Mieszkanie Rogowska 35 m2, Wrocław

Wrocław przy ul. Rogowska 18 - wybrane informacje o mieszkaniu. Poniższy raport ma charakter poglądowy i prezentuje przybliżone informacje o przykładowym mieszkaniu w budynku. W celu uzyskania szczegółowych i aktualnych danych należy zamówić ekspertyzę nieruchomości.Położenie mieszkania


Mieszkanie położone jest przy ulicy Rogowska w budynku numer 18.

Gmina: Wrocław
Powiat: Wrocław
Województwo: dolnośląskie
Adres mieszkania: ul. Rogowska 18, Wrocław

Budynek: Mieszkanie połozone jest w budynku wielorodzinnymInformacje o stanie prawnym nieruchomości


Stan prawny mieszkania na ul. Rogowska 18 w Wrocławiu jest uregulowany. Oznacza to, że prawa do tego mieszkania określone są w dokumencie o nazwie księga wieczysta. To właśnie księgi wieczyste prowadzone są dla potrzeb ustalenia stanu prawnego nieruchomości (art.1 ust.1 ustawy o księgach wieczystych i hipotece). Informacje o aktualnym stanie prawnym nieruchomości zawarte są w księgach wieczystych lub w przypadku ich braku braku - w zbiorach dokumentów.

Przez nieruchomość o nieuregulowanym stanie prawnym rozumie się nieruchomość, dla której ze względu na brak księgi wieczystej, zbioru dokumentów albo innych dokumentów nie można ustalić osób, którym przysługują do niej prawa rzeczowe. Za brak uregulowanego stanu prawnego można również uznać niezgodność pomiędzy stanem prawnym ujawnionym w KW a faktycznym stanem prawnym. Regulacja stanu prawnego nieruchomości sprowadza się do wykazania aktualnego stanu prawnego dotyczącego danej nieruchomości.
Nieuregulowany stan prawny nieruchomości to nic innego jak niezgodność zapisów w księdze ze stanem faktycznym. Może być też tak, że księga zaginęła lub została częściowo lub całkowicie zniszczona.Numer księgi wieczystej


Opisywane mieszkanie przy Rogowska w Wrocławiu ma założoną księgę wieczystą. Księgę wieczystą prowadzi Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu, IV Wydział Ksiąg Wieczystych (Podwale 30). Mieszkanie te zostało wyodrębnione z budynku jako inna nieruchomość. Oznacza to, że jest to prawnie niezależny przedmiot. Dla tego mieszkania została założona i jest prowadzona oddzielna niż dla budynku księga wieczysta.
Numer księgi wieczystej mieszkania na ul. Rogowska 18 w Wrocławiu to WR1K / 00******/ 7*.
*Po złożeniu zawiówienia na ustalenie numeru księgi wieczystej otrzymasz pełny numer księgi wieczystej dla tej nieruchomości (bez gwiazdek).
Jeżeli posiadasz już numer księgi wieczystej nieruchomości, której szukasz użyj Przyjaznej Przeglądarki Ksiąg Wieczystych i pobierz PDF za darmo.

Jak zamówić ustalenie numeru księgi wieczystej?


Ustalimy dla Ciebie księgę wieczystą mieszkania przy ul. Rogowska 18. To w księdze wieczystej znajdują się wszystkie informacje dotyczące stanu prawnego nieruchomości. Księgi wieczyste zawierają najważniejsze dane o właścicielu mieszkania, powierzchni, kredycie hipotecznym, roszczeniach i prawach innych osób. W księgach wieczystych przedstawiono imię i nazwisko właściciela i współwłaścicieli. Z ksiąg wieczystych dowiesz się wszystkiego co należy wiedzieć przed zakupem mieszkania. Jeżeli chcesz otrzymać informacje o mieszkaniu przy ul. Rogowska 18 , Wrocław lub innym to zamów księgę wieczystą za jedyne 25,99 zł. Wystarczy podać adres nieruchomości. Po otrzymaniu numeru KW skorzystaj z przyjaznego narzędzia Przyjazna Przeglądarka KW, która umożliwia sprawdzenie każdej księgi wieczystej po numerze KW oraz pobranie PDF księgi wieczystej za darmo.Przeznaczenie i powierzchnia mieszkania


Lokal przy Rogowska w Wrocławiu przeznaczony jest do celów mieszkalnych. W księdze wieczystej istnieje zapis ze przeznaczeniem tej nieruchomości jest lokal mieszkalny.

Przeznaczenie na cele mieszkalne oznacza, że lokal nie może być wykorzystywany na inne cele niż jako mieszkanie. Według § 3. Rozporządzenia Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie - przez mieszkanie należy rozumieć zespół pomieszczeń mieszkalnych i pomocniczych, mający odrębne wejście, wydzielony stałymi przegrodami budowlanymi, umożliwiający stały pobyt ludzi i prowadzenie samodzielnego gospodarstwa domowego.

Mieszkanie na ul. Rogowska 18 posiada powierzchnię 35.14 m2. Jest to powierzchnia najczęściej poszukiwana na rynku. Badania na rynku mieszkaniowym wskazują, że zdecydowana większość popytu koncentruje się wokół mieszkań określanych mianem małych lub średnich, co oznacza metraż między 30 a 60 m2. Zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym rośnie popyt na małe i średnie mieszkania.


Właściciel mieszkania


Mieszkanie przy ul. Rogowska 18 w Wrocławiu posiada więcej niż jednego właściciela. Właścicieli możesz sprawdzić w księdze wieczystej w dziale drugim. Po zamówieniu numeru księgi wieczystej lub ekspertyzy otrzymasz pełne informacje o nieruchomości przy ul. Rogowska 18 w Wrocławiu w tym informacje o właścicielu tego mieszkania.Kredyt hipoteczny


Mieszkanie nie ma kredytu hipotecznego. Informacje mogą być nieaktualne. W celu uzyskania pełnej informacji o mieszkaniu przy ul. Rogowska 18 w Wrocławiu należy zamówić numer księgi wieczystej lub ekspertyzę.
Jeżeli szukasz kredytu hipotecznego nasi niezależni specjaliści znajdą najlepszą ofertę dla mieszkania, ktróre chcesz kupić.

Poinformujemy Cię jaki bank udzieli najlepszego kredytu hipotecznego. Jaki bank da najlepsze warunki i zaoferuje najniższe oprocentowanie. Otrzymasz bezpłatną pomoc eksperta w wyborze najtańszej oferty kredytowej.Dowiesz się jaki bank ma najtańszą dla Ciebie ofertę kredytu hipotecznego i jakie są warunki przyznawania kredytu hipotecznego. Nie musisz już samodzielnie studiować ofert banków. Skorzystaj z pomocy specjalisty - niezależnego Doradcy Kredytowego. Pomoc doradcy jest całkowicie darmowa. Doradca obliczy Twoją zdolność kredytową i porówna ratę kredytu we wszystkich bankach, w których możesz otrzymać kredyt hipoteczny. Doradca pomoże Ci również w formalnościach i wypełnianiu dokumentów, a także w uzyskaniu najlepszych warunków w danym banku. Zostaw nam dane kontaktowe, a doradca oddzwoni do Ciebie!Przedmiotowa nieruchomość a otoczenie


Otoczenie jest bardzo istotnym atrybutem nieruchomości i często decyduje o akceptacji danego mieszkania. Na podstawie przeprowadzonej analizy niektóre sąsiedztwo cechuje się wysoką uciążliwością. Niepożądanymi sąsiadami mieszkań są hostele, dyskoteki, puby, całodobowe sklepy monopolowe i restauracje. Część mieszkańców Wrocławia nie akceptuje także takiego sąsiedztwa jak szkoły podstawowe, akademiki, przedszkola, kluby fitness i siłownie a nawet banki.
Bez wątpienia trzema najbardziej pożądanymi przez potencjalnych nabywców obiektami w sąsiedztwie kupowanej nieruchomości są: przystanek komunikacji miejskiej (ok. 77% wskazań), tereny zielone, czyli lasy, parki, łąki oraz sklep spożywczy. Wszystkie trzy z wyżej wymienionych podwyższają komfort codziennego życia mieszkańców Wrocławia – ułatwiają dojazd do pracy/szkoły, zapewniają miejsce do spacerów oraz kojarzą się ze spokojem i zwiększają wygodę codziennych zakupów (tych drobnych, dla których nie warto jechać do centrum handlowego czy hipermarketu). Powyższe sąsiedztwo jest preferowane przez klientów w każdej fazie cyklu życia. Dla klientów posiadających dzieci w odpowiednim wieku bardzo duże znaczenie miały ponadto bliskość przedszkola, szkoły podstawowej, przychodni oraz apteki – czyli obiektów, bez których ciężko wyobrazić sobie bieżące funkcjonowanie rodziny z dzieckiem.

Sąsiedztwo mieszkania przy ul. Rogowska 18


Do najbliższego otoczenia mieszkania przy Rogowska 18 należy:

Perfect Service - 93 m (ul. Rogowska 9) ,
Bank Zachodni WBK - 393 m (ul. Gubińska 17) ,
T-Mobile - 393 m (ul. Gubińska 17) ,
Bank Pekao - 433 m (ul. Gubińska 15) ,
Lidl - 484 m (ul. Gubińska 4) ,
Shell - 496 m (ul. Gubińska 6) ,
InPost Paczkomat - 533 m (ul. Budziszyńska 107) ,
POLOmarket - 533 m (ul. Budziszyńska 107) ,
AD Serwis - 579 m (ul. Zemska 35) ,
Allianz - 636 m (ul. Gubińska 1) ,
Poczta Polska - 636 m (ul. Gubińska 1)


Preferencje mieszkańców Wrocławia


Mieszkańcy Wrocławia najczęściej szukają mieszkań małych lub średnich o powierzchni między 30-60 m2. Tych transakcji jest najwięcej na rynku mieszkaniowym w Wrocławiu. Mieszkania powyżej 78 metrów kwadratowych są relatywnie rzadziej przedmiotem poszukiwań. Poza metrażem mieszkania, mieszkańcy Wrocławia zwracają również uwagę na liczbę pokoi w mieszkaniu. Najczęściej poszukiwane są mieszkania 2-pokojowe oraz 3-pokojowe.
Nabywcy z Wrocławia za niezbędne elementy mieszkań uznają piwnice i drzwi antywłamaniowe. Coraz częściej klienci z Wrocławia szukają wind i udogodnień dla osób niepełnosprawnych. Dziwić może niskie zainteresowanie parkingami podziemnymi. Być może jest to związane z wciąż wysoką ceną początkową oraz dalszymi opłatami.
Najważniejszym kryterium selekcji podczas poszukiwania mieszkania pozostaje cena – mieszkańcy Wrocławia kupują po prostu takie mieszkania, na jakie ich stać. Większość potencjalnych nabywców wskazywało ten czynnik jako decydujący przy wyborze lokalu mieszkalnego. Zdolność kredytowa to znaczące ograniczenie przy podejmowaniu decyzji o zakupie mieszkania. Funkcjonalność mieszkania, otoczenie, standard wykończenia, rozkład mieszkania, położenie na piętrze oraz usytuowanie względem stron świata to czynniki, które w najmniejszym stopniu decydują o wyborze mieszkania choć są często wymieniane przez nabywców mieszkań.


Ceny mieszkań
           przy ul. Rogowska 18 w Wrocławiu oraz okolicyPo przeanalizowaniu aktualnych ofert mieszkań w okolicy przedmiotowego mieszkania wynika, że średnia cena ofertowa jednego metra kwadratowego podobnych mieszkań w otoczeniu mieszkania przy ul. Rogowska 18 w Wrocławiu kształtuje się na poziomie 5 555 zł/ m2. Przy takiej cenie jednostkowej oferta za te mieszkanie powinna wynieść 194 425 zł. Ceny ofertowe są zazwyczaj nieco zawyżone gdyż pozostawiają pole do negocjacji. Statystycznie cena ofertowa jest o 4% - 9% wyższa od ostatecznej ceny transakcyjnej. Wskaźnik ten różni się w zależności od powierzchni mieszkania i lokalizacji oraz miasta.
Sugerowana cena transakcyjna mieszkania w budynku przy ul. Rogowska 18 w Wrocławiu o powierzchnii 35.14 m2 wynieść powinna 180 815 zł dając jednostkową cenę metra kwadratowego na poziomie 4 805 zł/ m2.

Nie posiadamy informacji aby jakieś mieszkanie w tym budynku było na sprzedaż lub wynajem. Jeżeli jesteś zinteresowany sprzedażą, wynajmem lub kupnem mieszkania w tym budynku napisz do nas a dodamy darmowe ogłoszenie.Zestawienie najważniejszych danych
          o mieszkaniu przy ul. Rogowska 18, Wrocław


Gmina: Wrocław
Województwo: dolnośląskie
Powiat: Wrocław
Przeznaczenie: mieszkanie
Adres mieszkania:

ul. Rogowska 18 , Wrocław

Informacje o budynku: Mieszkanie połozone jest w budynku wielorodzinnym
Powierzchnia przykładowego mieszkania w budynku: 35.14 m2
Średnia cena ofertowa jednego metra kwadratowego mieszkań w sąsiedztwie 5 555 zł/ m2
Sugerowana cena ofertowa mieszkania
Statystycznie cena ofertowa jest o 4% - 9% wyższa od ceny transakcyjnej
194 425 zł
Sugerowana cena transakcyjna 180 815 zł ( 4 805 zł/ m2 )

Właściciel mieszkania:

Właścicielem mieszkania jest osoba fizyczna
Dowiedz się kto jest właścicielem nieruchomości
Czy istnieją współwłaściciele: Mieszkanie posiada więcej niż jednego właściciela
Właścicieli możesz sprawdzić w księdze wieczystej
Odrębność lokali w budynku: Mieszkanie jest odrębną nieruchomością (posiada inną księgę wieczystą niż budynek)
Data założenia księgi wieczystej: Brak informacji o dacie założenia księgi wieczystej
Czy mieszkanie posiada udział w gruncie: Lokal posiada udziały w działce, na której jest położony
Czy istnieją roszczenia, ograniczenia lub prawa osób trzecich: Brak wpisów w dziale III księgi wieczystej
Kredyt hipoteczny: Nieruchomość nie ma kredytu hipotecznego

Kod wydziału sądu rejonowego:

WR1K
Numer księgi wieczystej
WR1K / 00******/ 7
Po złożeniu zamówienia otrzymasz numer księgi wieczystej mieszkania lub innej nieruchomosci

Sąd prowadzący księgę wieczystą

Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu
Podwale 30
50-040 Wrocław
IV Wydział Ksiąg Wieczystych

Aktualność danych:

Uwaga!
Powyższe dane mogą być nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne dane ustal numer księgi wieczystej

Najbliższe sąsiedztwo:

Perfect Service - 93 m
Bank Zachodni WBK - 393 m
T-Mobile - 393 m
Bank Pekao - 433 m
Lidl - 484 m
Shell - 496 m
InPost Paczkomat - 533 m
POLOmarket - 533 m
AD Serwis - 579 m
Allianz - 636 m
Poczta Polska - 636 m
Wykres
  Inne mieszkania i lokale w Wrocławiu


Wietrzna 24, 35 m2
Mieszkanie ul. Wietrzna 24 / 5, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****3 / 2
Zaolziańska 15, 48 m2
Mieszkanie ul. Zaolziańska 15 / 1, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****0 / 6
Armii Krajowej 30, 86.3 m2
Mieszkanie al. Armii Krajowej 30 / 5, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****9 / 9
Orzechowa 31, 46.9 m2
Mieszkanie ul. Orzechowa 31 / 1, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****9 / 8
Jasielska 16A, 79.3 m2
Mieszkanie ul. Jasielska 16A / 2, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****8 / 6
Piławska 5, 18 m2
Mieszkanie ul. Piławska 5 / 12, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****7 / 9
Mosiężna 31, 42.4 m2
Mieszkanie ul. Mosiężna 31 / 42, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****2 / 6
Rodzinna 19, 33.7 m2
Mieszkanie ul. Rodzinna 19 / 11, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****3 / 5
Wielka 32, 33 m2
Mieszkanie ul. Wielka 32 / 8, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****0 / 5
Dzielna 7, 79.2 m2
Mieszkanie ul. Dzielna 7 / 16, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****2 / 1
Białowieska 72, 32.7 m2
Mieszkanie ul. Białowieska 72 / 32, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****0 / 0
Kniaziewicza 12, 61.2 m2
Mieszkanie ul. Kniaziewicza 12 / 2, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****5 / 9
Przestrzenna 23, 64.4 m2
Mieszkanie ul. Przestrzenna 23 / 10, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****5 / 3
Minkowskiego 1, 70.5 m2
Mieszkanie ul. Minkowskiego 1 / 3, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****3 / 7
Orzechowa 43, 51.5 m2
Mieszkanie ul. Orzechowa 43 / 13, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****5 / 3
Sienkiewicza 114A, 52.4 m2
Mieszkanie ul. Sienkiewicza 114A / 10, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****8 / 7


Zobacz wszystkie mieszkania Wrocław

Posiadamy informacje o mieszkaniach oraz lokalach użytkowych w tych budynkach przy Rogowska w Wrocławiu:

Rogowska 104
Rogowska 114
Rogowska 116
Rogowska 123
Rogowska 127
Rogowska 130
Rogowska 131
Rogowska 134
Rogowska 137
Rogowska 143
Rogowska 147
Rogowska 148
Rogowska 156
Rogowska 170
Rogowska 18
Rogowska 32
Rogowska 40
Rogowska 5
Rogowska 52
Rogowska 52A
Rogowska 66
Rogowska 76
Rogowska 86
Rogowska 94
Rogowska 10
Rogowska 100
Rogowska 102
Rogowska 106
Rogowska 108
Rogowska 110
Rogowska 118
Rogowska 12
Rogowska 120
Rogowska 122
Rogowska 124
Rogowska 126
Rogowska 128
Rogowska 136
Rogowska 138
Rogowska 14
Rogowska 140
Rogowska 142
Rogowska 144
Rogowska 146
Rogowska 150
Rogowska 152
Rogowska 154
Rogowska 158
Rogowska 16
Rogowska 160
Rogowska 162
Rogowska 164
Rogowska 166
Rogowska 168
Rogowska 172
Rogowska 174
Rogowska 176
Rogowska 2
Rogowska 20
Rogowska 20A
Rogowska 22
Rogowska 24
Rogowska 26
Rogowska 28
Rogowska 2A
Rogowska 3
Rogowska 30
Rogowska 34
Rogowska 36
Rogowska 38
Rogowska 4
Rogowska 42
Rogowska 44
Rogowska 46
Rogowska 48
Rogowska 50
Rogowska 54
Rogowska 56
Rogowska 58
Rogowska 6
Rogowska 60
Rogowska 62
Rogowska 64
Rogowska 68
Rogowska 70
Rogowska 72
Rogowska 74
Rogowska 78
Rogowska 8
Rogowska 80
Rogowska 82
Rogowska 84
Rogowska 88
Rogowska 90
Rogowska 92
Rogowska 96
Rogowska 98

Księga wieczysta to najważniejszy dokument nieruchomości. Sprawdź księgę wieczystą zanim podejmiesz decyzję o zakupie mieszkania lub lokalu. Nigdy nie lekceważ zapisów z księgi wieczystej - może to mieć poważne skutki prawne. Nieruchomość (działka, mieszkanie, lokal, budynek) bez założonej księgi wieczystej może nieść za sobą szereg zagrożeń. Pomożemy Ci znaleźć numer księgi wieczystej każdej nieruchomości. Wystarczy podać adres mieszkania lub lokalu.


Sprawdź nieruchomość: Wrocław księga wieczysta numer WR1K /00******/ 7 - mieszkanie ul Rogowska