Mieszkanie Jedności Narodowej 65 m2, Wrocław

Wrocław przy ul. Jedności Narodowej 60 - wybrane informacje o mieszkaniu. Poniższy raport ma charakter poglądowy i prezentuje przybliżone informacje o przykładowym mieszkaniu w budynku. W celu uzyskania szczegółowych i aktualnych danych należy zamówić ekspertyzę nieruchomości.


Położenie mieszkania


Mieszkanie położone jest przy ulicy Jedności Narodowej w budynku numer 60.

Gmina: Wrocław
Powiat: Wrocław
Województwo: dolnośląskie
Adres mieszkania: ul. Jedności Narodowej 60, Wrocław
Budynek: Mieszkanie połozone jest w budynku wielorodzinnym
Kod pocztowy: 50-260


Informacje o stanie prawnym nieruchomości


Stan prawny mieszkania na ul. Jedności Narodowej 60 w Wrocławiu jest uregulowany. Oznacza to, że prawa do tego mieszkania określone są w dokumencie o nazwie księga wieczysta. To właśnie księgi wieczyste prowadzone są dla potrzeb ustalenia stanu prawnego nieruchomości (art.1 ust.1 ustawy o księgach wieczystych i hipotece). Informacje o aktualnym stanie prawnym nieruchomości zawarte są w księgach wieczystych lub w przypadku ich braku braku - w zbiorach dokumentów.

Przez nieruchomość o nieuregulowanym stanie prawnym rozumie się nieruchomość, dla której ze względu na brak księgi wieczystej, zbioru dokumentów albo innych dokumentów nie można ustalić osób, którym przysługują do niej prawa rzeczowe. Za brak uregulowanego stanu prawnego można również uznać niezgodność pomiędzy stanem prawnym ujawnionym w KW a faktycznym stanem prawnym. Regulacja stanu prawnego nieruchomości sprowadza się do wykazania aktualnego stanu prawnego dotyczącego danej nieruchomości.
Nieuregulowany stan prawny nieruchomości to nic innego jak niezgodność zapisów w księdze ze stanem faktycznym. Może być też tak, że księga zaginęła lub została częściowo lub całkowicie zniszczona.Numer księgi wieczystej


Przedmiotowe mieszkanie przy Jedności Narodowej w Wrocławiu ma założoną księgę wieczystą. Księgę wieczystą prowadzi Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu, IV Wydział Ksiąg Wieczystych (Podwale 30). Mieszkanie te zostało wyodrębnione z budynku jako inna nieruchomość. Oznacza to, że jest to prawnie niezależny przedmiot. Dla tego mieszkania została założona i jest prowadzona oddzielna niż dla budynku księga wieczysta.
Numer księgi wieczystej mieszkania na ul. Jedności Narodowej 60 w Wrocławiu to WR1K / 00******/ 7*.
*Po złożeniu zawiówienia na ustalenie numeru księgi wieczystej otrzymasz pełny numer księgi wieczystej dla tej nieruchomości (bez gwiazdek).


Jak zamówić ustalenie numeru księgi wieczystej?


Ustalimy dla Ciebie księgę wieczystą mieszkania przy ul. Jedności Narodowej 60. To w księdze wieczystej znajdują się wszystkie informacje dotyczące stanu prawnego nieruchomości. Księgi wieczyste zawierają najważniejsze dane o właścicielu mieszkania, powierzchni, kredycie hipotecznym, roszczeniach i prawach innych osób. W księgach wieczystych przedstawiono imię i nazwisko właściciela i współwłaścicieli. Z ksiąg wieczystych dowiesz się wszystkiego co należy wiedzieć przed zakupem mieszkania. Jeżeli chcesz otrzymać informacje o mieszkaniu przy ul. Jedności Narodowej 60 , Wrocław lub innym to zamów księgę wieczystą za jedyne 25,99 zł. Wystarczy podać adres nieruchomości.Przeznaczenie i powierzchnia mieszkania


Lokal przy Jedności Narodowej w Wrocławiu przeznaczony jest do celów mieszkalnych. W księdze wieczystej istnieje zapis ze przeznaczeniem tej nieruchomości jest lokal mieszkalny.

Przeznaczenie na cele mieszkalne oznacza, że lokal nie może być wykorzystywany na inne cele niż jako mieszkanie. Według § 3. Rozporządzenia Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie - przez mieszkanie należy rozumieć zespół pomieszczeń mieszkalnych i pomocniczych, mający odrębne wejście, wydzielony stałymi przegrodami budowlanymi, umożliwiający stały pobyt ludzi i prowadzenie samodzielnego gospodarstwa domowego.

Mieszkanie na ul. Jedności Narodowej 60 posiada powierzchnię 64.71 m2. Jest to stosunkowo duża powierzchnia.
Wrocław to miejsce, gdzie klient poszukuje najczęściej mieszkania o powierzchni od 51 do 60 m2. Takich transakcji jest najwięcej w Wrocławiu.


Właściciel mieszkania


Mieszkanie przy ul. Jedności Narodowej 60 w Wrocławiu posiada więcej niż jednego właściciela. Właścicieli możesz sprawdzić w księdze wieczystej w dziale drugim. Po zamówieniu numeru księgi wieczystej lub ekspertyzy otrzymasz pełne informacje o nieruchomości przy ul. Jedności Narodowej 60 w Wrocławiu w tym informacje o właścicielu tego mieszkania.Kredyt hipoteczny


Mieszkanie nie ma kredytu hipotecznego. Informacje mogą być nieaktualne. W celu uzyskania pełnej informacji o mieszkaniu przy ul. Jedności Narodowej 60 w Wrocławiu należy zamówić numer księgi wieczystej lub ekspertyzę.
Jeżeli szukasz kredytu hipotecznego nasi niezależni specjaliści znajdą najlepszą ofertę dla mieszkania, ktróre chcesz kupić.

Poinformujemy Cię jaki bank udzieli najlepszego kredytu hipotecznego. Jaki bank da najlepsze warunki i zaoferuje najniższe oprocentowanie. Otrzymasz bezpłatną pomoc eksperta w wyborze najtańszej oferty kredytowej.Dowiesz się jaki bank ma najtańszą dla Ciebie ofertę kredytu hipotecznego i jakie są warunki przyznawania kredytu hipotecznego. Nie musisz już samodzielnie studiować ofert banków. Skorzystaj z pomocy specjalisty - niezależnego Doradcy Kredytowego. Pomoc doradcy jest całkowicie darmowa. Doradca obliczy Twoją zdolność kredytową i porówna ratę kredytu we wszystkich bankach, w których możesz otrzymać kredyt hipoteczny. Doradca pomoże Ci również w formalnościach i wypełnianiu dokumentów, a także w uzyskaniu najlepszych warunków w danym banku. Zostaw nam dane kontaktowe, a doradca oddzwoni do Ciebie!Przedmiotowa nieruchomość a otoczenie


Otoczenie jest bardzo istotnym atrybutem nieruchomości i często decyduje o akceptacji danego mieszkania. Na podstawie przeprowadzonej analizy niektóre sąsiedztwo cechuje się wysoką uciążliwością. Niepożądanymi sąsiadami mieszkań są hostele, dyskoteki, puby, całodobowe sklepy monopolowe i restauracje. Część mieszkańców Wrocławia nie akceptuje także takiego sąsiedztwa jak szkoły podstawowe, akademiki, przedszkola, kluby fitness i siłownie a nawet banki.
Bez wątpienia trzema najbardziej pożądanymi przez potencjalnych nabywców obiektami w sąsiedztwie kupowanej nieruchomości są: przystanek komunikacji miejskiej (ok. 77% wskazań), tereny zielone, czyli lasy, parki, łąki oraz sklep spożywczy. Wszystkie trzy z wyżej wymienionych podwyższają komfort codziennego życia mieszkańców Wrocławia – ułatwiają dojazd do pracy/szkoły, zapewniają miejsce do spacerów oraz kojarzą się ze spokojem i zwiększają wygodę codziennych zakupów (tych drobnych, dla których nie warto jechać do centrum handlowego czy hipermarketu). Powyższe sąsiedztwo jest preferowane przez klientów w każdej fazie cyklu życia. Dla klientów posiadających dzieci w odpowiednim wieku bardzo duże znaczenie miały ponadto bliskość przedszkola, szkoły podstawowej, przychodni oraz apteki – czyli obiektów, bez których ciężko wyobrazić sobie bieżące funkcjonowanie rodziny z dzieckiem.

Sąsiedztwo mieszkania przy ul. Jedności Narodowej 60


Do najbliższego otoczenia mieszkania przy Jedności Narodowej 60 należy:

Alfa Star - 35 m (ul. Jedności Narodowej 52) ,
Dr. Belter - 37 m (ul. Drobnera 32) ,
Telepizza - 37 m (ul. Drobnera 32) ,
Poczta Polska - 40 m (ul. Jedności Narodowej 47) ,
Alsen - 55 m (ul. Drobnera 34) ,
Plus GSM - 55 m (ul. Drobnera 34) ,
Bank Zachodni WBK - 69 m (ul. Jedności Narodowej 67) ,
Alfa Star - 99 m (ul. Jedności Narodowej 46) ,
Nordea Bank - 122 m (ul. Jedności Narodowej 51/53) ,
Bank Zachodni WBK - 159 m (ul. Drobnera 38) ,
Alfa Star - 193 m (ul. Prusa 1) ,
Lukas Bank - 246 m (ul. Jedności Narodowej 71) ,
Hotel HP Park - 264 m (ul. Drobnera 11/13) ,
INVEST-BANK - 295 m (ul. Jedności Narodowej 75) ,
GE Money Bank - 364 m (ul. Sienkiewicza 2) ,
BPH - 364 m (ul. Sienkiewicza 2) ,
Bank Pekao - 449 m (ul. Sienkiewicza 8) ,
SKOK - 458 m (ul. Dubois 8/10) ,
Bank Millennium - 464 m (ul. Dubois 12) ,
Renault - 469 m (ul. Sienkiewicza 10) ,
Poczta Polska - 487 m (ul. Pomorska 45) ,
T-Mobile - 546 m (ul. Jedności Narodowej 106) ,
Poczta Polska - 599 m (ul. Bolesława Chrobrego 39) ,
Tikkurila - 672 m (ul. Kurkowa 39) ,
Jean Louis David - 761 m (ul. Więzienna 18) ,
Alfa Star - 775 m (ul. Kuźnicza 25) ,
Plus GSM - 775 m (ul. Nowowiejska 7) ,
T-Mobile - 775 m (ul. Kuźnicza 25) ,
TUI - 790 m (ul. Łaciarska 29) ,
McDonald's - 795 m (ul. Witolda 6)


Preferencje mieszkańców Wrocławia


Mieszkańcy Wrocławia najczęściej szukają mieszkań małych lub średnich o powierzchni między 30-60 m2. Tych transakcji jest najwięcej na rynku mieszkaniowym w Wrocławiu. Mieszkania powyżej 78 metrów kwadratowych są relatywnie rzadziej przedmiotem poszukiwań. Poza metrażem mieszkania, mieszkańcy Wrocławia zwracają również uwagę na liczbę pokoi w mieszkaniu. Najczęściej poszukiwane są mieszkania 2-pokojowe oraz 3-pokojowe.
Nabywcy z Wrocławia za niezbędne elementy mieszkań uznają piwnice i drzwi antywłamaniowe. Coraz częściej klienci z Wrocławia szukają wind i udogodnień dla osób niepełnosprawnych. Dziwić może niskie zainteresowanie parkingami podziemnymi. Być może jest to związane z wciąż wysoką ceną początkową oraz dalszymi opłatami.
Najważniejszym kryterium selekcji podczas poszukiwania mieszkania pozostaje cena – mieszkańcy Wrocławia kupują po prostu takie mieszkania, na jakie ich stać. Większość potencjalnych nabywców wskazywało ten czynnik jako decydujący przy wyborze lokalu mieszkalnego. Zdolność kredytowa to znaczące ograniczenie przy podejmowaniu decyzji o zakupie mieszkania. Funkcjonalność mieszkania, otoczenie, standard wykończenia, rozkład mieszkania, położenie na piętrze oraz usytuowanie względem stron świata to czynniki, które w najmniejszym stopniu decydują o wyborze mieszkania choć są często wymieniane przez nabywców mieszkań.


Ceny mieszkań
           przy ul. Jedności Narodowej 60 w Wrocławiu oraz okolicyPo przeanalizowaniu aktualnych ofert mieszkań w okolicy przedmiotowego mieszkania wynika, że średnia cena ofertowa jednego metra kwadratowego podobnych mieszkań w otoczeniu mieszkania przy ul. Jedności Narodowej 60 w Wrocławiu kształtuje się na poziomie 5 814 zł/ m2. Przy takiej cenie jednostkowej oferta za te mieszkanie powinna wynieść 377 910 zł. Ceny ofertowe są zazwyczaj nieco zawyżone gdyż pozostawiają pole do negocjacji. Statystycznie cena ofertowa jest o 4% - 9% wyższa od ostatecznej ceny transakcyjnej. Wskaźnik ten różni się w zależności od powierzchni mieszkania i lokalizacji oraz miasta.
Sugerowana cena transakcyjna mieszkania w budynku przy ul. Jedności Narodowej 60 w Wrocławiu o powierzchnii 64.71 m2 wynieść powinna 351 456 zł dając jednostkową cenę metra kwadratowego na poziomie 5 029 zł/ m2.

Nie posiadamy informacji aby jakieś mieszkanie w tym budynku było na sprzedaż lub wynajem. Jeżeli jesteś zinteresowany sprzedażą, wynajmem lub kupnem mieszkania w tym budynku napisz do nas a dodamy darmowe ogłoszenie.Zestawienie najważniejszych danych
          o mieszkaniu przy ul. Jedności Narodowej 60, Wrocław


Gmina: Wrocław
Województwo: dolnośląskie
Powiat: Wrocław
Przeznaczenie: mieszkanie
Adres mieszkania:

ul. Jedności Narodowej 60 , Wrocław

Kod pocztowy mieszkania:

50-260

Informacje o budynku: Mieszkanie połozone jest w budynku wielorodzinnym
Powierzchnia przykładowego mieszkania w budynku: 64.71 m2
Średnia cena ofertowa jednego metra kwadratowego mieszkań w sąsiedztwie 5 814 zł/ m2
Sugerowana cena ofertowa mieszkania
Statystycznie cena ofertowa jest o 4% - 9% wyższa od ceny transakcyjnej
377 910 zł
Sugerowana cena transakcyjna 351 456 zł ( 5 029 zł/ m2 )

Właściciel mieszkania:

Właścicielem mieszkania jest osoba fizyczna
Dowiedz się kto jest właścicielem nieruchomości
Czy istnieją współwłaściciele: Mieszkanie posiada więcej niż jednego właściciela
Jest to wspólność ustawowa majątkowa małżeńska
Właścicieli możesz sprawdzić w księdze wieczystej
Odrębność lokali w budynku: Mieszkanie jest odrębną nieruchomością (posiada inną księgę wieczystą niż budynek)
Data założenia księgi wieczystej: Brak informacji o dacie założenia księgi wieczystej
Czy mieszkanie posiada udział w gruncie: Lokal posiada udziały w działce, na której jest położony
Czy istnieją roszczenia, ograniczenia lub prawa osób trzecich: Brak wpisów w dziale III księgi wieczystej
Kredyt hipoteczny: Nieruchomość nie ma kredytu hipotecznego

Kod wydziału sądu rejonowego:

WR1K
Numer księgi wieczystej
WR1K / 00******/ 7
Po złożeniu zamówienia otrzymasz numer księgi wieczystej mieszkania lub innej nieruchomosci

Sąd prowadzący księgę wieczystą

Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu
Podwale 30
50-040 Wrocław
IV Wydział Ksiąg Wieczystych

Aktualność danych:

Uwaga!
Powyższe dane mogą być nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne dane ustal numer księgi wieczystej

Najbliższe sąsiedztwo:

Alfa Star - 35 m
Dr. Belter - 37 m
Telepizza - 37 m
Poczta Polska - 40 m
Alsen - 55 m
Plus GSM - 55 m
Bank Zachodni WBK - 69 m
Alfa Star - 99 m
Nordea Bank - 122 m
Bank Zachodni WBK - 159 m
Alfa Star - 193 m
Lukas Bank - 246 m
Hotel HP Park - 264 m
INVEST-BANK - 295 m
GE Money Bank - 364 m
BPH - 364 m
Bank Pekao - 449 m
SKOK - 458 m
Bank Millennium - 464 m
Renault - 469 m
Poczta Polska - 487 m
T-Mobile - 546 m
Poczta Polska - 599 m
Tikkurila - 672 m
Jean Louis David - 761 m
Alfa Star - 775 m
Plus GSM - 775 m
T-Mobile - 775 m
TUI - 790 m
McDonald's - 795 m
Wykres
  Inne mieszkania i lokale w Wrocławiu


Daszyńskiego 25, 52.1 m2
Mieszkanie ul. Daszyńskiego 25 / 6, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****9 / 4
Sienkiewicza 124, 42.6 m2
Mieszkanie ul. Sienkiewicza 124 / 9, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****3 / 2
Tarnowska 12, 43.4 m2
Mieszkanie ul. Tarnowska 12 / 1, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****5 / 6
Kwiska 12, 48.2 m2
Mieszkanie ul. Kwiska 12 / 5, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****9 / 1
Lubińska 28, 41.1 m2
Mieszkanie ul. Lubińska 28 / 65, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****5 / 1
Bezpieczna 3, 49.9 m2
Mieszkanie ul. Bezpieczna 3 / 3, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****2 / 3
Orzechowa 22, 66.6 m2
Mieszkanie ul. Orzechowa 22 / 20, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****8 / 9
Vivaldiego 46, 69.9 m2
Mieszkanie ul. Vivaldiego 46 / 2, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****7 / 3
Horbaczewskiego 49, 63.6 m2
Mieszkanie ul. Horbaczewskiego 49 / 15, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****3 / 1
Przyjaźni 59, 42 m2
Mieszkanie ul. Przyjaźni 59 / 19, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****4 / 5
Srebrnogórska 3, 56.4 m2
Mieszkanie ul. Srebrnogórska 3 / 9, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****2 / 2
Odrzańska 17, 60.1 m2
Mieszkanie ul. Odrzańska 17 / 2, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****7 / 6
Sołtysowicka 30, 28.3 m2
Mieszkanie ul. Sołtysowicka 30 / 207, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****8 / 6
Gołężycka 19, 50.1 m2
Mieszkanie ul. Gołężycka 19 / 10, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****3 / 7
Szkocka 81, 52.1 m2
Mieszkanie ul. Szkocka 81 / 28, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****4 / 6
Lubińska 2, 41.1 m2
Mieszkanie ul. Lubińska 2 / 22, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****8 / 1


Zobacz wszystkie mieszkania Wrocław

Posiadamy informacje o mieszkaniach oraz lokalach użytkowych w tych budynkach przy Jedności Narodowej w Wrocławiu:

Jedności Narodowej 100
Jedności Narodowej 101
Jedności Narodowej 102
Jedności Narodowej 103
Jedności Narodowej 104
Jedności Narodowej 106
Jedności Narodowej 107
Jedności Narodowej 108
Jedności Narodowej 109
Jedności Narodowej 110
Jedności Narodowej 111
Jedności Narodowej 113
Jedności Narodowej 119
Jedności Narodowej 121
Jedności Narodowej 155
Jedności Narodowej 157
Jedności Narodowej 159
Jedności Narodowej 162
Jedności Narodowej 164
Jedności Narodowej 170
Jedności Narodowej 171
Jedności Narodowej 172
Jedności Narodowej 173
Jedności Narodowej 174
Jedności Narodowej 175
Jedności Narodowej 176
Jedności Narodowej 177
Jedności Narodowej 178
Jedności Narodowej 179
Jedności Narodowej 180
Jedności Narodowej 181
Jedności Narodowej 182
Jedności Narodowej 183
Jedności Narodowej 184
Jedności Narodowej 185
Jedności Narodowej 186
Jedności Narodowej 188
Jedności Narodowej 189
Jedności Narodowej 193
Jedności Narodowej 194
Jedności Narodowej 203
Jedności Narodowej 3
Jedności Narodowej 42/44
Jedności Narodowej 45A
Jedności Narodowej 45B
Jedności Narodowej 46
Jedności Narodowej 49A
Jedności Narodowej 54
Jedności Narodowej 59
Jedności Narodowej 61
Jedności Narodowej 62
Jedności Narodowej 63
Jedności Narodowej 66
Jedności Narodowej 69
Jedności Narodowej 73
Jedności Narodowej 75
Jedności Narodowej 77
Jedności Narodowej 80
Jedności Narodowej 81
Jedności Narodowej 82
Jedności Narodowej 84
Jedności Narodowej 85
Jedności Narodowej 85A
Jedności Narodowej 86
Jedności Narodowej 87
Jedności Narodowej 88
Jedności Narodowej 90
Jedności Narodowej 91
Jedności Narodowej 92
Jedności Narodowej 94
Jedności Narodowej 95
Jedności Narodowej 96
Jedności Narodowej 98
Jedności Narodowej 99
Jedności Narodowej 187
Jedności Narodowej 191
Jedności Narodowej 33/35
Jedności Narodowej 51/53
Jedności Narodowej 52
Jedności Narodowej 67
Jedności Narodowej 71
Jedności Narodowej 105
Jedności Narodowej 11
Jedności Narodowej 116
Jedności Narodowej 118
Jedności Narodowej 120
Jedności Narodowej 122
Jedności Narodowej 123
Jedności Narodowej 125
Jedności Narodowej 145
Jedności Narodowej 147
Jedności Narodowej 148
Jedności Narodowej 149
Jedności Narodowej 151
Jedności Narodowej 161
Jedności Narodowej 169
Jedności Narodowej 207
Jedności Narodowej 209
Jedności Narodowej 49
Jedności Narodowej 56
Jedności Narodowej 60
Jedności Narodowej 64
Jedności Narodowej 79
Jedności Narodowej 83
Jedności Narodowej 91A
Jedności Narodowej 55-57
Jedności Narodowej 166-168

Księga wieczysta to najważniejszy dokument nieruchomości. Sprawdź księgę wieczystą zanim podejmiesz decyzję o zakupie mieszkania lub lokalu. Nigdy nie lekceważ zapisów z księgi wieczystej - może to mieć poważne skutki prawne. Nieruchomość (działka, mieszkanie, lokal, budynek) bez założonej księgi wieczystej może nieść za sobą szereg zagrożeń. Pomożemy Ci znaleźć numer księgi wieczystej każdej nieruchomości. Wystarczy podać adres mieszkania lub lokalu.


Sprawdź nieruchomość: Wrocław ksiega wieczysta numer WR1K /00******/ 7 - mieszkanie ul Jedności Narodowej
Słowa kluczowe:
Nr KW
wyszukiwarka księgi wieczystej Ogłoszenia z mieszkaniami
księga wieczysta po numerze wyszukiwarka numerów ksiąg wieczystych
kw działki