Mieszkanie ul. Wietrzna 14D

Mieszkanie przy ul. Wietrzna 14D w Wrocławiu. Poniższy raport ma charakter poglądowy i prezentuje przybliżone informacje o przykładowym mieszkaniu w budynku. W celu uzyskania szczegółowych i aktualnych danych należy zamówić ekspertyzę nieruchomości.Położenie mieszkania


Mieszkanie położone jest przy ulicy Wietrzna w budynku numer 14D.

Gmina: Wrocław
Powiat: Wrocław
Województwo: dolnośląskie
Adres mieszkania: ul. Wietrzna 14D, Wrocław

Budynek: Mieszkanie połozone jest w budynku wielorodzinnymInformacje o stanie prawnym nieruchomości


Stan prawny mieszkania na ul. Wietrzna 14D w Wrocławiu jest uregulowany. Oznacza to, że prawa do tego mieszkania określone są w dokumencie o nazwie księga wieczysta. To właśnie księgi wieczyste prowadzone są dla potrzeb ustalenia stanu prawnego nieruchomości (art.1 ust.1 ustawy o księgach wieczystych i hipotece). Informacje o aktualnym stanie prawnym nieruchomości zawarte są w księgach wieczystych lub w przypadku ich braku braku - w zbiorach dokumentów.

Przez nieruchomość o nieuregulowanym stanie prawnym rozumie się nieruchomość, dla której ze względu na brak księgi wieczystej, zbioru dokumentów albo innych dokumentów nie można ustalić osób, którym przysługują do niej prawa rzeczowe. Za brak uregulowanego stanu prawnego można również uznać niezgodność pomiędzy stanem prawnym ujawnionym w KW a faktycznym stanem prawnym. Regulacja stanu prawnego nieruchomości sprowadza się do wykazania aktualnego stanu prawnego dotyczącego danej nieruchomości.
Nieuregulowany stan prawny nieruchomości to nic innego jak niezgodność zapisów w księdze ze stanem faktycznym. Może być też tak, że księga zaginęła lub została częściowo lub całkowicie zniszczona.Numer księgi wieczystej


Przedmiotowe mieszkanie przy Wietrzna w Wrocławiu ma założoną księgę wieczystą. Księgę wieczystą prowadzi Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu, IV Wydział Ksiąg Wieczystych (Podwale 30). Mieszkanie te zostało wyodrębnione z budynku jako inna nieruchomość. Oznacza to, że jest to prawnie niezależny przedmiot. Dla tego mieszkania została założona i jest prowadzona oddzielna niż dla budynku księga wieczysta.
Numer księgi wieczystej mieszkania na ul. Wietrzna 14D w Wrocławiu to WR1K / 00******/ 6*.
*Po złożeniu zawiówienia na ustalenie numeru księgi wieczystej otrzymasz pełny numer księgi wieczystej dla tej nieruchomości (bez gwiazdek).


Jak zamówić ustalenie numeru księgi wieczystej?


Ustalimy dla Ciebie księgę wieczystą mieszkania przy ul. Wietrzna 14D. To w księdze wieczystej znajdują się wszystkie informacje dotyczące stanu prawnego nieruchomości. Księgi wieczyste zawierają najważniejsze dane o właścicielu mieszkania, powierzchni, kredycie hipotecznym, roszczeniach i prawach innych osób. W księgach wieczystych przedstawiono imię i nazwisko właściciela i współwłaścicieli. Z ksiąg wieczystych dowiesz się wszystkiego co należy wiedzieć przed zakupem mieszkania. Jeżeli chcesz otrzymać informacje o mieszkaniu przy ul. Wietrzna 14D , Wrocław lub innym to zamów księgę wieczystą za jedyne 25,99 zł. Wystarczy podać adres nieruchomości.Przeznaczenie i powierzchnia mieszkania


Lokal przy Wietrzna w Wrocławiu przeznaczony jest do celów mieszkalnych. W księdze wieczystej istnieje zapis ze przeznaczeniem tej nieruchomości jest lokal mieszkalny.

Przeznaczenie na cele mieszkalne oznacza, że lokal nie może być wykorzystywany na inne cele niż jako mieszkanie. Według § 3. Rozporządzenia Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie - przez mieszkanie należy rozumieć zespół pomieszczeń mieszkalnych i pomocniczych, mający odrębne wejście, wydzielony stałymi przegrodami budowlanymi, umożliwiający stały pobyt ludzi i prowadzenie samodzielnego gospodarstwa domowego.

Mieszkanie na ul. Wietrzna 14D posiada powierzchnię 105.86 m2. Jest to stosunkowo duża powierzchnia.
Wrocław to miejsce, gdzie klient poszukuje najczęściej mieszkania o powierzchni od 51 do 60 m2. Takich transakcji jest najwięcej w Wrocławiu.


Właściciel mieszkania


Mieszkanie przy ul. Wietrzna 14D w Wrocławiu posiada więcej niż jednego właściciela. Właścicieli możesz sprawdzić w księdze wieczystej w dziale drugim. Po zamówieniu numeru księgi wieczystej lub ekspertyzy otrzymasz pełne informacje o nieruchomości przy ul. Wietrzna 14D w Wrocławiu w tym informacje o właścicielu tego mieszkania.Kredyt hipoteczny


Mieszkanie nie ma kredytu hipotecznego. Informacje mogą być nieaktualne. W celu uzyskania pełnej informacji o mieszkaniu przy ul. Wietrzna 14D w Wrocławiu należy zamówić numer księgi wieczystej lub ekspertyzę.
Jeżeli szukasz kredytu hipotecznego nasi niezależni specjaliści znajdą najlepszą ofertę dla mieszkania, ktróre chcesz kupić.

Poinformujemy Cię jaki bank udzieli najlepszego kredytu hipotecznego. Jaki bank da najlepsze warunki i zaoferuje najniższe oprocentowanie. Otrzymasz bezpłatną pomoc eksperta w wyborze najtańszej oferty kredytowej.Dowiesz się jaki bank ma najtańszą dla Ciebie ofertę kredytu hipotecznego i jakie są warunki przyznawania kredytu hipotecznego. Nie musisz już samodzielnie studiować ofert banków. Skorzystaj z pomocy specjalisty - niezależnego Doradcy Kredytowego. Pomoc doradcy jest całkowicie darmowa. Doradca obliczy Twoją zdolność kredytową i porówna ratę kredytu we wszystkich bankach, w których możesz otrzymać kredyt hipoteczny. Doradca pomoże Ci również w formalnościach i wypełnianiu dokumentów, a także w uzyskaniu najlepszych warunków w danym banku. Zostaw nam dane kontaktowe, a doradca oddzwoni do Ciebie!Przedmiotowa nieruchomość a otoczenie


Otoczenie jest bardzo istotnym atrybutem nieruchomości i często decyduje o akceptacji danego mieszkania. Na podstawie przeprowadzonej analizy niektóre sąsiedztwo cechuje się wysoką uciążliwością. Niepożądanymi sąsiadami mieszkań są hostele, dyskoteki, puby, całodobowe sklepy monopolowe i restauracje. Część mieszkańców Wrocławia nie akceptuje także takiego sąsiedztwa jak szkoły podstawowe, akademiki, przedszkola, kluby fitness i siłownie a nawet banki.
Bez wątpienia trzema najbardziej pożądanymi przez potencjalnych nabywców obiektami w sąsiedztwie kupowanej nieruchomości są: przystanek komunikacji miejskiej (ok. 77% wskazań), tereny zielone, czyli lasy, parki, łąki oraz sklep spożywczy. Wszystkie trzy z wyżej wymienionych podwyższają komfort codziennego życia mieszkańców Wrocławia – ułatwiają dojazd do pracy/szkoły, zapewniają miejsce do spacerów oraz kojarzą się ze spokojem i zwiększają wygodę codziennych zakupów (tych drobnych, dla których nie warto jechać do centrum handlowego czy hipermarketu). Powyższe sąsiedztwo jest preferowane przez klientów w każdej fazie cyklu życia. Dla klientów posiadających dzieci w odpowiednim wieku bardzo duże znaczenie miały ponadto bliskość przedszkola, szkoły podstawowej, przychodni oraz apteki – czyli obiektów, bez których ciężko wyobrazić sobie bieżące funkcjonowanie rodziny z dzieckiem.

Sąsiedztwo mieszkania przy ul. Wietrzna 14D


Do najbliższego otoczenia mieszkania przy Wietrzna 14D należy:

Poczta Polska - 540 m (ul. Krzycka 11)


Preferencje mieszkańców Wrocławia


Mieszkańcy Wrocławia najczęściej szukają mieszkań małych lub średnich o powierzchni między 30-60 m2. Tych transakcji jest najwięcej na rynku mieszkaniowym w Wrocławiu. Mieszkania powyżej 78 metrów kwadratowych są relatywnie rzadziej przedmiotem poszukiwań. Poza metrażem mieszkania, mieszkańcy Wrocławia zwracają również uwagę na liczbę pokoi w mieszkaniu. Najczęściej poszukiwane są mieszkania 2-pokojowe oraz 3-pokojowe.
Nabywcy z Wrocławia za niezbędne elementy mieszkań uznają piwnice i drzwi antywłamaniowe. Coraz częściej klienci z Wrocławia szukają wind i udogodnień dla osób niepełnosprawnych. Dziwić może niskie zainteresowanie parkingami podziemnymi. Być może jest to związane z wciąż wysoką ceną początkową oraz dalszymi opłatami.
Najważniejszym kryterium selekcji podczas poszukiwania mieszkania pozostaje cena – mieszkańcy Wrocławia kupują po prostu takie mieszkania, na jakie ich stać. Większość potencjalnych nabywców wskazywało ten czynnik jako decydujący przy wyborze lokalu mieszkalnego. Zdolność kredytowa to znaczące ograniczenie przy podejmowaniu decyzji o zakupie mieszkania. Funkcjonalność mieszkania, otoczenie, standard wykończenia, rozkład mieszkania, położenie na piętrze oraz usytuowanie względem stron świata to czynniki, które w najmniejszym stopniu decydują o wyborze mieszkania choć są często wymieniane przez nabywców mieszkań.


Ceny mieszkań
           przy ul. Wietrzna 14D w Wrocławiu oraz okolicyPo przeanalizowaniu aktualnych ofert mieszkań w okolicy przedmiotowego mieszkania wynika, że średnia cena ofertowa jednego metra kwadratowego podobnych mieszkań w otoczeniu mieszkania przy ul. Wietrzna 14D w Wrocławiu kształtuje się na poziomie 6 068 zł/ m2. Przy takiej cenie jednostkowej oferta za te mieszkanie powinna wynieść 643 208 zł. Ceny ofertowe są zazwyczaj nieco zawyżone gdyż pozostawiają pole do negocjacji. Statystycznie cena ofertowa jest o 4% - 9% wyższa od ostatecznej ceny transakcyjnej. Wskaźnik ten różni się w zależności od powierzchni mieszkania i lokalizacji oraz miasta.
Sugerowana cena transakcyjna mieszkania w budynku przy ul. Wietrzna 14D w Wrocławiu o powierzchnii 105.86 m2 wynieść powinna 598 183 zł dając jednostkową cenę metra kwadratowego na poziomie 5 248 zł/ m2.

Nie posiadamy informacji aby jakieś mieszkanie w tym budynku było na sprzedaż lub wynajem. Jeżeli jesteś zinteresowany sprzedażą, wynajmem lub kupnem mieszkania w tym budynku napisz do nas a dodamy darmowe ogłoszenie.Zestawienie najważniejszych danych
          o mieszkaniu przy ul. Wietrzna 14D, Wrocław


Gmina: Wrocław
Województwo: dolnośląskie
Powiat: Wrocław
Przeznaczenie: mieszkanie
Adres mieszkania:

ul. Wietrzna 14D , Wrocław

Informacje o budynku: Mieszkanie połozone jest w budynku wielorodzinnym
Powierzchnia przykładowego mieszkania w budynku: 105.86 m2
Średnia cena ofertowa jednego metra kwadratowego mieszkań w sąsiedztwie 6 068 zł/ m2
Sugerowana cena ofertowa mieszkania
Statystycznie cena ofertowa jest o 4% - 9% wyższa od ceny transakcyjnej
643 208 zł
Sugerowana cena transakcyjna 598 183 zł ( 5 248 zł/ m2 )

Właściciel mieszkania:

Właścicielem mieszkania jest osoba fizyczna
Dowiedz się kto jest właścicielem nieruchomości
Czy istnieją współwłaściciele: Mieszkanie posiada więcej niż jednego właściciela
Właścicieli możesz sprawdzić w księdze wieczystej
Odrębność lokali w budynku: Mieszkanie jest odrębną nieruchomością (posiada inną księgę wieczystą niż budynek)
Data założenia księgi wieczystej: Brak informacji o dacie założenia księgi wieczystej
Czy mieszkanie posiada udział w gruncie: Lokal posiada udziały w działce, na której jest położony
Czy istnieją roszczenia, ograniczenia lub prawa osób trzecich: Brak wpisów w dziale III księgi wieczystej
Kredyt hipoteczny: Nieruchomość nie ma kredytu hipotecznego

Kod wydziału sądu rejonowego:

WR1K
Numer księgi wieczystej
WR1K / 00******/ 6
Po złożeniu zamówienia otrzymasz numer księgi wieczystej mieszkania lub innej nieruchomosci

Sąd prowadzący księgę wieczystą

Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu
Podwale 30
50-040 Wrocław
IV Wydział Ksiąg Wieczystych

Aktualność danych:

Uwaga!
Powyższe dane mogą być nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne dane ustal numer księgi wieczystej

Najbliższe sąsiedztwo:

Poczta Polska - 540 m
Wykres
  Inne mieszkania i lokale w Wrocławiu


Sanocka 15, 42 m2
Mieszkanie ul. Sanocka 15 / 15, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****0 / 5
Rydygiera 37, 61.8 m2
Mieszkanie ul. Rydygiera 37 / 13, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****0 / 6
Budziszyńska 34A, 51.6 m2
Mieszkanie ul. Budziszyńska 34A / 14, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****0 / 9
Kozia 13, 74.7 m2
Mieszkanie ul. Kozia 13 / 1, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****4 / 5
Słubicka 26, 52.5 m2
Mieszkanie ul. Słubicka 26 / 3, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****7 / 2
Śliczna 34, 33 m2
Mieszkanie ul. Śliczna 34 / 2, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****7 / 1
Wolska 3, 36.9 m2
Mieszkanie ul. Wolska 3 / 3, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****2 / 5
Nowowiejska 95, 98.6 m2
Mieszkanie ul. Nowowiejska 95 / 2, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****2 / 4
Szybka 3, 34.7 m2
Mieszkanie ul. Szybka 3 / 61, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****9 / 2
Orzechowa 44, 47.5 m2
Mieszkanie ul. Orzechowa 44 / 30, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****4 / 9
Klasztorna 25, 44.5 m2
Mieszkanie ul. Klasztorna 25 / 11, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****0 / 0
Inżynierska 52A, 24.7 m2
Mieszkanie ul. Inżynierska 52A / 8, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****3 / 3
Gajowa 62, 46.5 m2
Mieszkanie ul. Gajowa 62 / 8, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****6 / 0
Braniborska 49, 16.5 m2
Mieszkanie ul. Braniborska 49 / 5, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****0 / 8
Słowacka 8, 75.9 m2
Mieszkanie ul. Słowacka 8 / 2, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****5 / 8
Olszewskiego 110, 49.2 m2
Mieszkanie ul. Olszewskiego 110 / 3, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****3 / 8


Zobacz wszystkie mieszkania Wrocław

Posiadamy informacje o mieszkaniach oraz lokalach użytkowych w tych budynkach przy Wietrzna w Wrocławiu:

Wietrzna 10
Wietrzna 101
Wietrzna 103
Wietrzna 107
Wietrzna 11
Wietrzna 115
Wietrzna 12-14
Wietrzna 13
Wietrzna 15
Wietrzna 18
Wietrzna 19
Wietrzna 2
Wietrzna 20
Wietrzna 21
Wietrzna 23
Wietrzna 25
Wietrzna 26A
Wietrzna 27
Wietrzna 29
Wietrzna 31
Wietrzna 33
Wietrzna 37
Wietrzna 4
Wietrzna 41
Wietrzna 43
Wietrzna 45
Wietrzna 47
Wietrzna 49
Wietrzna 5
Wietrzna 51
Wietrzna 57
Wietrzna 6
Wietrzna 61
Wietrzna 65
Wietrzna 67
Wietrzna 69
Wietrzna 71
Wietrzna 73
Wietrzna 75
Wietrzna 77
Wietrzna 8
Wietrzna 83
Wietrzna 85
Wietrzna 89
Wietrzna 9
Wietrzna 91
Wietrzna 93
Wietrzna 95
Wietrzna 97
Wietrzna 99
Wietrzna 10A
Wietrzna 10B
Wietrzna 111
Wietrzna 113
Wietrzna 117
Wietrzna 119
Wietrzna 12
Wietrzna 121
Wietrzna 123
Wietrzna 125
Wietrzna 12A
Wietrzna 12B
Wietrzna 12C
Wietrzna 12D
Wietrzna 12E
Wietrzna 14
Wietrzna 14A
Wietrzna 14B
Wietrzna 14C
Wietrzna 14D
Wietrzna 14E
Wietrzna 22
Wietrzna 24
Wietrzna 26
Wietrzna 28
Wietrzna 30
Wietrzna 32
Wietrzna 34
Wietrzna 36
Wietrzna 38
Wietrzna 40
Wietrzna 42
Wietrzna 44
Wietrzna 46

Księga wieczysta to najważniejszy dokument nieruchomości. Sprawdź księgę wieczystą zanim podejmiesz decyzję o zakupie mieszkania lub lokalu. Nigdy nie lekceważ zapisów z księgi wieczystej - może to mieć poważne skutki prawne. Nieruchomość (działka, mieszkanie, lokal, budynek) bez założonej księgi wieczystej może nieść za sobą szereg zagrożeń. Pomożemy Ci znaleźć numer księgi wieczystej każdej nieruchomości. Wystarczy podać adres mieszkania lub lokalu.


Sprawdź nieruchomość: Wrocław księga wieczysta numer WR1K /00******/ 6 - mieszkanie ul Wietrzna