Mieszkanie 64 m2 ul. Wejherowska 65 Wrocław

Wrocław przy ul. Wejherowska 65 - wybrane informacje o mieszkaniu. Poniższy raport ma charakter poglądowy i prezentuje przybliżone informacje o przykładowym mieszkaniu w budynku. W celu uzyskania szczegółowych i aktualnych danych należy zamówić ekspertyzę nieruchomości.Położenie mieszkania


Mieszkanie położone jest przy ulicy Wejherowska w budynku numer 65.

Gmina: Wrocław
Powiat: Wrocław
Województwo: dolnośląskie
Adres mieszkania: ul. Wejherowska 65, Wrocław

Budynek: Mieszkanie połozone jest w budynku wielorodzinnymInformacje o stanie prawnym nieruchomości


Stan prawny mieszkania na ul. Wejherowska 65 w Wrocławiu jest uregulowany. Oznacza to, że prawa do tego mieszkania określone są w dokumencie o nazwie księga wieczysta. To właśnie księgi wieczyste prowadzone są dla potrzeb ustalenia stanu prawnego nieruchomości (art.1 ust.1 ustawy o księgach wieczystych i hipotece). Informacje o aktualnym stanie prawnym nieruchomości zawarte są w księgach wieczystych lub w przypadku ich braku braku - w zbiorach dokumentów.Przez nieruchomość o nieuregulowanym stanie prawnym rozumie się nieruchomość, dla której ze względu na brak księgi wieczystej, zbioru dokumentów albo innych dokumentów nie można ustalić osób, którym przysługują do niej prawa rzeczowe. Za brak uregulowanego stanu prawnego można również uznać niezgodność pomiędzy stanem prawnym ujawnionym w KW a faktycznym stanem prawnym. Regulacja stanu prawnego nieruchomości sprowadza się do wykazania aktualnego stanu prawnego dotyczącego danej nieruchomości.
Nieuregulowany stan prawny nieruchomości to nic innego jak niezgodność zapisów w księdze ze stanem faktycznym. Może być też tak, że księga zaginęła lub została częściowo lub całkowicie zniszczona.Numer księgi wieczystej


Opisywane mieszkanie przy Wejherowska w Wrocławiu ma założoną księgę wieczystą. Księga wieczysta dla tego mieszkania została założona dnia 28-05-2001. Księgę wieczystą prowadzi Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu, IV Wydział Ksiąg Wieczystych (Podwale 30). Mieszkanie nie zostało wyodrębnione z budynku jako osobna nieruchomość. W związku z tym nie ma oddzielnej niż budynek księgi wieczystej.
Numer księgi wieczystej mieszkania na ul. Wejherowska 65 w Wrocławiu to WR1K / 00******/ 8*.
*Po złożeniu zamówienia na ustalenie numeru księgi wieczystej otrzymasz pełny numer księgi wieczystej dla tej nieruchomości (bez gwiazdek).
Jeżeli posiadasz już numer księgi wieczystej nieruchomości, której szukasz użyj Przyjaznej Przeglądarki Ksiąg Wieczystych i pobierz PDF za darmo.

Jak zamówić ustalenie numeru księgi wieczystej?


Ustalimy dla Ciebie księgę wieczystą mieszkania przy ul. Wejherowska 65. To w księdze wieczystej znajdują się wszystkie informacje dotyczące stanu prawnego nieruchomości. Księgi wieczyste zawierają najważniejsze dane o właścicielu mieszkania, powierzchni, kredycie hipotecznym, roszczeniach i prawach innych osób. W księgach wieczystych przedstawiono imię i nazwisko właściciela i współwłaścicieli. Z ksiąg wieczystych dowiesz się wszystkiego co należy wiedzieć przed zakupem mieszkania. Jeżeli chcesz otrzymać informacje o mieszkaniu przy ul. Wejherowska 65 , Wrocław lub innym to zamów księgę wieczystą! Cena za ustalenie już od 9,95 zł. Wystarczy podać adres nieruchomości. Po otrzymaniu numeru KW skorzystaj z przyjaznego narzędzia Przyjazna Przeglądarka KW, które umożliwia sprawdzenie każdej księgi wieczystej po numerze KW oraz pobranie PDF księgi wieczystej za darmo.Przeznaczenie i powierzchnia mieszkania


Lokal przy Wejherowska w Wrocławiu przeznaczony jest do celów mieszkalnych. W księdze wieczystej istnieje zapis ze przeznaczeniem tej nieruchomości jest lokal mieszkalny.

Przeznaczenie na cele mieszkalne oznacza, że lokal nie może być wykorzystywany na inne cele niż jako mieszkanie. Według § 3. Rozporządzenia Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie - przez mieszkanie należy rozumieć zespół pomieszczeń mieszkalnych i pomocniczych, mający odrębne wejście, wydzielony stałymi przegrodami budowlanymi, umożliwiający stały pobyt ludzi i prowadzenie samodzielnego gospodarstwa domowego.

Mieszkanie na ul. Wejherowska 65 posiada powierzchnię 64.4 m2. Jest to stosunkowo duża powierzchnia.
Wrocław to miejsce, gdzie klient poszukuje najczęściej mieszkania o powierzchni od 51 do 60 m2. Takich transakcji jest najwięcej w Wrocławiu.


Właściciel mieszkania


Mieszkanie posiada tylko jednego właściciela. To kto jest właścicielem tego mieszkania można sprawdzić w księdze wieczystej w dziale drugim. Po zamówieniu numeru księgi wieczystej lub ekspertyzy otrzymasz pełne informacje o nieruchomości przy ul. Wejherowska 65 w Wrocławiu w tym informacje o właścicielu tego mieszkania.Kredyt hipoteczny


Mieszkanie nie ma kredytu hipotecznego. Informacje mogą być nieaktualne. W celu uzyskania pełnej informacji o mieszkaniu przy ul. Wejherowska 65 w Wrocławiu należy zamówić numer księgi wieczystej lub ekspertyzę.
Jeżeli szukasz kredytu hipotecznego nasi niezależni specjaliści znajdą najlepszą ofertę dla mieszkania, ktróre chcesz kupić.

Poinformujemy Cię jaki bank udzieli najlepszego kredytu hipotecznego. Jaki bank da najlepsze warunki i zaoferuje najniższe oprocentowanie. Otrzymasz bezpłatną pomoc eksperta w wyborze najtańszej oferty kredytowej.Dowiesz się jaki bank ma najtańszą dla Ciebie ofertę kredytu hipotecznego i jakie są warunki przyznawania kredytu hipotecznego. Nie musisz już samodzielnie studiować ofert banków. Skorzystaj z pomocy specjalisty - niezależnego Doradcy Kredytowego. Pomoc doradcy jest całkowicie darmowa. Doradca obliczy Twoją zdolność kredytową i porówna ratę kredytu we wszystkich bankach, w których możesz otrzymać kredyt hipoteczny. Doradca pomoże Ci również w formalnościach i wypełnianiu dokumentów, a także w uzyskaniu najlepszych warunków w danym banku. Zostaw nam dane kontaktowe, a doradca oddzwoni do Ciebie!Przedmiotowa nieruchomość a otoczenie


Otoczenie jest bardzo istotnym atrybutem nieruchomości i często decyduje o akceptacji danego mieszkania. Na podstawie przeprowadzonej analizy niektóre sąsiedztwo cechuje się wysoką uciążliwością. Niepożądanymi sąsiadami mieszkań są hostele, dyskoteki, puby, całodobowe sklepy monopolowe i restauracje. Część mieszkańców Wrocławia nie akceptuje także takiego sąsiedztwa jak szkoły podstawowe, akademiki, przedszkola, kluby fitness i siłownie a nawet banki.
Bez wątpienia trzema najbardziej pożądanymi przez potencjalnych nabywców obiektami w sąsiedztwie kupowanej nieruchomości są: przystanek komunikacji miejskiej (ok. 77% wskazań), tereny zielone, czyli lasy, parki, łąki oraz sklep spożywczy. Wszystkie trzy z wyżej wymienionych podwyższają komfort codziennego życia mieszkańców Wrocławia – ułatwiają dojazd do pracy/szkoły, zapewniają miejsce do spacerów oraz kojarzą się ze spokojem i zwiększają wygodę codziennych zakupów (tych drobnych, dla których nie warto jechać do centrum handlowego czy hipermarketu). Powyższe sąsiedztwo jest preferowane przez klientów w każdej fazie cyklu życia. Dla klientów posiadających dzieci w odpowiednim wieku bardzo duże znaczenie miały ponadto bliskość przedszkola, szkoły podstawowej, przychodni oraz apteki – czyli obiektów, bez których ciężko wyobrazić sobie bieżące funkcjonowanie rodziny z dzieckiem.

Sąsiedztwo mieszkania przy ul. Wejherowska 65


Do najbliższego otoczenia mieszkania przy Wejherowska 65 należy:

Adidas - 188 m (ul. Wejherowska 28) ,
Poczta Polska - 221 m (ul. Bobrza 2) ,
Eurokiosk - 235 m (ul. Popowicka 134) ,
Shell - 485 m (ul. Małopanewska 2) ,
Kaufland - 618 m (ul. Legnicka 62A) ,
Allianz - 680 m (ul. Popowicka 28) ,
Alsen - 720 m (ul. Kwiska 18) ,
Raiffeisen Bank - 772 m (ul. Horbaczewskiego 4-6) ,
T-Mobile - 772 m (ul. Horbaczewskiego 4/6) ,
ING - 772 m (ul. Horbaczewskiego 4-6) ,
Bank Pekao - 772 m (ul. Horbaczewskiego 4-6) ,
BOŚ - 772 m (ul. Horbaczewskiego 4-6) ,
Plus GSM - 772 m (ul. Horbaczewskiego 4-6) ,
Poczta Polska - 772 m (ul. Horbaczewskiego 4-6)


Preferencje mieszkańców Wrocławia


Mieszkańcy Wrocławia najczęściej szukają mieszkań małych lub średnich o powierzchni między 30-60 m2. Tych transakcji jest najwięcej na rynku mieszkaniowym w Wrocławiu. Mieszkania powyżej 78 metrów kwadratowych są relatywnie rzadziej przedmiotem poszukiwań. Poza metrażem mieszkania, mieszkańcy Wrocławia zwracają również uwagę na liczbę pokoi w mieszkaniu. Najczęściej poszukiwane są mieszkania 2-pokojowe oraz 3-pokojowe.
Nabywcy z Wrocławia za niezbędne elementy mieszkań uznają piwnice i drzwi antywłamaniowe. Coraz częściej klienci z Wrocławia szukają wind i udogodnień dla osób niepełnosprawnych. Dziwić może niskie zainteresowanie parkingami podziemnymi. Być może jest to związane z wciąż wysoką ceną początkową oraz dalszymi opłatami.
Najważniejszym kryterium selekcji podczas poszukiwania mieszkania pozostaje cena – mieszkańcy Wrocławia kupują po prostu takie mieszkania, na jakie ich stać. Większość potencjalnych nabywców wskazywało ten czynnik jako decydujący przy wyborze lokalu mieszkalnego. Zdolność kredytowa to znaczące ograniczenie przy podejmowaniu decyzji o zakupie mieszkania. Funkcjonalność mieszkania, otoczenie, standard wykończenia, rozkład mieszkania, położenie na piętrze oraz usytuowanie względem stron świata to czynniki, które w najmniejszym stopniu decydują o wyborze mieszkania choć są często wymieniane przez nabywców mieszkań.

Ceny mieszkań
           przy ul. Wejherowska 65 w Wrocławiu oraz okolicy


Po przeanalizowaniu aktualnych ofert mieszkań w okolicy przedmiotowego mieszkania wynika, że średnia cena ofertowa jednego metra kwadratowego podobnych mieszkań w otoczeniu mieszkania przy ul. Wejherowska 65 w Wrocławiu kształtuje się na poziomie 5 372 zł/ m2. Przy takiej cenie jednostkowej oferta za te mieszkanie powinna wynieść 343 808 zł. Ceny ofertowe są zazwyczaj nieco zawyżone gdyż pozostawiają pole do negocjacji. Statystycznie cena ofertowa jest o 4% - 9% wyższa od ostatecznej ceny transakcyjnej. Wskaźnik ten różni się w zależności od powierzchni mieszkania i lokalizacji oraz miasta.
Sugerowana cena transakcyjna mieszkania w budynku przy ul. Wejherowska 65 w Wrocławiu o powierzchnii 64.4 m2 wynieść powinna 319 741 zł dając jednostkową cenę metra kwadratowego na poziomie 4 646 zł/ m2.

Nie posiadamy informacji aby jakieś mieszkanie w tym budynku było na sprzedaż lub wynajem. Jeżeli jesteś zinteresowany sprzedażą, wynajmem lub kupnem mieszkania w tym budynku napisz do nas a dodamy darmowe ogłoszenie.Zestawienie najważniejszych danych
          o mieszkaniu przy ul. Wejherowska 65, Wrocław


Gmina: Wrocław
Województwo: dolnośląskie
Powiat: Wrocław
Przeznaczenie: mieszkanie
Adres mieszkania:

ul. Wejherowska 65 , Wrocław

Informacje o budynku: Mieszkanie połozone jest w budynku wielorodzinnym
Powierzchnia przykładowego mieszkania w budynku: 64.4 m2
Średnia cena ofertowa jednego metra kwadratowego mieszkań w sąsiedztwie 5 372 zł/ m2
Sugerowana cena ofertowa mieszkania
Statystycznie cena ofertowa jest o 4% - 9% wyższa od ceny transakcyjnej
343 808 zł
Sugerowana cena transakcyjna 319 741 zł ( 4 646 zł/ m2 )

Właściciel mieszkania:

Dowiedz się kto jest właścicielem nieruchomości
Czy istnieją współwłaściciele: Mieszkanie posiada tylko jednego właściciela
Odrębność lokali w budynku: Mieszkanie nie zostało wyodrębnione z budynku
Data założenia księgi wieczystej: 28-05-2001
Czy mieszkanie posiada udział w gruncie: Lokal posiada udziały w działce, na której jest położony
Czy istnieją roszczenia, ograniczenia lub prawa osób trzecich: Brak wpisów w dziale III księgi wieczystej
Kredyt hipoteczny: Nieruchomość nie ma kredytu hipotecznego

Kod wydziału sądu rejonowego:

WR1K
Numer księgi wieczystej
WR1K / 00******/ 8
Po złożeniu zamówienia otrzymasz numer księgi wieczystej mieszkania lub innej nieruchomosci

Sąd prowadzący księgę wieczystą

Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu
Podwale 30
50-040 Wrocław
IV Wydział Ksiąg Wieczystych

Aktualność danych:

Uwaga!
Powyższe dane mogą być nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne dane ustal numer księgi wieczystej

Najbliższe sąsiedztwo:

Adidas - 188 m
Poczta Polska - 221 m
Eurokiosk - 235 m
Shell - 485 m
Kaufland - 618 m
Allianz - 680 m
Alsen - 720 m
Raiffeisen Bank - 772 m
T-Mobile - 772 m
ING - 772 m
Bank Pekao - 772 m
BOŚ - 772 m
Plus GSM - 772 m
Poczta Polska - 772 m
Wykres
  Inne mieszkania i lokale w Wrocławiu


Olszewskiego 65, 85 m2
Mieszkanie ul. Olszewskiego 65 / 5, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****5 / 7
Litewska 20, 35.7 m2
Mieszkanie ul. Litewska 20 / 84, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****9 / 9
Sąsiedzka 7, 18 m2
Mieszkanie ul. Sąsiedzka 7 / 18, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****5 / 3
Sanocka 11, 42 m2
Mieszkanie ul. Sanocka 11 / 10, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****4 / 0
Prosta 31, 47.6 m2
Mieszkanie ul. Prosta 31 / 50, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****6 / 7
Nowodworska 7, 63 m2
Mieszkanie ul. Nowodworska 7 / 32, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****1 / 7
Stalowowolska 2, 54.9 m2
Mieszkanie ul. Stalowowolska 2 / 5, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****2 / 6
Pilczycka 87, 78.7 m2
Mieszkanie ul. Pilczycka 87 / 4, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****7 / 0
Kniaziewicza 9, 32.8 m2
Mieszkanie ul. Kniaziewicza 9 / 25, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****5 / 2
Worcella 19, 41.3 m2
Mieszkanie ul. Worcella 19 / 8, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****4 / 7
Kniaziewicza 37, 124.3 m2
Mieszkanie ul. Kniaziewicza 37 / 0, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****9 / 9
Orzechowa 13, 62.5 m2
Mieszkanie ul. Orzechowa 13 / 12, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****3 / 6
Głogowska 20A, 73.4 m2
Mieszkanie ul. Głogowska 20A / 11, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****4 / 4
Zelwerowicza 20, 383.3 m2
Mieszkanie ul. Zelwerowicza 20 / 0, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****6 / 5
Komuny Paryskiej 49-51, 49.2 m2
Mieszkanie ul. Komuny Paryskiej 49-51 / 10, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****6 / 2
Saperów 53, 18 m2
Mieszkanie ul. Saperów 53 / 29, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****4 / 0


Zobacz wszystkie mieszkania Wrocław

Posiadamy informacje o mieszkaniach oraz lokalach użytkowych w tych budynkach przy Wejherowska w Wrocławiu:

Wejherowska 16
Wejherowska 17
Wejherowska 43
Wejherowska 59
Wejherowska 65
Wejherowska 71
Wejherowska 9
Wejherowska 11
Wejherowska 13
Wejherowska 15
Wejherowska 19
Wejherowska 21
Wejherowska 23
Wejherowska 25
Wejherowska 27
Wejherowska 29
Wejherowska 3
Wejherowska 31
Wejherowska 33
Wejherowska 35
Wejherowska 37
Wejherowska 39
Wejherowska 41
Wejherowska 45
Wejherowska 5
Wejherowska 55
Wejherowska 57
Wejherowska 61
Wejherowska 63
Wejherowska 67
Wejherowska 69
Wejherowska 7
Wejherowska 73
Wejherowska 75
Wejherowska 77

Księga wieczysta to najważniejszy dokument nieruchomości. Sprawdź księgę wieczystą zanim podejmiesz decyzję o zakupie mieszkania lub lokalu. Nigdy nie lekceważ zapisów z księgi wieczystej - może to mieć poważne skutki prawne. Nieruchomość (działka, mieszkanie, lokal, budynek) bez założonej księgi wieczystej może nieść za sobą szereg zagrożeń. Pomożemy Ci znaleźć numer księgi wieczystej każdej nieruchomości. Wystarczy podać adres mieszkania lub lokalu.


Sprawdź nieruchomość: Wrocław księga wieczysta numer WR1K /00******/ 8 - mieszkanie ul Wejherowska