ul. Zgodna 15 Wrocław


Położenie mieszkania


Mieszkanie położone jest przy ulicy Zgodna w budynku numer 15.
Gmina Wrocław, województwo dolnośląskie

Księga wieczysta


Stan prawny niniejszego mieszkania jest uregulowany. Oznacza to, że prawa do tego mieszkania określone są w dokumencie o nazwie księga wieczysta.
To właśnie księgi wieczyste prowadzone są dla potrzeb ustalenia stanu prawnego nieruchomości (art.1 ust.1 ustawy o księgach wieczystych i hipotece).
Informacje o aktualnym stanie prawnym nieruchomości zawarte są w księgach wieczystych lub w przypadku jej braku braku - w zbiorach dokumentów.

Przez nieruchomość o nieuregulowanym stanie prawnym rozumie się nieruchomość, dla której ze względu na brak księgi wieczystej, zbioru dokumentów albo innych dokumentów nie można ustalić osób, którym przysługują do niej prawa rzeczowe. Za brak uregulowanego stanu prawnego można również uznać niezgodność pomiędzy stanem prawnym ujawnionym w KW a faktycznym stanem prawnym. Regulacja stanu prawnego nieruchomości sprowadza się do wykazania aktualnego stanu prawnego dotyczącego danej nieruchomości.
Nieuregulowany stan prawny nieruchomości to nic innego jak niezgodność zapisów w księdze ze stanem faktycznym. Może być też tak, że księga zaginęła lub została częściowo lub całkowicie zniszczona.

Numer księgi wieczystej


Opisywane mieszkanie przy Zgodna w Wrocławiu ma założoną księgę wieczystą. Księga wieczysta dla tego mieszkania została założona w 03-10-1997 Księgę wieczystą prowadzi Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu, IV Wydział Ksiąg Wieczystych (Podwale 30). Mieszkanie nie zostało wyodrębnione z budynku jako osobna nieruchomość. W związku z tym nie ma oddzielnej niż budynek księgi wieczystej. Numer księgi wieczystej tego mieszkania to WR1K / 00******/ 9.Dlaczego numer księgi wieczystej oraz numer oraz numer lokalu ma gwiazdki ?


Znajdź księgę wieczystą mieszkania przy ul. Zgodna 15. To w księdze wieczystej znajdują się wszystkie informacje dotyczące stanu prawnego nieruchomości. Księgi wieczyste zawierają najważniejsze informacje o właścicielu mieszkania, powierzchni, kredycie hipotecznym, roszczeniach i prawach innych osób, lokalizacji. W księgach wieczystych przedstawiono imię i nazwiasko właściciela i współwłaścicieli. Z ksiąg wieczystych dowiemy się wszystkiego co należy wiedzieć przed zakupem mieszkania.

Jeżeli chcesz otrzymać informacje o mieszkaniu przy ul. Zgodna 15 , Wrocław lub innym to zamów księgę wieczystą za jedyne 25,99 zł.


Przeznaczenie i powierzchnia mieszkania


Lokal przeznaczony jest do celów mieszkalnych. W księdze wieczystej istnieje zapis ze przeznaczeniem tej nieruchomości jest lokal mieszkalny.

Przeznaczenie na cele mieszkalne oznacza, że lokal nie może być wykorzystywany na inne cele niż jako mieszkanie. Według § 3. Rozporządzenia Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie- przez mieszkanie należy rozumieć zespół pomieszczeń mieszkalnych i pomocniczych, mający odrębne wejście, wydzielony stałymi przegrodami budowlanymi, umożliwiający stały pobyt ludzi i prowadzenie samodzielnego gospodarstwa domowego.

Mieszkanie na ul. Zgodna 15 posiada powierzchnię 53.9 m2. Jest to stosunkowo duża powierzchnia.
Wrocław to miejsce, gdzie klient poszukuje najczęściej mieszkania o powierzchni od 51 do 60 m2.

Poza metrażem mieszkania, mieszkańcy Wrocławia podejmują swoje decyzje biorąc również pod uwagę liczbę pokoi w mieszkaniu. Klienci z Wrocławia poszukują głównie mieszkań dwu i trzypokojowych.

Właściciel mieszkania


Mieszkanie posiada tylko jednego właściciela. To kto jest właścicielem tego mieszkania można sprawdzić w księdze wieczystej w dziale drugim.

Kredyt hipoteczny


Mieszkanie nie ma kredytu hipotecznego
Jeżeli szukasz kredytu hipotecznego nasi niezależni specjaliści znajdą najlepszą ofertę dla mieszkania, ktróre chcesz kupić.


Poinformujemy Cię jaki bank udzieli najlepszego kredytu hipotecznego. Jaki bank da najlepsze warunki i zaoferuje najniższe oprocentowanie. Otrzymasz bezpłatną pomoc eksperta w wyborze najtańszej oferty kredytowejDowiesz się jaki bank ma najtańszą dla Ciebie ofertę kredytu hipotecznego i jakie są warunki przyznawania kredytu hipotecznego. Nie musisz już samodzielnie studiować ofert banków skorzystaj z pomocy specjalisty - niezależnego Doradcy Kredytowego. Pomoc doradcy jest całkowicie darmowa . Doradca obliczy Twoją zdolność kredytową i porówna ratę kredytu we wszystkich bankach, w których możesz otrzymać kredyt hipoteczny. Doradca pomoże Ci również w formalnościach i wypełnianiu dokumentów, a także w uzyskaniu najlepszych warunków w danym banku. Zostaw nam dane kontaktowe, a doradca oddzwoni do Ciebie!

Nieruchomość a otoczenie


Otoczenie jest bardzo istotnym atrybutem nieruchomości i często decyduje o akceptacji danego mieszkania. Na podstawie przeprowadzonej analizy niektóre sąsiedztwo cechuje się wysoką uciążliwością. Niepożądanymi sąsiadami mieszkań są hostele, dyskoteki, puby, całodobowe sklepy monopolowe i restauracje. Część mieszkańców Wrocławia nie akceptuje także takiego sąsiedztwa jak szkoły podstawowe, akademiki, przedszkola, kluby fitness i siłownie a nawet banki.
Bez wątpienia trzema najbardziej pożądanymi przez potencjalnych nabywców obiektami w sąsiedztwie kupowanej nieruchomości są: przystanek komunikacji miejskiej (ok. 77% wskazań), tereny zielone, czyli lasy, parki, łąki oraz sklep spożywczy. Wszystkie trzy z wyżej wymienionych podwyższają komfort codziennego życia mieszkańców Wrocławia – ułatwiają dojazd do pracy/szkoły, zapewniają miejsce do spacerów oraz kojarzą się ze spokojem oraz zwiększają wygodę codziennych zakupów (tych drobnych, dla których nie warto jechać do centrum handlowego czy hipermarketu). Powyższe sąsiedztwo jest preferowane przez klientów w każdej fazie cyklu życia. Dla klientów posiadających dzieci
w odpowiednim wieku bardzo duże znaczenie miały ponadto bliskość przedszkola, szkoły podstawowej, przychodni oraz apteki – czyli obiektów, bez których ciężko wyobrazić sobie bieżące funkcjonowanie rodziny z dzieckiem.

Jakie sąsiedztwo ma mieszkanie przy ul. Zgodna 15


Do najbliższego otoczenia mieszkania przy Zgodna 15 należy:

Lewiatan - 145 m (ul. Więckowskiego 19) ,
abc - 279 m (ul. Komuny Paryskiej 72) ,
T-Mobile - 346 m (ul. Traugutta 144) ,
Subaru - 431 m (ul. Krakowska 1) ,
OKAY - 431 m (ul. Krakowska 1) ,
Carrefour - 431 m (ul. Krakowska 1) ,
Renault - 431 m (ul. Krakowska 1) ,
McDonald's - 499 m (ul. Krakowska 6) ,
Alfa Star - 638 m (ul. Pułaskiego 52) ,
Bank Pekao - 754 m (ul. Dąbrowskiego 42)


Preferencje mieszkańców Wrocławia


Mieszkańcy Wrocławia za niezbędne elementy mieszkań uznają piwnice i drzwi antywłamaniowe. Coraz częściej klienci z Wrocławia szukają wind i udogodnień dla osób niepełnosprawnych. Dziwić może niskie zainteresowanie parkingami podziemnymi. Być może jest to związane z wciąż wysoką ceną początkową oraz dalszymi opłatami.
Najważniejszym kryterium selekcji podczas poszukiwania mieszkania pozostaje cena – mieszkańcy Wrocławia kupują po prostu takie mieszkania, na jakie ich stać. Pokazują to analizy dotyczące garaży i miejsc parkingowych – w ostatnich latach za własne miejsce do parkowania trzeba było płacić deweloperom nawet do 30 tys. zł.Tabelaryczne zestawienie najważniejszych danych o mieszkaniu przy ul. Zgodna 15, Wrocław.

Gmina: Wrocław
Województwo: dolnośląskie
Powiat: Wrocław
Przeznaczenie: mieszkanie
Adres mieszkania:

ul. Zgodna 15 , Wrocław

Powierzchnia przykładowego mieszkania w budynku: 53.9 m2
Czy istnieją współwłaściciele: Mieszkanie posiada tylko jednego właściciela

Właściciel mieszkania lub lokalu użytkowego:

Dowiedz się kto jest właścicielem nieruchomości
Odrębność lokali w budynku: Mieszkanie nie zostało wyodrębnione z budynku
Data założenia księgi wieczystej: 03-10-1997
Numer księgi wieczystej
WR1K / 00******/ 9
Po złożeniu zamówienia otrzymasz numer księgi wieczystej mieszkania lub innej nieruchomosci

Sąd prowadzący księgę wieczystą

Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu
Podwale 30
50-040 Wrocław
IV Wydział Ksiąg Wieczystych

Najbliższe sąsiedztwo:

Lewiatan - 145 m
abc - 279 m
T-Mobile - 346 m
Carrefour - 431 m
OKAY - 431 m
Subaru - 431 m
Renault - 431 m
McDonald's - 499 m
Alfa Star - 638 m
Bank Pekao - 754 m
Ruch - 890 m
Poczta Polska - 939 m
Bank BPS - 972 m
Concordia - 975 m
Q-Service - 1112 m
Plus GSM - 1130 m
Poczta Polska - 1143 m
Itaka - 1155 m
Orange - 1155 m
Bank Zachodni WBK - 1156 m
Shell - 1163 m
Alfa Star - 1172 m
Fiolet - 1174 m
Bank Zachodni WBK - 1204 m
Partner AGD RTV - 1206 m
MediaExpert - 1206 m
Alfa Star - 1221 m
Ecco Holiday - 1249 m
Alfa Star - 1249 m
Megabajt - 1259 m
Wykres

Inne mieszkania w Wrocławiu :

Zobacz wszystkie mieszkania Wrocław


Sprawdź inne mieszkania Wrocław :

Bajana 19, 54.7 m2
Mieszkanie ul. Bajana 19 / 12, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****2 / 1
Dzielna 1, 52.2 m2
Mieszkanie ul. Dzielna 1 / 10, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****6 / 5
Gajowa 43, 31 m2
Mieszkanie ul. Gajowa 43 / 6, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****6 / 5
Grudziądzka 90, 56.3 m2
Mieszkanie ul. Grudziądzka 90 / 1, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****3 / 2
Grunwaldzka 84, 82.3 m2
Mieszkanie ul. Grunwaldzka 84 / 7, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****9 / 9
Maja 32, 100.7 m2
Mieszkanie ul. Maja 32 / 4, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****8 / 0
Curie-Skłodowskiej 36, 59.4 m2
Mieszkanie ul. Curie-Skłodowskiej 36 / 10, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****3 / 8
Bzowa 86, 36.2 m2
Mieszkanie ul. Bzowa 86 / 1, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****0 / 3
Jedności Narodowej 185, 53.1 m2
Mieszkanie ul. Jedności Narodowej 185 / 4, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****5 / 4
Spiżowa 17, 69.1 m2
Mieszkanie ul. Spiżowa 17 / 6, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****0 / 0
Lotnicza 141, 53.9 m2
Mieszkanie ul. Lotnicza 141 / 43, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****4 / 8
Jelenia 36, 34.2 m2
Mieszkanie ul. Jelenia 36 / 20, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****8 / 3
Borowska 90, 55 m2
Mieszkanie ul. Borowska 90 / 3, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****0 / 8
Nowodworska 73, 72 m2
Mieszkanie ul. Nowodworska 73 / 18, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****8 / 6
Roentgena 4, 17.6 m2
Mieszkanie ul. Roentgena 4 / 1, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****4 / 0
Sienkiewicza 146, 53.3 m2
Mieszkanie ul. Sienkiewicza 146 / 4, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****5 / 8


Posiadamy informacje o mieszkaniach oraz lokalach użytkowych w tych budynkach przy Zgodna w Wrocławiu:

Zgodna 17
Zgodna 172
Zgodna 19
Zgodna 21
Zgodna 6
Zgodna 15
Zgodna 18
Zgodna 2
Zgodna 4

Definicja "ksiąg wieczystych" Dla każdej nieruchomości prowadzi się odrębną księgę wieczystą, chyba że przepisy szczególne stanowią inaczej. Księga wieczysta to urzędowy rejestr prowadzony jest w celu ujawnienia stanu prawnego nieruchomości. Dotąd, aby uzyskać stosowny odpis, konieczne było udanie się do właściwego ze względu na miejsce położenia nieruchomości sądu rejonowego (sądu wieczystoksięgowego) i złożenie odpowiedniego wniosku o wydanie odpisu księgi wieczystej co częstokroć wiązało się to z długim wyczekiwaniem w kolejce – pierwszy raz by złożyć wniosek, drugi zaś, by odebrać odpis. Z wpisami do ksiąg wiąże się szereg bardzo istotnych skutków prawnych. Każda księga wieczysta ma prowadzone akta z dokumentami będącymi podstawą do wpisów. Księgi wieczyste mogą być także prowadzone w celu ustalenia stanu prawnego spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu. Sąd najwyższy uznał za niedopuszczalne prowadzenie więcej niż jednej księgi wieczystej dla danej nieruchomości. W przypadku ksiąg wieczystych objętych systemem informatycznym, księgi wieczyste stanowią wydruki komputerowe zawierające treść odpowiadającą poszczególnym działom i łamom. W pewnych wypadkach w księdze wieczystej mogą być także ujawnione prawa osobiste i roszczenia. Księgi wieczyste tym różnią się od zwykłych rejestrów nieruchomości, że wpisy w księgach rodzą określone skutki oraz domniemania prawne. Przy każdej księdze wieczystej prowadzi się akta księgi wieczystej, do których składa się w porządku chronologicznym wszelkie dokumenty i inne pisma dotyczące nieruchomości.

Księga wieczysta to najważniejszy dokument nieruchomości. Sprawdź księgę wieczystą zanim podejmiesz decyzję o zakupie mieszkania lub lokalu. Nigdy nie lekceważ zapisów z księgi wieczystej - może to mieć poważne skutki prawne. Nieruchomość (działka, mieszkanie, lokal, budynek) bez założonej księgi wieczystej może nieść za sobą szereg zagrożeń. Pomożemy Ci znaleźć numer księgi wieczystej każdej nieruchomości. Wystarczy podać adres mieszkania lub lokalu.


Sprawdź nieruchomość: Wrocław ksiega wieczysta numer WR1K /00******/ 9 - mieszkanie ul Zgodna
Słowa kluczowe:
Ubezpieczenia meszkania operaty szacynkowe
dostęp do księgi wieczystej wypisy z księgi wieczystej
rynek nieruchomości
Księga wieczysta numer działki akta księgi wieczystej