ul. Macedońska 39 Wrocław

Tu powinna wyświetlić się mapka. Jeżeli nie widzisz mapki odśwież stronę (klawisz F5).
Mieszkanie przy ul. Macedońska 39, Wrocław. Poniższy raport ma charakter poglądowy i prezentuje przybliżone informacje o przykładowym mieszkaniu w budynku. W celu uzyskania szczegółowych i aktualnych danych należy zamówić ekspertyzę nieruchomości.Położenie mieszkania


Mieszkanie położone jest przy ulicy Macedońska w budynku numer 39.

Gmina: Wrocław
Powiat: Wrocław
Województwo: dolnośląskie
Adres mieszkania: ul. Macedońska 39, Wrocław
Budynek: Mieszkanie połozone jest w budynku wielorodzinnymInformacje o stanie prawnym nieruchomości


Stan prawny mieszkania na ul. Macedońska 39 w Wrocławiu jest uregulowany. Oznacza to, że prawa do tego mieszkania określone są w dokumencie o nazwie księga wieczysta. To właśnie księgi wieczyste prowadzone są dla potrzeb ustalenia stanu prawnego nieruchomości (art.1 ust.1 ustawy o księgach wieczystych i hipotece). Informacje o aktualnym stanie prawnym nieruchomości zawarte są w księgach wieczystych lub w przypadku ich braku braku - w zbiorach dokumentów.

Przez nieruchomość o nieuregulowanym stanie prawnym rozumie się nieruchomość, dla której ze względu na brak księgi wieczystej, zbioru dokumentów albo innych dokumentów nie można ustalić osób, którym przysługują do niej prawa rzeczowe. Za brak uregulowanego stanu prawnego można również uznać niezgodność pomiędzy stanem prawnym ujawnionym w KW a faktycznym stanem prawnym. Regulacja stanu prawnego nieruchomości sprowadza się do wykazania aktualnego stanu prawnego dotyczącego danej nieruchomości.
Nieuregulowany stan prawny nieruchomości to nic innego jak niezgodność zapisów w księdze ze stanem faktycznym. Może być też tak, że księga zaginęła lub została częściowo lub całkowicie zniszczona.Numer księgi wieczystej


Przedmiotowe mieszkanie przy Macedońska w Wrocławiu ma założoną księgę wieczystą. Księgę wieczystą prowadzi Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu, IV Wydział Ksiąg Wieczystych (Podwale 30). Mieszkanie nie zostało wyodrębnione z budynku jako osobna nieruchomość. W związku z tym nie ma oddzielnej niż budynek księgi wieczystej.
Numer księgi wieczystej mieszkania na ul. Macedońska 39 w Wrocławiu to WR1K / 00******/ 8*.
*Po złożeniu zawiówienia na ustalenie numeru księgi wieczystej otrzymasz pełny numer księgi wieczystej dla tej nieruchomości (bez gwiazdek).


Jak zamówić ustalenie numeru księgi wieczystej?


Ustalimy dla Ciebie księgę wieczystą mieszkania przy ul. Macedońska 39. To w księdze wieczystej znajdują się wszystkie informacje dotyczące stanu prawnego nieruchomości. Księgi wieczyste zawierają najważniejsze dane o właścicielu mieszkania, powierzchni, kredycie hipotecznym, roszczeniach i prawach innych osób. W księgach wieczystych przedstawiono imię i nazwisko właściciela i współwłaścicieli. Z ksiąg wieczystych dowiesz się wszystkiego co należy wiedzieć przed zakupem mieszkania. Jeżeli chcesz otrzymać informacje o mieszkaniu przy ul. Macedońska 39 , Wrocław lub innym to zamów księgę wieczystą za jedyne 25,99 zł. Wystarczy podać adres nieruchomości.Przeznaczenie i powierzchnia mieszkania


Lokal przy Macedońska w Wrocławiu przeznaczony jest do celów mieszkalnych. W księdze wieczystej istnieje zapis ze przeznaczeniem tej nieruchomości jest lokal mieszkalny.

Przeznaczenie na cele mieszkalne oznacza, że lokal nie może być wykorzystywany na inne cele niż jako mieszkanie. Według § 3. Rozporządzenia Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie - przez mieszkanie należy rozumieć zespół pomieszczeń mieszkalnych i pomocniczych, mający odrębne wejście, wydzielony stałymi przegrodami budowlanymi, umożliwiający stały pobyt ludzi i prowadzenie samodzielnego gospodarstwa domowego.

Mieszkanie na ul. Macedońska 39 posiada powierzchnię 71.9 m2. Jest to stosunkowo duża powierzchnia.
Wrocław to miejsce, gdzie klient poszukuje najczęściej mieszkania o powierzchni od 51 do 60 m2. Takich transakcji jest najwięcej w Wrocławiu.


Właściciel mieszkania


Mieszkanie posiada tylko jednego właściciela. To kto jest właścicielem tego mieszkania można sprawdzić w księdze wieczystej w dziale drugim. Po zamówieniu numeru księgi wieczystej lub ekspertyzy otrzymasz pełne informacje o nieruchomości przy ul. Macedońska 39 w Wrocławiu w tym informacje o właścicielu tego mieszkania.Kredyt hipoteczny


Mieszkanie nie ma kredytu hipotecznego. Informacje mogą być nieaktualne. W celu uzyskania pełnej informacji o mieszkaniu przy ul. Macedońska 39 w Wrocławiu należy zamówić numer księgi wieczystej lub ekspertyzę.
Jeżeli szukasz kredytu hipotecznego nasi niezależni specjaliści znajdą najlepszą ofertę dla mieszkania, ktróre chcesz kupić.

Poinformujemy Cię jaki bank udzieli najlepszego kredytu hipotecznego. Jaki bank da najlepsze warunki i zaoferuje najniższe oprocentowanie. Otrzymasz bezpłatną pomoc eksperta w wyborze najtańszej oferty kredytowej.Dowiesz się jaki bank ma najtańszą dla Ciebie ofertę kredytu hipotecznego i jakie są warunki przyznawania kredytu hipotecznego. Nie musisz już samodzielnie studiować ofert banków. Skorzystaj z pomocy specjalisty - niezależnego Doradcy Kredytowego. Pomoc doradcy jest całkowicie darmowa. Doradca obliczy Twoją zdolność kredytową i porówna ratę kredytu we wszystkich bankach, w których możesz otrzymać kredyt hipoteczny. Doradca pomoże Ci również w formalnościach i wypełnianiu dokumentów, a także w uzyskaniu najlepszych warunków w danym banku. Zostaw nam dane kontaktowe, a doradca oddzwoni do Ciebie!Przedmiotowa nieruchomość a otoczenie


Otoczenie jest bardzo istotnym atrybutem nieruchomości i często decyduje o akceptacji danego mieszkania. Na podstawie przeprowadzonej analizy niektóre sąsiedztwo cechuje się wysoką uciążliwością. Niepożądanymi sąsiadami mieszkań są hostele, dyskoteki, puby, całodobowe sklepy monopolowe i restauracje. Część mieszkańców Wrocławia nie akceptuje także takiego sąsiedztwa jak szkoły podstawowe, akademiki, przedszkola, kluby fitness i siłownie a nawet banki.
Bez wątpienia trzema najbardziej pożądanymi przez potencjalnych nabywców obiektami w sąsiedztwie kupowanej nieruchomości są: przystanek komunikacji miejskiej (ok. 77% wskazań), tereny zielone, czyli lasy, parki, łąki oraz sklep spożywczy. Wszystkie trzy z wyżej wymienionych podwyższają komfort codziennego życia mieszkańców Wrocławia – ułatwiają dojazd do pracy/szkoły, zapewniają miejsce do spacerów oraz kojarzą się ze spokojem i zwiększają wygodę codziennych zakupów (tych drobnych, dla których nie warto jechać do centrum handlowego czy hipermarketu). Powyższe sąsiedztwo jest preferowane przez klientów w każdej fazie cyklu życia. Dla klientów posiadających dzieci w odpowiednim wieku bardzo duże znaczenie miały ponadto bliskość przedszkola, szkoły podstawowej, przychodni oraz apteki – czyli obiektów, bez których ciężko wyobrazić sobie bieżące funkcjonowanie rodziny z dzieckiem.

Sąsiedztwo mieszkania przy ul. Macedońska 39


Do najbliższego otoczenia mieszkania przy Macedońska 39 należy:

Poczta Polska - 219 m (ul. Obornicka 22) ,
abc - 264 m (ul. Bałtycka 1) ,
Poczta Polska - 264 m (ul. Bałtycka 1) ,
Shell - 367 m (ul. Obornicka 64) ,
Alfa Star - 389 m (ul. Bałtycka 15) ,
Lidl - 429 m (ul. Obornicka 68) ,
Plus GSM - 441 m (ul. Żmigrodzka 15) ,
Lukas Bank - 446 m (ul. Żmigrodzka 13) ,
SKOK - 514 m (ul. Zawalna 5B) ,
SsangYong - 555 m (ul. Żmigrodzka 75) ,
Dino - 725 m (ul. Morawska 18)


Preferencje mieszkańców Wrocławia


Mieszkańcy Wrocławia najczęściej szukają mieszkań małych lub średnich o powierzchni między 30-60 m2. Tych transakcji jest najwięcej na rynku mieszkaniowym w Wrocławiu. Mieszkania powyżej 78 metrów kwadratowych są relatywnie rzadziej przedmiotem poszukiwań. Poza metrażem mieszkania, mieszkańcy Wrocławia zwracają również uwagę na liczbę pokoi w mieszkaniu. Najczęściej poszukiwane są mieszkania 2-pokojowe oraz 3-pokojowe.
Nabywcy z Wrocławia za niezbędne elementy mieszkań uznają piwnice i drzwi antywłamaniowe. Coraz częściej klienci z Wrocławia szukają wind i udogodnień dla osób niepełnosprawnych. Dziwić może niskie zainteresowanie parkingami podziemnymi. Być może jest to związane z wciąż wysoką ceną początkową oraz dalszymi opłatami.
Najważniejszym kryterium selekcji podczas poszukiwania mieszkania pozostaje cena – mieszkańcy Wrocławia kupują po prostu takie mieszkania, na jakie ich stać. Większość potencjalnych nabywców wskazywało ten czynnik jako decydujący przy wyborze lokalu mieszkalnego. Zdolność kredytowa to znaczące ograniczenie przy podejmowaniu decyzji o zakupie mieszkania. Funkcjonalność mieszkania, otoczenie, standard wykończenia, rozkład mieszkania, położenie na piętrze oraz usytuowanie względem stron świata to czynniki, które w najmniejszym stopniu decydują o wyborze mieszkania choć są często wymieniane przez nabywców mieszkań.


Ceny mieszkań
           przy ul. Macedońska 39 w Wrocławiu oraz okolicyPo przeanalizowaniu aktualnych ofert mieszkań w okolicy przedmiotowego mieszkania wynika, że średnia cena ofertowa jednego metra kwadratowego podobnych mieszkań w otoczeniu mieszkania przy ul. Macedońska 39 w Wrocławiu kształtuje się na poziomie 5 243 zł/ m2. Przy takiej cenie jednostkowej oferta za te mieszkanie powinna wynieść 377 496 zł. Ceny ofertowe są zazwyczaj nieco zawyżone gdyż pozostawiają pole do negocjacji. Statystycznie cena ofertowa jest o 4% - 9% wyższa od ostatecznej ceny transakcyjnej. Wskaźnik ten różni się w zależności od powierzchni mieszkania i lokalizacji oraz miasta.
Sugerowana cena transakcyjna mieszkania w budynku przy ul. Macedońska 39 w Wrocławiu o powierzchnii 71.9 m2 wynieść powinna 351 071 zł dając jednostkową cenę metra kwadratowego na poziomie 4 535 zł/ m2.

Nie posiadamy informacji aby jakieś mieszkanie w tym budynku było na sprzedaż lub wynajem. Jeżeli jesteś zinteresowany sprzedażą, wynajmem lub kupnem mieszkania w tym budynku napisz do nas a dodamy darmowe ogłoszenie.Zestawienie najważniejszych danych
          o mieszkaniu przy ul. Macedońska 39, Wrocław


Gmina: Wrocław
Województwo: dolnośląskie
Powiat: Wrocław
Przeznaczenie: mieszkanie
Adres mieszkania:

ul. Macedońska 39 , Wrocław

Informacje o budynku: Mieszkanie połozone jest w budynku wielorodzinnym
Powierzchnia przykładowego mieszkania w budynku: 71.9 m2
Średnia cena ofertowa jednego metra kwadratowego mieszkań w sąsiedztwie 5 243 zł/ m2
Sugerowana cena ofertowa mieszkania
Statystycznie cena ofertowa jest o 4% - 9% wyższa od ceny transakcyjnej
377 496 zł
Sugerowana cena transakcyjna 351 071 zł ( 4 535 zł/ m2 )

Właściciel mieszkania:

Dowiedz się kto jest właścicielem nieruchomości
Czy istnieją współwłaściciele: Mieszkanie posiada tylko jednego właściciela
Odrębność lokali w budynku: Mieszkanie nie zostało wyodrębnione z budynku
Data założenia księgi wieczystej: Brak informacji o dacie założenia księgi wieczystej
Czy mieszkanie posiada udział w gruncie: Lokal posiada udziały w działce, na której jest położony
Czy istnieją roszczenia, ograniczenia lub prawa osób trzecich: Brak wpisów w dziale III księgi wieczystej
Kredyt hipoteczny: Nieruchomość nie ma kredytu hipotecznego

Kod wydziału sądu rejonowego:

WR1K
Numer księgi wieczystej
WR1K / 00******/ 8
Po złożeniu zamówienia otrzymasz numer księgi wieczystej mieszkania lub innej nieruchomosci

Sąd prowadzący księgę wieczystą

Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu
Podwale 30
50-040 Wrocław
IV Wydział Ksiąg Wieczystych

Aktualność danych:

Uwaga!
Powyższe dane mogą być nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne dane ustal numer księgi wieczystej

Najbliższe sąsiedztwo:

Poczta Polska - 219 m
abc - 264 m
Poczta Polska - 264 m
Shell - 367 m
Alfa Star - 389 m
Lidl - 429 m
Plus GSM - 441 m
Lukas Bank - 446 m
SKOK - 514 m
SsangYong - 555 m
Dino - 725 m
Wykres
  Inne mieszkania i lokale w Wrocławiu


Kłośna 13, 87.1 m2
Mieszkanie ul. Kłośna 13 / 5, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****6 / 9
Reja 27, 45.1 m2
Mieszkanie ul. Reja 27 / 8, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****6 / 0
Łódzka 26, 86.8 m2
Mieszkanie ul. Łódzka 26 / 18, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****9 / 6
Pułtuska 20, 31.5 m2
Mieszkanie ul. Pułtuska 20 / 10, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****7 / 2
Vivaldiego 9, 52.8 m2
Mieszkanie ul. Vivaldiego 9 / 2, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****1 / 8
Kiełczowska 135, 63 m2
Mieszkanie ul. Kiełczowska 135 / 18, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****6 / 2
Gorlicka 76, 47.2 m2
Mieszkanie ul. Gorlicka 76 / 19, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****6 / 1
Gorlicka 82, 50.1 m2
Mieszkanie ul. Gorlicka 82 / 19, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****3 / 3
Vivaldiego 27, 54.3 m2
Mieszkanie ul. Vivaldiego 27 / 13, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****9 / 9
Benedyktyńska 14, 57.7 m2
Mieszkanie ul. Benedyktyńska 14 / 7, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****4 / 2
Szybowcowa 36, 51.4 m2
Mieszkanie ul. Szybowcowa 36 / 26, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****5 / 8
Kraszewskiego 30, 55.7 m2
Mieszkanie ul. Kraszewskiego 30 / 17, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****4 / 2
Nyska 68, 69.1 m2
Mieszkanie ul. Nyska 68 / 63, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****5 / 6
Budziszyńska 128, 62.8 m2
Mieszkanie ul. Budziszyńska 128 / 9, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****0 / 1
Paczkowska 50, 50 m2
Mieszkanie ul. Paczkowska 50 / 7, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****1 / 5
Grochowa 20, 33.7 m2
Mieszkanie ul. Grochowa 20 / 11, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****7 / 5


Zobacz wszystkie mieszkania Wrocław

Posiadamy informacje o mieszkaniach oraz lokalach użytkowych w tych budynkach przy Macedońska w Wrocławiu:

Macedońska 11
Macedońska 1
Macedońska 13
Macedońska 15
Macedońska 17
Macedońska 19
Macedońska 21
Macedońska 23
Macedońska 25
Macedońska 27
Macedońska 29
Macedońska 3
Macedońska 31
Macedońska 33
Macedońska 35
Macedońska 37
Macedońska 39
Macedońska 41
Macedońska 5
Macedońska 7
Macedońska 9

Księga wieczysta to najważniejszy dokument nieruchomości. Sprawdź księgę wieczystą zanim podejmiesz decyzję o zakupie mieszkania lub lokalu. Nigdy nie lekceważ zapisów z księgi wieczystej - może to mieć poważne skutki prawne. Nieruchomość (działka, mieszkanie, lokal, budynek) bez założonej księgi wieczystej może nieść za sobą szereg zagrożeń. Pomożemy Ci znaleźć numer księgi wieczystej każdej nieruchomości. Wystarczy podać adres mieszkania lub lokalu.


Sprawdź nieruchomość: Wrocław księga wieczysta numer WR1K /00******/ 8 - mieszkanie ul Macedońska
Słowa kluczowe:
KW mieszkania Stan prawny nieruchomości
księga wieczysta po numerze ksiega wieczysta
numer księgi wieczystej wzór księgi wieczystej
Stan prawny nieruchomości Mieszkania