Mieszkanie 37 mkw ul. Wolska 3 Wrocław

Mieszkanie przy ul. Wolska 3 w Wrocławiu. Poniższy raport ma charakter poglądowy i prezentuje przybliżone informacje o przykładowym mieszkaniu w budynku. W celu uzyskania szczegółowych i aktualnych danych należy zamówić ekspertyzę nieruchomości.Położenie mieszkania


Mieszkanie położone jest przy ulicy Wolska w budynku numer 3.

Gmina: Wrocław
Powiat: Wrocław
Województwo: dolnośląskie
Adres mieszkania: ul. Wolska 3, Wrocław

Budynek: Mieszkanie połozone jest w budynku wielorodzinnymInformacje o stanie prawnym nieruchomości


Stan prawny mieszkania na ul. Wolska 3 w Wrocławiu jest uregulowany. Oznacza to, że prawa do tego mieszkania określone są w dokumencie o nazwie księga wieczysta. To właśnie księgi wieczyste prowadzone są dla potrzeb ustalenia stanu prawnego nieruchomości (art.1 ust.1 ustawy o księgach wieczystych i hipotece). Informacje o aktualnym stanie prawnym nieruchomości zawarte są w księgach wieczystych lub w przypadku ich braku braku - w zbiorach dokumentów.

Przez nieruchomość o nieuregulowanym stanie prawnym rozumie się nieruchomość, dla której ze względu na brak księgi wieczystej, zbioru dokumentów albo innych dokumentów nie można ustalić osób, którym przysługują do niej prawa rzeczowe. Za brak uregulowanego stanu prawnego można również uznać niezgodność pomiędzy stanem prawnym ujawnionym w KW a faktycznym stanem prawnym. Regulacja stanu prawnego nieruchomości sprowadza się do wykazania aktualnego stanu prawnego dotyczącego danej nieruchomości.
Nieuregulowany stan prawny nieruchomości to nic innego jak niezgodność zapisów w księdze ze stanem faktycznym. Może być też tak, że księga zaginęła lub została częściowo lub całkowicie zniszczona.Numer księgi wieczystej


Opisywane mieszkanie przy Wolska w Wrocławiu ma założoną księgę wieczystą. Księga wieczysta dla tego mieszkania została założona dnia 26-10-1999. Księgę wieczystą prowadzi Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu, IV Wydział Ksiąg Wieczystych (Podwale 30). Mieszkanie te zostało wyodrębnione z budynku jako inna nieruchomość. Oznacza to, że jest to prawnie niezależny przedmiot. Dla tego mieszkania została założona i jest prowadzona oddzielna niż dla budynku księga wieczysta.
Numer księgi wieczystej mieszkania na ul. Wolska 3 w Wrocławiu to WR1K / 00******/ 5*.
*Po złożeniu zawiówienia na ustalenie numeru księgi wieczystej otrzymasz pełny numer księgi wieczystej dla tej nieruchomości (bez gwiazdek).


Jak zamówić ustalenie numeru księgi wieczystej?


Ustalimy dla Ciebie księgę wieczystą mieszkania przy ul. Wolska 3. To w księdze wieczystej znajdują się wszystkie informacje dotyczące stanu prawnego nieruchomości. Księgi wieczyste zawierają najważniejsze dane o właścicielu mieszkania, powierzchni, kredycie hipotecznym, roszczeniach i prawach innych osób. W księgach wieczystych przedstawiono imię i nazwisko właściciela i współwłaścicieli. Z ksiąg wieczystych dowiesz się wszystkiego co należy wiedzieć przed zakupem mieszkania. Jeżeli chcesz otrzymać informacje o mieszkaniu przy ul. Wolska 3 , Wrocław lub innym to zamów księgę wieczystą za jedyne 25,99 zł. Wystarczy podać adres nieruchomości.Przeznaczenie i powierzchnia mieszkania


Lokal przy Wolska w Wrocławiu przeznaczony jest do celów mieszkalnych. W księdze wieczystej istnieje zapis ze przeznaczeniem tej nieruchomości jest lokal mieszkalny.

Przeznaczenie na cele mieszkalne oznacza, że lokal nie może być wykorzystywany na inne cele niż jako mieszkanie. Według § 3. Rozporządzenia Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie - przez mieszkanie należy rozumieć zespół pomieszczeń mieszkalnych i pomocniczych, mający odrębne wejście, wydzielony stałymi przegrodami budowlanymi, umożliwiający stały pobyt ludzi i prowadzenie samodzielnego gospodarstwa domowego.

Mieszkanie na ul. Wolska 3 posiada powierzchnię 36.92 m2. Jest to powierzchnia najczęściej poszukiwana na rynku. Badania na rynku mieszkaniowym wskazują, że zdecydowana większość popytu koncentruje się wokół mieszkań określanych mianem małych lub średnich, co oznacza metraż między 30 a 60 m2. Zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym rośnie popyt na małe i średnie mieszkania.


Właściciel mieszkania


Mieszkanie przy ul. Wolska 3 w Wrocławiu posiada więcej niż jednego właściciela. Właścicieli możesz sprawdzić w księdze wieczystej w dziale drugim. Po zamówieniu numeru księgi wieczystej lub ekspertyzy otrzymasz pełne informacje o nieruchomości przy ul. Wolska 3 w Wrocławiu w tym informacje o właścicielu tego mieszkania.Kredyt hipoteczny


Mieszkanie nie ma kredytu hipotecznego. Informacje mogą być nieaktualne. W celu uzyskania pełnej informacji o mieszkaniu przy ul. Wolska 3 w Wrocławiu należy zamówić numer księgi wieczystej lub ekspertyzę.
Jeżeli szukasz kredytu hipotecznego nasi niezależni specjaliści znajdą najlepszą ofertę dla mieszkania, ktróre chcesz kupić.

Poinformujemy Cię jaki bank udzieli najlepszego kredytu hipotecznego. Jaki bank da najlepsze warunki i zaoferuje najniższe oprocentowanie. Otrzymasz bezpłatną pomoc eksperta w wyborze najtańszej oferty kredytowej.Dowiesz się jaki bank ma najtańszą dla Ciebie ofertę kredytu hipotecznego i jakie są warunki przyznawania kredytu hipotecznego. Nie musisz już samodzielnie studiować ofert banków. Skorzystaj z pomocy specjalisty - niezależnego Doradcy Kredytowego. Pomoc doradcy jest całkowicie darmowa. Doradca obliczy Twoją zdolność kredytową i porówna ratę kredytu we wszystkich bankach, w których możesz otrzymać kredyt hipoteczny. Doradca pomoże Ci również w formalnościach i wypełnianiu dokumentów, a także w uzyskaniu najlepszych warunków w danym banku. Zostaw nam dane kontaktowe, a doradca oddzwoni do Ciebie!Przedmiotowa nieruchomość a otoczenie


Otoczenie jest bardzo istotnym atrybutem nieruchomości i często decyduje o akceptacji danego mieszkania. Na podstawie przeprowadzonej analizy niektóre sąsiedztwo cechuje się wysoką uciążliwością. Niepożądanymi sąsiadami mieszkań są hostele, dyskoteki, puby, całodobowe sklepy monopolowe i restauracje. Część mieszkańców Wrocławia nie akceptuje także takiego sąsiedztwa jak szkoły podstawowe, akademiki, przedszkola, kluby fitness i siłownie a nawet banki.
Bez wątpienia trzema najbardziej pożądanymi przez potencjalnych nabywców obiektami w sąsiedztwie kupowanej nieruchomości są: przystanek komunikacji miejskiej (ok. 77% wskazań), tereny zielone, czyli lasy, parki, łąki oraz sklep spożywczy. Wszystkie trzy z wyżej wymienionych podwyższają komfort codziennego życia mieszkańców Wrocławia – ułatwiają dojazd do pracy/szkoły, zapewniają miejsce do spacerów oraz kojarzą się ze spokojem i zwiększają wygodę codziennych zakupów (tych drobnych, dla których nie warto jechać do centrum handlowego czy hipermarketu). Powyższe sąsiedztwo jest preferowane przez klientów w każdej fazie cyklu życia. Dla klientów posiadających dzieci w odpowiednim wieku bardzo duże znaczenie miały ponadto bliskość przedszkola, szkoły podstawowej, przychodni oraz apteki – czyli obiektów, bez których ciężko wyobrazić sobie bieżące funkcjonowanie rodziny z dzieckiem.

Sąsiedztwo mieszkania przy ul. Wolska 3


Do najbliższego otoczenia mieszkania przy Wolska 3 należy:

BPH - 36 m (ul. Średzka 20) ,
Bank BGŻ - 45 m (ul. Średzka 18A) ,
SKOK - 65 m (ul. Średzka 29) ,
Neonet - 66 m (ul. Średzka 21) ,
Tikkurila - 153 m (ul. Średzka 13) ,
Lidl - 351 m (ul. Średzka 40) ,
Poczta Polska - 405 m (ul. Skoczylasa 19)


Preferencje mieszkańców Wrocławia


Mieszkańcy Wrocławia najczęściej szukają mieszkań małych lub średnich o powierzchni między 30-60 m2. Tych transakcji jest najwięcej na rynku mieszkaniowym w Wrocławiu. Mieszkania powyżej 78 metrów kwadratowych są relatywnie rzadziej przedmiotem poszukiwań. Poza metrażem mieszkania, mieszkańcy Wrocławia zwracają również uwagę na liczbę pokoi w mieszkaniu. Najczęściej poszukiwane są mieszkania 2-pokojowe oraz 3-pokojowe.
Nabywcy z Wrocławia za niezbędne elementy mieszkań uznają piwnice i drzwi antywłamaniowe. Coraz częściej klienci z Wrocławia szukają wind i udogodnień dla osób niepełnosprawnych. Dziwić może niskie zainteresowanie parkingami podziemnymi. Być może jest to związane z wciąż wysoką ceną początkową oraz dalszymi opłatami.
Najważniejszym kryterium selekcji podczas poszukiwania mieszkania pozostaje cena – mieszkańcy Wrocławia kupują po prostu takie mieszkania, na jakie ich stać. Większość potencjalnych nabywców wskazywało ten czynnik jako decydujący przy wyborze lokalu mieszkalnego. Zdolność kredytowa to znaczące ograniczenie przy podejmowaniu decyzji o zakupie mieszkania. Funkcjonalność mieszkania, otoczenie, standard wykończenia, rozkład mieszkania, położenie na piętrze oraz usytuowanie względem stron świata to czynniki, które w najmniejszym stopniu decydują o wyborze mieszkania choć są często wymieniane przez nabywców mieszkań.


Ceny mieszkań
           przy ul. Wolska 3 w Wrocławiu oraz okolicyPo przeanalizowaniu aktualnych ofert mieszkań w okolicy przedmiotowego mieszkania wynika, że średnia cena ofertowa jednego metra kwadratowego podobnych mieszkań w otoczeniu mieszkania przy ul. Wolska 3 w Wrocławiu kształtuje się na poziomie 5 152 zł/ m2. Przy takiej cenie jednostkowej oferta za te mieszkanie powinna wynieść 190 624 zł. Ceny ofertowe są zazwyczaj nieco zawyżone gdyż pozostawiają pole do negocjacji. Statystycznie cena ofertowa jest o 4% - 9% wyższa od ostatecznej ceny transakcyjnej. Wskaźnik ten różni się w zależności od powierzchni mieszkania i lokalizacji oraz miasta.
Sugerowana cena transakcyjna mieszkania w budynku przy ul. Wolska 3 w Wrocławiu o powierzchnii 36.92 m2 wynieść powinna 177 280 zł dając jednostkową cenę metra kwadratowego na poziomie 4 456 zł/ m2.

Nie posiadamy informacji aby jakieś mieszkanie w tym budynku było na sprzedaż lub wynajem. Jeżeli jesteś zinteresowany sprzedażą, wynajmem lub kupnem mieszkania w tym budynku napisz do nas a dodamy darmowe ogłoszenie.Zestawienie najważniejszych danych
          o mieszkaniu przy ul. Wolska 3, Wrocław


Gmina: Wrocław
Województwo: dolnośląskie
Powiat: Wrocław
Przeznaczenie: mieszkanie
Adres mieszkania:

ul. Wolska 3 , Wrocław

Informacje o budynku: Mieszkanie połozone jest w budynku wielorodzinnym
Powierzchnia przykładowego mieszkania w budynku: 36.92 m2
Średnia cena ofertowa jednego metra kwadratowego mieszkań w sąsiedztwie 5 152 zł/ m2
Sugerowana cena ofertowa mieszkania
Statystycznie cena ofertowa jest o 4% - 9% wyższa od ceny transakcyjnej
190 624 zł
Sugerowana cena transakcyjna 177 280 zł ( 4 456 zł/ m2 )

Właściciel mieszkania:

Właścicielem mieszkania jest osoba fizyczna
Dowiedz się kto jest właścicielem nieruchomości
Czy istnieją współwłaściciele: Mieszkanie posiada więcej niż jednego właściciela
Jest to
Właścicieli możesz sprawdzić w księdze wieczystej
Odrębność lokali w budynku: Mieszkanie jest odrębną nieruchomością (posiada inną księgę wieczystą niż budynek)
Data założenia księgi wieczystej: 26-10-1999
Czy mieszkanie posiada udział w gruncie: Lokal posiada udziały w działce, na której jest położony
Czy istnieją roszczenia, ograniczenia lub prawa osób trzecich: Brak wpisów w dziale III księgi wieczystej
Kredyt hipoteczny: Nieruchomość nie ma kredytu hipotecznego

Kod wydziału sądu rejonowego:

WR1K
Numer księgi wieczystej
WR1K / 00******/ 5
Po złożeniu zamówienia otrzymasz numer księgi wieczystej mieszkania lub innej nieruchomosci

Sąd prowadzący księgę wieczystą

Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu
Podwale 30
50-040 Wrocław
IV Wydział Ksiąg Wieczystych

Aktualność danych:

Uwaga!
Powyższe dane mogą być nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne dane ustal numer księgi wieczystej

Najbliższe sąsiedztwo:

BPH - 36 m
Bank BGŻ - 45 m
SKOK - 65 m
Neonet - 66 m
Tikkurila - 153 m
Lidl - 351 m
Poczta Polska - 405 m
Wykres
  Inne mieszkania i lokale w Wrocławiu


Ołtaszyńska 98, 65.4 m2
Mieszkanie ul. Ołtaszyńska 98 / 5, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****7 / 6
Inflancka 19, 38.9 m2
Mieszkanie ul. Inflancka 19 / 13, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****6 / 4
Ślężna 194, 44.9 m2
Mieszkanie ul. Ślężna 194 / 8, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****2 / 8
Hercena 12, 44.9 m2
Mieszkanie ul. Hercena 12 / 9, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****1 / 5
Jaworska 5, 25.8 m2
Mieszkanie ul. Jaworska 5 / 89, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****9 / 8
Drzewieckiego 19, 90.2 m2
Mieszkanie ul. Drzewieckiego 19 / 15, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****8 / 3
Strońska 23, 83 m2
Mieszkanie ul. Strońska 23 / 6, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****8 / 0
Kiełczowska 139, 63 m2
Mieszkanie ul. Kiełczowska 139 / 3, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****1 / 9
Litewska 34, 72.2 m2
Mieszkanie ul. Litewska 34 / 6, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****9 / 9
Hłaski 24, 60.4 m2
Mieszkanie ul. Hłaski 24 / 10, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****1 / 8
Maczka 21, 73.4 m2
Mieszkanie ul. Maczka 21 / 3, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****7 / 6
Opolska 117, 73.8 m2
Mieszkanie ul. Opolska 117 / 11, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****5 / 1
Rutkiewicz 5, 103.5 m2
Mieszkanie ul. Rutkiewicz 5 / 3, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****1 / 3
Jedności Narodowej 85, 57.9 m2
Mieszkanie ul. Jedności Narodowej 85 / 1, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****6 / 4
Zachodnia 10, 62.3 m2
Mieszkanie ul. Zachodnia 10 / 108, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****2 / 9
Ofiar Oświęcimskich 2, 93.9 m2
Mieszkanie ul. Ofiar Oświęcimskich 2 / 1, Wrocław
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****4 / 1


Zobacz wszystkie mieszkania Wrocław

Posiadamy informacje o mieszkaniach oraz lokalach użytkowych w tych budynkach przy Wolska w Wrocławiu:

Wolska 10
Wolska 1A
Wolska 3
Wolska 5
Wolska 1
Wolska 2

Księga wieczysta to najważniejszy dokument nieruchomości. Sprawdź księgę wieczystą zanim podejmiesz decyzję o zakupie mieszkania lub lokalu. Nigdy nie lekceważ zapisów z księgi wieczystej - może to mieć poważne skutki prawne. Nieruchomość (działka, mieszkanie, lokal, budynek) bez założonej księgi wieczystej może nieść za sobą szereg zagrożeń. Pomożemy Ci znaleźć numer księgi wieczystej każdej nieruchomości. Wystarczy podać adres mieszkania lub lokalu.


Sprawdź nieruchomość: Wrocław księga wieczysta numer WR1K /00******/ 5 - mieszkanie ul Wolska
Słowa kluczowe:
księgi wieczyste po numerze Jak poznać numer księgi wieczystej
numer księgi wieczystej po adresie
wpis do ksiegi wieczystej Ustalenie numeru KW
nr kw po adresie jak ustalić nr księgi wieczystej po adresie