Wrocław, 24.7 m2 Inżynierska


Położenie mieszkania


Mieszkanie położone jest przy ulicy Inżynierska w budynku numer 52A.
Gmina Wrocław, województwo dolnośląskie

Księga wieczysta


Stan prawny niniejszego mieszkania jest uregulowany. Oznacza to, że prawa do tego mieszkania określone są w dokumencie o nazwie księga wieczysta.
To właśnie księgi wieczyste prowadzone są dla potrzeb ustalenia stanu prawnego nieruchomości (art.1 ust.1 ustawy o księgach wieczystych i hipotece).
Informacje o aktualnym stanie prawnym nieruchomości zawarte są w księgach wieczystych lub w przypadku jej braku braku - w zbiorach dokumentów.

Przez nieruchomość o nieuregulowanym stanie prawnym rozumie się nieruchomość, dla której ze względu na brak księgi wieczystej, zbioru dokumentów albo innych dokumentów nie można ustalić osób, którym przysługują do niej prawa rzeczowe. Za brak uregulowanego stanu prawnego można również uznać niezgodność pomiędzy stanem prawnym ujawnionym w KW a faktycznym stanem prawnym. Regulacja stanu prawnego nieruchomości sprowadza się do wykazania aktualnego stanu prawnego dotyczącego danej nieruchomości.
Nieuregulowany stan prawny nieruchomości to nic innego jak niezgodność zapisów w księdze ze stanem faktycznym. Może być też tak, że księga zaginęła lub została częściowo lub całkowicie zniszczona.

Numer księgi wieczystej


Opisywane mieszkanie przy Inżynierska w Wrocławiu ma założoną księgę wieczystą. Księgę wieczystą prowadzi Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu, IV Wydział Ksiąg Wieczystych (Podwale 30). Mieszkanie nie zostało wyodrębnione z budynku jako osobna nieruchomość. W związku z tym nie ma oddzielnej niż budynek księgi wieczystej. Numer księgi wieczystej tego mieszkania to WR1K / 00******/ 3.

Dlaczego numer księgi wieczystej oraz numer oraz numer lokalu ma gwiazdki ?

Znajdź księgę wieczystą mieszkania przy ul. Inżynierska 52A. To w księdze wieczystej znajdują się wszystkie informacje dotyczące stanu prawnego nieruchomości. Księgi wieczyste zawierają najważniejsze informacje o właścicielu mieszkania, powierzchni, kredycie hipotecznym, roszczeniach i prawach innych osób, lokalizacji. W księgach wieczystych przedstawiono imię i nazwiasko właściciela i współwłaścicieli. Z ksiąg wieczystych dowiemy się wszystkiego co należy wiedzieć przed zakupem mieszkania.Jeżeli chcesz otrzymać informacje o mieszkaniu przy ul. Inżynierska 52A , Wrocław lub innym to zamów księgę wieczystą za jedyne 25,99 zł.

Przeznaczenie i powierzchnia mieszkania


Lokal przeznaczony jest do celów mieszkalnych. W księdze wieczystej istnieje zapis ze przeznaczeniem tej nieruchomości jest lokal mieszkalny.

Przeznaczenie na cele mieszkalne oznacza, że lokal nie może być wykorzystywany na inne cele niż jako mieszkanie. Według § 3. Rozporządzenia Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie- przez mieszkanie należy rozumieć zespół pomieszczeń mieszkalnych i pomocniczych, mający odrębne wejście, wydzielony stałymi przegrodami budowlanymi, umożliwiający stały pobyt ludzi i prowadzenie samodzielnego gospodarstwa domowego.

Mieszkanie na ul. Inżynierska 52A posiada powierzchnię 24.7 m2. Jest to powierzchnia najczęściej poszukiwana na rynku. Badania na rynku mieszkaniowym wskazują, że zdecydowana większość popytu koncentruje się wokół mieszkań określanych mianem małych lub średnich, co oznacza metraż między 30 a 60 m2. Zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym rośnie popyt na małe i średnie mieszkania.

Poza metrażem mieszkania, mieszkańcy Wrocławia podejmują swoje decyzje biorąc również pod uwagę liczbę pokoi w mieszkaniu. Klienci z Wrocławia poszukują głównie mieszkań dwu i trzypokojowych.

Właściciel mieszkania


Mieszkanie posiada tylko jednego właściciela. To kto jest właścicielem tego mieszkania można sprawdzić w księdze wieczystej w dziale drugim.

Kredyt hipoteczny


Mieszkanie jest obciążone hipoteką (kredytem hipotecznym). W celu uzyskania szczegółowych informacji o kredycie hipotecznym należy zamówić ustalenie numeru księgi wieczystej.
Informacje o kredycie hipotecznym znajdują się w dziale IV księgi wieczystej. Dowiesz się z tego działu jaka jest wysokość kredytu hipotecznego i waluta, jaki bank udzielił kredytu, jaki jest okres kredytowania.


Jeżeli szukasz kredytu hipotecznego nasi niezależni specjaliści znajdą najlepszą ofertę dla mieszkania, ktróre chcesz kupić.

Poinformujemy Cię jaki bank udzieli najlepszego kredytu hipotecznego. Jaki bank da najlepsze warunki i zaoferuje najniższe oprocentowanie. Otrzymasz bezpłatną pomoc eksperta w wyborze najtańszej oferty kredytowejDowiesz się jaki bank ma najtańszą dla Ciebie ofertę kredytu hipotecznego i jakie są warunki przyznawania kredytu hipotecznego. Nie musisz już samodzielnie studiować ofert banków skorzystaj z pomocy specjalisty - niezależnego Doradcy Kredytowego. Pomoc doradcy jest całkowicie darmowa . Doradca obliczy Twoją zdolność kredytową i porówna ratę kredytu we wszystkich bankach, w których możesz otrzymać kredyt hipoteczny. Doradca pomoże Ci również w formalnościach i wypełnianiu dokumentów, a także w uzyskaniu najlepszych warunków w danym banku. Zostaw nam dane kontaktowe, a doradca oddzwoni do Ciebie!

Nieruchomość a otoczenie


Otoczenie jest bardzo istotnym atrybutem nieruchomości i często decyduje o akceptacji danego mieszkania. Na podstawie przeprowadzonej analizy niektóre sąsiedztwo cechuje się wysoką uciążliwością. Niepożądanymi sąsiadami mieszkań są hostele, dyskoteki, puby, całodobowe sklepy monopolowe i restauracje. Część mieszkańców Wrocławia nie akceptuje także takiego sąsiedztwa jak szkoły podstawowe, akademiki, przedszkola, kluby fitness i siłownie a nawet banki.
Bez wątpienia trzema najbardziej pożądanymi przez potencjalnych nabywców obiektami w sąsiedztwie kupowanej nieruchomości są: przystanek komunikacji miejskiej (ok. 77% wskazań), tereny zielone, czyli lasy, parki, łąki oraz sklep spożywczy. Wszystkie trzy z wyżej wymienionych podwyższają komfort codziennego życia mieszkańców Wrocławia – ułatwiają dojazd do pracy/szkoły, zapewniają miejsce do spacerów oraz kojarzą się ze spokojem oraz zwiększają wygodę codziennych zakupów (tych drobnych, dla których nie warto jechać do centrum handlowego czy hipermarketu). Powyższe sąsiedztwo jest preferowane przez klientów w każdej fazie cyklu życia. Dla klientów posiadających dzieci
w odpowiednim wieku bardzo duże znaczenie miały ponadto bliskość przedszkola, szkoły podstawowej, przychodni oraz apteki – czyli obiektów, bez których ciężko wyobrazić sobie bieżące funkcjonowanie rodziny z dzieckiem.

Sąsiedztwo mieszkania przy ul. Inżynierska 52ADo najbliższego otoczenia mieszkania przy Inżynierska 52A należy:

Lidl - 321 m (ul. Grabiszyńska 253) ,
Poczta Polska - 631 m (ul. Ostrowskiego 1) ,
Allianz Medica - 674 m (ul. Ostrowskiego 3)


Preferencje mieszkańców Wrocławia


Mieszkańcy Wrocławia za niezbędne elementy mieszkań uznają piwnice i drzwi antywłamaniowe. Coraz częściej klienci z Wrocławia szukają wind i udogodnień dla osób niepełnosprawnych. Dziwić może niskie zainteresowanie parkingami podziemnymi. Być może jest to związane z wciąż wysoką ceną początkową oraz dalszymi opłatami.
Najważniejszym kryterium selekcji podczas poszukiwania mieszkania pozostaje cena – mieszkańcy Wrocławia kupują po prostu takie mieszkania, na jakie ich stać. Pokazują to analizy dotyczące garaży i miejsc parkingowych – w ostatnich latach za własne miejsce do parkowania trzeba było płacić deweloperom nawet do 30 tys. zł.Tabelaryczne zestawienie najważniejszych danych o mieszkaniu przy ul. Inżynierska 52A, Wrocław.

Gmina: Wrocław
Województwo: dolnośląskie
Powiat: Wrocław
Przeznaczenie: mieszkanie
Adres mieszkania:

ul. Inżynierska 52A , Wrocław

Powierzchnia przykładowego mieszkania w budynku: 24.7 m2
Czy istnieją współwłaściciele: Mieszkanie posiada tylko jednego właściciela

Właściciel mieszkania lub lokalu użytkowego:

Dowiedz się kto jest właścicielem nieruchomości
Odrębność lokali w budynku: Mieszkanie nie zostało wyodrębnione z budynku
Data założenia księgi wieczystej: Brak informacji o dacie założenia księgi wieczystej
Numer księgi wieczystej
WR1K / 00******/ 3
Po złożeniu zamówienia otrzymasz numer księgi wieczystej mieszkania lub innej nieruchomosci

Sąd prowadzący księgę wieczystą

Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu
Podwale 30
50-040 Wrocław
IV Wydział Ksiąg Wieczystych

Najbliższe sąsiedztwo:

Lidl - 321 m
Poczta Polska - 631 m
Allianz Medica - 674 m
Adidas - 1693 m
Vobis - 1693 m
Czas na Herbatę - 1693 m
Jean Louis David - 1693 m
Plus GSM - 1693 m
X-Press - 1790 m
Q-Service - 1889 m
AD Serwis - 1949 m
Allianz - 1960 m
Stenmot-2 - 1976 m
Bank Zachodni WBK - 1992 m
SKOK - 2049 m
Lidl - 2120 m
Saab - 2141 m
Opel - 2141 m
Generali - 2167 m
Mercedes-Benz - 2208 m
Schenker - 2303 m
Lidl - 2313 m
Statoil - 2338 m
Jysk - 2386 m
abc - 2393 m
abc - 2395 m
Lukas Bank - 2485 m
Generali - 2526 m
Faber - 2576 m
Action - 2576 m
Wykres

Inne mieszkania w Wrocławiu :

Zobacz wszystkie mieszkania Wrocław


Sprawdź inne mieszkania Wrocław :

Inflancka 3, 57.1 m2
Mieszkanie ul. Inflancka 3 / 22, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****1 / 9
Żytnia 10, 27 m2
Mieszkanie ul. Żytnia 10 / 14, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****0 / 8
Budziszyńska 25A, 46.8 m2
Mieszkanie ul. Budziszyńska 25A / 9, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****7 / 5
Wróbla 43, 47.6 m2
Mieszkanie ul. Wróbla 43 / 4, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****9 / 9
Kazimierza Wielkiego 34, 42.4 m2
Mieszkanie ul. Kazimierza Wielkiego 34 / 5, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****6 / 6
Oporowska 11, 26.2 m2
Mieszkanie ul. Oporowska 11 / 14, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****4 / 1
Rymarska 44, 44.9 m2
Mieszkanie ul. Rymarska 44 / 11, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****0 / 7
Szkocka 95, 65.6 m2
Mieszkanie ul. Szkocka 95 / 3, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****2 / 5
Celtycka 1, 14.4 m2
Mieszkanie ul. Celtycka 1 / 0, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****5 / 4
Gliniana 75, 46.5 m2
Mieszkanie ul. Gliniana 75 / 5, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****0 / 9
Jugosłowiańska 105, 58.5 m2
Mieszkanie ul. Jugosłowiańska 105 / 8, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****4 / 1
Bolesławiecka 15, 68.6 m2
Mieszkanie ul. Bolesławiecka 15 / 3, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****9 / 0
Łukasiewicza 10, 62.9 m2
Mieszkanie ul. Łukasiewicza 10 / 2, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****8 / 9
Skarbowców 100, 55.9 m2
Mieszkanie ul. Skarbowców 100 / 3, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****8 / 6
Sępia 11A, 82.5 m2
Mieszkanie ul. Sępia 11A / 4, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****7 / 4
Sąsiedzka 19, 93.8 m2
Mieszkanie ul. Sąsiedzka 19 / 1, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****0 / 8


Posiadamy informacje o mieszkaniach oraz lokalach użytkowych w tych budynkach przy Inżynierska w Wrocławiu:

Inżynierska 12
Inżynierska 14
Inżynierska 16
Inżynierska 17
Inżynierska 17A
Inżynierska 18
Inżynierska 19
Inżynierska 2
Inżynierska 30
Inżynierska 38
Inżynierska 4
Inżynierska 44
Inżynierska 5
Inżynierska 6
Inżynierska 66
Inżynierska 7
Inżynierska 72
Inżynierska 72A
Inżynierska 78
Inżynierska 79
Inżynierska 8
Inżynierska 83
Inżynierska 84
Inżynierska 10
Inżynierska 11
Inżynierska 13
Inżynierska 15
Inżynierska 20
Inżynierska 22
Inżynierska 24
Inżynierska 26
Inżynierska 28
Inżynierska 3
Inżynierska 32
Inżynierska 34
Inżynierska 36
Inżynierska 40
Inżynierska 41
Inżynierska 42
Inżynierska 43
Inżynierska 45
Inżynierska 46
Inżynierska 48
Inżynierska 49
Inżynierska 50
Inżynierska 51
Inżynierska 52
Inżynierska 52A
Inżynierska 53
Inżynierska 55
Inżynierska 56
Inżynierska 57
Inżynierska 58
Inżynierska 59
Inżynierska 60
Inżynierska 61
Inżynierska 62
Inżynierska 63
Inżynierska 64
Inżynierska 65
Inżynierska 67
Inżynierska 68
Inżynierska 69
Inżynierska 70
Inżynierska 71
Inżynierska 73
Inżynierska 74
Inżynierska 75
Inżynierska 76
Inżynierska 77
Inżynierska 80
Inżynierska 82

Przedmiotowa nieruchomość nie posiada wpisów w dziale trzecim. Przedmiotowa nieruchomość posiada hipotekę.
Zobacz także: Deweloper w Wrocławiu

Księga wieczysta to najważniejszy dokument nieruchomości. Sprawdź księgę wieczystą zanim podejmiesz decyzję o zakupie mieszkania lub lokalu. Nigdy nie lekceważ zapisów z księgi wieczystej - może to mieć poważne skutki prawne. Nieruchomość (działka, mieszkanie, lokal, budynek) bez założonej księgi wieczystej może nieść za sobą szereg zagrożeń. Pomożemy Ci znaleźć numer księgi wieczystej każdej nieruchomości. Wystarczy podać adres mieszkania lub lokalu.


Sprawdź nieruchomość: Wrocław ksiega wieczysta numer WR1K /00******/ 3 - mieszkanie ul Inżynierska
Słowa kluczowe:
wyszukiwarka ksiąg wieczystych po adresie stary numer księgi wieczystej na nowy
jak znaleźć numer księgi wieczystej mieszkania szacowanie nieruchomości
Księgi wieczystej KW mieszkania
Księga wieczysta koszt Jak odnaleźć numer księgi wieczystej po adresie