Mieszkanie 57 m2 ul. Jugosłowiańska 89 w Wrocławiu

Mieszkanie przy ul. Jugosłowiańska 89, Wrocław


Położenie mieszkania


Mieszkanie położone jest przy ulicy Jugosłowiańska w budynku numer 89.

Gmina: Wrocław
Powiat: Wrocław
Województwo: dolnośląskie
Adres mieszkania: ul. Jugosłowiańska 89, Wrocław
Budynek: Mieszkanie połozone jest w budynku wielorodzinnym
Informacje o stanie prawnym nieruchomości


Stan prawny niniejszego mieszkania jest uregulowany. Oznacza to, że prawa do tego mieszkania określone są w dokumencie o nazwie księga wieczysta. To właśnie księgi wieczyste prowadzone są dla potrzeb ustalenia stanu prawnego nieruchomości (art.1 ust.1 ustawy o księgach wieczystych i hipotece). Informacje o aktualnym stanie prawnym nieruchomości zawarte są w księgach wieczystych lub w przypadku ich braku braku - w zbiorach dokumentów.

Przez nieruchomość o nieuregulowanym stanie prawnym rozumie się nieruchomość, dla której ze względu na brak księgi wieczystej, zbioru dokumentów albo innych dokumentów nie można ustalić osób, którym przysługują do niej prawa rzeczowe. Za brak uregulowanego stanu prawnego można również uznać niezgodność pomiędzy stanem prawnym ujawnionym w KW a faktycznym stanem prawnym. Regulacja stanu prawnego nieruchomości sprowadza się do wykazania aktualnego stanu prawnego dotyczącego danej nieruchomości.
Nieuregulowany stan prawny nieruchomości to nic innego jak niezgodność zapisów w księdze ze stanem faktycznym. Może być też tak, że księga zaginęła lub została częściowo lub całkowicie zniszczona.Numer księgi wieczystej


Przedmiotowe mieszkanie przy Jugosłowiańska w Wrocławiu ma założoną księgę wieczystą. Brak informacji o dacie założenia księgi wieczystej dla tej nieruchomości. Księgę wieczystą prowadzi Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu, IV Wydział Ksiąg Wieczystych (Podwale 30). Mieszkanie te zostało wyodrębnione z budynku jako inna nieruchomość. Oznacza to, że jest to prawnie niezależny podmiot. Dla tego mieszkania została założona i jest prowadzona oddzielna niż dla budynku księga wieczysta.
Numer księgi wieczystej tego mieszkania to WR1K / 00******/ 2*.
*Po złożeniu zawiówienia na ustalenie numeru księgi wieczystej otrzymasz pełny numer księgi wieczystej dla tej nieruchomości (bez gwiazdek).


Jak zamówić ustalenie numeru księgi wieczystej?


Ustalimy dla Ciebie księgę wieczystą mieszkania przy ul. Jugosłowiańska 89. To w księdze wieczystej znajdują się wszystkie informacje dotyczące stanu prawnego nieruchomości. Księgi wieczyste zawierają najważniejsze dane o właścicielu mieszkania, powierzchni, kredycie hipotecznym, roszczeniach i prawach innych osób, lokalizacji. W księgach wieczystych przedstawiono imię i nazwiasko właściciela i współwłaścicieli. Z ksiąg wieczystych dowiemy się wszystkiego co należy wiedzieć przed zakupem mieszkania.Jeżeli chcesz otrzymać informacje o mieszkaniu przy ul. Jugosłowiańska 89 , Wrocław lub innym to zamów księgę wieczystą za jedyne 25,99 zł. Wystarczy podać adres nieruchomości.Przeznaczenie i powierzchnia mieszkania


Lokal przeznaczony jest do celów mieszkalnych. W księdze wieczystej istnieje zapis ze przeznaczeniem tej nieruchomości jest lokal mieszkalny.

Przeznaczenie na cele mieszkalne oznacza, że lokal nie może być wykorzystywany na inne cele niż jako mieszkanie. Według § 3. Rozporządzenia Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie- przez mieszkanie należy rozumieć zespół pomieszczeń mieszkalnych i pomocniczych, mający odrębne wejście, wydzielony stałymi przegrodami budowlanymi, umożliwiający stały pobyt ludzi i prowadzenie samodzielnego gospodarstwa domowego.

Mieszkanie na ul. Jugosłowiańska 89 posiada powierzchnię 57.32 m2. Jest to stosunkowo duża powierzchnia.
Wrocław to miejsce, gdzie klient poszukuje najczęściej mieszkania o powierzchni od 51 do 60 m2. Takich transakcji jest najwięcej w Wrocławiu.

Poza metrażem mieszkania, mieszkańcy Wrocławia podejmują swoje decyzje biorąc również pod uwagę liczbę pokoi w mieszkaniu. Klienci z Wrocławia poszukują głównie mieszkań dwu i trzypokojowych.Właściciel mieszkania


Mieszkanie przy ul. Jugosłowiańska 89 w Wrocławiu posiada więcej niż jednego właściciela. Właścicieli możesz sprawdzić w księdze wieczystej w dziale drugim.Kredyt hipoteczny


Mieszkanie nie ma kredytu hipotecznego
Jeżeli szukasz kredytu hipotecznego nasi niezależni specjaliści znajdą najlepszą ofertę dla mieszkania, ktróre chcesz kupić.

Poinformujemy Cię jaki bank udzieli najlepszego kredytu hipotecznego. Jaki bank da najlepsze warunki i zaoferuje najniższe oprocentowanie. Otrzymasz bezpłatną pomoc eksperta w wyborze najtańszej oferty kredytowejDowiesz się jaki bank ma najtańszą dla Ciebie ofertę kredytu hipotecznego i jakie są warunki przyznawania kredytu hipotecznego. Nie musisz już samodzielnie studiować ofert banków skorzystaj z pomocy specjalisty - niezależnego Doradcy Kredytowego. Pomoc doradcy jest całkowicie darmowa . Doradca obliczy Twoją zdolność kredytową i porówna ratę kredytu we wszystkich bankach, w których możesz otrzymać kredyt hipoteczny. Doradca pomoże Ci również w formalnościach i wypełnianiu dokumentów, a także w uzyskaniu najlepszych warunków w danym banku. Zostaw nam dane kontaktowe, a doradca oddzwoni do Ciebie!Przedmiotowa nieruchomość a otoczenie


Otoczenie jest bardzo istotnym atrybutem nieruchomości i często decyduje o akceptacji danego mieszkania. Na podstawie przeprowadzonej analizy niektóre sąsiedztwo cechuje się wysoką uciążliwością. Niepożądanymi sąsiadami mieszkań są hostele, dyskoteki, puby, całodobowe sklepy monopolowe i restauracje. Część mieszkańców Wrocławia nie akceptuje także takiego sąsiedztwa jak szkoły podstawowe, akademiki, przedszkola, kluby fitness i siłownie a nawet banki.
Bez wątpienia trzema najbardziej pożądanymi przez potencjalnych nabywców obiektami w sąsiedztwie kupowanej nieruchomości są: przystanek komunikacji miejskiej (ok. 77% wskazań), tereny zielone, czyli lasy, parki, łąki oraz sklep spożywczy. Wszystkie trzy z wyżej wymienionych podwyższają komfort codziennego życia mieszkańców Wrocławia – ułatwiają dojazd do pracy/szkoły, zapewniają miejsce do spacerów oraz kojarzą się ze spokojem oraz zwiększają wygodę codziennych zakupów (tych drobnych, dla których nie warto jechać do centrum handlowego czy hipermarketu). Powyższe sąsiedztwo jest preferowane przez klientów w każdej fazie cyklu życia. Dla klientów posiadających dzieci
w odpowiednim wieku bardzo duże znaczenie miały ponadto bliskość przedszkola, szkoły podstawowej, przychodni oraz apteki – czyli obiektów, bez których ciężko wyobrazić sobie bieżące funkcjonowanie rodziny z dzieckiem.

Sąsiedztwo mieszkania przy ul. Jugosłowiańska 89


Do najbliższego otoczenia mieszkania przy Jugosłowiańska 89 należy:

Dino - 240 m (ul. Morawska 18) ,
Lidl - 380 m (ul. Obornicka 68) ,
Shell - 403 m (ul. Obornicka 64) ,
Poczta Polska - 531 m (ul. Bałtycka 1) ,
abc - 531 m (ul. Bałtycka 1) ,
Alfa Star - 663 m (ul. Bałtycka 15) ,
SsangYong - 765 m (ul. Żmigrodzka 75)Preferencje mieszkańców Wrocławia


Mieszkańcy Wrocławia za niezbędne elementy mieszkań uznają piwnice i drzwi antywłamaniowe. Coraz częściej klienci z Wrocławia szukają wind i udogodnień dla osób niepełnosprawnych. Dziwić może niskie zainteresowanie parkingami podziemnymi. Być może jest to związane z wciąż wysoką ceną początkową oraz dalszymi opłatami.
Najważniejszym kryterium selekcji podczas poszukiwania mieszkania pozostaje cena – mieszkańcy Wrocławia kupują po prostu takie mieszkania, na jakie ich stać. Pokazują to analizy dotyczące garaży i miejsc parkingowych – w ostatnich latach za własne miejsce do parkowania trzeba było płacić deweloperom nawet do 30 tys. zł.


Ceny mieszkań            przy ul. Jugosłowiańska 89 w Wrocławiu oraz okolicyPo przeanalizowaniu aktualnych ofert mieszkań z okolicy wynika, że średnia cena ofertowa jednego metra kwadratowego podobnych mieszkań w otoczeniu przedmiotowego mieszkania przy ul. Jugosłowiańska 89 w Wrocławiu kształtuje się na poziomie 5 226 zł/ m2. Przy takiej cenie jednostkowej oferta za te mieszkanie powinna wynieść 297 882 zł. Ceny ofertowe są zazwyczaj nieco zawyżone gdyż pozostawiają pole do negocacji. Statystycznie cena ofertowa jest o 4% - 9% wyższa od ostatecznej ceny transakcyjnej w zależności od powierzchni mieszkania i lokalizacji.
Sugerowana cena transakcyjna mieszkania w budynku przy ul. Jugosłowiańska 89 w Wrocławiu o powierzchnii 57.32 m2 wynieść powinna 277 030 zł dając jednostoką cenę metra kwadratowego na poziomie 4 520 zł/ m2 .Zestawienie najważniejszych danych
          o mieszkaniu przy ul. Jugosłowiańska 89, Wrocław


Gmina: Wrocław
Województwo: dolnośląskie
Powiat: Wrocław
Przeznaczenie: mieszkanie
Adres mieszkania:

ul. Jugosłowiańska 89 , Wrocław

Informacje o budynku: Mieszkanie połozone jest w budynku wielorodzinnym
Powierzchnia przykładowego mieszkania w budynku: 57.32 m2
Średnia cena ofertowa jednego metra kwadratowego mieszkań w sąsiedztwie 5 226 zł/ m2
Sugerowana cena ofertowa mieszkania
Statystycznie cena ofertowa jest o 4% - 9% wyższa od ceny transakcyjnej
297 882 zł
Sugerowana cena transakcyjna 277 030 zł ( 4 520 zł/ m2 )

Właściciel mieszkania:

Właścicielem mieszkania jest osoba fizyczna
Dowiedz się kto jest właścicielem nieruchomości
Czy istnieją współwłaściciele: Mieszkanie posiada więcej niż jednego właściciela
Jest to wspólność ustawowa majątkowa małżeńska
Właścicieli możesz sprawdzić w księdze wieczystej
Odrębność lokali w budynku: Mieszkanie jest odrębną nieruchomością (posiada inną księgę wieczystą niż budynek)
Data założenia księgi wieczystej: Brak informacji o dacie założenia księgi wieczystej
Czy mieszkanie posiada udział w gruncie: Lokal posiada udziały w działce, na której jest położony
Czy istnieją roszczenia, ograniczenia lub prawa osób trzecich: Brak wpisów w dziale III księgi wieczystej
Kredyt hipoteczny: Nieruchomość nie ma kredytu hipotecznego

Kod wydziału sądu rejonowego:

WR1K
Numer księgi wieczystej
WR1K / 00******/ 2
Po złożeniu zamówienia otrzymasz numer księgi wieczystej mieszkania lub innej nieruchomosci

Sąd prowadzący księgę wieczystą

Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu
Podwale 30
50-040 Wrocław
IV Wydział Ksiąg Wieczystych

Aktualność danych:

Uwaga!
Powyższe dane mogą być nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne dane ustal numer księgi wieczystej

Najbliższe sąsiedztwo:

Dino - 240 m
Lidl - 380 m
Shell - 403 m
Poczta Polska - 531 m
abc - 531 m
Alfa Star - 663 m
SsangYong - 765 m
Wykres
Inne mieszkania w Wrocławiu


Trawowa 33, 54.8 m2
Mieszkanie ul. Trawowa 33 / 1, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****3 / 5
Saperów 51, 18 m2
Mieszkanie ul. Saperów 51 / 24, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****1 / 7
Obornicka 107, 63.9 m2
Mieszkanie ul. Obornicka 107 / 5, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****7 / 2
Orzechowa 54, 60.2 m2
Mieszkanie ul. Orzechowa 54 / 9, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****5 / 8
Hłaski 25, 43.3 m2
Mieszkanie ul. Hłaski 25 / 3, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****3 / 4
Niklowa 5, 47.6 m2
Mieszkanie ul. Niklowa 5 / 6, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****4 / 6
Lwowska 23, 38 m2
Mieszkanie ul. Lwowska 23 / 12, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****7 / 1
Słubicka 11A, 70.4 m2
Mieszkanie ul. Słubicka 11A / 8, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****0 / 2
Szkocka 99, 66 m2
Mieszkanie ul. Szkocka 99 / 18, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****8 / 7
Krynicka 9, 47.7 m2
Mieszkanie ul. Krynicka 9 / 19, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****7 / 4
Strońska 13A, 67.7 m2
Mieszkanie ul. Strońska 13A / 4, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****4 / 8
Nożownicza 40, 34.2 m2
Mieszkanie ul. Nożownicza 40 / 14, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****8 / 2
Kosynierów Gdyńskich 8A, 68 m2
Mieszkanie ul. Kosynierów Gdyńskich 8A / 3, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****1 / 2
Kozia 9, 40.1 m2
Mieszkanie ul. Kozia 9 / 4, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****6 / 0
Bajana 27, 31.2 m2
Mieszkanie ul. Bajana 27 / 16, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****5 / 1
Litewska 56, 60 m2
Mieszkanie ul. Litewska 56 / 3, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****5 / 3


Zobacz wszystkie mieszkania Wrocław

Posiadamy informacje o mieszkaniach oraz lokalach użytkowych w tych budynkach przy Jugosłowiańska w Wrocławiu:

Jugosłowiańska 10
Jugosłowiańska 100
Jugosłowiańska 101
Jugosłowiańska 102
Jugosłowiańska 104
Jugosłowiańska 106
Jugosłowiańska 110
Jugosłowiańska 116
Jugosłowiańska 120
Jugosłowiańska 122
Jugosłowiańska 132
Jugosłowiańska 134
Jugosłowiańska 136
Jugosłowiańska 142
Jugosłowiańska 144
Jugosłowiańska 40
Jugosłowiańska 42
Jugosłowiańska 44
Jugosłowiańska 44B
Jugosłowiańska 46
Jugosłowiańska 48
Jugosłowiańska 49
Jugosłowiańska 49A
Jugosłowiańska 50
Jugosłowiańska 52
Jugosłowiańska 53
Jugosłowiańska 54
Jugosłowiańska 54A
Jugosłowiańska 54B
Jugosłowiańska 56
Jugosłowiańska 56A
Jugosłowiańska 57
Jugosłowiańska 59A
Jugosłowiańska 60
Jugosłowiańska 61
Jugosłowiańska 62A
Jugosłowiańska 64
Jugosłowiańska 65
Jugosłowiańska 67
Jugosłowiańska 72
Jugosłowiańska 72A
Jugosłowiańska 74
Jugosłowiańska 74A
Jugosłowiańska 76A
Jugosłowiańska 84A
Jugosłowiańska 86
Jugosłowiańska 88A
Jugosłowiańska 90
Jugosłowiańska 92
Jugosłowiańska 94
Jugosłowiańska 96A
Jugosłowiańska 102A
Jugosłowiańska 104A
Jugosłowiańska 126A
Jugosłowiańska 90A
Jugosłowiańska 94A
Jugosłowiańska 103
Jugosłowiańska 105
Jugosłowiańska 107
Jugosłowiańska 109
Jugosłowiańska 111
Jugosłowiańska 113
Jugosłowiańska 69
Jugosłowiańska 71
Jugosłowiańska 73
Jugosłowiańska 75
Jugosłowiańska 77
Jugosłowiańska 79
Jugosłowiańska 81
Jugosłowiańska 83
Jugosłowiańska 85
Jugosłowiańska 87
Jugosłowiańska 89
Jugosłowiańska 91
Jugosłowiańska 93
Jugosłowiańska 95
Jugosłowiańska 97
Jugosłowiańska 99
Jugosłowiańska 65D
Jugosłowiańska 65C


  Czemu służą księgi wieczyste?

Księga wieczysta zawiera informacje o stanie prawnym nieruchomości. W każdej księdze wieczystej musi być ujawniony właściciel nieruchomości, ujawnia się w niej także użytkowanie wieczyste oraz ograniczone prawa rzeczowe. Można zamieścić w księdze wieczystej wzmianki o prawach osobistych oraz roszczeniach, ale tyko wtedy, gdy ustawa na to zezwala. Księgi wieczyste prowadzone są dla nieruchomości, nie zaś dla osoby właściciela. W księdze ujawnia się wszelkie kolejne zmiany własności danej nieruchomości. Określenie – “wieczysta” oznacza, że w księdze wieczystej może zmienić się właściciel nieruchomości, ale księga nigdy się nie zmieni, lecz co najwyżej zawarty w niej zapis. Księgi wieczyste mogą być prowadzone w formie pisemnej (papierowej) bądź elektronicznej (od 2003 r. sukcesywnie prowadzona jest ich informatyzacja). Księgi wieczyste mogą być także zakładane dla własnościowego spółdzielczego prawa do lokalu mieszkalnego, spółdzielczego prawa do lokalu użytkowego i prawa do domu jednorodzinnego w spółdzielni mieszkaniowej. Zarówno akta, jak i księgi przechowuje się w budynku sądu rejonowego właściwego dla położenia nieruchomości. Księgi wieczyste mogą być prowadzone w formie pisemnej (papierowej) bądź elektronicznej (od 2003 r. sukcesywnie prowadzona jest ich informatyzacja). W przypadku ksiąg wieczystych objętych systemem informatycznym, księgi wieczyste stanowią wydruki komputerowe zawierające treść odpowiadającą poszczególnym działom i łamom.

Księga wieczysta to najważniejszy dokument nieruchomości. Sprawdź księgę wieczystą zanim podejmiesz decyzję o zakupie mieszkania lub lokalu. Nigdy nie lekceważ zapisów z księgi wieczystej - może to mieć poważne skutki prawne. Nieruchomość (działka, mieszkanie, lokal, budynek) bez założonej księgi wieczystej może nieść za sobą szereg zagrożeń. Pomożemy Ci znaleźć numer księgi wieczystej każdej nieruchomości. Wystarczy podać adres mieszkania lub lokalu.


Sprawdź nieruchomość: Wrocław ksiega wieczysta numer WR1K /00******/ 2 - mieszkanie ul Jugosłowiańska
Słowa kluczowe:
numer księgi wieczystej na podstawie adresu numery księgi wieczystej
księgi wieczyste po numerze lokal mieszkalny
księga wieczysta po nazwisku
księga wieczysta po numerze operaty szacynkowe