Mieszkanie 48 mkw ul. Orzechowa 44 Wrocław

Wrocław przy ul. Orzechowa 44 - wybrane informacje o mieszkaniu. Poniższy raport ma charakter poglądowy i prezentuje przybliżone informacje o przykładowym mieszkaniu w budynku. W celu uzyskania szczegółowych i aktualnych danych należy zamówić ekspertyzę nieruchomości.


Położenie mieszkania


Mieszkanie położone jest przy ulicy Orzechowa w budynku numer 44.

Gmina: Wrocław
Powiat: Wrocław
Województwo: dolnośląskie
Adres mieszkania: ul. Orzechowa 44, Wrocław
Budynek: Mieszkanie połozone jest w budynku wielorodzinnymInformacje o stanie prawnym nieruchomości


Stan prawny mieszkania na ul. Orzechowa 44 w Wrocławiu jest uregulowany. Oznacza to, że prawa do tego mieszkania określone są w dokumencie o nazwie księga wieczysta. To właśnie księgi wieczyste prowadzone są dla potrzeb ustalenia stanu prawnego nieruchomości (art.1 ust.1 ustawy o księgach wieczystych i hipotece). Informacje o aktualnym stanie prawnym nieruchomości zawarte są w księgach wieczystych lub w przypadku ich braku braku - w zbiorach dokumentów.

Przez nieruchomość o nieuregulowanym stanie prawnym rozumie się nieruchomość, dla której ze względu na brak księgi wieczystej, zbioru dokumentów albo innych dokumentów nie można ustalić osób, którym przysługują do niej prawa rzeczowe. Za brak uregulowanego stanu prawnego można również uznać niezgodność pomiędzy stanem prawnym ujawnionym w KW a faktycznym stanem prawnym. Regulacja stanu prawnego nieruchomości sprowadza się do wykazania aktualnego stanu prawnego dotyczącego danej nieruchomości.
Nieuregulowany stan prawny nieruchomości to nic innego jak niezgodność zapisów w księdze ze stanem faktycznym. Może być też tak, że księga zaginęła lub została częściowo lub całkowicie zniszczona.Numer księgi wieczystej


Opisywane mieszkanie przy Orzechowa w Wrocławiu ma założoną księgę wieczystą. Księga wieczysta dla tego mieszkania została założona dnia 01-02-2001. Księgę wieczystą prowadzi Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu, IV Wydział Ksiąg Wieczystych (Podwale 30). Mieszkanie te zostało wyodrębnione z budynku jako inna nieruchomość. Oznacza to, że jest to prawnie niezależny przedmiot. Dla tego mieszkania została założona i jest prowadzona oddzielna niż dla budynku księga wieczysta.
Numer księgi wieczystej mieszkania na ul. Orzechowa 44 w Wrocławiu to WR1K / 00******/ 9*.
*Po złożeniu zawiówienia na ustalenie numeru księgi wieczystej otrzymasz pełny numer księgi wieczystej dla tej nieruchomości (bez gwiazdek).


Jak zamówić ustalenie numeru księgi wieczystej?


Ustalimy dla Ciebie księgę wieczystą mieszkania przy ul. Orzechowa 44. To w księdze wieczystej znajdują się wszystkie informacje dotyczące stanu prawnego nieruchomości. Księgi wieczyste zawierają najważniejsze dane o właścicielu mieszkania, powierzchni, kredycie hipotecznym, roszczeniach i prawach innych osób. W księgach wieczystych przedstawiono imię i nazwisko właściciela i współwłaścicieli. Z ksiąg wieczystych dowiesz się wszystkiego co należy wiedzieć przed zakupem mieszkania. Jeżeli chcesz otrzymać informacje o mieszkaniu przy ul. Orzechowa 44 , Wrocław lub innym to zamów księgę wieczystą za jedyne 25,99 zł. Wystarczy podać adres nieruchomości.Przeznaczenie i powierzchnia mieszkania


Lokal przy Orzechowa w Wrocławiu przeznaczony jest do celów mieszkalnych. W księdze wieczystej istnieje zapis ze przeznaczeniem tej nieruchomości jest lokal mieszkalny.

Przeznaczenie na cele mieszkalne oznacza, że lokal nie może być wykorzystywany na inne cele niż jako mieszkanie. Według § 3. Rozporządzenia Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie - przez mieszkanie należy rozumieć zespół pomieszczeń mieszkalnych i pomocniczych, mający odrębne wejście, wydzielony stałymi przegrodami budowlanymi, umożliwiający stały pobyt ludzi i prowadzenie samodzielnego gospodarstwa domowego.

Mieszkanie na ul. Orzechowa 44 posiada powierzchnię 47.5 m2. Jest to powierzchnia najczęściej poszukiwana na rynku. Badania na rynku mieszkaniowym wskazują, że zdecydowana większość popytu koncentruje się wokół mieszkań określanych mianem małych lub średnich, co oznacza metraż między 30 a 60 m2. Zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym rośnie popyt na małe i średnie mieszkania.


Właściciel mieszkania


Mieszkanie przy ul. Orzechowa 44 w Wrocławiu posiada więcej niż jednego właściciela. Właścicieli możesz sprawdzić w księdze wieczystej w dziale drugim. Po zamówieniu numeru księgi wieczystej lub ekspertyzy otrzymasz pełne informacje o nieruchomości przy ul. Orzechowa 44 w Wrocławiu w tym informacje o właścicielu tego mieszkania.Kredyt hipoteczny


Mieszkanie jest obciążone hipoteką (kredytem hipotecznym). W celu uzyskania szczegółowych informacji o kredycie hipotecznym należy zamówić ustalenie numeru księgi wieczystej lub ekspertyzę nieruchomości przy ul. Orzechowa 44 w Wrocławiu.
Informacje o kredycie hipotecznym znajdują się w dziale IV księgi wieczystej. Dowiesz się z tego działu jaka jest wysokość kredytu hipotecznego i waluta, jaki bank udzielił kredytu, jaki jest okres kredytowania.

Jeżeli szukasz kredytu hipotecznego nasi niezależni specjaliści znajdą najlepszą ofertę dla mieszkania, ktróre chcesz kupić.

Poinformujemy Cię jaki bank udzieli najlepszego kredytu hipotecznego. Jaki bank da najlepsze warunki i zaoferuje najniższe oprocentowanie. Otrzymasz bezpłatną pomoc eksperta w wyborze najtańszej oferty kredytowej.Dowiesz się jaki bank ma najtańszą dla Ciebie ofertę kredytu hipotecznego i jakie są warunki przyznawania kredytu hipotecznego. Nie musisz już samodzielnie studiować ofert banków. Skorzystaj z pomocy specjalisty - niezależnego Doradcy Kredytowego. Pomoc doradcy jest całkowicie darmowa. Doradca obliczy Twoją zdolność kredytową i porówna ratę kredytu we wszystkich bankach, w których możesz otrzymać kredyt hipoteczny. Doradca pomoże Ci również w formalnościach i wypełnianiu dokumentów, a także w uzyskaniu najlepszych warunków w danym banku. Zostaw nam dane kontaktowe, a doradca oddzwoni do Ciebie!Przedmiotowa nieruchomość a otoczenie


Otoczenie jest bardzo istotnym atrybutem nieruchomości i często decyduje o akceptacji danego mieszkania. Na podstawie przeprowadzonej analizy niektóre sąsiedztwo cechuje się wysoką uciążliwością. Niepożądanymi sąsiadami mieszkań są hostele, dyskoteki, puby, całodobowe sklepy monopolowe i restauracje. Część mieszkańców Wrocławia nie akceptuje także takiego sąsiedztwa jak szkoły podstawowe, akademiki, przedszkola, kluby fitness i siłownie a nawet banki.
Bez wątpienia trzema najbardziej pożądanymi przez potencjalnych nabywców obiektami w sąsiedztwie kupowanej nieruchomości są: przystanek komunikacji miejskiej (ok. 77% wskazań), tereny zielone, czyli lasy, parki, łąki oraz sklep spożywczy. Wszystkie trzy z wyżej wymienionych podwyższają komfort codziennego życia mieszkańców Wrocławia – ułatwiają dojazd do pracy/szkoły, zapewniają miejsce do spacerów oraz kojarzą się ze spokojem i zwiększają wygodę codziennych zakupów (tych drobnych, dla których nie warto jechać do centrum handlowego czy hipermarketu). Powyższe sąsiedztwo jest preferowane przez klientów w każdej fazie cyklu życia. Dla klientów posiadających dzieci w odpowiednim wieku bardzo duże znaczenie miały ponadto bliskość przedszkola, szkoły podstawowej, przychodni oraz apteki – czyli obiektów, bez których ciężko wyobrazić sobie bieżące funkcjonowanie rodziny z dzieckiem.

Sąsiedztwo mieszkania przy ul. Orzechowa 44


Do najbliższego otoczenia mieszkania przy Orzechowa 44 należy:

Poczta Polska - 133 m (ul. Jabłeczna 25) ,
Orange - 307 m (ul. Świeradowska 51) ,
Partner AGD RTV - 307 m (ul. Świeradowska 51) ,
Da Grasso - 307 m (ul. Świeradowska 51) ,
abc - 319 m (ul. Jabłeczna 14) ,
Eurobank - 420 m (ul. Świeradowska 51/57) ,
Alfa Star - 420 m (ul. Świeradowska 51/57) ,
Bank Pekao - 420 m (ul. Świeradowska 51/57) ,
Polbank - 420 m (ul. Świeradowska 51/57) ,
T-Mobile - 420 m (ul. Świeradowska 51/57) ,
InPost Paczkomat - 490 m (al. Armii Krajowej 1) ,
Poczta Polska - 527 m (ul. Krynicka 66) ,
InPost Paczkomat - 537 m (ul. Świeradowska 70) ,
Poczta Polska - 537 m (ul. Świeradowska 70) ,
Piotr i Paweł - 551 m (ul. Świeradowska 1) ,
Poczta Polska - 554 m (ul. Widna 6) ,
Carrefour - 591 m (ul. Bardzka 3) ,
Kaufland - 642 m (ul. Bardzka 1C) ,
InPost Paczkomat - 642 m (ul. Bardzka 1C) ,
Play - 688 m (ul. Bardzka 1A) ,
minibank - 700 m (ul. Borowska 114) ,
Carrefour - 700 m (ul. Borowska 114) ,
Helen Doron - 711 m (ul. Bardzka 30) ,
Ford - 719 m (ul. Bardzka 1) ,
McDonald's - 719 m (ul. Bardzka 1) ,
NESTE - 723 m (ul. Bardzka 6) ,
Bank Zachodni WBK - 747 m (ul. Kamienna 145) ,
Shell - 747 m (ul. Kamienna 145) ,
Hyundai - 747 m (ul. Kamienna 145) ,
Suzuki - 747 m (ul. Kamienna 145) ,
Pizza Hut - 747 m (ul. Kamienna 145) ,
Lewiatan - 775 m (ul. Borowska 214) ,
BP - 795 m (ul. Bardzka 26)


Preferencje mieszkańców Wrocławia


Mieszkańcy Wrocławia najczęściej szukają mieszkań małych lub średnich o powierzchni między 30-60 m2. Tych transakcji jest najwięcej na rynku mieszkaniowym w Wrocławiu. Mieszkania powyżej 78 metrów kwadratowych są relatywnie rzadziej przedmiotem poszukiwań. Poza metrażem mieszkania, mieszkańcy Wrocławia zwracają również uwagę na liczbę pokoi w mieszkaniu. Najczęściej poszukiwane są mieszkania 2-pokojowe oraz 3-pokojowe.
Nabywcy z Wrocławia za niezbędne elementy mieszkań uznają piwnice i drzwi antywłamaniowe. Coraz częściej klienci z Wrocławia szukają wind i udogodnień dla osób niepełnosprawnych. Dziwić może niskie zainteresowanie parkingami podziemnymi. Być może jest to związane z wciąż wysoką ceną początkową oraz dalszymi opłatami.
Najważniejszym kryterium selekcji podczas poszukiwania mieszkania pozostaje cena – mieszkańcy Wrocławia kupują po prostu takie mieszkania, na jakie ich stać. Większość potencjalnych nabywców wskazywało ten czynnik jako decydujący przy wyborze lokalu mieszkalnego. Zdolność kredytowa to znaczące ograniczenie przy podejmowaniu decyzji o zakupie mieszkania. Funkcjonalność mieszkania, otoczenie, standard wykończenia, rozkład mieszkania, położenie na piętrze oraz usytuowanie względem stron świata to czynniki, które w najmniejszym stopniu decydują o wyborze mieszkania choć są często wymieniane przez nabywców mieszkań.


Ceny mieszkań
           przy ul. Orzechowa 44 w Wrocławiu oraz okolicyPo przeanalizowaniu aktualnych ofert mieszkań w okolicy przedmiotowego mieszkania wynika, że średnia cena ofertowa jednego metra kwadratowego podobnych mieszkań w otoczeniu mieszkania przy ul. Orzechowa 44 w Wrocławiu kształtuje się na poziomie 5 721 zł/ m2. Przy takiej cenie jednostkowej oferta za te mieszkanie powinna wynieść 274 608 zł. Ceny ofertowe są zazwyczaj nieco zawyżone gdyż pozostawiają pole do negocjacji. Statystycznie cena ofertowa jest o 4% - 9% wyższa od ostatecznej ceny transakcyjnej. Wskaźnik ten różni się w zależności od powierzchni mieszkania i lokalizacji oraz miasta.
Sugerowana cena transakcyjna mieszkania w budynku przy ul. Orzechowa 44 w Wrocławiu o powierzchnii 47.5 m2 wynieść powinna 255 385 zł dając jednostkową cenę metra kwadratowego na poziomie 4 948 zł/ m2.

Nie posiadamy informacji aby jakieś mieszkanie w tym budynku było na sprzedaż lub wynajem. Jeżeli jesteś zinteresowany sprzedażą, wynajmem lub kupnem mieszkania w tym budynku napisz do nas a dodamy darmowe ogłoszenie.Zestawienie najważniejszych danych
          o mieszkaniu przy ul. Orzechowa 44, Wrocław


Gmina: Wrocław
Województwo: dolnośląskie
Powiat: Wrocław
Przeznaczenie: mieszkanie
Adres mieszkania:

ul. Orzechowa 44 , Wrocław

Informacje o budynku: Mieszkanie połozone jest w budynku wielorodzinnym
Powierzchnia przykładowego mieszkania w budynku: 47.5 m2
Średnia cena ofertowa jednego metra kwadratowego mieszkań w sąsiedztwie 5 721 zł/ m2
Sugerowana cena ofertowa mieszkania
Statystycznie cena ofertowa jest o 4% - 9% wyższa od ceny transakcyjnej
274 608 zł
Sugerowana cena transakcyjna 255 385 zł ( 4 948 zł/ m2 )

Właściciel mieszkania:

Właścicielem mieszkania jest osoba fizyczna
Dowiedz się kto jest właścicielem nieruchomości
Czy istnieją współwłaściciele: Mieszkanie posiada więcej niż jednego właściciela
Jest to
Właścicieli możesz sprawdzić w księdze wieczystej
Odrębność lokali w budynku: Mieszkanie jest odrębną nieruchomością (posiada inną księgę wieczystą niż budynek)
Data założenia księgi wieczystej: 01-02-2001
Czy mieszkanie posiada udział w gruncie: Lokal posiada udziały w działce, na której jest położony
Czy istnieją roszczenia, ograniczenia lub prawa osób trzecich: Brak wpisów w dziale III księgi wieczystej
Kredyt hipoteczny: Nieruchomość jest obciążona hipoteką

Kod wydziału sądu rejonowego:

WR1K
Numer księgi wieczystej
WR1K / 00******/ 9
Po złożeniu zamówienia otrzymasz numer księgi wieczystej mieszkania lub innej nieruchomosci

Sąd prowadzący księgę wieczystą

Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu
Podwale 30
50-040 Wrocław
IV Wydział Ksiąg Wieczystych

Aktualność danych:

Uwaga!
Powyższe dane mogą być nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne dane ustal numer księgi wieczystej

Najbliższe sąsiedztwo:

Poczta Polska - 133 m
Orange - 307 m
Partner AGD RTV - 307 m
Da Grasso - 307 m
abc - 319 m
Eurobank - 420 m
Alfa Star - 420 m
Bank Pekao - 420 m
Polbank - 420 m
T-Mobile - 420 m
InPost Paczkomat - 490 m
Poczta Polska - 527 m
InPost Paczkomat - 537 m
Poczta Polska - 537 m
Piotr i Paweł - 551 m
Poczta Polska - 554 m
Carrefour - 591 m
Kaufland - 642 m
InPost Paczkomat - 642 m
Play - 688 m
minibank - 700 m
Carrefour - 700 m
Helen Doron - 711 m
Ford - 719 m
McDonald's - 719 m
NESTE - 723 m
Bank Zachodni WBK - 747 m
Shell - 747 m
Hyundai - 747 m
Suzuki - 747 m
Wykres
  Inne mieszkania i lokale w Wrocławiu


Dąbrowskiego 4, 66.3 m2
Mieszkanie ul. Dąbrowskiego 4 / 8, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****9 / 1
Kozia 25, 58.5 m2
Mieszkanie ul. Kozia 25 / 1, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****0 / 6
Popowicka 32, 41.4 m2
Mieszkanie ul. Popowicka 32 / 6, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****1 / 1
Zegadłowicza 8, 35 m2
Mieszkanie ul. Zegadłowicza 8 / 6, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****8 / 8
Weigla 8, 43.5 m2
Mieszkanie ul. Weigla 8 / 14, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****6 / 4
Krynicka 10, 61.5 m2
Mieszkanie ul. Krynicka 10 / 13, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****9 / 2
Norwida 18, 51.7 m2
Mieszkanie ul. Norwida 18 / 2, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****0 / 9
Świstackiego 8, 52.5 m2
Mieszkanie ul. Świstackiego 8 / 20, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****1 / 8
Gajowa 38, 65.8 m2
Mieszkanie ul. Gajowa 38 / 14, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****7 / 0
Młodnickiego 9, 61.7 m2
Mieszkanie ul. Młodnickiego 9 / 1, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****2 / 3
Nyska 32, 46.5 m2
Mieszkanie ul. Nyska 32 / 6, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****6 / 4
Siemiradzkiego 17, 70.9 m2
Mieszkanie ul. Siemiradzkiego 17 / 1, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****5 / 5
Kozanowska 28, 59.9 m2
Mieszkanie ul. Kozanowska 28 / 3, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****1 / 5
Siostrzana 4, 56 m2
Mieszkanie ul. Siostrzana 4 / 4, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****2 / 1
Wróbla 29, 43.1 m2
Mieszkanie ul. Wróbla 29 / 3, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****1 / 1
Gitarowa 6, 55 m2
Mieszkanie ul. Gitarowa 6 / 1, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****9 / 1


Zobacz wszystkie mieszkania Wrocław

Posiadamy informacje o mieszkaniach oraz lokalach użytkowych w tych budynkach przy Orzechowa w Wrocławiu:

Orzechowa 18
Orzechowa 21
Orzechowa 23
Orzechowa 25
Orzechowa 37
Orzechowa 46A
Orzechowa 47
Orzechowa 5
Orzechowa 51
Orzechowa 53
Orzechowa 55
Orzechowa 59
Orzechowa 60
Orzechowa 99
Orzechowa 101
Orzechowa 103
Orzechowa 105
Orzechowa 107
Orzechowa 108
Orzechowa 109
Orzechowa 110
Orzechowa 111
Orzechowa 112
Orzechowa 113
Orzechowa 114
Orzechowa 13
Orzechowa 15
Orzechowa 17
Orzechowa 19
Orzechowa 20
Orzechowa 22
Orzechowa 24
Orzechowa 26
Orzechowa 27
Orzechowa 28
Orzechowa 29
Orzechowa 30
Orzechowa 31
Orzechowa 32
Orzechowa 33
Orzechowa 34
Orzechowa 35
Orzechowa 36
Orzechowa 38
Orzechowa 40
Orzechowa 41
Orzechowa 42
Orzechowa 43
Orzechowa 44
Orzechowa 45
Orzechowa 46
Orzechowa 48
Orzechowa 49
Orzechowa 50
Orzechowa 52
Orzechowa 54
Orzechowa 56
Orzechowa 57
Orzechowa 58
Orzechowa 91
Orzechowa 93
Orzechowa 95
Orzechowa 97

Księga wieczysta to najważniejszy dokument nieruchomości. Sprawdź księgę wieczystą zanim podejmiesz decyzję o zakupie mieszkania lub lokalu. Nigdy nie lekceważ zapisów z księgi wieczystej - może to mieć poważne skutki prawne. Nieruchomość (działka, mieszkanie, lokal, budynek) bez założonej księgi wieczystej może nieść za sobą szereg zagrożeń. Pomożemy Ci znaleźć numer księgi wieczystej każdej nieruchomości. Wystarczy podać adres mieszkania lub lokalu.


Sprawdź nieruchomość: Wrocław ksiega wieczysta numer WR1K /00******/ 9 - mieszkanie ul Orzechowa
Słowa kluczowe:
księgi wieczyste numer KW
Odpis KW ustalenie numeru księgi wieczystej po adresie
Ustalenie numeru KW
dostęp do księgi wieczystej jak odnaleźć numer księgi wieczystej po adresie