Mieszkanie 49 m2 bulw. Ikara 30 w Wrocławiu

Mieszkanie przy bulw. Ikara 30, Wrocław


Położenie mieszkania


Mieszkanie położone jest przy ulicy Ikara w budynku numer 30.

Gmina: Wrocław
Powiat: Wrocław
Województwo: dolnośląskie
Adres mieszkania: bulw. Ikara 30, Wrocław
Budynek: Mieszkanie połozone jest w budynku wielorodzinnym


Kod pocztowy: mieszkania:
50-001


Informacje o stanie prawnym nieruchomości


Stan prawny niniejszego mieszkania jest uregulowany. Oznacza to, że prawa do tego mieszkania określone są w dokumencie o nazwie księga wieczysta. To właśnie księgi wieczyste prowadzone są dla potrzeb ustalenia stanu prawnego nieruchomości (art.1 ust.1 ustawy o księgach wieczystych i hipotece). Informacje o aktualnym stanie prawnym nieruchomości zawarte są w księgach wieczystych lub w przypadku ich braku braku - w zbiorach dokumentów.

Przez nieruchomość o nieuregulowanym stanie prawnym rozumie się nieruchomość, dla której ze względu na brak księgi wieczystej, zbioru dokumentów albo innych dokumentów nie można ustalić osób, którym przysługują do niej prawa rzeczowe. Za brak uregulowanego stanu prawnego można również uznać niezgodność pomiędzy stanem prawnym ujawnionym w KW a faktycznym stanem prawnym. Regulacja stanu prawnego nieruchomości sprowadza się do wykazania aktualnego stanu prawnego dotyczącego danej nieruchomości.
Nieuregulowany stan prawny nieruchomości to nic innego jak niezgodność zapisów w księdze ze stanem faktycznym. Może być też tak, że księga zaginęła lub została częściowo lub całkowicie zniszczona.Numer księgi wieczystej


Opisywane mieszkanie przy Ikara w Wrocławiu ma założoną księgę wieczystą. Brak informacji o dacie założenia księgi wieczystej dla tej nieruchomości. Księgę wieczystą prowadzi Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu, IV Wydział Ksiąg Wieczystych (Podwale 30). Mieszkanie te zostało wyodrębnione z budynku jako inna nieruchomość. Oznacza to, że jest to prawnie niezależny podmiot. Dla tego mieszkania została założona i jest prowadzona oddzielna niż dla budynku księga wieczysta.
Numer księgi wieczystej tego mieszkania to WR1K / 00******/ 7*.
*Po złożeniu zawiówienia na ustalenie numeru księgi wieczystej otrzymasz pełny numer księgi wieczystej dla tej nieruchomości (bez gwiazdek).


Jak zamówić ustalenie numeru księgi wieczystej?


Ustalimy dla Ciebie księgę wieczystą mieszkania przy bulw. Ikara 30. To w księdze wieczystej znajdują się wszystkie informacje dotyczące stanu prawnego nieruchomości. Księgi wieczyste zawierają najważniejsze dane o właścicielu mieszkania, powierzchni, kredycie hipotecznym, roszczeniach i prawach innych osób, lokalizacji. W księgach wieczystych przedstawiono imię i nazwiasko właściciela i współwłaścicieli. Z ksiąg wieczystych dowiemy się wszystkiego co należy wiedzieć przed zakupem mieszkania.Jeżeli chcesz otrzymać informacje o mieszkaniu przy bulw. Ikara 30 , Wrocław lub innym to zamów księgę wieczystą za jedyne 25,99 zł. Wystarczy podać adres nieruchomości.Przeznaczenie i powierzchnia mieszkania


Lokal przeznaczony jest do celów mieszkalnych. W księdze wieczystej istnieje zapis ze przeznaczeniem tej nieruchomości jest lokal mieszkalny.

Przeznaczenie na cele mieszkalne oznacza, że lokal nie może być wykorzystywany na inne cele niż jako mieszkanie. Według § 3. Rozporządzenia Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie- przez mieszkanie należy rozumieć zespół pomieszczeń mieszkalnych i pomocniczych, mający odrębne wejście, wydzielony stałymi przegrodami budowlanymi, umożliwiający stały pobyt ludzi i prowadzenie samodzielnego gospodarstwa domowego.

Mieszkanie na bulw. Ikara 30 posiada powierzchnię 49.2 m2. Jest to powierzchnia najczęściej poszukiwana na rynku. Badania na rynku mieszkaniowym wskazują, że zdecydowana większość popytu koncentruje się wokół mieszkań określanych mianem małych lub średnich, co oznacza metraż między 30 a 60 m2. Zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym rośnie popyt na małe i średnie mieszkania.

Poza metrażem mieszkania, mieszkańcy Wrocławia podejmują swoje decyzje biorąc również pod uwagę liczbę pokoi w mieszkaniu. Klienci z Wrocławia poszukują głównie mieszkań dwu i trzypokojowych.Właściciel mieszkania


Mieszkanie przy bulw. Ikara 30 w Wrocławiu posiada więcej niż jednego właściciela. Właścicieli możesz sprawdzić w księdze wieczystej w dziale drugim.Kredyt hipoteczny


Mieszkanie nie ma kredytu hipotecznego
Jeżeli szukasz kredytu hipotecznego nasi niezależni specjaliści znajdą najlepszą ofertę dla mieszkania, ktróre chcesz kupić.

Poinformujemy Cię jaki bank udzieli najlepszego kredytu hipotecznego. Jaki bank da najlepsze warunki i zaoferuje najniższe oprocentowanie. Otrzymasz bezpłatną pomoc eksperta w wyborze najtańszej oferty kredytowejDowiesz się jaki bank ma najtańszą dla Ciebie ofertę kredytu hipotecznego i jakie są warunki przyznawania kredytu hipotecznego. Nie musisz już samodzielnie studiować ofert banków skorzystaj z pomocy specjalisty - niezależnego Doradcy Kredytowego. Pomoc doradcy jest całkowicie darmowa . Doradca obliczy Twoją zdolność kredytową i porówna ratę kredytu we wszystkich bankach, w których możesz otrzymać kredyt hipoteczny. Doradca pomoże Ci również w formalnościach i wypełnianiu dokumentów, a także w uzyskaniu najlepszych warunków w danym banku. Zostaw nam dane kontaktowe, a doradca oddzwoni do Ciebie!Przedmiotowa nieruchomość a otoczenie


Otoczenie jest bardzo istotnym atrybutem nieruchomości i często decyduje o akceptacji danego mieszkania. Na podstawie przeprowadzonej analizy niektóre sąsiedztwo cechuje się wysoką uciążliwością. Niepożądanymi sąsiadami mieszkań są hostele, dyskoteki, puby, całodobowe sklepy monopolowe i restauracje. Część mieszkańców Wrocławia nie akceptuje także takiego sąsiedztwa jak szkoły podstawowe, akademiki, przedszkola, kluby fitness i siłownie a nawet banki.
Bez wątpienia trzema najbardziej pożądanymi przez potencjalnych nabywców obiektami w sąsiedztwie kupowanej nieruchomości są: przystanek komunikacji miejskiej (ok. 77% wskazań), tereny zielone, czyli lasy, parki, łąki oraz sklep spożywczy. Wszystkie trzy z wyżej wymienionych podwyższają komfort codziennego życia mieszkańców Wrocławia – ułatwiają dojazd do pracy/szkoły, zapewniają miejsce do spacerów oraz kojarzą się ze spokojem oraz zwiększają wygodę codziennych zakupów (tych drobnych, dla których nie warto jechać do centrum handlowego czy hipermarketu). Powyższe sąsiedztwo jest preferowane przez klientów w każdej fazie cyklu życia. Dla klientów posiadających dzieci
w odpowiednim wieku bardzo duże znaczenie miały ponadto bliskość przedszkola, szkoły podstawowej, przychodni oraz apteki – czyli obiektów, bez których ciężko wyobrazić sobie bieżące funkcjonowanie rodziny z dzieckiem.

Sąsiedztwo mieszkania przy bulw. Ikara 30


Do najbliższego otoczenia mieszkania przy Ikara 30 należy:

Neonet - 228 m (ul. Horbaczewskiego 4) ,
Orange - 228 m (ul. Horbaczewskiego 4) ,
Play - 228 m (ul. Horbaczewskiego 4) ,
SKOK - 257 m (ul. Horbaczewskiego 20) ,
Plus GSM - 274 m (ul. Horbaczewskiego 4-6) ,
Raiffeisen Bank - 274 m (ul. Horbaczewskiego 4-6) ,
ING - 274 m (ul. Horbaczewskiego 4-6) ,
T-Mobile - 274 m (ul. Horbaczewskiego 4/6) ,
Bank Pekao - 274 m (ul. Horbaczewskiego 4-6) ,
BOŚ - 274 m (ul. Horbaczewskiego 4-6) ,
Poczta Polska - 274 m (ul. Horbaczewskiego 4-6) ,
Eurokiosk - 383 m (ul. Lotnicza 24) ,
Netto - 553 m (ul. Szybowcowa 23) ,
Skoda - 585 m (ul. Horbaczewskiego 75) ,
Astar - 705 m (ul. Bajana 1) ,
InPost Paczkomat - 705 m (ul. Bajana 1) ,
Poczta Polska - 705 m (ul. Bajana 1) ,
Alsen - 776 m (ul. Kwiska 18)Preferencje mieszkańców Wrocławia


Mieszkańcy Wrocławia za niezbędne elementy mieszkań uznają piwnice i drzwi antywłamaniowe. Coraz częściej klienci z Wrocławia szukają wind i udogodnień dla osób niepełnosprawnych. Dziwić może niskie zainteresowanie parkingami podziemnymi. Być może jest to związane z wciąż wysoką ceną początkową oraz dalszymi opłatami.
Najważniejszym kryterium selekcji podczas poszukiwania mieszkania pozostaje cena – mieszkańcy Wrocławia kupują po prostu takie mieszkania, na jakie ich stać. Pokazują to analizy dotyczące garaży i miejsc parkingowych – w ostatnich latach za własne miejsce do parkowania trzeba było płacić deweloperom nawet do 30 tys. zł.


Ceny mieszkań            przy bulw. Ikara 30 w Wrocławiu oraz okolicyPo przeanalizowaniu aktualnych ofert mieszkań z okolicy wynika, że średnia cena ofertowa jednego metra kwadratowego podobnych mieszkań w otoczeniu przedmiotowego mieszkania przy bulw. Ikara 30 w Wrocławiu kształtuje się na poziomie 5 531 zł/ m2. Przy takiej cenie jednostkowej oferta za te mieszkanie powinna wynieść 271 019 zł. Ceny ofertowe są zazwyczaj nieco zawyżone gdyż pozostawiają pole do negocacji. Statystycznie cena ofertowa jest o 4% - 9% wyższa od ostatecznej ceny transakcyjnej w zależności od powierzchni mieszkania i lokalizacji.
Sugerowana cena transakcyjna mieszkania w budynku przy bulw. Ikara 30 w Wrocławiu o powierzchnii 49.2 m2 wynieść powinna 252 048 zł dając jednostoką cenę metra kwadratowego na poziomie 4 784 zł/ m2 .Zestawienie najważniejszych danych
          o mieszkaniu przy bulw. Ikara 30, Wrocław


Gmina: Wrocław
Województwo: dolnośląskie
Powiat: Wrocław
Przeznaczenie: mieszkanie
Adres mieszkania:

bulw. Ikara 30 , Wrocław

Kod pocztowy mieszkania:

50-001

Informacje o budynku: Mieszkanie połozone jest w budynku wielorodzinnym
Powierzchnia przykładowego mieszkania w budynku: 49.2 m2
Średnia cena ofertowa jednego metra kwadratowego mieszkań w sąsiedztwie 5 531 zł/ m2
Sugerowana cena ofertowa mieszkania
Statystycznie cena ofertowa jest o 4% - 9% wyższa od ceny transakcyjnej
271 019 zł
Sugerowana cena transakcyjna 252 048 zł ( 4 784 zł/ m2 )

Właściciel mieszkania:

Właścicielem mieszkania jest osoba fizyczna
Dowiedz się kto jest właścicielem nieruchomości
Czy istnieją współwłaściciele: Mieszkanie posiada więcej niż jednego właściciela
Jest to
Właścicieli możesz sprawdzić w księdze wieczystej
Odrębność lokali w budynku: Mieszkanie jest odrębną nieruchomością (posiada inną księgę wieczystą niż budynek)
Data założenia księgi wieczystej: Brak informacji o dacie założenia księgi wieczystej
Czy mieszkanie posiada udział w gruncie: Lokal posiada udziały w działce, na której jest położony
Czy istnieją roszczenia, ograniczenia lub prawa osób trzecich: Brak wpisów w dziale III księgi wieczystej
Kredyt hipoteczny: Nieruchomość nie ma kredytu hipotecznego

Kod wydziału sądu rejonowego:

WR1K
Numer księgi wieczystej
WR1K / 00******/ 7
Po złożeniu zamówienia otrzymasz numer księgi wieczystej mieszkania lub innej nieruchomosci

Sąd prowadzący księgę wieczystą

Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu
Podwale 30
50-040 Wrocław
IV Wydział Ksiąg Wieczystych

Aktualność danych:

Uwaga!
Powyższe dane mogą być nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne dane ustal numer księgi wieczystej

Najbliższe sąsiedztwo:

Neonet - 228 m
Orange - 228 m
Play - 228 m
SKOK - 257 m
Plus GSM - 274 m
Raiffeisen Bank - 274 m
ING - 274 m
T-Mobile - 274 m
Bank Pekao - 274 m
BOŚ - 274 m
Poczta Polska - 274 m
Eurokiosk - 383 m
Netto - 553 m
Skoda - 585 m
Astar - 705 m
InPost Paczkomat - 705 m
Poczta Polska - 705 m
Alsen - 776 m
Wykres
Inne mieszkania w Wrocławiu


Hubska 77, 57.8 m2
Mieszkanie ul. Hubska 77 / 4, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****0 / 6
Dokerska 38, 65.9 m2
Mieszkanie ul. Dokerska 38 / 21, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****6 / 7
Bzowa 27, 29.9 m2
Mieszkanie ul. Bzowa 27 / 5, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****8 / 9
Przeskok 4, 56.9 m2
Mieszkanie ul. Przeskok 4 / 10, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****0 / 3
Rękodzielnicza 20, 64.9 m2
Mieszkanie ul. Rękodzielnicza 20 / 1, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****3 / 3
Wróbla 68, 50.8 m2
Mieszkanie ul. Wróbla 68 / 3, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****5 / 1
Arctowskiego 28, 100.3 m2
Mieszkanie ul. Arctowskiego 28 / 2, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****0 / 0
Łaciarska 39, 40.3 m2
Mieszkanie ul. Łaciarska 39 / 11, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****0 / 0
Jaworska 5, 44.9 m2
Mieszkanie ul. Jaworska 5 / 116, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****8 / 2
Świeradowska 69, 56.1 m2
Mieszkanie ul. Świeradowska 69 / 19, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****6 / 0
Kosynierów Gdyńskich 12, 132.5 m2
Mieszkanie ul. Kosynierów Gdyńskich 12 / 1, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****2 / 2
Hutnicza 26, 50.8 m2
Mieszkanie ul. Hutnicza 26 / 2, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****5 / 5
Zgodna 15, 55.7 m2
Mieszkanie ul. Zgodna 15 / 29, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****6 / 2
Piastowska 30, 70.1 m2
Mieszkanie ul. Piastowska 30 / 14, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****2 / 1
Barlickiego 39, 58.4 m2
Mieszkanie ul. Barlickiego 39 / 11, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****4 / 2
Kawalerzystów 25, 56.4 m2
Mieszkanie ul. Kawalerzystów 25 / 5, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****9 / 7


Zobacz wszystkie mieszkania Wrocław

Posiadamy informacje o mieszkaniach oraz lokalach użytkowych w tych budynkach przy Ikara w Wrocławiu:

Ikara 10C
Ikara 21
Ikara 31A
Ikara 10
Ikara 11
Ikara 12
Ikara 13
Ikara 14
Ikara 15
Ikara 16
Ikara 17
Ikara 18
Ikara 20
Ikara 22
Ikara 23
Ikara 24
Ikara 25
Ikara 26
Ikara 27
Ikara 28
Ikara 29
Ikara 30
Ikara 31

Księga wieczysta to najważniejszy dokument nieruchomości. Sprawdź księgę wieczystą zanim podejmiesz decyzję o zakupie mieszkania lub lokalu. Nigdy nie lekceważ zapisów z księgi wieczystej - może to mieć poważne skutki prawne. Nieruchomość (działka, mieszkanie, lokal, budynek) bez założonej księgi wieczystej może nieść za sobą szereg zagrożeń. Pomożemy Ci znaleźć numer księgi wieczystej każdej nieruchomości. Wystarczy podać adres mieszkania lub lokalu.


Sprawdź nieruchomość: Wrocław ksiega wieczysta numer WR1K /00******/ 7 - mieszkanie ul Ikara
Słowa kluczowe:
Jak odnaleźć numer księgi wieczystej po adresie
Umeblowane mieszkania
koszt księgi wieczystej ustalenie numeru księgi wieczystej po numerze działki
wycena KW mieszkania