Mieszkanie ul. Jasielska 16A

Mieszkanie przy ul. Jasielska 16A w Wrocławiu. Poniższy raport ma charakter poglądowy i prezentuje przybliżone informacje o przykładowym mieszkaniu w budynku. W celu uzyskania szczegółowych i aktualnych danych należy zamówić ekspertyzę nieruchomości.Położenie mieszkania


Mieszkanie położone jest przy ulicy Jasielska w budynku numer 16A.

Gmina: Wrocław
Powiat: Wrocław
Województwo: dolnośląskie
Adres mieszkania: ul. Jasielska 16A, Wrocław

Budynek: Mieszkanie połozone jest w budynku wielorodzinnymInformacje o stanie prawnym nieruchomości


Stan prawny mieszkania na ul. Jasielska 16A w Wrocławiu jest uregulowany. Oznacza to, że prawa do tego mieszkania określone są w dokumencie o nazwie księga wieczysta. To właśnie księgi wieczyste prowadzone są dla potrzeb ustalenia stanu prawnego nieruchomości (art.1 ust.1 ustawy o księgach wieczystych i hipotece). Informacje o aktualnym stanie prawnym nieruchomości zawarte są w księgach wieczystych lub w przypadku ich braku braku - w zbiorach dokumentów.

Przez nieruchomość o nieuregulowanym stanie prawnym rozumie się nieruchomość, dla której ze względu na brak księgi wieczystej, zbioru dokumentów albo innych dokumentów nie można ustalić osób, którym przysługują do niej prawa rzeczowe. Za brak uregulowanego stanu prawnego można również uznać niezgodność pomiędzy stanem prawnym ujawnionym w KW a faktycznym stanem prawnym. Regulacja stanu prawnego nieruchomości sprowadza się do wykazania aktualnego stanu prawnego dotyczącego danej nieruchomości.
Nieuregulowany stan prawny nieruchomości to nic innego jak niezgodność zapisów w księdze ze stanem faktycznym. Może być też tak, że księga zaginęła lub została częściowo lub całkowicie zniszczona.Numer księgi wieczystej


Przedmiotowe mieszkanie przy Jasielska w Wrocławiu ma założoną księgę wieczystą. Księgę wieczystą prowadzi Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu, IV Wydział Ksiąg Wieczystych (Podwale 30). Mieszkanie te zostało wyodrębnione z budynku jako inna nieruchomość. Oznacza to, że jest to prawnie niezależny przedmiot. Dla tego mieszkania została założona i jest prowadzona oddzielna niż dla budynku księga wieczysta.
Numer księgi wieczystej mieszkania na ul. Jasielska 16A w Wrocławiu to WR1K / 00******/ 6*.
*Po złożeniu zawiówienia na ustalenie numeru księgi wieczystej otrzymasz pełny numer księgi wieczystej dla tej nieruchomości (bez gwiazdek).


Jak zamówić ustalenie numeru księgi wieczystej?


Ustalimy dla Ciebie księgę wieczystą mieszkania przy ul. Jasielska 16A. To w księdze wieczystej znajdują się wszystkie informacje dotyczące stanu prawnego nieruchomości. Księgi wieczyste zawierają najważniejsze dane o właścicielu mieszkania, powierzchni, kredycie hipotecznym, roszczeniach i prawach innych osób. W księgach wieczystych przedstawiono imię i nazwisko właściciela i współwłaścicieli. Z ksiąg wieczystych dowiesz się wszystkiego co należy wiedzieć przed zakupem mieszkania. Jeżeli chcesz otrzymać informacje o mieszkaniu przy ul. Jasielska 16A , Wrocław lub innym to zamów księgę wieczystą za jedyne 25,99 zł. Wystarczy podać adres nieruchomości.Przeznaczenie i powierzchnia mieszkania


Lokal przy Jasielska w Wrocławiu przeznaczony jest do celów mieszkalnych. W księdze wieczystej istnieje zapis ze przeznaczeniem tej nieruchomości jest lokal mieszkalny.

Przeznaczenie na cele mieszkalne oznacza, że lokal nie może być wykorzystywany na inne cele niż jako mieszkanie. Według § 3. Rozporządzenia Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie - przez mieszkanie należy rozumieć zespół pomieszczeń mieszkalnych i pomocniczych, mający odrębne wejście, wydzielony stałymi przegrodami budowlanymi, umożliwiający stały pobyt ludzi i prowadzenie samodzielnego gospodarstwa domowego.

Mieszkanie na ul. Jasielska 16A posiada powierzchnię 79.34 m2. Jest to stosunkowo duża powierzchnia.
Wrocław to miejsce, gdzie klient poszukuje najczęściej mieszkania o powierzchni od 51 do 60 m2. Takich transakcji jest najwięcej w Wrocławiu.


Właściciel mieszkania


Mieszkanie przy ul. Jasielska 16A w Wrocławiu posiada więcej niż jednego właściciela. Właścicieli możesz sprawdzić w księdze wieczystej w dziale drugim. Po zamówieniu numeru księgi wieczystej lub ekspertyzy otrzymasz pełne informacje o nieruchomości przy ul. Jasielska 16A w Wrocławiu w tym informacje o właścicielu tego mieszkania.Kredyt hipoteczny


Mieszkanie jest obciążone hipoteką (kredytem hipotecznym). W celu uzyskania szczegółowych informacji o kredycie hipotecznym należy zamówić ustalenie numeru księgi wieczystej lub ekspertyzę nieruchomości przy ul. Jasielska 16A w Wrocławiu.
Informacje o kredycie hipotecznym znajdują się w dziale IV księgi wieczystej. Dowiesz się z tego działu jaka jest wysokość kredytu hipotecznego i waluta, jaki bank udzielił kredytu, jaki jest okres kredytowania.

Jeżeli szukasz kredytu hipotecznego nasi niezależni specjaliści znajdą najlepszą ofertę dla mieszkania, ktróre chcesz kupić.

Poinformujemy Cię jaki bank udzieli najlepszego kredytu hipotecznego. Jaki bank da najlepsze warunki i zaoferuje najniższe oprocentowanie. Otrzymasz bezpłatną pomoc eksperta w wyborze najtańszej oferty kredytowej.Dowiesz się jaki bank ma najtańszą dla Ciebie ofertę kredytu hipotecznego i jakie są warunki przyznawania kredytu hipotecznego. Nie musisz już samodzielnie studiować ofert banków. Skorzystaj z pomocy specjalisty - niezależnego Doradcy Kredytowego. Pomoc doradcy jest całkowicie darmowa. Doradca obliczy Twoją zdolność kredytową i porówna ratę kredytu we wszystkich bankach, w których możesz otrzymać kredyt hipoteczny. Doradca pomoże Ci również w formalnościach i wypełnianiu dokumentów, a także w uzyskaniu najlepszych warunków w danym banku. Zostaw nam dane kontaktowe, a doradca oddzwoni do Ciebie!Przedmiotowa nieruchomość a otoczenie


Otoczenie jest bardzo istotnym atrybutem nieruchomości i często decyduje o akceptacji danego mieszkania. Na podstawie przeprowadzonej analizy niektóre sąsiedztwo cechuje się wysoką uciążliwością. Niepożądanymi sąsiadami mieszkań są hostele, dyskoteki, puby, całodobowe sklepy monopolowe i restauracje. Część mieszkańców Wrocławia nie akceptuje także takiego sąsiedztwa jak szkoły podstawowe, akademiki, przedszkola, kluby fitness i siłownie a nawet banki.
Bez wątpienia trzema najbardziej pożądanymi przez potencjalnych nabywców obiektami w sąsiedztwie kupowanej nieruchomości są: przystanek komunikacji miejskiej (ok. 77% wskazań), tereny zielone, czyli lasy, parki, łąki oraz sklep spożywczy. Wszystkie trzy z wyżej wymienionych podwyższają komfort codziennego życia mieszkańców Wrocławia – ułatwiają dojazd do pracy/szkoły, zapewniają miejsce do spacerów oraz kojarzą się ze spokojem i zwiększają wygodę codziennych zakupów (tych drobnych, dla których nie warto jechać do centrum handlowego czy hipermarketu). Powyższe sąsiedztwo jest preferowane przez klientów w każdej fazie cyklu życia. Dla klientów posiadających dzieci w odpowiednim wieku bardzo duże znaczenie miały ponadto bliskość przedszkola, szkoły podstawowej, przychodni oraz apteki – czyli obiektów, bez których ciężko wyobrazić sobie bieżące funkcjonowanie rodziny z dzieckiem.

Sąsiedztwo mieszkania przy ul. Jasielska 16A


Do najbliższego otoczenia mieszkania przy Jasielska 16A należy:

Poczta Polska - 511 m (ul. Radomska 8)


Preferencje mieszkańców Wrocławia


Mieszkańcy Wrocławia najczęściej szukają mieszkań małych lub średnich o powierzchni między 30-60 m2. Tych transakcji jest najwięcej na rynku mieszkaniowym w Wrocławiu. Mieszkania powyżej 78 metrów kwadratowych są relatywnie rzadziej przedmiotem poszukiwań. Poza metrażem mieszkania, mieszkańcy Wrocławia zwracają również uwagę na liczbę pokoi w mieszkaniu. Najczęściej poszukiwane są mieszkania 2-pokojowe oraz 3-pokojowe.
Nabywcy z Wrocławia za niezbędne elementy mieszkań uznają piwnice i drzwi antywłamaniowe. Coraz częściej klienci z Wrocławia szukają wind i udogodnień dla osób niepełnosprawnych. Dziwić może niskie zainteresowanie parkingami podziemnymi. Być może jest to związane z wciąż wysoką ceną początkową oraz dalszymi opłatami.
Najważniejszym kryterium selekcji podczas poszukiwania mieszkania pozostaje cena – mieszkańcy Wrocławia kupują po prostu takie mieszkania, na jakie ich stać. Większość potencjalnych nabywców wskazywało ten czynnik jako decydujący przy wyborze lokalu mieszkalnego. Zdolność kredytowa to znaczące ograniczenie przy podejmowaniu decyzji o zakupie mieszkania. Funkcjonalność mieszkania, otoczenie, standard wykończenia, rozkład mieszkania, położenie na piętrze oraz usytuowanie względem stron świata to czynniki, które w najmniejszym stopniu decydują o wyborze mieszkania choć są często wymieniane przez nabywców mieszkań.


Ceny mieszkań
           przy ul. Jasielska 16A w Wrocławiu oraz okolicyPo przeanalizowaniu aktualnych ofert mieszkań w okolicy przedmiotowego mieszkania wynika, że średnia cena ofertowa jednego metra kwadratowego podobnych mieszkań w otoczeniu mieszkania przy ul. Jasielska 16A w Wrocławiu kształtuje się na poziomie 5 110 zł/ m2. Przy takiej cenie jednostkowej oferta za te mieszkanie powinna wynieść 403 690 zł. Ceny ofertowe są zazwyczaj nieco zawyżone gdyż pozostawiają pole do negocjacji. Statystycznie cena ofertowa jest o 4% - 9% wyższa od ostatecznej ceny transakcyjnej. Wskaźnik ten różni się w zależności od powierzchni mieszkania i lokalizacji oraz miasta.
Sugerowana cena transakcyjna mieszkania w budynku przy ul. Jasielska 16A w Wrocławiu o powierzchnii 79.34 m2 wynieść powinna 375 432 zł dając jednostkową cenę metra kwadratowego na poziomie 4 420 zł/ m2.

Nie posiadamy informacji aby jakieś mieszkanie w tym budynku było na sprzedaż lub wynajem. Jeżeli jesteś zinteresowany sprzedażą, wynajmem lub kupnem mieszkania w tym budynku napisz do nas a dodamy darmowe ogłoszenie.Zestawienie najważniejszych danych
          o mieszkaniu przy ul. Jasielska 16A, Wrocław


Gmina: Wrocław
Województwo: dolnośląskie
Powiat: Wrocław
Przeznaczenie: mieszkanie
Adres mieszkania:

ul. Jasielska 16A , Wrocław

Informacje o budynku: Mieszkanie połozone jest w budynku wielorodzinnym
Powierzchnia przykładowego mieszkania w budynku: 79.34 m2
Średnia cena ofertowa jednego metra kwadratowego mieszkań w sąsiedztwie 5 110 zł/ m2
Sugerowana cena ofertowa mieszkania
Statystycznie cena ofertowa jest o 4% - 9% wyższa od ceny transakcyjnej
403 690 zł
Sugerowana cena transakcyjna 375 432 zł ( 4 420 zł/ m2 )

Właściciel mieszkania:

Właścicielem mieszkania jest osoba fizyczna
Dowiedz się kto jest właścicielem nieruchomości
Czy istnieją współwłaściciele: Mieszkanie posiada więcej niż jednego właściciela
Właścicieli możesz sprawdzić w księdze wieczystej
Odrębność lokali w budynku: Mieszkanie jest odrębną nieruchomością (posiada inną księgę wieczystą niż budynek)
Data założenia księgi wieczystej: Brak informacji o dacie założenia księgi wieczystej
Czy mieszkanie posiada udział w gruncie: Lokal posiada udziały w działce, na której jest położony
Czy istnieją roszczenia, ograniczenia lub prawa osób trzecich: Brak wpisów w dziale III księgi wieczystej
Kredyt hipoteczny: Nieruchomość jest obciążona hipoteką

Kod wydziału sądu rejonowego:

WR1K
Numer księgi wieczystej
WR1K / 00******/ 6
Po złożeniu zamówienia otrzymasz numer księgi wieczystej mieszkania lub innej nieruchomosci

Sąd prowadzący księgę wieczystą

Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu
Podwale 30
50-040 Wrocław
IV Wydział Ksiąg Wieczystych

Aktualność danych:

Uwaga!
Powyższe dane mogą być nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne dane ustal numer księgi wieczystej

Najbliższe sąsiedztwo:

Poczta Polska - 511 m
Wykres
  Inne mieszkania i lokale w Wrocławiu


Żmudzka 15, 47.7 m2
Mieszkanie ul. Żmudzka 15 / 16, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****6 / 5
Sycowska 10, 45.8 m2
Mieszkanie ul. Sycowska 10 / 9, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****8 / 2
Wielka 3, 48.9 m2
Mieszkanie ul. Wielka 3 / 9, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****7 / 0
Grunwaldzka 18, 82.2 m2
Mieszkanie ul. Grunwaldzka 18 / 13, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****1 / 6
Grota-Roweckiego 10, 20.2 m2
Mieszkanie ul. Grota-Roweckiego 10 / 8, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****2 / 6
Lubińska 4, 39.1 m2
Mieszkanie ul. Lubińska 4 / 52, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****0 / 1
Stalowa 61, 26 m2
Mieszkanie ul. Stalowa 61 / 14, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****0 / 4
Lwowska 19, 50.1 m2
Mieszkanie ul. Lwowska 19 / 3, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****1 / 5
Barlickiego 40, 61.1 m2
Mieszkanie ul. Barlickiego 40 / 15, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****8 / 2
Kluczborska 8, 57.6 m2
Mieszkanie ul. Kluczborska 8 / 19, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****8 / 4
Budziszyńska 114, 60.4 m2
Mieszkanie ul. Budziszyńska 114 / 13, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****2 / 4
Maczka 15, 39.5 m2
Mieszkanie ul. Maczka 15 / 3, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****8 / 4
Na Ostatnim Groszu 30, 63 m2
Mieszkanie ul. Na Ostatnim Groszu 30 / 5, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****3 / 4
Sępa-Szarzyńskiego 75, 49.1 m2
Mieszkanie ul. Sępa-Szarzyńskiego 75 / 1, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****2 / 2
Wojrowicka 43, 60.7 m2
Mieszkanie ul. Wojrowicka 43 / 1, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****9 / 8
Klasztorna 35, 34.3 m2
Mieszkanie ul. Klasztorna 35 / 2, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****1 / 3


Zobacz wszystkie mieszkania Wrocław

Posiadamy informacje o mieszkaniach oraz lokalach użytkowych w tych budynkach przy Jasielska w Wrocławiu:

Jasielska 10
Jasielska 11
Jasielska 12A
Jasielska 13
Jasielska 14
Jasielska 14A
Jasielska 15
Jasielska 16
Jasielska 16A
Jasielska 17
Jasielska 18
Jasielska 2
Jasielska 20
Jasielska 21
Jasielska 22
Jasielska 2B
Jasielska 2C
Jasielska 3
Jasielska 4
Jasielska 6
Jasielska 7
Jasielska 8
Jasielska 9

Księga wieczysta to najważniejszy dokument nieruchomości. Sprawdź księgę wieczystą zanim podejmiesz decyzję o zakupie mieszkania lub lokalu. Nigdy nie lekceważ zapisów z księgi wieczystej - może to mieć poważne skutki prawne. Nieruchomość (działka, mieszkanie, lokal, budynek) bez założonej księgi wieczystej może nieść za sobą szereg zagrożeń. Pomożemy Ci znaleźć numer księgi wieczystej każdej nieruchomości. Wystarczy podać adres mieszkania lub lokalu.


Sprawdź nieruchomość: Wrocław księga wieczysta numer WR1K /00******/ 6 - mieszkanie ul Jasielska
Słowa kluczowe:
ustalenie numeru księgi wieczystej po numerze działki
ekw.pl rejestr ksiąg wieczystych po adresie
Jak ustalić numer księgi wieczystej po adresie numer księgi po adresie
Jak znaleźć numer księgi wieczystej w internecie