Mieszkanie 62 m2 ul. Sienkiewicza 88 w Wrocławiu


Położenie mieszkania


Mieszkanie położone jest przy ulicy Sienkiewicza w budynku numer 88.
Gmina Wrocław, województwo dolnośląskie

Księga wieczysta


Stan prawny niniejszego mieszkania jest uregulowany. Oznacza to, że prawa do tego mieszkania określone są w dokumencie o nazwie księga wieczysta.
To właśnie księgi wieczyste prowadzone są dla potrzeb ustalenia stanu prawnego nieruchomości (art.1 ust.1 ustawy o księgach wieczystych i hipotece).
Informacje o aktualnym stanie prawnym nieruchomości zawarte są w księgach wieczystych lub w przypadku jej braku braku - w zbiorach dokumentów.

Przez nieruchomość o nieuregulowanym stanie prawnym rozumie się nieruchomość, dla której ze względu na brak księgi wieczystej, zbioru dokumentów albo innych dokumentów nie można ustalić osób, którym przysługują do niej prawa rzeczowe. Za brak uregulowanego stanu prawnego można również uznać niezgodność pomiędzy stanem prawnym ujawnionym w KW a faktycznym stanem prawnym. Regulacja stanu prawnego nieruchomości sprowadza się do wykazania aktualnego stanu prawnego dotyczącego danej nieruchomości.
Nieuregulowany stan prawny nieruchomości to nic innego jak niezgodność zapisów w księdze ze stanem faktycznym. Może być też tak, że księga zaginęła lub została częściowo lub całkowicie zniszczona.

Numer księgi wieczystej


Opisywane mieszkanie przy Sienkiewicza w Wrocławiu ma założoną księgę wieczystą. Księgę wieczystą prowadzi Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu, IV Wydział Ksiąg Wieczystych (Podwale 30). Mieszkanie te zostało wyodrębnione z budynku jako inna nieruchomość. Oznacza to, że jest to prawnie niezależny podmiot. Dla tego mieszkania została założona i jest prowadzona oddzielna niż dla budynku księga wieczysta. Numer księgi wieczystej tego mieszkania to WR1K / 00******/ 2.Dlaczego numer księgi wieczystej oraz numer oraz numer lokalu ma gwiazdki ?


Znajdź księgę wieczystą mieszkania przy ul. Sienkiewicza 88. To w księdze wieczystej znajdują się wszystkie informacje dotyczące stanu prawnego nieruchomości. Księgi wieczyste zawierają najważniejsze informacje o właścicielu mieszkania, powierzchni, kredycie hipotecznym, roszczeniach i prawach innych osób, lokalizacji. W księgach wieczystych przedstawiono imię i nazwiasko właściciela i współwłaścicieli. Z ksiąg wieczystych dowiemy się wszystkiego co należy wiedzieć przed zakupem mieszkania.

Jeżeli chcesz otrzymać informacje o mieszkaniu przy ul. Sienkiewicza 88 , Wrocław lub innym to zamów księgę wieczystą za jedyne 25,99 zł.


Przeznaczenie i powierzchnia mieszkania


Lokal przeznaczony jest do celów mieszkalnych. W księdze wieczystej istnieje zapis ze przeznaczeniem tej nieruchomości jest lokal mieszkalny.

Przeznaczenie na cele mieszkalne oznacza, że lokal nie może być wykorzystywany na inne cele niż jako mieszkanie. Według § 3. Rozporządzenia Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie- przez mieszkanie należy rozumieć zespół pomieszczeń mieszkalnych i pomocniczych, mający odrębne wejście, wydzielony stałymi przegrodami budowlanymi, umożliwiający stały pobyt ludzi i prowadzenie samodzielnego gospodarstwa domowego.

Mieszkanie na ul. Sienkiewicza 88 posiada powierzchnię 62 m2. Jest to stosunkowo duża powierzchnia.
Wrocław to miejsce, gdzie klient poszukuje najczęściej mieszkania o powierzchni od 51 do 60 m2.

Poza metrażem mieszkania, mieszkańcy Wrocławia podejmują swoje decyzje biorąc również pod uwagę liczbę pokoi w mieszkaniu. Klienci z Wrocławia poszukują głównie mieszkań dwu i trzypokojowych.

Właściciel mieszkania


Mieszkanie przy ul. Sienkiewicza 88 w Wrocławiu posiada więcej niż jednego właściciela. Właścicieli możesz sprawdzić w księdze wieczystej w dziale drugim.

Kredyt hipoteczny


Mieszkanie nie ma kredytu hipotecznego
Jeżeli szukasz kredytu hipotecznego nasi niezależni specjaliści znajdą najlepszą ofertę dla mieszkania, ktróre chcesz kupić.


Poinformujemy Cię jaki bank udzieli najlepszego kredytu hipotecznego. Jaki bank da najlepsze warunki i zaoferuje najniższe oprocentowanie. Otrzymasz bezpłatną pomoc eksperta w wyborze najtańszej oferty kredytowejDowiesz się jaki bank ma najtańszą dla Ciebie ofertę kredytu hipotecznego i jakie są warunki przyznawania kredytu hipotecznego. Nie musisz już samodzielnie studiować ofert banków skorzystaj z pomocy specjalisty - niezależnego Doradcy Kredytowego. Pomoc doradcy jest całkowicie darmowa . Doradca obliczy Twoją zdolność kredytową i porówna ratę kredytu we wszystkich bankach, w których możesz otrzymać kredyt hipoteczny. Doradca pomoże Ci również w formalnościach i wypełnianiu dokumentów, a także w uzyskaniu najlepszych warunków w danym banku. Zostaw nam dane kontaktowe, a doradca oddzwoni do Ciebie!

Nieruchomość a otoczenie


Otoczenie jest bardzo istotnym atrybutem nieruchomości i często decyduje o akceptacji danego mieszkania. Na podstawie przeprowadzonej analizy niektóre sąsiedztwo cechuje się wysoką uciążliwością. Niepożądanymi sąsiadami mieszkań są hostele, dyskoteki, puby, całodobowe sklepy monopolowe i restauracje. Część mieszkańców Wrocławia nie akceptuje także takiego sąsiedztwa jak szkoły podstawowe, akademiki, przedszkola, kluby fitness i siłownie a nawet banki.
Bez wątpienia trzema najbardziej pożądanymi przez potencjalnych nabywców obiektami w sąsiedztwie kupowanej nieruchomości są: przystanek komunikacji miejskiej (ok. 77% wskazań), tereny zielone, czyli lasy, parki, łąki oraz sklep spożywczy. Wszystkie trzy z wyżej wymienionych podwyższają komfort codziennego życia mieszkańców Wrocławia – ułatwiają dojazd do pracy/szkoły, zapewniają miejsce do spacerów oraz kojarzą się ze spokojem oraz zwiększają wygodę codziennych zakupów (tych drobnych, dla których nie warto jechać do centrum handlowego czy hipermarketu). Powyższe sąsiedztwo jest preferowane przez klientów w każdej fazie cyklu życia. Dla klientów posiadających dzieci
w odpowiednim wieku bardzo duże znaczenie miały ponadto bliskość przedszkola, szkoły podstawowej, przychodni oraz apteki – czyli obiektów, bez których ciężko wyobrazić sobie bieżące funkcjonowanie rodziny z dzieckiem.

Jakie sąsiedztwo ma mieszkanie przy ul. Sienkiewicza 88


Do najbliższego otoczenia mieszkania przy Sienkiewicza 88 należy:

Bank BPS - 100 m (ul. Sienkiewicza 77) ,
Eurobank - 198 m (ul. Grunwaldzka 22) ,
Triceps - 198 m (ul. Grunwaldzka 22) ,
abc - 237 m (ul. Reja 47) ,
Poczta Polska - 238 m (ul. Nowowiejska 81) ,
Małpka Express - 297 m (ul. Sępa-Szarzyńskiego 51) ,
SKOK - 339 m (ul. Piastowska 20) ,
Polbank - 347 m (ul. Nowowiejska 82) ,
Poczta Polska - 379 m (ul. Grunwaldzka 46) ,
Alfa Star - 404 m (ul. Szczytnicka 43) ,
Skoda - 462 m (ul. Grunwaldzka 49/51) ,
SKOK - 492 m (ul. Curie-Skłodowskiej 5) ,
Bank BGŻ - 498 m (ul. Sienkiewicza 42) ,
Poczta Polska - 539 m (ul. Sienkiewicza 36) ,
Tikkurila - 558 m (ul. Wrocławczyka 37) ,
Allianz Medica - 776 m (ul. Kluczborska 37)


Preferencje mieszkańców Wrocławia


Mieszkańcy Wrocławia za niezbędne elementy mieszkań uznają piwnice i drzwi antywłamaniowe. Coraz częściej klienci z Wrocławia szukają wind i udogodnień dla osób niepełnosprawnych. Dziwić może niskie zainteresowanie parkingami podziemnymi. Być może jest to związane z wciąż wysoką ceną początkową oraz dalszymi opłatami.
Najważniejszym kryterium selekcji podczas poszukiwania mieszkania pozostaje cena – mieszkańcy Wrocławia kupują po prostu takie mieszkania, na jakie ich stać. Pokazują to analizy dotyczące garaży i miejsc parkingowych – w ostatnich latach za własne miejsce do parkowania trzeba było płacić deweloperom nawet do 30 tys. zł.Tabelaryczne zestawienie najważniejszych danych o mieszkaniu przy ul. Sienkiewicza 88, Wrocław.

Gmina: Wrocław
Województwo: dolnośląskie
Powiat: Wrocław
Przeznaczenie: mieszkanie
Adres mieszkania:

ul. Sienkiewicza 88 , Wrocław

Powierzchnia przykładowego mieszkania w budynku: 62 m2
Czy istnieją współwłaściciele: Mieszkanie posiada kilku właścicieli
Właścicieli możesz sprawdzić w księdze wieczystej

Właściciel mieszkania lub lokalu użytkowego:

Dowiedz się kto jest właścicielem nieruchomości
Odrębność lokali w budynku: Mieszkanie jest odrębną nieruchomością (posiada inną księgę wieczystą niż budynek)
Data założenia księgi wieczystej: Brak informacji o dacie założenia księgi wieczystej
Numer księgi wieczystej
WR1K / 00******/ 2
Po złożeniu zamówienia otrzymasz numer księgi wieczystej mieszkania lub innej nieruchomosci

Sąd prowadzący księgę wieczystą

Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu
Podwale 30
50-040 Wrocław
IV Wydział Ksiąg Wieczystych

Najbliższe sąsiedztwo:

Bank BPS - 100 m
Triceps - 198 m
Eurobank - 198 m
abc - 237 m
Poczta Polska - 238 m
Małpka Express - 297 m
SKOK - 339 m
Polbank - 347 m
Poczta Polska - 379 m
Alfa Star - 404 m
Skoda - 462 m
SKOK - 492 m
Bank BGŻ - 498 m
Poczta Polska - 539 m
Tikkurila - 558 m
Allianz Medica - 776 m
Poczta Polska - 844 m
Orange - 847 m
Renault - 900 m
Dino - 909 m
Bank Pekao - 919 m
SKOK - 987 m
Bank Zachodni WBK - 1000 m
GE Money Bank - 1026 m
BPH - 1026 m
mBank - 1027 m
Allianz Medica - 1056 m
Dollar Rent a Car - 1101 m
Plus GSM - 1137 m
Lukas Bank - 1152 m
Wykres

Inne mieszkania w Wrocławiu :

Zobacz wszystkie mieszkania Wrocław


Sprawdź inne mieszkania Wrocław :

Kwaśna 2B, 15.4 m2
Mieszkanie ul. Kwaśna 2B / 4, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****6 / 4
Manganowa 9, 54 m2
Mieszkanie ul. Manganowa 9 / 16, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****1 / 8
Hetmańska 10, 52 m2
Mieszkanie ul. Hetmańska 10 / 6, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****8 / 4
Jemiołowa 66, 52.6 m2
Mieszkanie ul. Jemiołowa 66 / 9, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****0 / 8
Drohobycka 17, 52.7 m2
Mieszkanie ul. Drohobycka 17 / 3, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****5 / 3
Krynicka 25, 67.4 m2
Mieszkanie ul. Krynicka 25 / 1, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****2 / 7
Rogowska 74, 52 m2
Mieszkanie ul. Rogowska 74 / 23, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****6 / 1
Skarbowców 96, 52.8 m2
Mieszkanie ul. Skarbowców 96 / 26, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****0 / 1
Szklarska 10, 39 m2
Mieszkanie ul. Szklarska 10 / 1, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****8 / 5
Rynek 60, 331.7 m2
Mieszkanie rynek Rynek 60 / 0, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****4 / 4
Nowowiejska 66, 45.1 m2
Mieszkanie ul. Nowowiejska 66 / 4, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****7 / 7
Międzyzdrojska 20, 76.9 m2
Mieszkanie ul. Międzyzdrojska 20 / 5, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****7 / 6
Koreańska 34, 60 m2
Mieszkanie ul. Koreańska 34 / 2, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****3 / 8
Pola 42, 63.1 m2
Mieszkanie ul. Pola 42 / 3, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****5 / 1
Lutyńska 11, 80.5 m2
Mieszkanie ul. Lutyńska 11 / 4, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****3 / 1
Kilińskiego 30, 47.4 m2
Mieszkanie ul. Kilińskiego 30 / 12, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****9 / 4


Posiadamy informacje o mieszkaniach oraz lokalach użytkowych w tych budynkach przy Sienkiewicza w Wrocławiu:

Sienkiewicza 100
Sienkiewicza 102
Sienkiewicza 104
Sienkiewicza 105
Sienkiewicza 106
Sienkiewicza 107
Sienkiewicza 109
Sienkiewicza 111
Sienkiewicza 112
Sienkiewicza 113
Sienkiewicza 114
Sienkiewicza 115
Sienkiewicza 116
Sienkiewicza 117
Sienkiewicza 118
Sienkiewicza 119
Sienkiewicza 120
Sienkiewicza 121
Sienkiewicza 122
Sienkiewicza 123
Sienkiewicza 124
Sienkiewicza 125
Sienkiewicza 126
Sienkiewicza 127
Sienkiewicza 128
Sienkiewicza 129
Sienkiewicza 131
Sienkiewicza 142
Sienkiewicza 146
Sienkiewicza 2
Sienkiewicza 22
Sienkiewicza 28-30
Sienkiewicza 31
Sienkiewicza 4
Sienkiewicza 40
Sienkiewicza 41
Sienkiewicza 43
Sienkiewicza 45
Sienkiewicza 45B
Sienkiewicza 49
Sienkiewicza 5
Sienkiewicza 51
Sienkiewicza 52
Sienkiewicza 53
Sienkiewicza 55
Sienkiewicza 6
Sienkiewicza 6D
Sienkiewicza 75
Sienkiewicza 79
Sienkiewicza 8
Sienkiewicza 81
Sienkiewicza 87
Sienkiewicza 89
Sienkiewicza 8A
Sienkiewicza 92
Sienkiewicza 93
Sienkiewicza 95
Sienkiewicza 96
Sienkiewicza 97
Sienkiewicza 98
Sienkiewicza 99
Sienkiewicza 37-39
Sienkiewicza 10
Sienkiewicza 77
Sienkiewicza 142A
Sienkiewicza 148
Sienkiewicza 150
Sienkiewicza 29
Sienkiewicza 33
Sienkiewicza 57
Sienkiewicza 59
Sienkiewicza 61
Sienkiewicza 63
Sienkiewicza 65
Sienkiewicza 67
Sienkiewicza 69
Sienkiewicza 71
Sienkiewicza 73
Sienkiewicza 86
Sienkiewicza 88
Sienkiewicza 90
Sienkiewicza 114A

Przedmiotowa nieruchomość nie posiada wpisów w dziale trzecim. Ostatni dział IV to opis hipoteki. Przedmiotowa nieruchomość nie posiada hipoteki.
Sprawdź także: Wydział ksiag wieczystych w Wrocławiu

Księga wieczysta to najważniejszy dokument nieruchomości. Sprawdź księgę wieczystą zanim podejmiesz decyzję o zakupie mieszkania lub lokalu. Nigdy nie lekceważ zapisów z księgi wieczystej - może to mieć poważne skutki prawne. Nieruchomość (działka, mieszkanie, lokal, budynek) bez założonej księgi wieczystej może nieść za sobą szereg zagrożeń. Pomożemy Ci znaleźć numer księgi wieczystej każdej nieruchomości. Wystarczy podać adres mieszkania lub lokalu.


Sprawdź nieruchomość: Wrocław ksiega wieczysta numer WR1K /00******/ 2 - mieszkanie ul Sienkiewicza
Słowa kluczowe:
księga wieczysta po nazwisku ustalenie KW
Mieszkania Jak sprawdzić numer księgi wieczystej mieszkania
ekw stary numer księgi wieczystej a nowy
Księga wieczysta online Ubezpieczenie mieszkania online