Mieszkanie 73 mkw ul. Starogajowa 71 Wrocław

Informacje dotyczą mieszkania na Starogajowa Wrocławiu w budynku numer 71. Poniższe zestawienie ma jedynie charakter poglądowy. W celu uzyskania szczegółowych danych o wybranym mieszkaniu na Starogajowa 71, należy złożyć zamówienie.


Szczegółowe informacje o mieszkaniu na Starogajowa 71

Położenie mieszkania

Mieszkanie położone jest przy ulicy Starogajowa w budynku numer 71. Gmina Wrocław, województwo dolnośląskie

Księga wieczysta

Stan prawny niniejszego mieszkania jest uregulowany. Oznacza to, że prawa do tego mieszkania określone są w dokumencie o nazwie księga wieczysta. To właśnie księgi wieczyste prowadzone są dla potrzeb ustalenia stanu prawnego nieruchomości (art.1 ust.1 ustawy o księgach wieczystych i hipotece). Informacje o aktualnym stanie prawnym nieruchomości zawarte są w księgach wieczystych lub w przypadku jej braku braku - w zbiorach dokumentów. Przez nieruchomość o nieuregulowanym stanie prawnym rozumie się nieruchomość, dla której ze względu na brak księgi wieczystej, zbioru dokumentów albo innych dokumentów nie można ustalić osób, którym przysługują do niej prawa rzeczowe. Za brak uregulowanego stanu prawnego można również uznać niezgodność pomiędzy stanem prawnym ujawnionym w KW a faktycznym stanem prawnym. Regulacja stanu prawnego nieruchomości sprowadza się do wykazania aktualnego stanu prawnego dotyczącego danej nieruchomości. Nieuregulowany stan prawny nieruchomości to nic innego jak niezgodność zapisów w księdze ze stanem faktycznym. Może być też tak, że księga zaginęła lub została częściowo lub całkowicie zniszczona.

Numer księgi wieczystej

Opisywane mieszkanie przy Starogajowa w Wrocławiu ma założoną księgę wieczystą. Księga wieczysta dla tego mieszkania została założona w 17-02-1967 Księgę wieczystą prowadzi Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu, IV Wydział Ksiąg Wieczystych (Podwale 30). Mieszkanie te zostało wyodrębnione z budynku jako inna nieruchomość. Oznacza to, że jest to prawnie niezależny podmiot. Dla tego mieszkania została założona i jest prowadzona oddzielna niż dla budynku księga wieczysta. Numer księgi wieczystej tego mieszkania to WR1K / 00******/ 3.
Dlaczego numer księgi wieczystej oraz numer oraz numer lokalu ma gwiazdki ?

Znajdź księgę wieczystą mieszkania przy ul. Starogajowa 71. To w księdze wieczystej znajdują się wszystkie informacje dotyczące stanu prawnego nieruchomości. Księgi wieczyste zawierają najważniejsze informacje o właścicielu mieszkania, powierzchni, kredycie hipotecznym, roszczeniach i prawach innych osób, lokalizacji. W księgach wieczystych przedstawiono imię i nazwiasko właściciela i współwłaścicieli. Z ksiąg wieczystych dowiemy się wszystkiego co należy wiedzieć przed zakupem mieszkania.


Jeżeli chcesz otrzymać informacje o mieszkaniu przy ul. Starogajowa 71 , Wrocław lub innym to zamów księgę wieczystą za jedyne 25,99 zł.

Przeznaczenie i powierzchnia mieszkania

Lokal przeznaczony jest do celów mieszkalnych. W księdze wieczystej istnieje zapis ze przeznaczeniem tej nieruchomości jest lokal mieszkalny. Przeznaczenie na cele mieszkalne oznacza, że lokal nie może być wykorzystywany na inne cele niż jako mieszkanie. Według § 3. Rozporządzenia Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie- przez mieszkanie należy rozumieć zespół pomieszczeń mieszkalnych i pomocniczych, mający odrębne wejście, wydzielony stałymi przegrodami budowlanymi, umożliwiający stały pobyt ludzi i prowadzenie samodzielnego gospodarstwa domowego. Mieszkanie na ul. Starogajowa 71 posiada powierzchnię 73.28 m2. Jest to stosunkowo duża powierzchnia. Wrocław to miejsce, gdzie klient poszukuje najczęściej mieszkania o powierzchni od 51 do 60 m2. Poza metrażem mieszkania, mieszkańcy Wrocławia podejmują swoje decyzje biorąc również pod uwagę liczbę pokoi w mieszkaniu. Najczęściej poszukiwane są mieszkania 3-pokojowe i 2-pokojowych.

Właściciel mieszkania

Mieszkanie przy ul. Starogajowa 71 w Wrocławiu posiada więcej niż jednego właściciela. Właścicieli możesz sprawdzić w księdze wieczystej w dziale drugim.

Kredyt hipoteczny

Mieszkanie nie ma kredytu hipotecznego Jeżeli szukasz kredytu hipotecznego nasi niezależni specjaliści znajdą najlepszą ofertę dla mieszkania, ktróre chcesz kupić.

Poinformujemy Cię jaki bank udzieli najlepszego kredytu hipotecznego. Jaki bank da najlepsze warunki i zaoferuje najniższe oprocentowanie. Otrzymasz bezpłatną pomoc eksperta w wyborze najtańszej oferty kredytowej

Dowiesz się jaki bank ma najtańszą dla Ciebie ofertę kredytu hipotecznego i jakie są warunki przyznawania kredytu hipotecznego. Nie musisz już samodzielnie studiować ofert banków skorzystaj z pomocy specjalisty - niezależnego Doradcy Kredytowego. Pomoc doradcy jest całkowicie darmowa . Doradca obliczy Twoją zdolność kredytową i porówna ratę kredytu we wszystkich bankach, w których możesz otrzymać kredyt hipoteczny. Doradca pomoże Ci również w formalnościach i wypełnianiu dokumentów, a także w uzyskaniu najlepszych warunków w danym banku. Zostaw nam dane kontaktowe, a doradca oddzwoni do Ciebie!

Nieruchomość a otoczenie

Otoczenie jest bardzo istotnym atrybutem nieruchomości i często decyduje o akceptacji danego mieszkania. Na podstawie przeprowadzonej analizy niektóre sąsiedztwo cechuje się wysoką uciążliwością. Niepożądanymi sąsiadami mieszkań są hostele, dyskoteki, puby, całodobowe sklepy monopolowe i restauracje. Część mieszkańców Wrocławia nie akceptuje także takiego sąsiedztwa jak szkoły podstawowe, akademiki, przedszkola, kluby fitness i siłownie a nawet banki. Bez wątpienia trzema najbardziej pożądanymi przez potencjalnych nabywców obiektami w sąsiedztwie kupowanej nieruchomości są: przystanek komunikacji miejskiej (ok. 77% wskazań), tereny zielone, czyli lasy, parki, łąki oraz sklep spożywczy. Wszystkie trzy z wyżej wymienionych podwyższają komfort codziennego życia mieszkańców Wrocławia – ułatwiają dojazd do pracy/szkoły, zapewniają miejsce do spacerów oraz kojarzą się ze spokojem oraz zwiększają wygodę codziennych zakupów (tych drobnych, dla których nie warto jechać do centrum handlowego czy hipermarketu). Powyższe sąsiedztwo jest preferowane przez klientów w każdej fazie cyklu życia. Dla klientów posiadających dzieci w odpowiednim wieku bardzo duże znaczenie miały ponadto bliskość przedszkola, szkoły podstawowej, przychodni oraz apteki – czyli obiektów, bez których ciężko wyobrazić sobie bieżące funkcjonowanie rodziny z dzieckiem.

Jakie sąsiedztwo ma mieszkanie przy ul. Starogajowa 71

Do najbliższego otoczenia mieszkania przy Starogajowa 71 należy:
Dino - 509 m (ul. Boguszowska 38B)

Preferencje mieszkańców Wrocławia

Mieszkańcy Wrocławia za niezbędne elementy mieszkań uznają piwnice i drzwi antywłamaniowe. Coraz częściej klienci z Wrocławia szukają wind i udogodnień dla osób niepełnosprawnych. Dziwić może niskie zainteresowanie parkingami podziemnymi. Być może jest to związane z wciąż wysoką ceną początkową oraz dalszymi opłatami. Najważniejszym kryterium selekcji podczas poszukiwania mieszkania pozostaje cena – mieszkańcy Wrocławia kupują po prostu takie mieszkania, na jakie ich stać. Pokazują to analizy dotyczące garaży i miejsc parkingowych – w ostatnich latach za własne miejsce do parkowania trzeba było płacić deweloperom nawet do 30 tys. zł.

Tabelaryczne zestawienie najważniejszych danych o mieszkaniu przy ul. Starogajowa 71, Wrocław.

Gmina: Wrocław
Województwo: dolnośląskie
Powiat: Wrocław
Przeznaczenie: mieszkanie
Adres mieszkania:

ul. Starogajowa 71 , Wrocław

Powierzchnia przykładowego mieszkania w budynku: 73.28 m2
Czy istnieją współwłaściciele: Mieszkanie posiada kilku właścicieli
Właścicieli możesz sprawdzić w księdze wieczystej

Właściciel mieszkania lub lokalu użytkowego:

Dowiedz się kto jest właścicielem nieruchomości
Odrębność lokali w budynku: Mieszkanie jest odrębną nieruchomością (posiada inną księgę wieczystą niż budynek)
Data założenia księgi wieczystej: 17-02-1967
Numer księgi wieczystej
WR1K / 00******/ 3
Po złożeniu zamówienia otrzymasz numer księgi wieczystej mieszkania lub innej nieruchomosci

Sąd prowadzący księgę wieczystą

Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu
Podwale 30
50-040 Wrocław
IV Wydział Ksiąg Wieczystych

Najbliższe sąsiedztwo:

Dino - 509 m
Poczta Polska - 1083 m
Poczta Polska - 1502 m
Tikkurila - 1758 m
Bank BGŻ - 1844 m
Neonet - 1852 m
BPH - 1868 m
SKOK - 1890 m
Poczta Polska - 1940 m
Lidl - 2175 m
Dino - 2839 m
Lidl - 2870 m

Inne mieszkania w Wrocławiu :
ul. Srebrnogórska 2ul. Benedyktyńska 16ul. Sterowcowa 26
ul. Mościckiego 19ul. Drzewieckiego 8ul. Kruszwicka 12
ul. Sopocka 9ul. Rogowska 8


Zobacz wszystkie mieszkania Wrocław


Sprawdź inne mieszkania Wrocław :

Zemska 38, 73.1 m2

Mieszkanie ul. Zemska 38 / 8, Wrocław,
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****9 / 7.

Żmudzka 7, 62.4 m2

Mieszkanie ul. Żmudzka 7 / 5, Wrocław,
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****0 / 9.

Dzielna 53, 65.2 m2

Mieszkanie ul. Dzielna 53 / 5, Wrocław,
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****5 / 8.

Koreańska 58A, 48.5 m2

Mieszkanie ul. Koreańska 58A / 1, Wrocław,
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****9 / 4.

Obornicka 23, 79.1 m2

Mieszkanie ul. Obornicka 23 / 20, Wrocław,
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****0 / 1.

Wańkowicza 48, 63.9 m2

Mieszkanie ul. Melchiora Wańkowicza 48 / 16, Wrocław,
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****5 / 0.

Dokerska 37, 48.4 m2

Mieszkanie ul. Dokerska 37 / 22, Wrocław,
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****7 / 9.

Dokerska 16, 50 m2

Mieszkanie ul. Dokerska 16 / 8, Wrocław,
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****7 / 7.

Gwarecka 27, 49.9 m2

Mieszkanie ul. Gwarecka 27 / 20, Wrocław,
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****5 / 5.

Mielecka 17, 22.8 m2

Mieszkanie ul. Mielecka 17 / 2, Wrocław,
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****7 / 0.

Altanowa 1, 52.6 m2

Mieszkanie ul. Altanowa 1 / 12, Wrocław,
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****3 / 2.

Wietrzna 14, 97 m2

Mieszkanie ul. Wietrzna 14 / 7, Wrocław,
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****4 / 0.

Pułtuska 24, 33.4 m2

Mieszkanie ul. Pułtuska 24 / 6, Wrocław,
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****4 / 1.

Budziszyńska 82, 62.4 m2

Mieszkanie ul. Budziszyńska 82 / 16, Wrocław,
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****5 / 1.

Zgodna 19, 82.6 m2

Mieszkanie ul. Zgodna 19 / 8, Wrocław,
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****6 / 1.

Miłoszycka 18A, 55.7 m2

Mieszkanie ul. Miłoszycka 18A / 1, Wrocław,
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****1 / 4.


Posiadamy informacje o mieszkaniach oraz lokalach użytkowych w tych budynkach przy Starogajowa w Wrocławiu:

Starogajowa 1
Starogajowa 10
Starogajowa 102
Starogajowa 106
Starogajowa 11
Starogajowa 110
Starogajowa 111
Starogajowa 12
Starogajowa 14
Starogajowa 15
Starogajowa 16
Starogajowa 17
Starogajowa 18
Starogajowa 19
Starogajowa 2
Starogajowa 20
Starogajowa 21
Starogajowa 22
Starogajowa 23
Starogajowa 25
Starogajowa 28
Starogajowa 3
Starogajowa 31
Starogajowa 32
Starogajowa 33
Starogajowa 34
Starogajowa 34A
Starogajowa 35
Starogajowa 35A
Starogajowa 39
Starogajowa 4
Starogajowa 41
Starogajowa 50
Starogajowa 52
Starogajowa 54
Starogajowa 56
Starogajowa 58
Starogajowa 6
Starogajowa 60
Starogajowa 62
Starogajowa 63
Starogajowa 64
Starogajowa 65
Starogajowa 67
Starogajowa 69
Starogajowa 71
Starogajowa 75
Starogajowa 77
Starogajowa 9
Starogajowa 96
Starogajowa 43
Starogajowa 7
Starogajowa 73
Słowa kluczowe:
księgi wieczyste po adresie
operaty szacynkowe księga wieczysta po numerze
rejestr ksiąg wieczystych ministerstwo sprawiedliwości
ustalenie KW ogłoszenia nieruchomości