Mieszkanie ul. Kozia 4A

Bielsko-Biała przy ul. Kozia 4A - wybrane informacje o mieszkaniu. Poniższy raport ma charakter poglądowy i prezentuje przybliżone informacje o przykładowym mieszkaniu w budynku. W celu uzyskania szczegółowych i aktualnych danych należy zamówić ekspertyzę nieruchomości.Położenie mieszkania


Mieszkanie położone jest przy ulicy Kozia w budynku numer 4A.

Gmina: Bielsko-Biała
Powiat: Bielsko-Biała
Województwo: śląskie
Adres mieszkania: ul. Kozia 4A, Bielsko-Biała

Budynek: Mieszkanie połozone jest w budynku wielorodzinnymInformacje o stanie prawnym nieruchomości


Stan prawny mieszkania na ul. Kozia 4A w Bielsku-Białej jest uregulowany. Oznacza to, że prawa do tego mieszkania określone są w dokumencie o nazwie księga wieczysta. To właśnie księgi wieczyste prowadzone są dla potrzeb ustalenia stanu prawnego nieruchomości (art.1 ust.1 ustawy o księgach wieczystych i hipotece). Informacje o aktualnym stanie prawnym nieruchomości zawarte są w księgach wieczystych lub w przypadku ich braku braku - w zbiorach dokumentów.

Przez nieruchomość o nieuregulowanym stanie prawnym rozumie się nieruchomość, dla której ze względu na brak księgi wieczystej, zbioru dokumentów albo innych dokumentów nie można ustalić osób, którym przysługują do niej prawa rzeczowe. Za brak uregulowanego stanu prawnego można również uznać niezgodność pomiędzy stanem prawnym ujawnionym w KW a faktycznym stanem prawnym. Regulacja stanu prawnego nieruchomości sprowadza się do wykazania aktualnego stanu prawnego dotyczącego danej nieruchomości.
Nieuregulowany stan prawny nieruchomości to nic innego jak niezgodność zapisów w księdze ze stanem faktycznym. Może być też tak, że księga zaginęła lub została częściowo lub całkowicie zniszczona.Numer księgi wieczystej


Opisywane mieszkanie przy Kozia w Bielsku-Białej ma założoną księgę wieczystą. Księga wieczysta dla tego mieszkania została założona dnia 31-01-2006. Księgę wieczystą prowadzi Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej, VII Wydział Ksiąg Wieczystych ( 22). Mieszkanie te zostało wyodrębnione z budynku jako inna nieruchomość. Oznacza to, że jest to prawnie niezależny przedmiot. Dla tego mieszkania została założona i jest prowadzona oddzielna niż dla budynku księga wieczysta.
Numer księgi wieczystej mieszkania na ul. Kozia 4A w Bielsku-Białej to BB1B / 00******/ 4*.
*Po złożeniu zawiówienia na ustalenie numeru księgi wieczystej otrzymasz pełny numer księgi wieczystej dla tej nieruchomości (bez gwiazdek).
Jeżeli posiadasz już numer księgi wieczystej nieruchomości, której szukasz użyj Przyjaznej Przeglądarki Ksiąg Wieczystych i pobierz PDF za darmo.

Jak zamówić ustalenie numeru księgi wieczystej?


Ustalimy dla Ciebie księgę wieczystą mieszkania przy ul. Kozia 4A. To w księdze wieczystej znajdują się wszystkie informacje dotyczące stanu prawnego nieruchomości. Księgi wieczyste zawierają najważniejsze dane o właścicielu mieszkania, powierzchni, kredycie hipotecznym, roszczeniach i prawach innych osób. W księgach wieczystych przedstawiono imię i nazwisko właściciela i współwłaścicieli. Z ksiąg wieczystych dowiesz się wszystkiego co należy wiedzieć przed zakupem mieszkania. Jeżeli chcesz otrzymać informacje o mieszkaniu przy ul. Kozia 4A , Bielsko-biała lub innym to zamów księgę wieczystą za jedyne 25,99 zł. Wystarczy podać adres nieruchomości. Po otrzymaniu numeru KW skorzystaj z przyjaznego narzędzia Przyjazna Przeglądarka KW, która umożliwia sprawdzenie każdej księgi wieczystej po numerze KW oraz pobranie PDF księgi wieczystej za darmo.Przeznaczenie i powierzchnia mieszkania


Lokal przy Kozia w Bielsku-Białej przeznaczony jest do celów mieszkalnych. W księdze wieczystej istnieje zapis ze przeznaczeniem tej nieruchomości jest lokal mieszkalny.

Przeznaczenie na cele mieszkalne oznacza, że lokal nie może być wykorzystywany na inne cele niż jako mieszkanie. Według § 3. Rozporządzenia Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie - przez mieszkanie należy rozumieć zespół pomieszczeń mieszkalnych i pomocniczych, mający odrębne wejście, wydzielony stałymi przegrodami budowlanymi, umożliwiający stały pobyt ludzi i prowadzenie samodzielnego gospodarstwa domowego.

Mieszkanie na ul. Kozia 4A posiada powierzchnię 67.1 m2. Jest to stosunkowo duża powierzchnia.
Bielsko-biała to miejsce, gdzie klient poszukuje najczęściej mieszkania o powierzchni od 51 do 60 m2. Takich transakcji jest najwięcej w Bielsku-Białej.


Właściciel mieszkania


Mieszkanie przy ul. Kozia 4A w Bielsku-Białej posiada więcej niż jednego właściciela. Właścicieli możesz sprawdzić w księdze wieczystej w dziale drugim. Po zamówieniu numeru księgi wieczystej lub ekspertyzy otrzymasz pełne informacje o nieruchomości przy ul. Kozia 4A w Bielsku-Białej w tym informacje o właścicielu tego mieszkania.Kredyt hipoteczny


Mieszkanie nie ma kredytu hipotecznego. Informacje mogą być nieaktualne. W celu uzyskania pełnej informacji o mieszkaniu przy ul. Kozia 4A w Bielsku-Białej należy zamówić numer księgi wieczystej lub ekspertyzę.
Jeżeli szukasz kredytu hipotecznego nasi niezależni specjaliści znajdą najlepszą ofertę dla mieszkania, ktróre chcesz kupić.

Poinformujemy Cię jaki bank udzieli najlepszego kredytu hipotecznego. Jaki bank da najlepsze warunki i zaoferuje najniższe oprocentowanie. Otrzymasz bezpłatną pomoc eksperta w wyborze najtańszej oferty kredytowej.Dowiesz się jaki bank ma najtańszą dla Ciebie ofertę kredytu hipotecznego i jakie są warunki przyznawania kredytu hipotecznego. Nie musisz już samodzielnie studiować ofert banków. Skorzystaj z pomocy specjalisty - niezależnego Doradcy Kredytowego. Pomoc doradcy jest całkowicie darmowa. Doradca obliczy Twoją zdolność kredytową i porówna ratę kredytu we wszystkich bankach, w których możesz otrzymać kredyt hipoteczny. Doradca pomoże Ci również w formalnościach i wypełnianiu dokumentów, a także w uzyskaniu najlepszych warunków w danym banku. Zostaw nam dane kontaktowe, a doradca oddzwoni do Ciebie!Przedmiotowa nieruchomość a otoczenie


Otoczenie jest bardzo istotnym atrybutem nieruchomości i często decyduje o akceptacji danego mieszkania. Na podstawie przeprowadzonej analizy niektóre sąsiedztwo cechuje się wysoką uciążliwością. Niepożądanymi sąsiadami mieszkań są hostele, dyskoteki, puby, całodobowe sklepy monopolowe i restauracje. Część mieszkańców Bielska-Białej nie akceptuje także takiego sąsiedztwa jak szkoły podstawowe, akademiki, przedszkola, kluby fitness i siłownie a nawet banki.
Bez wątpienia trzema najbardziej pożądanymi przez potencjalnych nabywców obiektami w sąsiedztwie kupowanej nieruchomości są: przystanek komunikacji miejskiej (ok. 77% wskazań), tereny zielone, czyli lasy, parki, łąki oraz sklep spożywczy. Wszystkie trzy z wyżej wymienionych podwyższają komfort codziennego życia mieszkańców Bielska-Białej – ułatwiają dojazd do pracy/szkoły, zapewniają miejsce do spacerów oraz kojarzą się ze spokojem i zwiększają wygodę codziennych zakupów (tych drobnych, dla których nie warto jechać do centrum handlowego czy hipermarketu). Powyższe sąsiedztwo jest preferowane przez klientów w każdej fazie cyklu życia. Dla klientów posiadających dzieci w odpowiednim wieku bardzo duże znaczenie miały ponadto bliskość przedszkola, szkoły podstawowej, przychodni oraz apteki – czyli obiektów, bez których ciężko wyobrazić sobie bieżące funkcjonowanie rodziny z dzieckiem.

Sąsiedztwo mieszkania przy ul. Kozia 4A


Do najbliższego otoczenia mieszkania przy Kozia 4A należy:

Perfect Service - 590 m (ul. Mroczna 1) ,
Plus GSM - 724 m (ul. Sarni Stok 2) ,
Play - 724 m (ul. Sarni Stok 2) ,
Sizeer - 724 m (ul. Sarni Stok 2) ,
T-Mobile - 724 m (ul. Sarni Stok 2) ,
Vobis - 724 m (ul. Sarni Stok 2) ,
TUI - 724 m (ul. Sarni Stok 2) ,
Adidas - 724 m (ul. Sarni Stok 2) ,
Orange - 724 m (ul. Sarni Stok 2) ,
Empik - 724 m (ul. Sarni Stok 2) ,
Carrefour - 724 m (ul. Sarni Stok 2) ,
Alfa Star - 724 m (ul. Sarni Stok 2) ,
Mr Hamburger - 724 m (ul. Sarni Stok 2) ,
Eurobank - 724 m (ul. Sarni Stok 2) ,
Media Markt - 724 m (ul. Sarni Stok 2) ,
Jean Louis David - 724 m (ul. Sarni Stok 2) ,
home&you - 724 m (ul. Sarni Stok 2) ,
Volkswagen - 789 m (ul. Sarni Stok 1) ,
Skoda - 789 m (ul. Sarni Stok 1)


Preferencje mieszkańców Bielska-Białej


Mieszkańcy Bielska-Białej najczęściej szukają mieszkań małych lub średnich o powierzchni między 30-60 m2. Tych transakcji jest najwięcej na rynku mieszkaniowym w Bielsku-Białej. Mieszkania powyżej 78 metrów kwadratowych są relatywnie rzadziej przedmiotem poszukiwań. Poza metrażem mieszkania, mieszkańcy Bielska-Białej zwracają również uwagę na liczbę pokoi w mieszkaniu. Najczęściej poszukiwane są mieszkania 2-pokojowe oraz 3-pokojowe.
Nabywcy z Bielska-Białej za niezbędne elementy mieszkań uznają piwnice i drzwi antywłamaniowe. Coraz częściej klienci z Bielska-Białej szukają wind i udogodnień dla osób niepełnosprawnych. Dziwić może niskie zainteresowanie parkingami podziemnymi. Być może jest to związane z wciąż wysoką ceną początkową oraz dalszymi opłatami.
Najważniejszym kryterium selekcji podczas poszukiwania mieszkania pozostaje cena – mieszkańcy Bielska-Białej kupują po prostu takie mieszkania, na jakie ich stać. Większość potencjalnych nabywców wskazywało ten czynnik jako decydujący przy wyborze lokalu mieszkalnego. Zdolność kredytowa to znaczące ograniczenie przy podejmowaniu decyzji o zakupie mieszkania. Funkcjonalność mieszkania, otoczenie, standard wykończenia, rozkład mieszkania, położenie na piętrze oraz usytuowanie względem stron świata to czynniki, które w najmniejszym stopniu decydują o wyborze mieszkania choć są często wymieniane przez nabywców mieszkań.


Ceny mieszkań
           przy ul. Kozia 4A w Bielsku-Białej oraz okolicyPo przeanalizowaniu aktualnych ofert mieszkań w okolicy przedmiotowego mieszkania wynika, że średnia cena ofertowa jednego metra kwadratowego podobnych mieszkań w otoczeniu mieszkania przy ul. Kozia 4A w Bielsku-Białej kształtuje się na poziomie 3 828 zł/ m2. Przy takiej cenie jednostkowej oferta za te mieszkanie powinna wynieść 256 476 zł. Ceny ofertowe są zazwyczaj nieco zawyżone gdyż pozostawiają pole do negocjacji. Statystycznie cena ofertowa jest o 4% - 9% wyższa od ostatecznej ceny transakcyjnej. Wskaźnik ten różni się w zależności od powierzchni mieszkania i lokalizacji oraz miasta.
Sugerowana cena transakcyjna mieszkania w budynku przy ul. Kozia 4A w Bielsku-Białej o powierzchnii 67.1 m2 wynieść powinna 238 523 zł dając jednostkową cenę metra kwadratowego na poziomie 3 311 zł/ m2.

Nie posiadamy informacji aby jakieś mieszkanie w tym budynku było na sprzedaż lub wynajem. Jeżeli jesteś zinteresowany sprzedażą, wynajmem lub kupnem mieszkania w tym budynku napisz do nas a dodamy darmowe ogłoszenie.Zestawienie najważniejszych danych
          o mieszkaniu przy ul. Kozia 4A, Bielsko-Biała


Gmina: Bielsko-biała
Województwo: śląskie
Powiat: Bielsko-Biała
Przeznaczenie: mieszkanie
Adres mieszkania:

ul. Kozia 4A , Bielsko-biała

Informacje o budynku: Mieszkanie połozone jest w budynku wielorodzinnym
Powierzchnia przykładowego mieszkania w budynku: 67.1 m2
Średnia cena ofertowa jednego metra kwadratowego mieszkań w sąsiedztwie 3 828 zł/ m2
Sugerowana cena ofertowa mieszkania
Statystycznie cena ofertowa jest o 4% - 9% wyższa od ceny transakcyjnej
256 476 zł
Sugerowana cena transakcyjna 238 523 zł ( 3 311 zł/ m2 )

Właściciel mieszkania:

Właścicielem mieszkania jest osoba fizyczna
Dowiedz się kto jest właścicielem nieruchomości
Czy istnieją współwłaściciele: Mieszkanie posiada więcej niż jednego właściciela
Jest to wspólność ustawowa majątkowa małżeńska
Właścicieli możesz sprawdzić w księdze wieczystej
Odrębność lokali w budynku: Mieszkanie jest odrębną nieruchomością (posiada inną księgę wieczystą niż budynek)
Data założenia księgi wieczystej: 31-01-2006
Czy mieszkanie posiada udział w gruncie: Lokal posiada udziały w działce, na której jest położony
Czy istnieją roszczenia, ograniczenia lub prawa osób trzecich: Brak wpisów w dziale III księgi wieczystej
Kredyt hipoteczny: Nieruchomość nie ma kredytu hipotecznego

Kod wydziału sądu rejonowego:

BB1B
Numer księgi wieczystej
BB1B / 00******/ 4
Po złożeniu zamówienia otrzymasz numer księgi wieczystej mieszkania lub innej nieruchomosci

Sąd prowadzący księgę wieczystą

Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej
22
43-300 Bielsko-Biała
VII Wydział Ksiąg Wieczystych

Aktualność danych:

Uwaga!
Powyższe dane mogą być nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne dane ustal numer księgi wieczystej

Najbliższe sąsiedztwo:

Perfect Service - 590 m
Plus GSM - 724 m
Play - 724 m
Sizeer - 724 m
T-Mobile - 724 m
Vobis - 724 m
TUI - 724 m
Adidas - 724 m
Orange - 724 m
Empik - 724 m
Carrefour - 724 m
Alfa Star - 724 m
Mr Hamburger - 724 m
Eurobank - 724 m
Media Markt - 724 m
Jean Louis David - 724 m
home&you - 724 m
Volkswagen - 789 m
Skoda - 789 m
Wykres
  Inne mieszkania i lokale w Bielsku-Białej


Malczewskiego 18, 43.4 m2
Mieszkanie ul. Malczewskiego 18 / 57, Bielsko-Biała
Księga wieczysta numer BB1B / 00*****8 / 3
Stażystów 38, 26.7 m2
Mieszkanie ul. Stażystów 38 / 6, Bielsko-Biała
Księga wieczysta numer BB1B / 00*****0 / 4
Kozia 7, 34.2 m2
Mieszkanie ul. Kozia 7 / 22, Bielsko-Biała
Księga wieczysta numer BB1B / 00*****0 / 9
Filarowa 7, 76.9 m2
Mieszkanie ul. Filarowa 7 / 0, Bielsko-Biała
Księga wieczysta numer BB1B / 00*****0 / 9
Ikara 11, 61.2 m2
Mieszkanie ul. Ikara 11 / 38, Bielsko-Biała
Księga wieczysta numer BB1B / 00*****6 / 8
Grondysa 27, 79.6 m2
Mieszkanie ul. Grondysa 27 / 9, Bielsko-Biała
Księga wieczysta numer BB1B / 00*****3 / 1
Wyzwolenia 43, 45.7 m2
Mieszkanie ul. Wyzwolenia 43 / 8, Bielsko-Biała
Księga wieczysta numer BB1B / 00*****0 / 1
Podgórze 12, 47.2 m2
Mieszkanie ul. Podgórze 12 / 10, Bielsko-Biała
Księga wieczysta numer BB1B / 00*****1 / 3
Ikara 12, 70.7 m2
Mieszkanie ul. Ikara 12 / 3, Bielsko-Biała
Księga wieczysta numer BB1B / 00*****9 / 0
Asnyka 4, 69.9 m2
Mieszkanie ul. Asnyka 4 / 6, Bielsko-Biała
Księga wieczysta numer BB1B / 00*****0 / 5
Solna 7, 39.2 m2
Mieszkanie ul. Solna 7 / 50, Bielsko-Biała
Księga wieczysta numer BB1B / 00*****1 / 4
Maja 14, 119.1 m2
Mieszkanie ul. Maja 14 / 14, Bielsko-Biała
Księga wieczysta numer BB1B / 00*****7 / 5
Zaruskiego 9, 62.6 m2
Mieszkanie ul. Zaruskiego 9 / 9, Bielsko-Biała
Księga wieczysta numer BB1B / 00*****0 / 6
Spółdzielców 9, 34.3 m2
Mieszkanie ul. Spółdzielców 9 / 32, Bielsko-Biała
Księga wieczysta numer BB1B / 00*****9 / 6
Czwartaków 2, 25.3 m2
Mieszkanie ul. Czwartaków 2 / 67, Bielsko-Biała
Księga wieczysta numer BB1B / 00*****8 / 4
Jutrzenki 7, 44.1 m2
Mieszkanie ul. Jutrzenki 7 / 83, Bielsko-Biała
Księga wieczysta numer BB1B / 00*****7 / 4


Zobacz wszystkie mieszkania Bielsko-Biała

Posiadamy informacje o mieszkaniach oraz lokalach użytkowych w tych budynkach przy Kozia w Bielsku-Białej:

Kozia 1A
Kozia 14
Kozia 3A
Kozia 13A
Kozia 15A
Kozia 17A
Kozia 12
Kozia 7
Kozia 9
Kozia 1
Kozia 10
Kozia 11
Kozia 11A
Kozia 13
Kozia 2A
Kozia 3
Kozia 7A
Kozia 8
Kozia 15
Kozia 17
Kozia 4A
Kozia 5
Kozia 6A

Księga wieczysta to najważniejszy dokument nieruchomości. Sprawdź księgę wieczystą zanim podejmiesz decyzję o zakupie mieszkania lub lokalu. Nigdy nie lekceważ zapisów z księgi wieczystej - może to mieć poważne skutki prawne. Nieruchomość (działka, mieszkanie, lokal, budynek) bez założonej księgi wieczystej może nieść za sobą szereg zagrożeń. Pomożemy Ci znaleźć numer księgi wieczystej każdej nieruchomości. Wystarczy podać adres mieszkania lub lokalu.


Sprawdź nieruchomość: Bielsko-Biała księga wieczysta numer BB1B /00******/ 4 - mieszkanie ul Kozia