Mieszkanie 58 mkw ul. Marynarska 11 Wrocław


Położenie mieszkania


Mieszkanie położone jest przy ulicy Marynarska w budynku numer 11.
Gmina Wrocław, województwo dolnośląskie

Księga wieczysta


Stan prawny niniejszego mieszkania jest uregulowany. Oznacza to, że prawa do tego mieszkania określone są w dokumencie o nazwie księga wieczysta.
To właśnie księgi wieczyste prowadzone są dla potrzeb ustalenia stanu prawnego nieruchomości (art.1 ust.1 ustawy o księgach wieczystych i hipotece).
Informacje o aktualnym stanie prawnym nieruchomości zawarte są w księgach wieczystych lub w przypadku jej braku braku - w zbiorach dokumentów.

Przez nieruchomość o nieuregulowanym stanie prawnym rozumie się nieruchomość, dla której ze względu na brak księgi wieczystej, zbioru dokumentów albo innych dokumentów nie można ustalić osób, którym przysługują do niej prawa rzeczowe. Za brak uregulowanego stanu prawnego można również uznać niezgodność pomiędzy stanem prawnym ujawnionym w KW a faktycznym stanem prawnym. Regulacja stanu prawnego nieruchomości sprowadza się do wykazania aktualnego stanu prawnego dotyczącego danej nieruchomości.
Nieuregulowany stan prawny nieruchomości to nic innego jak niezgodność zapisów w księdze ze stanem faktycznym. Może być też tak, że księga zaginęła lub została częściowo lub całkowicie zniszczona.

Numer księgi wieczystej


Przedmiotowe mieszkanie przy Marynarska w Wrocławiu ma założoną księgę wieczystą. Księgę wieczystą prowadzi Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu, IV Wydział Ksiąg Wieczystych (Podwale 30). Mieszkanie te zostało wyodrębnione z budynku jako inna nieruchomość. Oznacza to, że jest to prawnie niezależny podmiot. Dla tego mieszkania została założona i jest prowadzona oddzielna niż dla budynku księga wieczysta. Numer księgi wieczystej tego mieszkania to WR1K / 00******/ 2.

Dlaczego numer księgi wieczystej oraz numer oraz numer lokalu ma gwiazdki ?

Znajdź księgę wieczystą mieszkania przy ul. Marynarska 11. To w księdze wieczystej znajdują się wszystkie informacje dotyczące stanu prawnego nieruchomości. Księgi wieczyste zawierają najważniejsze informacje o właścicielu mieszkania, powierzchni, kredycie hipotecznym, roszczeniach i prawach innych osób, lokalizacji. W księgach wieczystych przedstawiono imię i nazwiasko właściciela i współwłaścicieli. Z ksiąg wieczystych dowiemy się wszystkiego co należy wiedzieć przed zakupem mieszkania.Jeżeli chcesz otrzymać informacje o mieszkaniu przy ul. Marynarska 11 , Wrocław lub innym to zamów księgę wieczystą za jedyne 25,99 zł.

Przeznaczenie i powierzchnia mieszkania


Lokal przeznaczony jest do celów mieszkalnych. W księdze wieczystej istnieje zapis ze przeznaczeniem tej nieruchomości jest lokal mieszkalny.

Przeznaczenie na cele mieszkalne oznacza, że lokal nie może być wykorzystywany na inne cele niż jako mieszkanie. Według § 3. Rozporządzenia Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie- przez mieszkanie należy rozumieć zespół pomieszczeń mieszkalnych i pomocniczych, mający odrębne wejście, wydzielony stałymi przegrodami budowlanymi, umożliwiający stały pobyt ludzi i prowadzenie samodzielnego gospodarstwa domowego.

Mieszkanie na ul. Marynarska 11 posiada powierzchnię 58.2 m2. Jest to stosunkowo duża powierzchnia.
Wrocław to miejsce, gdzie klient poszukuje najczęściej mieszkania o powierzchni od 51 do 60 m2.

Poza metrażem mieszkania, mieszkańcy Wrocławia podejmują swoje decyzje biorąc również pod uwagę liczbę pokoi w mieszkaniu. Najczęściej poszukiwane są mieszkania 3-pokojowe i 2-pokojowych.

Właściciel mieszkania


Mieszkanie przy ul. Marynarska 11 w Wrocławiu posiada więcej niż jednego właściciela. Właścicieli możesz sprawdzić w księdze wieczystej w dziale drugim.

Kredyt hipoteczny


Mieszkanie nie ma kredytu hipotecznego
Jeżeli szukasz kredytu hipotecznego nasi niezależni specjaliści znajdą najlepszą ofertę dla mieszkania, ktróre chcesz kupić.

Poinformujemy Cię jaki bank udzieli najlepszego kredytu hipotecznego. Jaki bank da najlepsze warunki i zaoferuje najniższe oprocentowanie. Otrzymasz bezpłatną pomoc eksperta w wyborze najtańszej oferty kredytowejDowiesz się jaki bank ma najtańszą dla Ciebie ofertę kredytu hipotecznego i jakie są warunki przyznawania kredytu hipotecznego. Nie musisz już samodzielnie studiować ofert banków skorzystaj z pomocy specjalisty - niezależnego Doradcy Kredytowego. Pomoc doradcy jest całkowicie darmowa . Doradca obliczy Twoją zdolność kredytową i porówna ratę kredytu we wszystkich bankach, w których możesz otrzymać kredyt hipoteczny. Doradca pomoże Ci również w formalnościach i wypełnianiu dokumentów, a także w uzyskaniu najlepszych warunków w danym banku. Zostaw nam dane kontaktowe, a doradca oddzwoni do Ciebie!

Nieruchomość a otoczenie


Otoczenie jest bardzo istotnym atrybutem nieruchomości i często decyduje o akceptacji danego mieszkania. Na podstawie przeprowadzonej analizy niektóre sąsiedztwo cechuje się wysoką uciążliwością. Niepożądanymi sąsiadami mieszkań są hostele, dyskoteki, puby, całodobowe sklepy monopolowe i restauracje. Część mieszkańców Wrocławia nie akceptuje także takiego sąsiedztwa jak szkoły podstawowe, akademiki, przedszkola, kluby fitness i siłownie a nawet banki.
Bez wątpienia trzema najbardziej pożądanymi przez potencjalnych nabywców obiektami w sąsiedztwie kupowanej nieruchomości są: przystanek komunikacji miejskiej (ok. 77% wskazań), tereny zielone, czyli lasy, parki, łąki oraz sklep spożywczy. Wszystkie trzy z wyżej wymienionych podwyższają komfort codziennego życia mieszkańców Wrocławia – ułatwiają dojazd do pracy/szkoły, zapewniają miejsce do spacerów oraz kojarzą się ze spokojem oraz zwiększają wygodę codziennych zakupów (tych drobnych, dla których nie warto jechać do centrum handlowego czy hipermarketu). Powyższe sąsiedztwo jest preferowane przez klientów w każdej fazie cyklu życia. Dla klientów posiadających dzieci
w odpowiednim wieku bardzo duże znaczenie miały ponadto bliskość przedszkola, szkoły podstawowej, przychodni oraz apteki – czyli obiektów, bez których ciężko wyobrazić sobie bieżące funkcjonowanie rodziny z dzieckiem.

Jakie sąsiedztwo ma mieszkanie przy ul. Marynarska 11


Do najbliższego otoczenia mieszkania przy Marynarska 11 należy:

Poczta Polska - 261 m (ul. Księżycowa 1) ,
Allianz Medica - 447 m (ul. Zatorska 23A) ,
Poczta Polska - 632 m (ul. Oleska 1)


Preferencje mieszkańców Wrocławia


Mieszkańcy Wrocławia za niezbędne elementy mieszkań uznają piwnice i drzwi antywłamaniowe. Coraz częściej klienci z Wrocławia szukają wind i udogodnień dla osób niepełnosprawnych. Dziwić może niskie zainteresowanie parkingami podziemnymi. Być może jest to związane z wciąż wysoką ceną początkową oraz dalszymi opłatami.
Najważniejszym kryterium selekcji podczas poszukiwania mieszkania pozostaje cena – mieszkańcy Wrocławia kupują po prostu takie mieszkania, na jakie ich stać. Pokazują to analizy dotyczące garaży i miejsc parkingowych – w ostatnich latach za własne miejsce do parkowania trzeba było płacić deweloperom nawet do 30 tys. zł.Tabelaryczne zestawienie najważniejszych danych o mieszkaniu przy ul. Marynarska 11, Wrocław.

Gmina: Wrocław
Województwo: dolnośląskie
Powiat: Wrocław
Przeznaczenie: mieszkanie
Adres mieszkania:

ul. Marynarska 11 , Wrocław

Powierzchnia przykładowego mieszkania w budynku: 58.2 m2
Czy istnieją współwłaściciele: Mieszkanie posiada kilku właścicieli
Właścicieli możesz sprawdzić w księdze wieczystej

Właściciel mieszkania lub lokalu użytkowego:

Dowiedz się kto jest właścicielem nieruchomości
Odrębność lokali w budynku: Mieszkanie jest odrębną nieruchomością (posiada inną księgę wieczystą niż budynek)
Data założenia księgi wieczystej: Brak informacji o dacie założenia księgi wieczystej
Numer księgi wieczystej
WR1K / 00******/ 2
Po złożeniu zamówienia otrzymasz numer księgi wieczystej mieszkania lub innej nieruchomosci

Sąd prowadzący księgę wieczystą

Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu
Podwale 30
50-040 Wrocław
IV Wydział Ksiąg Wieczystych

Najbliższe sąsiedztwo:

Poczta Polska - 261 m
Allianz Medica - 447 m
Poczta Polska - 632 m
Lux-Med - 899 m
Bank Zachodni WBK - 899 m
Nissan - 1002 m
DPD - 1235 m
DHL - 1307 m
Dino - 1399 m
Opek - 1442 m
Telepizza - 1882 m
Netto - 1888 m
Arno - 1902 m
Eurokiosk - 2029 m
Poczta Polska - 2058 m
Nordea Bank - 2068 m
Eurobank - 2068 m
Poczta Polska - 2072 m
Bank Zachodni WBK - 2100 m
Tesco - 2172 m
SKOK - 2294 m
Concordia - 2325 m
Wykres

Inne mieszkania w Wrocławiu :

Zobacz wszystkie mieszkania Wrocław


Sprawdź inne mieszkania Wrocław :

Kiełczowska 123, 53.9 m2
Mieszkanie ul. Kiełczowska 123 / 5, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****1 / 8
Grunwaldzka 26, 45.5 m2
Mieszkanie ul. Grunwaldzka 26 / 68, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****4 / 4
Dzielna 19, 53.2 m2
Mieszkanie ul. Dzielna 19 / 21, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****4 / 2
Powstańców Śląskich 183A, 44.4 m2
Mieszkanie ul. Powstańców Śląskich 183A / 3, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****4 / 9
Gliniana 66, 27 m2
Mieszkanie ul. Gliniana 66 / 9, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****0 / 6
Damrota 39, 69.3 m2
Mieszkanie ul. Damrota 39 / 17, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****6 / 6
Nyska 68, 69.1 m2
Mieszkanie ul. Nyska 68 / 63, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****5 / 6
Zyndrama z Maszkowic 16, 94.7 m2
Mieszkanie ul. Zyndrama z Maszkowic 16 / 18, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****4 / 6
Tańskiego 11, 67.4 m2
Mieszkanie ul. Tańskiego 11 / 3, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****7 / 9
Piastowska 26, 86.3 m2
Mieszkanie ul. Piastowska 26 / 5, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****8 / 8
Kniaziewicza 37, 9.7 m2
Mieszkanie ul. Kniaziewicza 37 / 0, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****5 / 6
Hynka 11, 51.8 m2
Mieszkanie ul. Hynka 11 / 17, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****1 / 1
Piastowska 30, 70.1 m2
Mieszkanie ul. Piastowska 30 / 14, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****2 / 1
Kraszewskiego 30, 55.7 m2
Mieszkanie ul. Kraszewskiego 30 / 17, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****4 / 2
Roosevelta 24, 50.8 m2
Mieszkanie ul. Roosevelta 24 / 19, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****1 / 8
Drohobycka 13, 49.1 m2
Mieszkanie ul. Drohobycka 13 / 4, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****0 / 9


Posiadamy informacje o mieszkaniach oraz lokalach użytkowych w tych budynkach przy Marynarska w Wrocławiu:

Marynarska 4A
Marynarska 1
Marynarska 11
Marynarska 13
Marynarska 15
Marynarska 17
Marynarska 19
Marynarska 21
Marynarska 27
Marynarska 29
Marynarska 3
Marynarska 31
Marynarska 5
Marynarska 7
Marynarska 9

Przedmiotowa nieruchomość nie posiada wpisów w dziale trzecim. Przedmiotowa nieruchomość nie posiada hipoteki.
Zobacz także: Jak wygląda numer księgi wieczystej Wrocław

Księga wieczysta to najważniejszy dokument nieruchomości. Sprawdź księgę wieczystą zanim podejmiesz decyzję o zakupie mieszkania lub lokalu. Nigdy nie lekceważ zapisów z księgi wieczystej - może to mieć poważne skutki prawne. Nieruchomość (działka, mieszkanie, lokal, budynek) bez założonej księgi wieczystej może nieść za sobą szereg zagrożeń. Pomożemy Ci znaleźć numer księgi wieczystej każdej nieruchomości. Wystarczy podać adres mieszkania lub lokalu.


Sprawdź nieruchomość: Wrocław ksiega wieczysta numer WR1K /00******/ 2 - mieszkanie ul Marynarska
Słowa kluczowe:
Mieszkania socjalne E księga wieczysta
wyszukiwarka ksiąg wieczystych po adresie
odpisy z księgi wieczystej jak znaleźć księgę wieczystą po starym numerze
mieszkania