Mieszkanie 52 m2 ul. Ślężna 23 Wrocław

Wrocław przy ul. Ślężna 23 - wybrane informacje o mieszkaniu. Poniższy raport ma charakter poglądowy i prezentuje przybliżone informacje o przykładowym mieszkaniu w budynku. W celu uzyskania szczegółowych i aktualnych danych należy zamówić ekspertyzę nieruchomości.Położenie mieszkania


Mieszkanie położone jest przy ulicy Ślężna w budynku numer 23.

Gmina: Wrocław
Powiat: Wrocław
Województwo: dolnośląskie
Adres mieszkania: ul. Ślężna 23, Wrocław

Budynek: Mieszkanie połozone jest w budynku wielorodzinnymInformacje o stanie prawnym nieruchomości


Stan prawny mieszkania na ul. Ślężna 23 w Wrocławiu jest uregulowany. Oznacza to, że prawa do tego mieszkania określone są w dokumencie o nazwie księga wieczysta. To właśnie księgi wieczyste prowadzone są dla potrzeb ustalenia stanu prawnego nieruchomości (art.1 ust.1 ustawy o księgach wieczystych i hipotece). Informacje o aktualnym stanie prawnym nieruchomości zawarte są w księgach wieczystych lub w przypadku ich braku braku - w zbiorach dokumentów.

Przez nieruchomość o nieuregulowanym stanie prawnym rozumie się nieruchomość, dla której ze względu na brak księgi wieczystej, zbioru dokumentów albo innych dokumentów nie można ustalić osób, którym przysługują do niej prawa rzeczowe. Za brak uregulowanego stanu prawnego można również uznać niezgodność pomiędzy stanem prawnym ujawnionym w KW a faktycznym stanem prawnym. Regulacja stanu prawnego nieruchomości sprowadza się do wykazania aktualnego stanu prawnego dotyczącego danej nieruchomości.
Nieuregulowany stan prawny nieruchomości to nic innego jak niezgodność zapisów w księdze ze stanem faktycznym. Może być też tak, że księga zaginęła lub została częściowo lub całkowicie zniszczona.Numer księgi wieczystej


Przedmiotowe mieszkanie przy Ślężna w Wrocławiu ma założoną księgę wieczystą. Księga wieczysta dla tego mieszkania została założona dnia 23-08-2000. Księgę wieczystą prowadzi Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu, IV Wydział Ksiąg Wieczystych (Podwale 30). Mieszkanie te zostało wyodrębnione z budynku jako inna nieruchomość. Oznacza to, że jest to prawnie niezależny przedmiot. Dla tego mieszkania została założona i jest prowadzona oddzielna niż dla budynku księga wieczysta.
Numer księgi wieczystej mieszkania na ul. Ślężna 23 w Wrocławiu to WR1K / 00******/ 3*.
*Po złożeniu zawiówienia na ustalenie numeru księgi wieczystej otrzymasz pełny numer księgi wieczystej dla tej nieruchomości (bez gwiazdek).


Jak zamówić ustalenie numeru księgi wieczystej?


Ustalimy dla Ciebie księgę wieczystą mieszkania przy ul. Ślężna 23. To w księdze wieczystej znajdują się wszystkie informacje dotyczące stanu prawnego nieruchomości. Księgi wieczyste zawierają najważniejsze dane o właścicielu mieszkania, powierzchni, kredycie hipotecznym, roszczeniach i prawach innych osób. W księgach wieczystych przedstawiono imię i nazwisko właściciela i współwłaścicieli. Z ksiąg wieczystych dowiesz się wszystkiego co należy wiedzieć przed zakupem mieszkania. Jeżeli chcesz otrzymać informacje o mieszkaniu przy ul. Ślężna 23 , Wrocław lub innym to zamów księgę wieczystą za jedyne 25,99 zł. Wystarczy podać adres nieruchomości.Przeznaczenie i powierzchnia mieszkania


Lokal przy Ślężna w Wrocławiu przeznaczony jest do celów mieszkalnych. W księdze wieczystej istnieje zapis ze przeznaczeniem tej nieruchomości jest lokal mieszkalny.

Przeznaczenie na cele mieszkalne oznacza, że lokal nie może być wykorzystywany na inne cele niż jako mieszkanie. Według § 3. Rozporządzenia Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie - przez mieszkanie należy rozumieć zespół pomieszczeń mieszkalnych i pomocniczych, mający odrębne wejście, wydzielony stałymi przegrodami budowlanymi, umożliwiający stały pobyt ludzi i prowadzenie samodzielnego gospodarstwa domowego.

Mieszkanie na ul. Ślężna 23 posiada powierzchnię 52.3 m2. Jest to stosunkowo duża powierzchnia.
Wrocław to miejsce, gdzie klient poszukuje najczęściej mieszkania o powierzchni od 51 do 60 m2. Takich transakcji jest najwięcej w Wrocławiu.


Właściciel mieszkania


Mieszkanie przy ul. Ślężna 23 w Wrocławiu posiada więcej niż jednego właściciela. Właścicieli możesz sprawdzić w księdze wieczystej w dziale drugim. Po zamówieniu numeru księgi wieczystej lub ekspertyzy otrzymasz pełne informacje o nieruchomości przy ul. Ślężna 23 w Wrocławiu w tym informacje o właścicielu tego mieszkania.Kredyt hipoteczny


Mieszkanie nie ma kredytu hipotecznego. Informacje mogą być nieaktualne. W celu uzyskania pełnej informacji o mieszkaniu przy ul. Ślężna 23 w Wrocławiu należy zamówić numer księgi wieczystej lub ekspertyzę.
Jeżeli szukasz kredytu hipotecznego nasi niezależni specjaliści znajdą najlepszą ofertę dla mieszkania, ktróre chcesz kupić.

Poinformujemy Cię jaki bank udzieli najlepszego kredytu hipotecznego. Jaki bank da najlepsze warunki i zaoferuje najniższe oprocentowanie. Otrzymasz bezpłatną pomoc eksperta w wyborze najtańszej oferty kredytowej.Dowiesz się jaki bank ma najtańszą dla Ciebie ofertę kredytu hipotecznego i jakie są warunki przyznawania kredytu hipotecznego. Nie musisz już samodzielnie studiować ofert banków. Skorzystaj z pomocy specjalisty - niezależnego Doradcy Kredytowego. Pomoc doradcy jest całkowicie darmowa. Doradca obliczy Twoją zdolność kredytową i porówna ratę kredytu we wszystkich bankach, w których możesz otrzymać kredyt hipoteczny. Doradca pomoże Ci również w formalnościach i wypełnianiu dokumentów, a także w uzyskaniu najlepszych warunków w danym banku. Zostaw nam dane kontaktowe, a doradca oddzwoni do Ciebie!Przedmiotowa nieruchomość a otoczenie


Otoczenie jest bardzo istotnym atrybutem nieruchomości i często decyduje o akceptacji danego mieszkania. Na podstawie przeprowadzonej analizy niektóre sąsiedztwo cechuje się wysoką uciążliwością. Niepożądanymi sąsiadami mieszkań są hostele, dyskoteki, puby, całodobowe sklepy monopolowe i restauracje. Część mieszkańców Wrocławia nie akceptuje także takiego sąsiedztwa jak szkoły podstawowe, akademiki, przedszkola, kluby fitness i siłownie a nawet banki.
Bez wątpienia trzema najbardziej pożądanymi przez potencjalnych nabywców obiektami w sąsiedztwie kupowanej nieruchomości są: przystanek komunikacji miejskiej (ok. 77% wskazań), tereny zielone, czyli lasy, parki, łąki oraz sklep spożywczy. Wszystkie trzy z wyżej wymienionych podwyższają komfort codziennego życia mieszkańców Wrocławia – ułatwiają dojazd do pracy/szkoły, zapewniają miejsce do spacerów oraz kojarzą się ze spokojem i zwiększają wygodę codziennych zakupów (tych drobnych, dla których nie warto jechać do centrum handlowego czy hipermarketu). Powyższe sąsiedztwo jest preferowane przez klientów w każdej fazie cyklu życia. Dla klientów posiadających dzieci w odpowiednim wieku bardzo duże znaczenie miały ponadto bliskość przedszkola, szkoły podstawowej, przychodni oraz apteki – czyli obiektów, bez których ciężko wyobrazić sobie bieżące funkcjonowanie rodziny z dzieckiem.

Sąsiedztwo mieszkania przy ul. Ślężna 23


Do najbliższego otoczenia mieszkania przy Ślężna 23 należy:

X-Press - 234 m (ul. Swobodna 3) ,
Allianz Medica - 454 m (ul. Pabianicka 25) ,
BP - 480 m (ul. Swobodna 60) ,
AD Serwis - 518 m (ul. Nasypowa 2) ,
Perfect Service - 519 m (ul. Nasypowa 24) ,
Poczta Polska - 544 m (ul. Ciepła 9-11) ,
Dino - 544 m (ul. Ciepła 9-11) ,
SKOK - 589 m (ul. Stawowa 16) ,
Alfa Star - 609 m (ul. Rejtana 9) ,
Itaka - 618 m (ul. Kołłątaja 15) ,
Ecco Holiday - 636 m (ul. Rejtana 4) ,
Alfa Star - 636 m (ul. Rejtana 4) ,
BOŚ - 663 m (ul. Zapolskiej 1) ,
Dino - 664 m (ul. Zielińskiego 20) ,
PZU - 666 m (ul. Ślężna 29) ,
Poczta Polska - 690 m (ul. Małachowskiego 1-9) ,
Fiolet - 708 m (ul. Kołłątaja 11/12) ,
Plus GSM - 713 m (ul. Kołłątaja 24) ,
abc - 753 m (ul. Łódzka 10) ,
Alfa Star - 754 m (ul. Kołłątaja 9/10) ,
Orange - 759 m (ul. Kołłątaja 9)


Preferencje mieszkańców Wrocławia


Mieszkańcy Wrocławia najczęściej szukają mieszkań małych lub średnich o powierzchni między 30-60 m2. Tych transakcji jest najwięcej na rynku mieszkaniowym w Wrocławiu. Mieszkania powyżej 78 metrów kwadratowych są relatywnie rzadziej przedmiotem poszukiwań. Poza metrażem mieszkania, mieszkańcy Wrocławia zwracają również uwagę na liczbę pokoi w mieszkaniu. Najczęściej poszukiwane są mieszkania 2-pokojowe oraz 3-pokojowe.
Nabywcy z Wrocławia za niezbędne elementy mieszkań uznają piwnice i drzwi antywłamaniowe. Coraz częściej klienci z Wrocławia szukają wind i udogodnień dla osób niepełnosprawnych. Dziwić może niskie zainteresowanie parkingami podziemnymi. Być może jest to związane z wciąż wysoką ceną początkową oraz dalszymi opłatami.
Najważniejszym kryterium selekcji podczas poszukiwania mieszkania pozostaje cena – mieszkańcy Wrocławia kupują po prostu takie mieszkania, na jakie ich stać. Większość potencjalnych nabywców wskazywało ten czynnik jako decydujący przy wyborze lokalu mieszkalnego. Zdolność kredytowa to znaczące ograniczenie przy podejmowaniu decyzji o zakupie mieszkania. Funkcjonalność mieszkania, otoczenie, standard wykończenia, rozkład mieszkania, położenie na piętrze oraz usytuowanie względem stron świata to czynniki, które w najmniejszym stopniu decydują o wyborze mieszkania choć są często wymieniane przez nabywców mieszkań.


Ceny mieszkań
           przy ul. Ślężna 23 w Wrocławiu oraz okolicyPo przeanalizowaniu aktualnych ofert mieszkań w okolicy przedmiotowego mieszkania wynika, że średnia cena ofertowa jednego metra kwadratowego podobnych mieszkań w otoczeniu mieszkania przy ul. Ślężna 23 w Wrocławiu kształtuje się na poziomie 5 767 zł/ m2. Przy takiej cenie jednostkowej oferta za te mieszkanie powinna wynieść 299 884 zł. Ceny ofertowe są zazwyczaj nieco zawyżone gdyż pozostawiają pole do negocjacji. Statystycznie cena ofertowa jest o 4% - 9% wyższa od ostatecznej ceny transakcyjnej. Wskaźnik ten różni się w zależności od powierzchni mieszkania i lokalizacji oraz miasta.
Sugerowana cena transakcyjna mieszkania w budynku przy ul. Ślężna 23 w Wrocławiu o powierzchnii 52.3 m2 wynieść powinna 278 892 zł dając jednostkową cenę metra kwadratowego na poziomie 4 988 zł/ m2.

Nie posiadamy informacji aby jakieś mieszkanie w tym budynku było na sprzedaż lub wynajem. Jeżeli jesteś zinteresowany sprzedażą, wynajmem lub kupnem mieszkania w tym budynku napisz do nas a dodamy darmowe ogłoszenie.Zestawienie najważniejszych danych
          o mieszkaniu przy ul. Ślężna 23, Wrocław


Gmina: Wrocław
Województwo: dolnośląskie
Powiat: Wrocław
Przeznaczenie: mieszkanie
Adres mieszkania:

ul. Ślężna 23 , Wrocław

Informacje o budynku: Mieszkanie połozone jest w budynku wielorodzinnym
Powierzchnia przykładowego mieszkania w budynku: 52.3 m2
Średnia cena ofertowa jednego metra kwadratowego mieszkań w sąsiedztwie 5 767 zł/ m2
Sugerowana cena ofertowa mieszkania
Statystycznie cena ofertowa jest o 4% - 9% wyższa od ceny transakcyjnej
299 884 zł
Sugerowana cena transakcyjna 278 892 zł ( 4 988 zł/ m2 )

Właściciel mieszkania:

Właścicielem mieszkania jest osoba fizyczna
Dowiedz się kto jest właścicielem nieruchomości
Czy istnieją współwłaściciele: Mieszkanie posiada więcej niż jednego właściciela
Właścicieli możesz sprawdzić w księdze wieczystej
Odrębność lokali w budynku: Mieszkanie jest odrębną nieruchomością (posiada inną księgę wieczystą niż budynek)
Data założenia księgi wieczystej: 23-08-2000
Czy mieszkanie posiada udział w gruncie: Lokal posiada udziały w działce, na której jest położony
Czy istnieją roszczenia, ograniczenia lub prawa osób trzecich: Brak wpisów w dziale III księgi wieczystej
Kredyt hipoteczny: Nieruchomość nie ma kredytu hipotecznego

Kod wydziału sądu rejonowego:

WR1K
Numer księgi wieczystej
WR1K / 00******/ 3
Po złożeniu zamówienia otrzymasz numer księgi wieczystej mieszkania lub innej nieruchomosci

Sąd prowadzący księgę wieczystą

Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu
Podwale 30
50-040 Wrocław
IV Wydział Ksiąg Wieczystych

Aktualność danych:

Uwaga!
Powyższe dane mogą być nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne dane ustal numer księgi wieczystej

Najbliższe sąsiedztwo:

X-Press - 234 m
Allianz Medica - 454 m
BP - 480 m
AD Serwis - 518 m
Perfect Service - 519 m
Poczta Polska - 544 m
Dino - 544 m
SKOK - 589 m
Alfa Star - 609 m
Itaka - 618 m
Ecco Holiday - 636 m
Alfa Star - 636 m
BOŚ - 663 m
Dino - 664 m
PZU - 666 m
Poczta Polska - 690 m
Fiolet - 708 m
Plus GSM - 713 m
abc - 753 m
Alfa Star - 754 m
Orange - 759 m
Wykres
  Inne mieszkania i lokale w Wrocławiu


Niklowa 7, 41.4 m2
Mieszkanie ul. Niklowa 7 / 5, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****5 / 1
Tkacka 66, 37.2 m2
Mieszkanie ul. Tkacka 66 / 3, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****4 / 4
Swobodna 8, 33 m2
Mieszkanie ul. Swobodna 8 / 23, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****3 / 5
Nowowiejska 32, 56.9 m2
Mieszkanie ul. Nowowiejska 32 / 3, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****7 / 3
Jedności Narodowej 62, 40.8 m2
Mieszkanie ul. Jedności Narodowej 62 / 9, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****8 / 3
Oleska 3, 62.3 m2
Mieszkanie ul. Oleska 3 / 20, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****0 / 4
Marszowicka 109, 140.2 m2
Mieszkanie ul. Marszowicka 109 / 1, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****3 / 8
Oficerska 8, 21.4 m2
Mieszkanie ul. Oficerska 8 / 24, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****0 / 9
Gwarecka 1, 38 m2
Mieszkanie ul. Gwarecka 1 / 17, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****1 / 8
Tęczowa 10, 33.9 m2
Mieszkanie ul. Tęczowa 10 / 13, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****9 / 4
Kętrzyńska 48, 87.4 m2
Mieszkanie ul. Kętrzyńska 48 / 0, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****6 / 6
Żeromskiego 21, 81.8 m2
Mieszkanie ul. Żeromskiego 21 / 3, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****5 / 9
Szczyrki 6, 88.1 m2
Mieszkanie ul. Szczyrki 6 / 2, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****4 / 7
Macedońska 1, 52 m2
Mieszkanie ul. Macedońska 1 / 6, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****5 / 0
Kłodzka 3, 59.4 m2
Mieszkanie ul. Kłodzka 3 / 20, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****9 / 8
Wańkowicza 54, 63.2 m2
Mieszkanie ul. Wańkowicza 54 / 8, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****6 / 5


Zobacz wszystkie mieszkania Wrocław

Posiadamy informacje o mieszkaniach oraz lokalach użytkowych w tych budynkach przy Ślężna w Wrocławiu:

Ślężna 110
Ślężna 112
Ślężna 114
Ślężna 116
Ślężna 118
Ślężna 134
Ślężna 136
Ślężna 138
Ślężna 144
Ślężna 146
Ślężna 148
Ślężna 160
Ślężna 161
Ślężna 162
Ślężna 163
Ślężna 164
Ślężna 165
Ślężna 166
Ślężna 168
Ślężna 17
Ślężna 170
Ślężna 172
Ślężna 173
Ślężna 174
Ślężna 175
Ślężna 176
Ślężna 177
Ślężna 181
Ślężna 183
Ślężna 184
Ślężna 186
Ślężna 188
Ślężna 190
Ślężna 193
Ślężna 194
Ślężna 196
Ślężna 198
Ślężna 199
Ślężna 201
Ślężna 202
Ślężna 203
Ślężna 205
Ślężna 208
Ślężna 209
Ślężna 212
Ślężna 213
Ślężna 217
Ślężna 219
Ślężna 221
Ślężna 223
Ślężna 225
Ślężna 27
Ślężna 82
Ślężna 86
Ślężna 116A
Ślężna 187
Ślężna 192
Ślężna 195
Ślężna 197
Ślężna 200
Ślężna 207
Ślężna 211
Ślężna 215
Ślężna 218
Ślężna 227
Ślężna 11
Ślężna 13
Ślężna 15
Ślężna 151
Ślężna 153
Ślężna 155
Ślężna 158
Ślężna 178
Ślężna 180
Ślężna 185
Ślężna 189
Ślężna 191
Ślężna 204
Ślężna 206
Ślężna 21
Ślężna 210
Ślężna 214
Ślężna 216
Ślężna 220
Ślężna 23
Ślężna 25
Ślężna 9
Ślężna 191A
Ślężna 178A
Ślężna 180A
Ślężna 180B
Ślężna 158B
Ślężna 185A
Ślężna 158A
Ślężna 178B
Ślężna 158C

Księga wieczysta to najważniejszy dokument nieruchomości. Sprawdź księgę wieczystą zanim podejmiesz decyzję o zakupie mieszkania lub lokalu. Nigdy nie lekceważ zapisów z księgi wieczystej - może to mieć poważne skutki prawne. Nieruchomość (działka, mieszkanie, lokal, budynek) bez założonej księgi wieczystej może nieść za sobą szereg zagrożeń. Pomożemy Ci znaleźć numer księgi wieczystej każdej nieruchomości. Wystarczy podać adres mieszkania lub lokalu.


Sprawdź nieruchomość: Wrocław księga wieczysta numer WR1K /00******/ 3 - mieszkanie ul Ślężna
Słowa kluczowe:
Rzeczoznawca majątkowy Elektroniczne Księgi Wieczyste
Sprzedam mieszkania kto jest właścicielem mieszkania
wyszukiwarka ksiąg wieczystych on line
Szukam mieszkania