Mieszkanie 40 m2 ul. Jaracza 24 w Wrocławiu

Tu powinna wyświetlić się mapka. Jeżeli nie widzisz mapki odśwież stronę (klawisz F5).
Mieszkanie przy ul. Jaracza 24, Wrocław. Poniższy raport ma charakter poglądowy i prezentuje przybliżone informacje o przykładowym mieszkaniu w budynku. W celu uzyskania szczegółowych i aktualnych danych należy zamówić ekspertyzę nieruchomości.Położenie mieszkania


Mieszkanie położone jest przy ulicy Jaracza w budynku numer 24.

Gmina: Wrocław
Powiat: Wrocław
Województwo: dolnośląskie
Adres mieszkania: ul. Jaracza 24, Wrocław
Budynek: Mieszkanie połozone jest w budynku wielorodzinnymInformacje o stanie prawnym nieruchomości


Stan prawny mieszkania na ul. Jaracza 24 w Wrocławiu jest uregulowany. Oznacza to, że prawa do tego mieszkania określone są w dokumencie o nazwie księga wieczysta. To właśnie księgi wieczyste prowadzone są dla potrzeb ustalenia stanu prawnego nieruchomości (art.1 ust.1 ustawy o księgach wieczystych i hipotece). Informacje o aktualnym stanie prawnym nieruchomości zawarte są w księgach wieczystych lub w przypadku ich braku braku - w zbiorach dokumentów.

Przez nieruchomość o nieuregulowanym stanie prawnym rozumie się nieruchomość, dla której ze względu na brak księgi wieczystej, zbioru dokumentów albo innych dokumentów nie można ustalić osób, którym przysługują do niej prawa rzeczowe. Za brak uregulowanego stanu prawnego można również uznać niezgodność pomiędzy stanem prawnym ujawnionym w KW a faktycznym stanem prawnym. Regulacja stanu prawnego nieruchomości sprowadza się do wykazania aktualnego stanu prawnego dotyczącego danej nieruchomości.
Nieuregulowany stan prawny nieruchomości to nic innego jak niezgodność zapisów w księdze ze stanem faktycznym. Może być też tak, że księga zaginęła lub została częściowo lub całkowicie zniszczona.Numer księgi wieczystej


Przedmiotowe mieszkanie przy Jaracza w Wrocławiu ma założoną księgę wieczystą. Księgę wieczystą prowadzi Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu, IV Wydział Ksiąg Wieczystych (Podwale 30). Mieszkanie te zostało wyodrębnione z budynku jako inna nieruchomość. Oznacza to, że jest to prawnie niezależny przedmiot. Dla tego mieszkania została założona i jest prowadzona oddzielna niż dla budynku księga wieczysta.
Numer księgi wieczystej mieszkania na ul. Jaracza 24 w Wrocławiu to WR1K / 00******/ 5*.
*Po złożeniu zawiówienia na ustalenie numeru księgi wieczystej otrzymasz pełny numer księgi wieczystej dla tej nieruchomości (bez gwiazdek).


Jak zamówić ustalenie numeru księgi wieczystej?


Ustalimy dla Ciebie księgę wieczystą mieszkania przy ul. Jaracza 24. To w księdze wieczystej znajdują się wszystkie informacje dotyczące stanu prawnego nieruchomości. Księgi wieczyste zawierają najważniejsze dane o właścicielu mieszkania, powierzchni, kredycie hipotecznym, roszczeniach i prawach innych osób. W księgach wieczystych przedstawiono imię i nazwisko właściciela i współwłaścicieli. Z ksiąg wieczystych dowiesz się wszystkiego co należy wiedzieć przed zakupem mieszkania. Jeżeli chcesz otrzymać informacje o mieszkaniu przy ul. Jaracza 24 , Wrocław lub innym to zamów księgę wieczystą za jedyne 25,99 zł. Wystarczy podać adres nieruchomości.Przeznaczenie i powierzchnia mieszkania


Lokal przy Jaracza w Wrocławiu przeznaczony jest do celów mieszkalnych. W księdze wieczystej istnieje zapis ze przeznaczeniem tej nieruchomości jest lokal mieszkalny.

Przeznaczenie na cele mieszkalne oznacza, że lokal nie może być wykorzystywany na inne cele niż jako mieszkanie. Według § 3. Rozporządzenia Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie - przez mieszkanie należy rozumieć zespół pomieszczeń mieszkalnych i pomocniczych, mający odrębne wejście, wydzielony stałymi przegrodami budowlanymi, umożliwiający stały pobyt ludzi i prowadzenie samodzielnego gospodarstwa domowego.

Mieszkanie na ul. Jaracza 24 posiada powierzchnię 40.3 m2. Jest to powierzchnia najczęściej poszukiwana na rynku. Badania na rynku mieszkaniowym wskazują, że zdecydowana większość popytu koncentruje się wokół mieszkań określanych mianem małych lub średnich, co oznacza metraż między 30 a 60 m2. Zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym rośnie popyt na małe i średnie mieszkania.


Właściciel mieszkania


Mieszkanie przy ul. Jaracza 24 w Wrocławiu posiada więcej niż jednego właściciela. Właścicieli możesz sprawdzić w księdze wieczystej w dziale drugim. Po zamówieniu numeru księgi wieczystej lub ekspertyzy otrzymasz pełne informacje o nieruchomości przy ul. Jaracza 24 w Wrocławiu w tym informacje o właścicielu tego mieszkania.Kredyt hipoteczny


Mieszkanie nie ma kredytu hipotecznego. Informacje mogą być nieaktualne. W celu uzyskania pełnej informacji o mieszkaniu przy ul. Jaracza 24 w Wrocławiu należy zamówić numer księgi wieczystej lub ekspertyzę.
Jeżeli szukasz kredytu hipotecznego nasi niezależni specjaliści znajdą najlepszą ofertę dla mieszkania, ktróre chcesz kupić.

Poinformujemy Cię jaki bank udzieli najlepszego kredytu hipotecznego. Jaki bank da najlepsze warunki i zaoferuje najniższe oprocentowanie. Otrzymasz bezpłatną pomoc eksperta w wyborze najtańszej oferty kredytowej.Dowiesz się jaki bank ma najtańszą dla Ciebie ofertę kredytu hipotecznego i jakie są warunki przyznawania kredytu hipotecznego. Nie musisz już samodzielnie studiować ofert banków. Skorzystaj z pomocy specjalisty - niezależnego Doradcy Kredytowego. Pomoc doradcy jest całkowicie darmowa. Doradca obliczy Twoją zdolność kredytową i porówna ratę kredytu we wszystkich bankach, w których możesz otrzymać kredyt hipoteczny. Doradca pomoże Ci również w formalnościach i wypełnianiu dokumentów, a także w uzyskaniu najlepszych warunków w danym banku. Zostaw nam dane kontaktowe, a doradca oddzwoni do Ciebie!Przedmiotowa nieruchomość a otoczenie


Otoczenie jest bardzo istotnym atrybutem nieruchomości i często decyduje o akceptacji danego mieszkania. Na podstawie przeprowadzonej analizy niektóre sąsiedztwo cechuje się wysoką uciążliwością. Niepożądanymi sąsiadami mieszkań są hostele, dyskoteki, puby, całodobowe sklepy monopolowe i restauracje. Część mieszkańców Wrocławia nie akceptuje także takiego sąsiedztwa jak szkoły podstawowe, akademiki, przedszkola, kluby fitness i siłownie a nawet banki.
Bez wątpienia trzema najbardziej pożądanymi przez potencjalnych nabywców obiektami w sąsiedztwie kupowanej nieruchomości są: przystanek komunikacji miejskiej (ok. 77% wskazań), tereny zielone, czyli lasy, parki, łąki oraz sklep spożywczy. Wszystkie trzy z wyżej wymienionych podwyższają komfort codziennego życia mieszkańców Wrocławia – ułatwiają dojazd do pracy/szkoły, zapewniają miejsce do spacerów oraz kojarzą się ze spokojem i zwiększają wygodę codziennych zakupów (tych drobnych, dla których nie warto jechać do centrum handlowego czy hipermarketu). Powyższe sąsiedztwo jest preferowane przez klientów w każdej fazie cyklu życia. Dla klientów posiadających dzieci w odpowiednim wieku bardzo duże znaczenie miały ponadto bliskość przedszkola, szkoły podstawowej, przychodni oraz apteki – czyli obiektów, bez których ciężko wyobrazić sobie bieżące funkcjonowanie rodziny z dzieckiem.

Sąsiedztwo mieszkania przy ul. Jaracza 24


Do najbliższego otoczenia mieszkania przy Jaracza 24 należy:

mBank - 269 m (ul. Damrota 33) ,
Poczta Polska - 341 m (ul. Nowowiejska 48) ,
Dino - 350 m (ul. Barlickiego 32) ,
Orange - 374 m (ul. Nowowiejska 39) ,
Allianz Medica - 387 m (ul. Daszyńskiego 27) ,
Polbank - 422 m (ul. Nowowiejska 82) ,
Bank Zachodni WBK - 481 m (ul. Jaracza 88) ,
Nokia - 494 m (ul. Mosbacha 8) ,
Allianz Medica - 503 m (ul. Kluczborska 37) ,
Poczta Polska - 548 m (ul. Jedności Narodowej 185) ,
Bank Pekao - 550 m (ul. Jedności Narodowej 203) ,
abc - 581 m (ul. Reja 47) ,
PC Link - 582 m (ul. Jedności Narodowej 181) ,
Poczta Polska - 654 m (ul. Nowowiejska 81) ,
Plus GSM - 678 m (ul. Nowowiejska 7) ,
Bank BGŻ - 796 m (ul. Sienkiewicza 42) ,
Małpka Express - 798 m (ul. Sępa-Szarzyńskiego 51) ,
Poczta Polska - 799 m (ul. Namysłowska 8)


Preferencje mieszkańców Wrocławia


Mieszkańcy Wrocławia najczęściej szukają mieszkań małych lub średnich o powierzchni między 30-60 m2. Tych transakcji jest najwięcej na rynku mieszkaniowym w Wrocławiu. Mieszkania powyżej 78 metrów kwadratowych są relatywnie rzadziej przedmiotem poszukiwań. Poza metrażem mieszkania, mieszkańcy Wrocławia zwracają również uwagę na liczbę pokoi w mieszkaniu. Najczęściej poszukiwane są mieszkania 2-pokojowe oraz 3-pokojowe.
Nabywcy z Wrocławia za niezbędne elementy mieszkań uznają piwnice i drzwi antywłamaniowe. Coraz częściej klienci z Wrocławia szukają wind i udogodnień dla osób niepełnosprawnych. Dziwić może niskie zainteresowanie parkingami podziemnymi. Być może jest to związane z wciąż wysoką ceną początkową oraz dalszymi opłatami.
Najważniejszym kryterium selekcji podczas poszukiwania mieszkania pozostaje cena – mieszkańcy Wrocławia kupują po prostu takie mieszkania, na jakie ich stać. Większość potencjalnych nabywców wskazywało ten czynnik jako decydujący przy wyborze lokalu mieszkalnego. Zdolność kredytowa to znaczące ograniczenie przy podejmowaniu decyzji o zakupie mieszkania. Funkcjonalność mieszkania, otoczenie, standard wykończenia, rozkład mieszkania, położenie na piętrze oraz usytuowanie względem stron świata to czynniki, które w najmniejszym stopniu decydują o wyborze mieszkania choć są często wymieniane przez nabywców mieszkań.


Ceny mieszkań
           przy ul. Jaracza 24 w Wrocławiu oraz okolicyPo przeanalizowaniu aktualnych ofert mieszkań w okolicy przedmiotowego mieszkania wynika, że średnia cena ofertowa jednego metra kwadratowego podobnych mieszkań w otoczeniu mieszkania przy ul. Jaracza 24 w Wrocławiu kształtuje się na poziomie 5 639 zł/ m2. Przy takiej cenie jednostkowej oferta za te mieszkanie powinna wynieść 225 560 zł. Ceny ofertowe są zazwyczaj nieco zawyżone gdyż pozostawiają pole do negocjacji. Statystycznie cena ofertowa jest o 4% - 9% wyższa od ostatecznej ceny transakcyjnej. Wskaźnik ten różni się w zależności od powierzchni mieszkania i lokalizacji oraz miasta.
Sugerowana cena transakcyjna mieszkania w budynku przy ul. Jaracza 24 w Wrocławiu o powierzchnii 40.3 m2 wynieść powinna 209 771 zł dając jednostkową cenę metra kwadratowego na poziomie 4 877 zł/ m2.

Nie posiadamy informacji aby jakieś mieszkanie w tym budynku było na sprzedaż lub wynajem. Jeżeli jesteś zinteresowany sprzedażą, wynajmem lub kupnem mieszkania w tym budynku napisz do nas a dodamy darmowe ogłoszenie.Zestawienie najważniejszych danych
          o mieszkaniu przy ul. Jaracza 24, Wrocław


Gmina: Wrocław
Województwo: dolnośląskie
Powiat: Wrocław
Przeznaczenie: mieszkanie
Adres mieszkania:

ul. Jaracza 24 , Wrocław

Informacje o budynku: Mieszkanie połozone jest w budynku wielorodzinnym
Powierzchnia przykładowego mieszkania w budynku: 40.3 m2
Średnia cena ofertowa jednego metra kwadratowego mieszkań w sąsiedztwie 5 639 zł/ m2
Sugerowana cena ofertowa mieszkania
Statystycznie cena ofertowa jest o 4% - 9% wyższa od ceny transakcyjnej
225 560 zł
Sugerowana cena transakcyjna 209 771 zł ( 4 877 zł/ m2 )

Właściciel mieszkania:

Właścicielem mieszkania jest osoba fizyczna
Dowiedz się kto jest właścicielem nieruchomości
Czy istnieją współwłaściciele: Mieszkanie posiada więcej niż jednego właściciela
Jest to
Właścicieli możesz sprawdzić w księdze wieczystej
Odrębność lokali w budynku: Mieszkanie jest odrębną nieruchomością (posiada inną księgę wieczystą niż budynek)
Data założenia księgi wieczystej: Brak informacji o dacie założenia księgi wieczystej
Czy mieszkanie posiada udział w gruncie: Lokal posiada udziały w działce, na której jest położony
Czy istnieją roszczenia, ograniczenia lub prawa osób trzecich: Brak wpisów w dziale III księgi wieczystej
Kredyt hipoteczny: Nieruchomość nie ma kredytu hipotecznego

Kod wydziału sądu rejonowego:

WR1K
Numer księgi wieczystej
WR1K / 00******/ 5
Po złożeniu zamówienia otrzymasz numer księgi wieczystej mieszkania lub innej nieruchomosci

Sąd prowadzący księgę wieczystą

Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu
Podwale 30
50-040 Wrocław
IV Wydział Ksiąg Wieczystych

Aktualność danych:

Uwaga!
Powyższe dane mogą być nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne dane ustal numer księgi wieczystej

Najbliższe sąsiedztwo:

mBank - 269 m
Poczta Polska - 341 m
Dino - 350 m
Orange - 374 m
Allianz Medica - 387 m
Polbank - 422 m
Bank Zachodni WBK - 481 m
Nokia - 494 m
Allianz Medica - 503 m
Poczta Polska - 548 m
Bank Pekao - 550 m
abc - 581 m
PC Link - 582 m
Poczta Polska - 654 m
Plus GSM - 678 m
Bank BGŻ - 796 m
Małpka Express - 798 m
Poczta Polska - 799 m
Wykres
  Inne mieszkania i lokale w Wrocławiu


Barlickiego 39, 58.4 m2
Mieszkanie ul. Barlickiego 39 / 11, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****4 / 2
Szybowcowa 44, 65.8 m2
Mieszkanie ul. Szybowcowa 44 / 9, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****6 / 6
Prusa 87, 45.1 m2
Mieszkanie ul. Prusa 87 / 2, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****5 / 4
Stalowa 59, 44.3 m2
Mieszkanie ul. Stalowa 59 / 9, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****4 / 7
Ślężna 9, 40 m2
Mieszkanie ul. Ślężna 9 / 11, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****1 / 5
Motylkowa 41, 92.5 m2
Mieszkanie ul. Motylkowa 41 / 9, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****4 / 9
Rybacka 24, 44.3 m2
Mieszkanie ul. Rybacka 24 / 8, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****9 / 6
Świętokrzyska 38, 44.7 m2
Mieszkanie ul. Świętokrzyska 38 / 1, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****1 / 1
Haukego-Bosaka 6, 55.9 m2
Mieszkanie ul. Haukego-Bosaka 6 / 1, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****9 / 8
Bzowa 38, 26.8 m2
Mieszkanie ul. Bzowa 38 / 5, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****5 / 3
Wróbla 9, 64.3 m2
Mieszkanie ul. Wróbla 9 / 6, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****0 / 6
Bujwida 34A, 49.4 m2
Mieszkanie ul. Bujwida 34A / 21, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****4 / 4
Tomaszowska 19, 94.6 m2
Mieszkanie ul. Tomaszowska 19 / 7, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****7 / 9
Cukrowa 11, 15.9 m2
Mieszkanie ul. Cukrowa 11 / 9, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****3 / 2
Żeromskiego 65, 56.7 m2
Mieszkanie ul. Żeromskiego 65 / 10, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****2 / 8
Spółdzielcza 22, 59.3 m2
Mieszkanie ul. Spółdzielcza 22 / 3, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****3 / 1


Zobacz wszystkie mieszkania Wrocław

Posiadamy informacje o mieszkaniach oraz lokalach użytkowych w tych budynkach przy Jaracza w Wrocławiu:

Jaracza 1
Jaracza 10
Jaracza 11
Jaracza 12
Jaracza 13
Jaracza 14
Jaracza 14A
Jaracza 15
Jaracza 17
Jaracza 18
Jaracza 19
Jaracza 2-4
Jaracza 20
Jaracza 21
Jaracza 22
Jaracza 24
Jaracza 28
Jaracza 28A
Jaracza 29
Jaracza 3
Jaracza 30
Jaracza 32
Jaracza 34
Jaracza 36
Jaracza 40
Jaracza 42
Jaracza 44
Jaracza 5
Jaracza 63
Jaracza 69
Jaracza 7
Jaracza 77A
Jaracza 79
Jaracza 8
Jaracza 9
Jaracza 88
Jaracza 16
Jaracza 23
Jaracza 25
Jaracza 27
Jaracza 38
Jaracza 48
Jaracza 50
Jaracza 52
Jaracza 54
Jaracza 56
Jaracza 57
Jaracza 57A
Jaracza 57B
Jaracza 58
Jaracza 59
Jaracza 59A
Jaracza 59B
Jaracza 6
Jaracza 60
Jaracza 60A
Jaracza 60B
Jaracza 61
Jaracza 61A
Jaracza 62
Jaracza 63A
Jaracza 64
Jaracza 65
Jaracza 65A
Jaracza 65B
Jaracza 66
Jaracza 67
Jaracza 67A
Jaracza 67B
Jaracza 67C
Jaracza 68
Jaracza 70
Jaracza 71
Jaracza 72
Jaracza 73
Jaracza 74
Jaracza 75
Jaracza 76
Jaracza 77
Jaracza 78
Jaracza 80
Jaracza 80A
Jaracza 82
Jaracza 84
Jaracza 86
Jaracza 96
Jaracza 80B

Księga wieczysta to najważniejszy dokument nieruchomości. Sprawdź księgę wieczystą zanim podejmiesz decyzję o zakupie mieszkania lub lokalu. Nigdy nie lekceważ zapisów z księgi wieczystej - może to mieć poważne skutki prawne. Nieruchomość (działka, mieszkanie, lokal, budynek) bez założonej księgi wieczystej może nieść za sobą szereg zagrożeń. Pomożemy Ci znaleźć numer księgi wieczystej każdej nieruchomości. Wystarczy podać adres mieszkania lub lokalu.


Sprawdź nieruchomość: Wrocław księga wieczysta numer WR1K /00******/ 5 - mieszkanie ul Jaracza
Słowa kluczowe:
księga online księga wieczysta po numerze
wyszukiwarka ksiąg KW mieszkania
Ustalenie numeru Księgi Wieczystej portal podsystemu dostępu do centralnej bazy ksiąg wieczystych