ul. Popowicka 52 Wrocław

Mieszkanie przy ul. Popowicka 52, Wrocław. Poniższy raport ma charakter poglądowy i prezentuje przybliżone informacje o przykładowym mieszkaniu w budynku. W celu uzyskania szczegółowych i aktualnych danych należy zamówić ekspertyzę nieruchomości.Położenie mieszkania


Mieszkanie położone jest przy ulicy Popowicka w budynku numer 52.

Gmina: Wrocław
Powiat: Wrocław
Województwo: dolnośląskie
Adres mieszkania: ul. Popowicka 52, Wrocław

Budynek: Mieszkanie połozone jest w budynku wielorodzinnymInformacje o stanie prawnym nieruchomości


Stan prawny mieszkania na ul. Popowicka 52 w Wrocławiu jest uregulowany. Oznacza to, że prawa do tego mieszkania określone są w dokumencie o nazwie księga wieczysta. To właśnie księgi wieczyste prowadzone są dla potrzeb ustalenia stanu prawnego nieruchomości (art.1 ust.1 ustawy o księgach wieczystych i hipotece). Informacje o aktualnym stanie prawnym nieruchomości zawarte są w księgach wieczystych lub w przypadku ich braku braku - w zbiorach dokumentów.

Przez nieruchomość o nieuregulowanym stanie prawnym rozumie się nieruchomość, dla której ze względu na brak księgi wieczystej, zbioru dokumentów albo innych dokumentów nie można ustalić osób, którym przysługują do niej prawa rzeczowe. Za brak uregulowanego stanu prawnego można również uznać niezgodność pomiędzy stanem prawnym ujawnionym w KW a faktycznym stanem prawnym. Regulacja stanu prawnego nieruchomości sprowadza się do wykazania aktualnego stanu prawnego dotyczącego danej nieruchomości.
Nieuregulowany stan prawny nieruchomości to nic innego jak niezgodność zapisów w księdze ze stanem faktycznym. Może być też tak, że księga zaginęła lub została częściowo lub całkowicie zniszczona.Numer księgi wieczystej


Przedmiotowe mieszkanie przy Popowicka w Wrocławiu ma założoną księgę wieczystą. Księgę wieczystą prowadzi Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu, IV Wydział Ksiąg Wieczystych (Podwale 30). Mieszkanie nie zostało wyodrębnione z budynku jako osobna nieruchomość. W związku z tym nie ma oddzielnej niż budynek księgi wieczystej.
Numer księgi wieczystej mieszkania na ul. Popowicka 52 w Wrocławiu to WR1K / 00******/ 8*.
*Po złożeniu zawiówienia na ustalenie numeru księgi wieczystej otrzymasz pełny numer księgi wieczystej dla tej nieruchomości (bez gwiazdek).


Jak zamówić ustalenie numeru księgi wieczystej?


Ustalimy dla Ciebie księgę wieczystą mieszkania przy ul. Popowicka 52. To w księdze wieczystej znajdują się wszystkie informacje dotyczące stanu prawnego nieruchomości. Księgi wieczyste zawierają najważniejsze dane o właścicielu mieszkania, powierzchni, kredycie hipotecznym, roszczeniach i prawach innych osób. W księgach wieczystych przedstawiono imię i nazwisko właściciela i współwłaścicieli. Z ksiąg wieczystych dowiesz się wszystkiego co należy wiedzieć przed zakupem mieszkania. Jeżeli chcesz otrzymać informacje o mieszkaniu przy ul. Popowicka 52 , Wrocław lub innym to zamów księgę wieczystą za jedyne 25,99 zł. Wystarczy podać adres nieruchomości.Przeznaczenie i powierzchnia mieszkania


Lokal przy Popowicka w Wrocławiu przeznaczony jest do celów mieszkalnych. W księdze wieczystej istnieje zapis ze przeznaczeniem tej nieruchomości jest lokal mieszkalny.

Przeznaczenie na cele mieszkalne oznacza, że lokal nie może być wykorzystywany na inne cele niż jako mieszkanie. Według § 3. Rozporządzenia Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie - przez mieszkanie należy rozumieć zespół pomieszczeń mieszkalnych i pomocniczych, mający odrębne wejście, wydzielony stałymi przegrodami budowlanymi, umożliwiający stały pobyt ludzi i prowadzenie samodzielnego gospodarstwa domowego.

Mieszkanie na ul. Popowicka 52 posiada powierzchnię 40.5 m2. Jest to powierzchnia najczęściej poszukiwana na rynku. Badania na rynku mieszkaniowym wskazują, że zdecydowana większość popytu koncentruje się wokół mieszkań określanych mianem małych lub średnich, co oznacza metraż między 30 a 60 m2. Zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym rośnie popyt na małe i średnie mieszkania.


Właściciel mieszkania


Mieszkanie posiada tylko jednego właściciela. To kto jest właścicielem tego mieszkania można sprawdzić w księdze wieczystej w dziale drugim. Po zamówieniu numeru księgi wieczystej lub ekspertyzy otrzymasz pełne informacje o nieruchomości przy ul. Popowicka 52 w Wrocławiu w tym informacje o właścicielu tego mieszkania.Kredyt hipoteczny


Mieszkanie jest obciążone hipoteką (kredytem hipotecznym). W celu uzyskania szczegółowych informacji o kredycie hipotecznym należy zamówić ustalenie numeru księgi wieczystej lub ekspertyzę nieruchomości przy ul. Popowicka 52 w Wrocławiu.
Informacje o kredycie hipotecznym znajdują się w dziale IV księgi wieczystej. Dowiesz się z tego działu jaka jest wysokość kredytu hipotecznego i waluta, jaki bank udzielił kredytu, jaki jest okres kredytowania.

Jeżeli szukasz kredytu hipotecznego nasi niezależni specjaliści znajdą najlepszą ofertę dla mieszkania, ktróre chcesz kupić.

Poinformujemy Cię jaki bank udzieli najlepszego kredytu hipotecznego. Jaki bank da najlepsze warunki i zaoferuje najniższe oprocentowanie. Otrzymasz bezpłatną pomoc eksperta w wyborze najtańszej oferty kredytowej.Dowiesz się jaki bank ma najtańszą dla Ciebie ofertę kredytu hipotecznego i jakie są warunki przyznawania kredytu hipotecznego. Nie musisz już samodzielnie studiować ofert banków. Skorzystaj z pomocy specjalisty - niezależnego Doradcy Kredytowego. Pomoc doradcy jest całkowicie darmowa. Doradca obliczy Twoją zdolność kredytową i porówna ratę kredytu we wszystkich bankach, w których możesz otrzymać kredyt hipoteczny. Doradca pomoże Ci również w formalnościach i wypełnianiu dokumentów, a także w uzyskaniu najlepszych warunków w danym banku. Zostaw nam dane kontaktowe, a doradca oddzwoni do Ciebie!Przedmiotowa nieruchomość a otoczenie


Otoczenie jest bardzo istotnym atrybutem nieruchomości i często decyduje o akceptacji danego mieszkania. Na podstawie przeprowadzonej analizy niektóre sąsiedztwo cechuje się wysoką uciążliwością. Niepożądanymi sąsiadami mieszkań są hostele, dyskoteki, puby, całodobowe sklepy monopolowe i restauracje. Część mieszkańców Wrocławia nie akceptuje także takiego sąsiedztwa jak szkoły podstawowe, akademiki, przedszkola, kluby fitness i siłownie a nawet banki.
Bez wątpienia trzema najbardziej pożądanymi przez potencjalnych nabywców obiektami w sąsiedztwie kupowanej nieruchomości są: przystanek komunikacji miejskiej (ok. 77% wskazań), tereny zielone, czyli lasy, parki, łąki oraz sklep spożywczy. Wszystkie trzy z wyżej wymienionych podwyższają komfort codziennego życia mieszkańców Wrocławia – ułatwiają dojazd do pracy/szkoły, zapewniają miejsce do spacerów oraz kojarzą się ze spokojem i zwiększają wygodę codziennych zakupów (tych drobnych, dla których nie warto jechać do centrum handlowego czy hipermarketu). Powyższe sąsiedztwo jest preferowane przez klientów w każdej fazie cyklu życia. Dla klientów posiadających dzieci w odpowiednim wieku bardzo duże znaczenie miały ponadto bliskość przedszkola, szkoły podstawowej, przychodni oraz apteki – czyli obiektów, bez których ciężko wyobrazić sobie bieżące funkcjonowanie rodziny z dzieckiem.

Sąsiedztwo mieszkania przy ul. Popowicka 52


Do najbliższego otoczenia mieszkania przy Popowicka 52 należy:

Allianz - 128 m (ul. Popowicka 28) ,
Poczta Polska - 345 m (ul. Bobrza 2) ,
Eurokiosk - 417 m (ul. Popowicka 134) ,
Kaufland - 538 m (ul. Legnicka 62A) ,
Shell - 556 m (ul. Małopanewska 2) ,
Adidas - 754 m (ul. Wejherowska 28)


Preferencje mieszkańców Wrocławia


Mieszkańcy Wrocławia najczęściej szukają mieszkań małych lub średnich o powierzchni między 30-60 m2. Tych transakcji jest najwięcej na rynku mieszkaniowym w Wrocławiu. Mieszkania powyżej 78 metrów kwadratowych są relatywnie rzadziej przedmiotem poszukiwań. Poza metrażem mieszkania, mieszkańcy Wrocławia zwracają również uwagę na liczbę pokoi w mieszkaniu. Najczęściej poszukiwane są mieszkania 2-pokojowe oraz 3-pokojowe.
Nabywcy z Wrocławia za niezbędne elementy mieszkań uznają piwnice i drzwi antywłamaniowe. Coraz częściej klienci z Wrocławia szukają wind i udogodnień dla osób niepełnosprawnych. Dziwić może niskie zainteresowanie parkingami podziemnymi. Być może jest to związane z wciąż wysoką ceną początkową oraz dalszymi opłatami.
Najważniejszym kryterium selekcji podczas poszukiwania mieszkania pozostaje cena – mieszkańcy Wrocławia kupują po prostu takie mieszkania, na jakie ich stać. Większość potencjalnych nabywców wskazywało ten czynnik jako decydujący przy wyborze lokalu mieszkalnego. Zdolność kredytowa to znaczące ograniczenie przy podejmowaniu decyzji o zakupie mieszkania. Funkcjonalność mieszkania, otoczenie, standard wykończenia, rozkład mieszkania, położenie na piętrze oraz usytuowanie względem stron świata to czynniki, które w najmniejszym stopniu decydują o wyborze mieszkania choć są często wymieniane przez nabywców mieszkań.


Ceny mieszkań
           przy ul. Popowicka 52 w Wrocławiu oraz okolicyPo przeanalizowaniu aktualnych ofert mieszkań w okolicy przedmiotowego mieszkania wynika, że średnia cena ofertowa jednego metra kwadratowego podobnych mieszkań w otoczeniu mieszkania przy ul. Popowicka 52 w Wrocławiu kształtuje się na poziomie 6 175 zł/ m2. Przy takiej cenie jednostkowej oferta za te mieszkanie powinna wynieść 253 175 zł. Ceny ofertowe są zazwyczaj nieco zawyżone gdyż pozostawiają pole do negocjacji. Statystycznie cena ofertowa jest o 4% - 9% wyższa od ostatecznej ceny transakcyjnej. Wskaźnik ten różni się w zależności od powierzchni mieszkania i lokalizacji oraz miasta.
Sugerowana cena transakcyjna mieszkania w budynku przy ul. Popowicka 52 w Wrocławiu o powierzchnii 40.5 m2 wynieść powinna 235 453 zł dając jednostkową cenę metra kwadratowego na poziomie 5 341 zł/ m2.

Nie posiadamy informacji aby jakieś mieszkanie w tym budynku było na sprzedaż lub wynajem. Jeżeli jesteś zinteresowany sprzedażą, wynajmem lub kupnem mieszkania w tym budynku napisz do nas a dodamy darmowe ogłoszenie.Zestawienie najważniejszych danych
          o mieszkaniu przy ul. Popowicka 52, Wrocław


Gmina: Wrocław
Województwo: dolnośląskie
Powiat: Wrocław
Przeznaczenie: mieszkanie
Adres mieszkania:

ul. Popowicka 52 , Wrocław

Informacje o budynku: Mieszkanie połozone jest w budynku wielorodzinnym
Powierzchnia przykładowego mieszkania w budynku: 40.5 m2
Średnia cena ofertowa jednego metra kwadratowego mieszkań w sąsiedztwie 6 175 zł/ m2
Sugerowana cena ofertowa mieszkania
Statystycznie cena ofertowa jest o 4% - 9% wyższa od ceny transakcyjnej
253 175 zł
Sugerowana cena transakcyjna 235 453 zł ( 5 341 zł/ m2 )

Właściciel mieszkania:

Dowiedz się kto jest właścicielem nieruchomości
Czy istnieją współwłaściciele: Mieszkanie posiada tylko jednego właściciela
Odrębność lokali w budynku: Mieszkanie nie zostało wyodrębnione z budynku
Data założenia księgi wieczystej: Brak informacji o dacie założenia księgi wieczystej
Czy mieszkanie posiada udział w gruncie: Lokal posiada udziały w działce, na której jest położony
Czy istnieją roszczenia, ograniczenia lub prawa osób trzecich: Brak wpisów w dziale III księgi wieczystej
Kredyt hipoteczny: Nieruchomość jest obciążona hipoteką

Kod wydziału sądu rejonowego:

WR1K
Numer księgi wieczystej
WR1K / 00******/ 8
Po złożeniu zamówienia otrzymasz numer księgi wieczystej mieszkania lub innej nieruchomosci

Sąd prowadzący księgę wieczystą

Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu
Podwale 30
50-040 Wrocław
IV Wydział Ksiąg Wieczystych

Aktualność danych:

Uwaga!
Powyższe dane mogą być nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne dane ustal numer księgi wieczystej

Najbliższe sąsiedztwo:

Allianz - 128 m
Poczta Polska - 345 m
Eurokiosk - 417 m
Kaufland - 538 m
Shell - 556 m
Adidas - 754 m
Wykres
  Inne mieszkania i lokale w Wrocławiu


Skwierzyńska 29, 109.8 m2
Mieszkanie ul. Skwierzyńska 29 / 7, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****0 / 2
Partynicka 66, 58.4 m2
Mieszkanie ul. Partynicka 66 / 7, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****9 / 8
Komorowska 15, 68.1 m2
Mieszkanie ul. Komorowska 15 / 11, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****6 / 2
Piławska 19, 46.7 m2
Mieszkanie ul. Piławska 19 / 2, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****7 / 4
Wyszyńskiego 59, 40.3 m2
Mieszkanie ul. Wyszyńskiego 59 / 7, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****3 / 8
Kozia 45, 16.2 m2
Mieszkanie ul. Kozia 45 / 13, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****8 / 9
Przyjaźni 66, 40.1 m2
Mieszkanie ul. Przyjaźni 66 / 218, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****1 / 2
Kolista 6, 49 m2
Mieszkanie ul. Kolista 6 / 12, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****0 / 1
Awicenny 18, 49.4 m2
Mieszkanie ul. Awicenny 18 / 6, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****4 / 1
Stalowowolska 16, 56.5 m2
Mieszkanie ul. Stalowowolska 16 / 2, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****9 / 5
Chrzanowskiego 27, 53.1 m2
Mieszkanie ul. Chrzanowskiego 27 / 2, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****3 / 0
Bolesława Krzywoustego 51, 51 m2
Mieszkanie ul. Bolesława Krzywoustego 51 / 5, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****2 / 4
Kraszewskiego 16, 95.3 m2
Mieszkanie ul. Kraszewskiego 16 / 8, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****5 / 1
Orzechowa 101, 63.2 m2
Mieszkanie ul. Orzechowa 101 / 20, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****7 / 3
Białowieska 26, 54.1 m2
Mieszkanie ul. Białowieska 26 / 5, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****2 / 2
Kolejowa 35, 52.5 m2
Mieszkanie ul. Kolejowa 35 / 1, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****6 / 4


Zobacz wszystkie mieszkania Wrocław

Posiadamy informacje o mieszkaniach oraz lokalach użytkowych w tych budynkach przy Popowicka w Wrocławiu:

Popowicka 102
Popowicka 126
Popowicka 142
Popowicka 150
Popowicka 24
Popowicka 28A
Popowicka 58
Popowicka 61
Popowicka 63
Popowicka 68
Popowicka 74
Popowicka 76
Popowicka 83
Popowicka 84
Popowicka 10
Popowicka 100
Popowicka 104
Popowicka 106
Popowicka 108
Popowicka 110
Popowicka 112
Popowicka 114
Popowicka 116
Popowicka 118
Popowicka 12
Popowicka 120
Popowicka 122
Popowicka 124
Popowicka 128
Popowicka 130
Popowicka 132
Popowicka 136
Popowicka 138
Popowicka 14
Popowicka 140
Popowicka 144
Popowicka 146
Popowicka 148
Popowicka 152
Popowicka 154
Popowicka 156
Popowicka 158
Popowicka 16
Popowicka 18
Popowicka 19
Popowicka 20
Popowicka 22
Popowicka 30
Popowicka 32
Popowicka 34
Popowicka 36
Popowicka 38
Popowicka 40
Popowicka 42
Popowicka 44
Popowicka 46
Popowicka 48
Popowicka 49
Popowicka 50
Popowicka 51
Popowicka 52
Popowicka 53
Popowicka 54
Popowicka 55
Popowicka 56
Popowicka 57
Popowicka 59
Popowicka 62
Popowicka 64
Popowicka 66
Popowicka 70
Popowicka 72
Popowicka 78
Popowicka 80
Popowicka 82
Popowicka 86
Popowicka 88
Popowicka 90
Popowicka 92
Popowicka 96
Popowicka 98

Księga wieczysta to najważniejszy dokument nieruchomości. Sprawdź księgę wieczystą zanim podejmiesz decyzję o zakupie mieszkania lub lokalu. Nigdy nie lekceważ zapisów z księgi wieczystej - może to mieć poważne skutki prawne. Nieruchomość (działka, mieszkanie, lokal, budynek) bez założonej księgi wieczystej może nieść za sobą szereg zagrożeń. Pomożemy Ci znaleźć numer księgi wieczystej każdej nieruchomości. Wystarczy podać adres mieszkania lub lokalu.


Sprawdź nieruchomość: Wrocław księga wieczysta numer WR1K /00******/ 8 - mieszkanie ul Popowicka
Słowa kluczowe:
wieczystych on line
operaty szacunkowe kredyt hipoteczny
przykładowy numer księgi
Księga wieczysta działki Księga wieczysta koszt