Mieszkanie ul. Koreańska 21

Wrocław przy ul. Koreańska 21 - wybrane informacje o mieszkaniu. Poniższy raport ma charakter poglądowy i prezentuje przybliżone informacje o przykładowym mieszkaniu w budynku. W celu uzyskania szczegółowych i aktualnych danych należy zamówić ekspertyzę nieruchomości.


Położenie mieszkania


Mieszkanie położone jest przy ulicy Koreańska w budynku numer 21.

Gmina: Wrocław
Powiat: Wrocław
Województwo: dolnośląskie
Adres mieszkania: ul. Koreańska 21, Wrocław
Budynek: Mieszkanie połozone jest w budynku wielorodzinnym
Kod pocztowy: 55-010


Informacje o stanie prawnym nieruchomości


Stan prawny mieszkania na ul. Koreańska 21 w Wrocławiu jest uregulowany. Oznacza to, że prawa do tego mieszkania określone są w dokumencie o nazwie księga wieczysta. To właśnie księgi wieczyste prowadzone są dla potrzeb ustalenia stanu prawnego nieruchomości. (Art.1 ust.1 ustawy o księgach wieczystych i hipotece). Informacje o aktualnym stanie prawnym nieruchomości zawarte są w księgach wieczystych lub w przypadku ich braku braku - w zbiorach dokumentów.

Przez nieruchomość o nieuregulowanym stanie prawnym rozumie się nieruchomość, dla której ze względu na brak księgi wieczystej, zbioru dokumentów albo innych dokumentów nie można ustalić osób, którym przysługują do niej prawa rzeczowe. Za brak uregulowanego stanu prawnego można również uznać niezgodność pomiędzy stanem prawnym ujawnionym w KW a faktycznym stanem prawnym. Regulacja stanu prawnego nieruchomości sprowadza się do wykazania aktualnego stanu prawnego dotyczącego danej nieruchomości.
Nieuregulowany stan prawny nieruchomości to nic innego jak niezgodność zapisów w księdze ze stanem faktycznym. Może być też tak, że księga zaginęła lub została częściowo lub całkowicie zniszczona.Numer księgi wieczystej


Przedmiotowe mieszkanie przy Koreańska w Wrocławiu ma założoną księgę wieczystą. Księga wieczysta dla tego mieszkania została założona dnia 30-11-1961. Księgę wieczystą prowadzi Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu, IV Wydział Ksiąg Wieczystych (Podwale 30). Mieszkanie te zostało wyodrębnione z budynku jako inna nieruchomość. Oznacza to, że jest to prawnie niezależny przedmiot. Dla tego mieszkania została założona i jest prowadzona oddzielna niż dla budynku księga wieczysta.
Numer księgi wieczystej mieszkania na ul. Koreańska 21 w Wrocławiu to WR1K / 00******/ 8*.
*Po złożeniu zawiówienia na ustalenie numeru księgi wieczystej otrzymasz pełny numer księgi wieczystej dla tej nieruchomości (bez gwiazdek).


Jak zamówić ustalenie numeru księgi wieczystej?


Ustalimy dla Ciebie księgę wieczystą mieszkania przy ul. Koreańska 21. To w księdze wieczystej znajdują się wszystkie informacje dotyczące stanu prawnego nieruchomości. Księgi wieczyste zawierają najważniejsze dane o właścicielu mieszkania, powierzchni, kredycie hipotecznym, roszczeniach i prawach innych osób. W księgach wieczystych przedstawiono imię i nazwisko właściciela i współwłaścicieli. Z ksiąg wieczystych dowiesz się wszystkiego co należy wiedzieć przed zakupem mieszkania. Jeżeli chcesz otrzymać informacje o mieszkaniu przy ul. Koreańska 21 , Wrocław lub innym to zamów księgę wieczystą za jedyne 25,99 zł. Wystarczy podać adres nieruchomości.Przeznaczenie i powierzchnia mieszkania


Lokal przy Koreańska w Wrocławiu przeznaczony jest do celów mieszkalnych. W księdze wieczystej istnieje zapis ze przeznaczeniem tej nieruchomości jest lokal mieszkalny.

Przeznaczenie na cele mieszkalne oznacza, że lokal nie może być wykorzystywany na inne cele niż jako mieszkanie. Według § 3. Rozporządzenia Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie - przez mieszkanie należy rozumieć zespół pomieszczeń mieszkalnych i pomocniczych, mający odrębne wejście, wydzielony stałymi przegrodami budowlanymi, umożliwiający stały pobyt ludzi i prowadzenie samodzielnego gospodarstwa domowego.

Mieszkanie na ul. Koreańska 21 posiada powierzchnię 50 m2. Jest to powierzchnia najczęściej poszukiwana na rynku. Badania na rynku mieszkaniowym wskazują, że zdecydowana większość popytu koncentruje się wokół mieszkań określanych mianem małych lub średnich, co oznacza metraż między 30 a 60 m2. Zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym rośnie popyt na małe i średnie mieszkania.


Właściciel mieszkania


Mieszkanie przy ul. Koreańska 21 w Wrocławiu posiada więcej niż jednego właściciela. Właścicieli możesz sprawdzić w księdze wieczystej w dziale drugim. Po zamówieniu numeru księgi wieczystej lub ekspertyzy otrzymasz pełne informacje o nieruchomości przy ul. Koreańska 21 w Wrocławiu w tym informacje o właścicielu tego mieszkania.Kredyt hipoteczny


Mieszkanie nie ma kredytu hipotecznego. Informacje mogą być nieaktualne. W celu uzyskania pełnej informacji o mieszkaniu przy lokal.adres} w Wrocławiu należy zamówić numer księgi wieczystej lub ekspertyzę.
Jeżeli szukasz kredytu hipotecznego nasi niezależni specjaliści znajdą najlepszą ofertę dla mieszkania, ktróre chcesz kupić.

Poinformujemy Cię jaki bank udzieli najlepszego kredytu hipotecznego. Jaki bank da najlepsze warunki i zaoferuje najniższe oprocentowanie. Otrzymasz bezpłatną pomoc eksperta w wyborze najtańszej oferty kredytowej.Dowiesz się jaki bank ma najtańszą dla Ciebie ofertę kredytu hipotecznego i jakie są warunki przyznawania kredytu hipotecznego. Nie musisz już samodzielnie studiować ofert banków. Skorzystaj z pomocy specjalisty - niezależnego Doradcy Kredytowego. Pomoc doradcy jest całkowicie darmowa. Doradca obliczy Twoją zdolność kredytową i porówna ratę kredytu we wszystkich bankach, w których możesz otrzymać kredyt hipoteczny. Doradca pomoże Ci również w formalnościach i wypełnianiu dokumentów, a także w uzyskaniu najlepszych warunków w danym banku. Zostaw nam dane kontaktowe, a doradca oddzwoni do Ciebie!Przedmiotowa nieruchomość a otoczenie


Otoczenie jest bardzo istotnym atrybutem nieruchomości i często decyduje o akceptacji danego mieszkania. Na podstawie przeprowadzonej analizy niektóre sąsiedztwo cechuje się wysoką uciążliwością. Niepożądanymi sąsiadami mieszkań są hostele, dyskoteki, puby, całodobowe sklepy monopolowe i restauracje. Część mieszkańców Wrocławia nie akceptuje także takiego sąsiedztwa jak szkoły podstawowe, akademiki, przedszkola, kluby fitness i siłownie a nawet banki.
Bez wątpienia trzema najbardziej pożądanymi przez potencjalnych nabywców obiektami w sąsiedztwie kupowanej nieruchomości są: przystanek komunikacji miejskiej (ok. 77% wskazań), tereny zielone, czyli lasy, parki, łąki oraz sklep spożywczy. Wszystkie trzy z wyżej wymienionych podwyższają komfort codziennego życia mieszkańców Wrocławia – ułatwiają dojazd do pracy/szkoły, zapewniają miejsce do spacerów oraz kojarzą się ze spokojem i zwiększają wygodę codziennych zakupów (tych drobnych, dla których nie warto jechać do centrum handlowego czy hipermarketu). Powyższe sąsiedztwo jest preferowane przez klientów w każdej fazie cyklu życia. Dla klientów posiadających dzieci w odpowiednim wieku bardzo duże znaczenie miały ponadto bliskość przedszkola, szkoły podstawowej, przychodni oraz apteki – czyli obiektów, bez których ciężko wyobrazić sobie bieżące funkcjonowanie rodziny z dzieckiem.

Sąsiedztwo mieszkania przy ul. Koreańska 21


Do najbliższego otoczenia mieszkania przy Koreańska 21 należy:

abc - 158 m (ul. Koreańska 2A) ,
Poczta Polska - 682 m (ul. Semaforowa 14)


Preferencje mieszkańców Wrocławia


Mieszkańcy Wrocławia najczęściej szukają mieszkań małych lub średnich o powierzchni między 30-60 m2. Tych transakcji jest najwięcej na rynku mieszkaniowym w Wrocławiu. Mieszkania powyżej 78 metrów kwadratowych są relatywnie rzadziej przedmiotem poszukiwań. Poza metrażem mieszkania, mieszkańcy Wrocławia zwracają również uwagę na liczbę pokoi w mieszkaniu. Najczęściej poszukiwane są mieszkania 2-pokojowe oraz 3-pokojowe.
Nabywcy z Wrocławia za niezbędne elementy mieszkań uznają piwnice i drzwi antywłamaniowe. Coraz częściej klienci z Wrocławia szukają wind i udogodnień dla osób niepełnosprawnych. Dziwić może niskie zainteresowanie parkingami podziemnymi. Być może jest to związane z wciąż wysoką ceną początkową oraz dalszymi opłatami.
Najważniejszym kryterium selekcji podczas poszukiwania mieszkania pozostaje cena – mieszkańcy Wrocławia kupują po prostu takie mieszkania, na jakie ich stać. Większość potencjalnych nabywców wskazywało ten czynnik jako decydujący przy wyborze lokalu mieszkalnego. Zdolność kredytowa to znaczące ograniczenie przy podejmowaniu decyzji o zakupie mieszkania. Funkcjonalność mieszkania, otoczenie, standard wykończenia, rozkład mieszkania, położenie na piętrze oraz usytuowanie względem stron świata to czynniki, które w najmniejszym stopniu decydują o wyborze mieszkania choć są często wymieniane przez nabywców mieszkań.


Ceny mieszkań
           przy ul. Koreańska 21 w Wrocławiu oraz okolicyPo przeanalizowaniu aktualnych ofert mieszkań w okolicy przedmiotowego mieszkania wynika, że średnia cena ofertowa jednego metra kwadratowego podobnych mieszkań w otoczeniu mieszkania przy ul. Koreańska 21 w Wrocławiu kształtuje się na poziomie 5 131 zł/ m2. Przy takiej cenie jednostkowej oferta za te mieszkanie powinna wynieść 256 550 zł. Ceny ofertowe są zazwyczaj nieco zawyżone gdyż pozostawiają pole do negocjacji. Statystycznie cena ofertowa jest o 4% - 9% wyższa od ostatecznej ceny transakcyjnej. Wskaźnik ten różni się w zależności od powierzchni mieszkania i lokalizacji oraz miasta.
Sugerowana cena transakcyjna mieszkania w budynku przy ul. Koreańska 21 w Wrocławiu o powierzchnii 50 m2 wynieść powinna 238 592 zł dając jednostkową cenę metra kwadratowego na poziomie 4 438 zł/ m2.

Nie posiadamy informacji aby jakieś mieszkanie w tym budynku było na sprzedaż lub wynajem. Jeżeli jesteś zinteresowany sprzedażą, wynajmem lub kupnem mieszkania w tym budynku napisz do nas a dodamy darmowe ogłoszenie.Zestawienie najważniejszych danych
          o mieszkaniu przy ul. Koreańska 21, Wrocław


Gmina: Wrocław
Województwo: dolnośląskie
Powiat: Wrocław
Przeznaczenie: mieszkanie
Adres mieszkania:

ul. Koreańska 21 , Wrocław

Kod pocztowy mieszkania:

55-010

Informacje o budynku: Mieszkanie połozone jest w budynku wielorodzinnym
Powierzchnia przykładowego mieszkania w budynku: 50 m2
Średnia cena ofertowa jednego metra kwadratowego mieszkań w sąsiedztwie 5 131 zł/ m2
Sugerowana cena ofertowa mieszkania
Statystycznie cena ofertowa jest o 4% - 9% wyższa od ceny transakcyjnej
256 550 zł
Sugerowana cena transakcyjna 238 592 zł ( 4 438 zł/ m2 )

Właściciel mieszkania:

Właścicielem mieszkania jest osoba fizyczna
Dowiedz się kto jest właścicielem nieruchomości
Czy istnieją współwłaściciele: Mieszkanie posiada więcej niż jednego właściciela
Jest to
Właścicieli możesz sprawdzić w księdze wieczystej
Odrębność lokali w budynku: Mieszkanie jest odrębną nieruchomością (posiada inną księgę wieczystą niż budynek)
Data założenia księgi wieczystej: 30-11-1961
Czy mieszkanie posiada udział w gruncie: Lokal posiada udziały w działce, na której jest położony
Czy istnieją roszczenia, ograniczenia lub prawa osób trzecich: Brak wpisów w dziale III księgi wieczystej
Kredyt hipoteczny: Nieruchomość nie ma kredytu hipotecznego

Kod wydziału sądu rejonowego:

WR1K
Numer księgi wieczystej
WR1K / 00******/ 8
Po złożeniu zamówienia otrzymasz numer księgi wieczystej mieszkania lub innej nieruchomosci

Sąd prowadzący księgę wieczystą

Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu
Podwale 30
50-040 Wrocław
IV Wydział Ksiąg Wieczystych

Aktualność danych:

Uwaga!
Powyższe dane mogą być nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne dane ustal numer księgi wieczystej

Najbliższe sąsiedztwo:

abc - 158 m
Poczta Polska - 682 m
Wykres
  Inne mieszkania i lokale w Wrocławiu


Dolnobrzeska 46K, 20 m2
Mieszkanie ul. Dolnobrzeska 46K / 14, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****4 / 9
Sempołowskiej 74A, 56.1 m2
Mieszkanie ul. Sempołowskiej 74A / 10, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****5 / 5
Rydygiera 29, 48.8 m2
Mieszkanie ul. Rydygiera 29 / 1, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****4 / 2
Abramowskiego 2A, 50 m2
Mieszkanie ul. Abramowskiego 2A / 1, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****1 / 3
Trawowa 33, 65.7 m2
Mieszkanie ul. Trawowa 33 / 11, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****7 / 3
Zachodnia 9, 48.1 m2
Mieszkanie ul. Zachodnia 9 / 9, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****3 / 8
Cukrowa 15, 64.4 m2
Mieszkanie ul. Cukrowa 15 / 9, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****2 / 3
Strońska 8, 71.2 m2
Mieszkanie ul. Strońska 8 / 5, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****3 / 8
Stanisława Leszczyńskiego 5, 59.4 m2
Mieszkanie ul. Stanisława Leszczyńskiego 5 / 1, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****6 / 9
Widna 1, 41.8 m2
Mieszkanie ul. Widna 1 / 7, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****5 / 8
Złotoryjska 5, 38.2 m2
Mieszkanie ul. Złotoryjska 5 / 35, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****9 / 2
Zegadłowicza 11, 23.4 m2
Mieszkanie ul. Zegadłowicza 11 / 1, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****9 / 1
Daszyńskiego 14, 53.3 m2
Mieszkanie ul. Daszyńskiego 14 / 1, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****1 / 7
Śliczna 57, 55 m2
Mieszkanie ul. Śliczna 57 / 16, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****1 / 1
Daniłowskiego 3, 48.9 m2
Mieszkanie pl. Daniłowskiego 3 / 2, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****6 / 2
Mulicka 7, 27.7 m2
Mieszkanie ul. Mulicka 7 / 36, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****3 / 2


Zobacz wszystkie mieszkania Wrocław

Posiadamy informacje o mieszkaniach oraz lokalach użytkowych w tych budynkach przy Koreańska w Wrocławiu:

Koreańska 1
Koreańska 12A
Koreańska 13
Koreańska 14
Koreańska 14A
Koreańska 15
Koreańska 17
Koreańska 17A
Koreańska 17C
Koreańska 2
Koreańska 21
Koreańska 24
Koreańska 24B
Koreańska 25
Koreańska 25B
Koreańska 26
Koreańska 26B
Koreańska 31
Koreańska 31C
Koreańska 33
Koreańska 34
Koreańska 35
Koreańska 36
Koreańska 37
Koreańska 38
Koreańska 4
Koreańska 41
Koreańska 42
Koreańska 43
Koreańska 44
Koreańska 44A
Koreańska 46
Koreańska 47
Koreańska 47A
Koreańska 48
Koreańska 49
Koreańska 4A
Koreańska 50
Koreańska 51
Koreańska 52
Koreańska 52B
Koreańska 53B
Koreańska 54B
Koreańska 56
Koreańska 56A
Koreańska 58A
Koreańska 59A
Koreańska 64
Koreańska 64A
Koreańska 67
Koreańska 68
Koreańska 68A
Koreańska 69
Koreańska 70
Koreańska 71
Koreańska 73
Koreańska 77
Koreańska 79
Koreańska 8
Koreańska 81
Koreańska 83
Koreańska 85
Koreańska 89
Koreańska 8E
Koreańska 9
Koreańska 44D
Koreańska 53C
Koreańska 12
Koreańska 19
Koreańska 20
Koreańska 42A
Koreańska 62B
Koreańska 61-65

Księga wieczysta to najważniejszy dokument nieruchomości. Sprawdź księgę wieczystą zanim podejmiesz decyzję o zakupie mieszkania lub lokalu. Nigdy nie lekceważ zapisów z księgi wieczystej - może to mieć poważne skutki prawne. Nieruchomość (działka, mieszkanie, lokal, budynek) bez założonej księgi wieczystej może nieść za sobą szereg zagrożeń. Pomożemy Ci znaleźć numer księgi wieczystej każdej nieruchomości. Wystarczy podać adres mieszkania lub lokalu.


Sprawdź nieruchomość: Wrocław ksiega wieczysta numer WR1K /00******/ 8 - mieszkanie ul Koreańska
Słowa kluczowe:
Ustalenie numeru KW Elektroniczna księga wieczysta online
jak sprawdzić nr księgi wieczystej Mieszkania komunalne
Mieszkania deweloperskie Mieszkania deweloper
Jak znaleźć numer księgi wieczystej za darmo odpisy księgi wieczystej