Przybyszewskiego 89 m2, Wrocław

Mieszkanie przy ul. Przybyszewskiego 24 w Wrocławiu. Poniższy raport ma charakter poglądowy i prezentuje przybliżone informacje o przykładowym mieszkaniu w budynku. W celu uzyskania szczegółowych i aktualnych danych należy zamówić ekspertyzę nieruchomości.Położenie mieszkania


Mieszkanie położone jest przy ulicy Przybyszewskiego w budynku numer 24.

Gmina: Wrocław
Powiat: Wrocław
Województwo: dolnośląskie
Adres mieszkania: ul. Przybyszewskiego 24, Wrocław

Budynek: Mieszkanie połozone jest w budynku wielorodzinnymInformacje o stanie prawnym nieruchomości


Stan prawny mieszkania na ul. Przybyszewskiego 24 w Wrocławiu jest uregulowany. Oznacza to, że prawa do tego mieszkania określone są w dokumencie o nazwie księga wieczysta. To właśnie księgi wieczyste prowadzone są dla potrzeb ustalenia stanu prawnego nieruchomości (art.1 ust.1 ustawy o księgach wieczystych i hipotece). Informacje o aktualnym stanie prawnym nieruchomości zawarte są w księgach wieczystych lub w przypadku ich braku braku - w zbiorach dokumentów.

Przez nieruchomość o nieuregulowanym stanie prawnym rozumie się nieruchomość, dla której ze względu na brak księgi wieczystej, zbioru dokumentów albo innych dokumentów nie można ustalić osób, którym przysługują do niej prawa rzeczowe. Za brak uregulowanego stanu prawnego można również uznać niezgodność pomiędzy stanem prawnym ujawnionym w KW a faktycznym stanem prawnym. Regulacja stanu prawnego nieruchomości sprowadza się do wykazania aktualnego stanu prawnego dotyczącego danej nieruchomości.
Nieuregulowany stan prawny nieruchomości to nic innego jak niezgodność zapisów w księdze ze stanem faktycznym. Może być też tak, że księga zaginęła lub została częściowo lub całkowicie zniszczona.Numer księgi wieczystej


Opisywane mieszkanie przy Przybyszewskiego w Wrocławiu ma założoną księgę wieczystą. Księga wieczysta dla tego mieszkania została założona dnia 25-08-1965. Księgę wieczystą prowadzi Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu, IV Wydział Ksiąg Wieczystych (Podwale 30). Mieszkanie te zostało wyodrębnione z budynku jako inna nieruchomość. Oznacza to, że jest to prawnie niezależny przedmiot. Dla tego mieszkania została założona i jest prowadzona oddzielna niż dla budynku księga wieczysta.
Numer księgi wieczystej mieszkania na ul. Przybyszewskiego 24 w Wrocławiu to WR1K / 00******/ 7*.
*Po złożeniu zawiówienia na ustalenie numeru księgi wieczystej otrzymasz pełny numer księgi wieczystej dla tej nieruchomości (bez gwiazdek).


Jak zamówić ustalenie numeru księgi wieczystej?


Ustalimy dla Ciebie księgę wieczystą mieszkania przy ul. Przybyszewskiego 24. To w księdze wieczystej znajdują się wszystkie informacje dotyczące stanu prawnego nieruchomości. Księgi wieczyste zawierają najważniejsze dane o właścicielu mieszkania, powierzchni, kredycie hipotecznym, roszczeniach i prawach innych osób. W księgach wieczystych przedstawiono imię i nazwisko właściciela i współwłaścicieli. Z ksiąg wieczystych dowiesz się wszystkiego co należy wiedzieć przed zakupem mieszkania. Jeżeli chcesz otrzymać informacje o mieszkaniu przy ul. Przybyszewskiego 24 , Wrocław lub innym to zamów księgę wieczystą za jedyne 25,99 zł. Wystarczy podać adres nieruchomości.Przeznaczenie i powierzchnia mieszkania


Lokal przy Przybyszewskiego w Wrocławiu przeznaczony jest do celów mieszkalnych. W księdze wieczystej istnieje zapis ze przeznaczeniem tej nieruchomości jest lokal mieszkalny.

Przeznaczenie na cele mieszkalne oznacza, że lokal nie może być wykorzystywany na inne cele niż jako mieszkanie. Według § 3. Rozporządzenia Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie - przez mieszkanie należy rozumieć zespół pomieszczeń mieszkalnych i pomocniczych, mający odrębne wejście, wydzielony stałymi przegrodami budowlanymi, umożliwiający stały pobyt ludzi i prowadzenie samodzielnego gospodarstwa domowego.

Mieszkanie na ul. Przybyszewskiego 24 posiada powierzchnię 88.67 m2. Jest to stosunkowo duża powierzchnia.
Wrocław to miejsce, gdzie klient poszukuje najczęściej mieszkania o powierzchni od 51 do 60 m2. Takich transakcji jest najwięcej w Wrocławiu.


Właściciel mieszkania


Mieszkanie przy ul. Przybyszewskiego 24 w Wrocławiu posiada więcej niż jednego właściciela. Właścicieli możesz sprawdzić w księdze wieczystej w dziale drugim. Po zamówieniu numeru księgi wieczystej lub ekspertyzy otrzymasz pełne informacje o nieruchomości przy ul. Przybyszewskiego 24 w Wrocławiu w tym informacje o właścicielu tego mieszkania.Kredyt hipoteczny


Mieszkanie nie ma kredytu hipotecznego. Informacje mogą być nieaktualne. W celu uzyskania pełnej informacji o mieszkaniu przy ul. Przybyszewskiego 24 w Wrocławiu należy zamówić numer księgi wieczystej lub ekspertyzę.
Jeżeli szukasz kredytu hipotecznego nasi niezależni specjaliści znajdą najlepszą ofertę dla mieszkania, ktróre chcesz kupić.

Poinformujemy Cię jaki bank udzieli najlepszego kredytu hipotecznego. Jaki bank da najlepsze warunki i zaoferuje najniższe oprocentowanie. Otrzymasz bezpłatną pomoc eksperta w wyborze najtańszej oferty kredytowej.Dowiesz się jaki bank ma najtańszą dla Ciebie ofertę kredytu hipotecznego i jakie są warunki przyznawania kredytu hipotecznego. Nie musisz już samodzielnie studiować ofert banków. Skorzystaj z pomocy specjalisty - niezależnego Doradcy Kredytowego. Pomoc doradcy jest całkowicie darmowa. Doradca obliczy Twoją zdolność kredytową i porówna ratę kredytu we wszystkich bankach, w których możesz otrzymać kredyt hipoteczny. Doradca pomoże Ci również w formalnościach i wypełnianiu dokumentów, a także w uzyskaniu najlepszych warunków w danym banku. Zostaw nam dane kontaktowe, a doradca oddzwoni do Ciebie!Przedmiotowa nieruchomość a otoczenie


Otoczenie jest bardzo istotnym atrybutem nieruchomości i często decyduje o akceptacji danego mieszkania. Na podstawie przeprowadzonej analizy niektóre sąsiedztwo cechuje się wysoką uciążliwością. Niepożądanymi sąsiadami mieszkań są hostele, dyskoteki, puby, całodobowe sklepy monopolowe i restauracje. Część mieszkańców Wrocławia nie akceptuje także takiego sąsiedztwa jak szkoły podstawowe, akademiki, przedszkola, kluby fitness i siłownie a nawet banki.
Bez wątpienia trzema najbardziej pożądanymi przez potencjalnych nabywców obiektami w sąsiedztwie kupowanej nieruchomości są: przystanek komunikacji miejskiej (ok. 77% wskazań), tereny zielone, czyli lasy, parki, łąki oraz sklep spożywczy. Wszystkie trzy z wyżej wymienionych podwyższają komfort codziennego życia mieszkańców Wrocławia – ułatwiają dojazd do pracy/szkoły, zapewniają miejsce do spacerów oraz kojarzą się ze spokojem i zwiększają wygodę codziennych zakupów (tych drobnych, dla których nie warto jechać do centrum handlowego czy hipermarketu). Powyższe sąsiedztwo jest preferowane przez klientów w każdej fazie cyklu życia. Dla klientów posiadających dzieci w odpowiednim wieku bardzo duże znaczenie miały ponadto bliskość przedszkola, szkoły podstawowej, przychodni oraz apteki – czyli obiektów, bez których ciężko wyobrazić sobie bieżące funkcjonowanie rodziny z dzieckiem.

Sąsiedztwo mieszkania przy ul. Przybyszewskiego 24


Do najbliższego otoczenia mieszkania przy Przybyszewskiego 24 należy:

Inter Cars - 356 m (ul. Długosza 60) ,
Lidl - 379 m (ul. Długosza 34) ,
abc - 464 m (ul. Czajkowskiego 50) ,
UPS - 481 m (ul. Długosza 2-6) ,
VOX - 481 m (ul. Długosza 2-6) ,
Helen Doron - 481 m (ul. Długosza 2-6) ,
Perfect Service - 497 m (ul. Długosza 72) ,
BP - 506 m (al. Kromera 16-28) ,
Da Grasso - 529 m (ul. Czajkowskiego 63) ,
Allianz Medica - 607 m (ul. Krasickiego 29)


Preferencje mieszkańców Wrocławia


Mieszkańcy Wrocławia najczęściej szukają mieszkań małych lub średnich o powierzchni między 30-60 m2. Tych transakcji jest najwięcej na rynku mieszkaniowym w Wrocławiu. Mieszkania powyżej 78 metrów kwadratowych są relatywnie rzadziej przedmiotem poszukiwań. Poza metrażem mieszkania, mieszkańcy Wrocławia zwracają również uwagę na liczbę pokoi w mieszkaniu. Najczęściej poszukiwane są mieszkania 2-pokojowe oraz 3-pokojowe.
Nabywcy z Wrocławia za niezbędne elementy mieszkań uznają piwnice i drzwi antywłamaniowe. Coraz częściej klienci z Wrocławia szukają wind i udogodnień dla osób niepełnosprawnych. Dziwić może niskie zainteresowanie parkingami podziemnymi. Być może jest to związane z wciąż wysoką ceną początkową oraz dalszymi opłatami.
Najważniejszym kryterium selekcji podczas poszukiwania mieszkania pozostaje cena – mieszkańcy Wrocławia kupują po prostu takie mieszkania, na jakie ich stać. Większość potencjalnych nabywców wskazywało ten czynnik jako decydujący przy wyborze lokalu mieszkalnego. Zdolność kredytowa to znaczące ograniczenie przy podejmowaniu decyzji o zakupie mieszkania. Funkcjonalność mieszkania, otoczenie, standard wykończenia, rozkład mieszkania, położenie na piętrze oraz usytuowanie względem stron świata to czynniki, które w najmniejszym stopniu decydują o wyborze mieszkania choć są często wymieniane przez nabywców mieszkań.


Ceny mieszkań
           przy ul. Przybyszewskiego 24 w Wrocławiu oraz okolicyPo przeanalizowaniu aktualnych ofert mieszkań w okolicy przedmiotowego mieszkania wynika, że średnia cena ofertowa jednego metra kwadratowego podobnych mieszkań w otoczeniu mieszkania przy ul. Przybyszewskiego 24 w Wrocławiu kształtuje się na poziomie 5 704 zł/ m2. Przy takiej cenie jednostkowej oferta za te mieszkanie powinna wynieść 507 656 zł. Ceny ofertowe są zazwyczaj nieco zawyżone gdyż pozostawiają pole do negocjacji. Statystycznie cena ofertowa jest o 4% - 9% wyższa od ostatecznej ceny transakcyjnej. Wskaźnik ten różni się w zależności od powierzchni mieszkania i lokalizacji oraz miasta.
Sugerowana cena transakcyjna mieszkania w budynku przy ul. Przybyszewskiego 24 w Wrocławiu o powierzchnii 88.67 m2 wynieść powinna 472 120 zł dając jednostkową cenę metra kwadratowego na poziomie 4 933 zł/ m2.

Nie posiadamy informacji aby jakieś mieszkanie w tym budynku było na sprzedaż lub wynajem. Jeżeli jesteś zinteresowany sprzedażą, wynajmem lub kupnem mieszkania w tym budynku napisz do nas a dodamy darmowe ogłoszenie.Zestawienie najważniejszych danych
          o mieszkaniu przy ul. Przybyszewskiego 24, Wrocław


Gmina: Wrocław
Województwo: dolnośląskie
Powiat: Wrocław
Przeznaczenie: mieszkanie
Adres mieszkania:

ul. Przybyszewskiego 24 , Wrocław

Informacje o budynku: Mieszkanie połozone jest w budynku wielorodzinnym
Powierzchnia przykładowego mieszkania w budynku: 88.67 m2
Średnia cena ofertowa jednego metra kwadratowego mieszkań w sąsiedztwie 5 704 zł/ m2
Sugerowana cena ofertowa mieszkania
Statystycznie cena ofertowa jest o 4% - 9% wyższa od ceny transakcyjnej
507 656 zł
Sugerowana cena transakcyjna 472 120 zł ( 4 933 zł/ m2 )

Właściciel mieszkania:

Właścicielem mieszkania jest osoba fizyczna
Dowiedz się kto jest właścicielem nieruchomości
Czy istnieją współwłaściciele: Mieszkanie posiada więcej niż jednego właściciela
Właścicieli możesz sprawdzić w księdze wieczystej
Odrębność lokali w budynku: Mieszkanie jest odrębną nieruchomością (posiada inną księgę wieczystą niż budynek)
Data założenia księgi wieczystej: 25-08-1965
Czy mieszkanie posiada udział w gruncie: Lokal posiada udziały w działce, na której jest położony
Czy istnieją roszczenia, ograniczenia lub prawa osób trzecich: Brak wpisów w dziale III księgi wieczystej
Kredyt hipoteczny: Nieruchomość nie ma kredytu hipotecznego

Kod wydziału sądu rejonowego:

WR1K
Numer księgi wieczystej
WR1K / 00******/ 7
Po złożeniu zamówienia otrzymasz numer księgi wieczystej mieszkania lub innej nieruchomosci

Sąd prowadzący księgę wieczystą

Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu
Podwale 30
50-040 Wrocław
IV Wydział Ksiąg Wieczystych

Aktualność danych:

Uwaga!
Powyższe dane mogą być nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne dane ustal numer księgi wieczystej

Najbliższe sąsiedztwo:

Inter Cars - 356 m
Lidl - 379 m
abc - 464 m
UPS - 481 m
VOX - 481 m
Helen Doron - 481 m
Perfect Service - 497 m
BP - 506 m
Da Grasso - 529 m
Allianz Medica - 607 m
Wykres
  Inne mieszkania i lokale w Wrocławiu


Mościckiego 42, 51.4 m2
Mieszkanie ul. Mościckiego 42 / 4, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****5 / 7
Żeromskiego 80, 56.5 m2
Mieszkanie ul. Żeromskiego 80 / 13, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****2 / 2
Jelenia 8, 56 m2
Mieszkanie ul. Jelenia 8 / 25, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****2 / 3
Kamienna 13, 28.2 m2
Mieszkanie ul. Kamienna 13 / 21, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****0 / 7
Kotsisa 32, 52.4 m2
Mieszkanie ul. Kotsisa 32 / 4, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****4 / 7
Świeradowska 41, 48.9 m2
Mieszkanie ul. Świeradowska 41 / 6, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****6 / 0
Kłodnicka 43, 54.7 m2
Mieszkanie ul. Kłodnicka 43 / 27, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****8 / 4
Szewska 27, 32.1 m2
Mieszkanie ul. Szewska 27 / 8, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****9 / 2
Ostrowskiego 18, 35.4 m2
Mieszkanie ul. Ostrowskiego 18 / 8, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****6 / 6
Mielczarskiego 51, 46.4 m2
Mieszkanie ul. Mielczarskiego 51 / 7, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****6 / 0
Opolska 127B, 14.4 m2
Mieszkanie ul. Opolska 127B / 0, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****0 / 4
Królewska 21, 66.6 m2
Mieszkanie ul. Królewska 21 / 1, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****0 / 5
Gliniana 62, 63.4 m2
Mieszkanie ul. Gliniana 62 / 9, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****4 / 6
Widok 14, 69.7 m2
Mieszkanie ul. Widok 14 / 9, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****7 / 8
Ściegiennego 1A, 15.5 m2
Mieszkanie ul. Ściegiennego 1A / 3, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****4 / 0
Kazimierza Wielkiego 34, 42.4 m2
Mieszkanie ul. Kazimierza Wielkiego 34 / 5, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****6 / 6


Zobacz wszystkie mieszkania Wrocław

Posiadamy informacje o mieszkaniach oraz lokalach użytkowych w tych budynkach przy Przybyszewskiego w Wrocławiu:

Przybyszewskiego 1
Przybyszewskiego 10
Przybyszewskiego 106
Przybyszewskiego 108
Przybyszewskiego 11
Przybyszewskiego 114
Przybyszewskiego 12
Przybyszewskiego 14/16
Przybyszewskiego 15
Przybyszewskiego 2
Przybyszewskiego 20
Przybyszewskiego 21
Przybyszewskiego 22
Przybyszewskiego 23
Przybyszewskiego 24
Przybyszewskiego 25
Przybyszewskiego 27
Przybyszewskiego 3
Przybyszewskiego 31
Przybyszewskiego 32
Przybyszewskiego 34
Przybyszewskiego 37
Przybyszewskiego 40
Przybyszewskiego 41
Przybyszewskiego 43
Przybyszewskiego 44
Przybyszewskiego 45
Przybyszewskiego 47
Przybyszewskiego 47A
Przybyszewskiego 49
Przybyszewskiego 5
Przybyszewskiego 6
Przybyszewskiego 7
Przybyszewskiego 77
Przybyszewskiego 8
Przybyszewskiego 82A
Przybyszewskiego 88
Przybyszewskiego 9
Przybyszewskiego 90
Przybyszewskiego 91
Przybyszewskiego 92
Przybyszewskiego 96A
Przybyszewskiego 29
Przybyszewskiego 38
Przybyszewskiego 42


  Co powie Ci księga wieczysta o nieruchomości?


Księga wieczysta to specjalny rejestr, w którym opisany jest stan prawny nieruchomości. Księga wieczysta - jest to rodzaj rejestru, który gromadzi informacje o stanie prawnym nieruchomości, o tym kto i jakie prawa posiada do danej nieruchomości. Księgi wieczyste zakłada i prowadzi się dla nieruchomości, które nie mają ksiąg wieczystych albo których księgi wieczyste zaginęły lub uległy zniszczeniu. Księgi wieczyste prowadzone są przez wydziały ksiąg wieczystych poszczególnych sądów rejonowych. Z księgi wieczystej dowiemy się między innymi kto jest właścicielem nieruchomości oraz, co najważniejsze, czy nieruchomość jest obciążona prawami osób trzecich. Może się zdarzyć, że dana nieruchomość nie ma założonej księgi wieczystej. W przypadku braku księgi wieczystej najbezpieczniej jest zwrócić się do właściciela o założenie księgi przed kupnem nieruchomości. Funkcją ksiąg wieczystych jest przede wszystkim ujawnianie praw rzeczowych na nieruchomościach. Obok prawa własności wpisuje się do nich użytkowanie wieczyste oraz ograniczone prawa rzeczowe obciążające nieruchomość, takie jak użytkowanie, służebności, hipoteka czy spółdzielcze prawa do lokalu. W pewnych wypadkach mogą być także ujawnione w księgach wieczystych prawa osobiste i roszczenia.

Księga wieczysta to najważniejszy dokument nieruchomości. Sprawdź księgę wieczystą zanim podejmiesz decyzję o zakupie mieszkania lub lokalu. Nigdy nie lekceważ zapisów z księgi wieczystej - może to mieć poważne skutki prawne. Nieruchomość (działka, mieszkanie, lokal, budynek) bez założonej księgi wieczystej może nieść za sobą szereg zagrożeń. Pomożemy Ci znaleźć numer księgi wieczystej każdej nieruchomości. Wystarczy podać adres mieszkania lub lokalu.


Sprawdź nieruchomość: Wrocław księga wieczysta numer WR1K /00******/ 7 - mieszkanie ul Przybyszewskiego
Słowa kluczowe:
rejestr ksiąg wieczystych online rejestr ksiąg wieczystych po adresie
nr kw po adresie
Numer księgi wieczystej po nazwisku Ustalenie numeru Księgi Wieczystej
przeglądarka księgi wieczystej Księga wieczysta online