PZU - 470 m
Money Expert - 472 m
Poczta Polska - 476 m
Super-Pharm - 482 m
Sphinx - 483 m
Bank Millennium - 484 m
Bank BPS - 485 m
Alfa Star - 495 m
Polbank - 508 m
Pizza Hut - 524 m
Małpka Express - 527 m
Wykres
  Inne mieszkania i lokale w Wrocławiu


Kamienna 106, 64.4 m2
Mieszkanie ul. Kamienna 106 / 7, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****8 / 9
Daszyńskiego 18, 21.3 m2
Mieszkanie ul. Daszyńskiego 18 / 9, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****8 / 1
Piwna 18, 41.7 m2
Mieszkanie ul. Piwna 18 / 16, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****4 / 2
Opolska 129B, 28.5 m2
Mieszkanie ul. Opolska 129B / 15, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****4 / 1
Ślężna 191A, 330.6 m2
Mieszkanie ul. Ślężna 191A / 0, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****5 / 1
Chorwacka 16, 53.9 m2
Mieszkanie ul. Chorwacka 16 / 27, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****5 / 6
Jedności Narodowej 185, 53.1 m2
Mieszkanie ul. Jedności Narodowej 185 / 4, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****5 / 4
Boya-Żeleńskiego 72, 58.2 m2
Mieszkanie al. Boya-Żeleńskiego 72 / 9, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****3 / 6
Miernicza 3, 103.7 m2
Mieszkanie ul. Miernicza 3 / 8, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****1 / 9
Jabłeczna 9, 64.3 m2
Mieszkanie ul. Jabłeczna 9 / 15, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****6 / 8
Wałbrzyska 15, 43.6 m2
Mieszkanie ul. Wałbrzyska 15 / 1, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****5 / 1
Radkowska 6, 68.5 m2
Mieszkanie ul. Radkowska 6 / 9, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****2 / 2
Dokerska 54, 35.8 m2
Mieszkanie ul. Dokerska 54 / 24, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****7 / 1
Tęczowa 76, 48.7 m2
Mieszkanie ul. Tęczowa 76 / 2, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****7 / 9
Drukarska 33, 53.5 m2
Mieszkanie ul. Drukarska 33 / 41, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****2 / 9
Łęczycka 8, 87.6 m2
Mieszkanie ul. Łęczycka 8 / 0, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****9 / 5


Zobacz wszystkie mieszkania Wrocław

Posiadamy informacje o mieszkaniach oraz lokalach użytkowych w tych budynkach przy Kraińskiego w Wrocławiu:

Kraińskiego 10
Kraińskiego 12
Kraińskiego 14
Kraińskiego 16
Kraińskiego 2
Kraińskiego 3
Kraińskiego 4
Kraińskiego 5
Kraińskiego 6
Kraińskiego 8

Księga wieczysta to najważniejszy dokument nieruchomości. Sprawdź księgę wieczystą zanim podejmiesz decyzję o zakupie mieszkania lub lokalu. Nigdy nie lekceważ zapisów z księgi wieczystej - może to mieć poważne skutki prawne. Nieruchomość (działka, mieszkanie, lokal, budynek) bez założonej księgi wieczystej może nieść za sobą szereg zagrożeń. Pomożemy Ci znaleźć numer księgi wieczystej każdej nieruchomości. Wystarczy podać adres mieszkania lub lokalu.


Sprawdź nieruchomość: Wrocław księga wieczysta numer WR1K /00******/ 0 - mieszkanie ul Kraińskiego