Mieszkanie ul. Mościckiego 42

Mieszkanie przy ul. Mościckiego 42, Wrocław


Położenie mieszkania


Mieszkanie położone jest przy ulicy Mościckiego w budynku numer 42.

Gmina: Wrocław
Powiat: Wrocław
Województwo: dolnośląskie
Adres mieszkania: ul. Mościckiego 42, Wrocław
Budynek: Mieszkanie połozone jest w budynku wielorodzinnym
Informacje o stanie prawnym nieruchomości


Stan prawny niniejszego mieszkania jest uregulowany. Oznacza to, że prawa do tego mieszkania określone są w dokumencie o nazwie księga wieczysta. To właśnie księgi wieczyste prowadzone są dla potrzeb ustalenia stanu prawnego nieruchomości (art.1 ust.1 ustawy o księgach wieczystych i hipotece). Informacje o aktualnym stanie prawnym nieruchomości zawarte są w księgach wieczystych lub w przypadku ich braku braku - w zbiorach dokumentów.

Przez nieruchomość o nieuregulowanym stanie prawnym rozumie się nieruchomość, dla której ze względu na brak księgi wieczystej, zbioru dokumentów albo innych dokumentów nie można ustalić osób, którym przysługują do niej prawa rzeczowe. Za brak uregulowanego stanu prawnego można również uznać niezgodność pomiędzy stanem prawnym ujawnionym w KW a faktycznym stanem prawnym. Regulacja stanu prawnego nieruchomości sprowadza się do wykazania aktualnego stanu prawnego dotyczącego danej nieruchomości.
Nieuregulowany stan prawny nieruchomości to nic innego jak niezgodność zapisów w księdze ze stanem faktycznym. Może być też tak, że księga zaginęła lub została częściowo lub całkowicie zniszczona.Numer księgi wieczystej


Opisywane mieszkanie przy Mościckiego w Wrocławiu ma założoną księgę wieczystą. Brak informacji o dacie założenia księgi wieczystej dla tej nieruchomości. Księgę wieczystą prowadzi Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu, IV Wydział Ksiąg Wieczystych (Podwale 30). Mieszkanie te zostało wyodrębnione z budynku jako inna nieruchomość. Oznacza to, że jest to prawnie niezależny podmiot. Dla tego mieszkania została założona i jest prowadzona oddzielna niż dla budynku księga wieczysta.
Numer księgi wieczystej tego mieszkania to WR1K / 00******/ 4*.
*Po złożeniu zawiówienia na ustalenie numeru księgi wieczystej otrzymasz pełny numer księgi wieczystej dla tej nieruchomości (bez gwiazdek).


Jak zamówić ustalenie numeru księgi wieczystej?


Ustalimy dla Ciebie księgę wieczystą mieszkania przy ul. Mościckiego 42. To w księdze wieczystej znajdują się wszystkie informacje dotyczące stanu prawnego nieruchomości. Księgi wieczyste zawierają najważniejsze dane o właścicielu mieszkania, powierzchni, kredycie hipotecznym, roszczeniach i prawach innych osób, lokalizacji. W księgach wieczystych przedstawiono imię i nazwiasko właściciela i współwłaścicieli. Z ksiąg wieczystych dowiemy się wszystkiego co należy wiedzieć przed zakupem mieszkania.Jeżeli chcesz otrzymać informacje o mieszkaniu przy ul. Mościckiego 42 , Wrocław lub innym to zamów księgę wieczystą za jedyne 25,99 zł. Wystarczy podać adres nieruchomości.Przeznaczenie i powierzchnia mieszkania


Lokal przeznaczony jest do celów mieszkalnych. W księdze wieczystej istnieje zapis ze przeznaczeniem tej nieruchomości jest lokal mieszkalny.

Przeznaczenie na cele mieszkalne oznacza, że lokal nie może być wykorzystywany na inne cele niż jako mieszkanie. Według § 3. Rozporządzenia Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie- przez mieszkanie należy rozumieć zespół pomieszczeń mieszkalnych i pomocniczych, mający odrębne wejście, wydzielony stałymi przegrodami budowlanymi, umożliwiający stały pobyt ludzi i prowadzenie samodzielnego gospodarstwa domowego.

Mieszkanie na ul. Mościckiego 42 posiada powierzchnię 52.8 m2. Jest to stosunkowo duża powierzchnia.
Wrocław to miejsce, gdzie klient poszukuje najczęściej mieszkania o powierzchni od 51 do 60 m2. Takich transakcji jest najwięcej w Wrocławiu.

Poza metrażem mieszkania, mieszkańcy Wrocławia podejmują swoje decyzje biorąc również pod uwagę liczbę pokoi w mieszkaniu. Najczęściej poszukiwane są mieszkania 3-pokojowe i 2-pokojowych.Właściciel mieszkania


Mieszkanie przy ul. Mościckiego 42 w Wrocławiu posiada więcej niż jednego właściciela. Właścicieli możesz sprawdzić w księdze wieczystej w dziale drugim.Kredyt hipoteczny


Mieszkanie nie ma kredytu hipotecznego
Jeżeli szukasz kredytu hipotecznego nasi niezależni specjaliści znajdą najlepszą ofertę dla mieszkania, ktróre chcesz kupić.

Poinformujemy Cię jaki bank udzieli najlepszego kredytu hipotecznego. Jaki bank da najlepsze warunki i zaoferuje najniższe oprocentowanie. Otrzymasz bezpłatną pomoc eksperta w wyborze najtańszej oferty kredytowejDowiesz się jaki bank ma najtańszą dla Ciebie ofertę kredytu hipotecznego i jakie są warunki przyznawania kredytu hipotecznego. Nie musisz już samodzielnie studiować ofert banków skorzystaj z pomocy specjalisty - niezależnego Doradcy Kredytowego. Pomoc doradcy jest całkowicie darmowa . Doradca obliczy Twoją zdolność kredytową i porówna ratę kredytu we wszystkich bankach, w których możesz otrzymać kredyt hipoteczny. Doradca pomoże Ci również w formalnościach i wypełnianiu dokumentów, a także w uzyskaniu najlepszych warunków w danym banku. Zostaw nam dane kontaktowe, a doradca oddzwoni do Ciebie!Przedmiotowa nieruchomość a otoczenie


Otoczenie jest bardzo istotnym atrybutem nieruchomości i często decyduje o akceptacji danego mieszkania. Na podstawie przeprowadzonej analizy niektóre sąsiedztwo cechuje się wysoką uciążliwością. Niepożądanymi sąsiadami mieszkań są hostele, dyskoteki, puby, całodobowe sklepy monopolowe i restauracje. Część mieszkańców Wrocławia nie akceptuje także takiego sąsiedztwa jak szkoły podstawowe, akademiki, przedszkola, kluby fitness i siłownie a nawet banki.
Bez wątpienia trzema najbardziej pożądanymi przez potencjalnych nabywców obiektami w sąsiedztwie kupowanej nieruchomości są: przystanek komunikacji miejskiej (ok. 77% wskazań), tereny zielone, czyli lasy, parki, łąki oraz sklep spożywczy. Wszystkie trzy z wyżej wymienionych podwyższają komfort codziennego życia mieszkańców Wrocławia – ułatwiają dojazd do pracy/szkoły, zapewniają miejsce do spacerów oraz kojarzą się ze spokojem oraz zwiększają wygodę codziennych zakupów (tych drobnych, dla których nie warto jechać do centrum handlowego czy hipermarketu). Powyższe sąsiedztwo jest preferowane przez klientów w każdej fazie cyklu życia. Dla klientów posiadających dzieci
w odpowiednim wieku bardzo duże znaczenie miały ponadto bliskość przedszkola, szkoły podstawowej, przychodni oraz apteki – czyli obiektów, bez których ciężko wyobrazić sobie bieżące funkcjonowanie rodziny z dzieckiem.

Sąsiedztwo mieszkania przy ul. Mościckiego 42


Do najbliższego otoczenia mieszkania przy Mościckiego 42 należy:

Poczta Polska - 293 m (ul. Semaforowa 14) ,
abc - 564 m (ul. Koreańska 2A) ,
abc - 632 m (ul. Pionierów 8) ,
Q-Service - 774 m (ul. Brochowska 21)Preferencje mieszkańców Wrocławia


Mieszkańcy Wrocławia za niezbędne elementy mieszkań uznają piwnice i drzwi antywłamaniowe. Coraz częściej klienci z Wrocławia szukają wind i udogodnień dla osób niepełnosprawnych. Dziwić może niskie zainteresowanie parkingami podziemnymi. Być może jest to związane z wciąż wysoką ceną początkową oraz dalszymi opłatami.
Najważniejszym kryterium selekcji podczas poszukiwania mieszkania pozostaje cena – mieszkańcy Wrocławia kupują po prostu takie mieszkania, na jakie ich stać. Pokazują to analizy dotyczące garaży i miejsc parkingowych – w ostatnich latach za własne miejsce do parkowania trzeba było płacić deweloperom nawet do 30 tys. zł.


Ceny mieszkań            przy ul. Mościckiego 42 w Wrocławiu oraz okolicyPo przeanalizowaniu aktualnych ofert mieszkań z okolicy wynika, że średnia cena ofertowa jednego metra kwadratowego podobnych mieszkań w otoczeniu przedmiotowego mieszkania przy ul. Mościckiego 42 w Wrocławiu kształtuje się na poziomie 5 251 zł/ m2. Przy takiej cenie jednostkowej oferta za te mieszkanie powinna wynieść 278 303 zł. Ceny ofertowe są zazwyczaj nieco zawyżone gdyż pozostawiają pole do negocacji. Statystycznie cena ofertowa jest o 4% - 9% wyższa od ostatecznej ceny transakcyjnej w zależności od powierzchni mieszkania i lokalizacji.
Sugerowana cena transakcyjna mieszkania w budynku przy ul. Mościckiego 42 w Wrocławiu o powierzchnii 52.8 m2 wynieść powinna 258 822 zł dając jednostoką cenę metra kwadratowego na poziomie 4 542 zł/ m2 .Zestawienie najważniejszych danych
          o mieszkaniu przy ul. Mościckiego 42, Wrocław


Gmina: Wrocław
Województwo: dolnośląskie
Powiat: Wrocław
Przeznaczenie: mieszkanie
Adres mieszkania:

ul. Mościckiego 42 , Wrocław

Informacje o budynku: Mieszkanie połozone jest w budynku wielorodzinnym
Powierzchnia przykładowego mieszkania w budynku: 52.8 m2
Średnia cena ofertowa jednego metra kwadratowego mieszkań w sąsiedztwie 5 251 zł/ m2
Sugerowana cena ofertowa mieszkania
Statystycznie cena ofertowa jest o 4% - 9% wyższa od ceny transakcyjnej
278 303 zł
Sugerowana cena transakcyjna 258 822 zł ( 4 542 zł/ m2 )

Właściciel mieszkania:

Właścicielem mieszkania jest osoba fizyczna
Dowiedz się kto jest właścicielem nieruchomości
Czy istnieją współwłaściciele: Mieszkanie posiada więcej niż jednego właściciela
Jest to
Właścicieli możesz sprawdzić w księdze wieczystej
Odrębność lokali w budynku: Mieszkanie jest odrębną nieruchomością (posiada inną księgę wieczystą niż budynek)
Data założenia księgi wieczystej: Brak informacji o dacie założenia księgi wieczystej
Czy mieszkanie posiada udział w gruncie: Lokal posiada udziały w działce, na której jest położony
Czy istnieją roszczenia, ograniczenia lub prawa osób trzecich: Brak wpisów w dziale III księgi wieczystej
Kredyt hipoteczny: Nieruchomość nie ma kredytu hipotecznego

Kod wydziału sądu rejonowego:

WR1K
Numer księgi wieczystej
WR1K / 00******/ 4
Po złożeniu zamówienia otrzymasz numer księgi wieczystej mieszkania lub innej nieruchomosci

Sąd prowadzący księgę wieczystą

Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu
Podwale 30
50-040 Wrocław
IV Wydział Ksiąg Wieczystych

Aktualność danych:

Uwaga!
Powyższe dane mogą być nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne dane ustal numer księgi wieczystej

Najbliższe sąsiedztwo:

Poczta Polska - 293 m
abc - 564 m
abc - 632 m
Q-Service - 774 m
Wykres
Inne mieszkania w Wrocławiu


Szczęśliwa 25, 46.6 m2
Mieszkanie ul. Szczęśliwa 25 / 10, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****7 / 7
Altanowa 9, 49.4 m2
Mieszkanie ul. Altanowa 9 / 16, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****0 / 9
Oboźna 66, 83.3 m2
Mieszkanie ul. Oboźna 66 / 1, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****4 / 7
Bolesława Chrobrego 34, 41.7 m2
Mieszkanie ul. Bolesława Chrobrego 34 / 0, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****4 / 0
Opolska 125, 46.3 m2
Mieszkanie ul. Opolska 125 / 23, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****1 / 4
Zachodnia 27, 51.7 m2
Mieszkanie ul. Zachodnia 27 / 1, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****9 / 7
Ostrowskiego 1, 25.5 m2
Mieszkanie ul. Ostrowskiego 1 / 36, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****0 / 0
Kurkowa 27, 53.6 m2
Mieszkanie ul. Kurkowa 27 / 5, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****8 / 2
Lwowska 21, 25.2 m2
Mieszkanie ul. Lwowska 21 / 3, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****1 / 1
Świdnicka 1, 50.3 m2
Mieszkanie ul. Świdnicka 1 / 3, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****3 / 2
Szwedzka 17, 48.7 m2
Mieszkanie ul. Szwedzka 17 / 8, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****4 / 5
Krynicka 25, 65 m2
Mieszkanie ul. Krynicka 25 / 6, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****6 / 6
Lubińska 12, 48.3 m2
Mieszkanie ul. Lubińska 12 / 6, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****1 / 6
Sienkiewicza 69, 45 m2
Mieszkanie ul. Sienkiewicza 69 / 6, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****1 / 9
Jaracza 67, 41.8 m2
Mieszkanie ul. Jaracza 67 / 7, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****2 / 4
Kruszwicka 39, 48.3 m2
Mieszkanie ul. Kruszwicka 39 / 4, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****6 / 2


Zobacz wszystkie mieszkania Wrocław

Posiadamy informacje o mieszkaniach oraz lokalach użytkowych w tych budynkach przy Mościckiego w Wrocławiu:

Mościckiego 1
Mościckiego 12
Mościckiego 20
Mościckiego 28
Mościckiego 35
Mościckiego 37
Mościckiego 42
Mościckiego 45
Mościckiego 47
Mościckiego 48
Mościckiego 10
Mościckiego 11
Mościckiego 13
Mościckiego 14
Mościckiego 15
Mościckiego 16
Mościckiego 17
Mościckiego 19
Mościckiego 2
Mościckiego 21
Mościckiego 22
Mościckiego 23
Mościckiego 24
Mościckiego 25
Mościckiego 26
Mościckiego 27
Mościckiego 3
Mościckiego 30
Mościckiego 31
Mościckiego 32
Mościckiego 33
Mościckiego 34
Mościckiego 38
Mościckiego 39
Mościckiego 4
Mościckiego 40
Mościckiego 41
Mościckiego 43
Mościckiego 44
Mościckiego 5
Mościckiego 50
Mościckiego 6
Mościckiego 7
Mościckiego 8
Mościckiego 9

Księga wieczysta to najważniejszy dokument nieruchomości. Sprawdź księgę wieczystą zanim podejmiesz decyzję o zakupie mieszkania lub lokalu. Nigdy nie lekceważ zapisów z księgi wieczystej - może to mieć poważne skutki prawne. Nieruchomość (działka, mieszkanie, lokal, budynek) bez założonej księgi wieczystej może nieść za sobą szereg zagrożeń. Pomożemy Ci znaleźć numer księgi wieczystej każdej nieruchomości. Wystarczy podać adres mieszkania lub lokalu.


Sprawdź nieruchomość: Wrocław ksiega wieczysta numer WR1K /00******/ 4 - mieszkanie ul Mościckiego
Słowa kluczowe:
Właściciel nieruchomości wzór księgi wieczystej
Wycena mieszkania kto jest właścicielem mieszkania
analiza rynku ustalenie numeru księgi wieczystej po numerze działki
księga wieczysta numer ustalenie numeru księgi wieczystej po numerze działki