Mieszkanie ul. Prądzyńskiego 12

Informacje dotyczą mieszkania na Prądzyńskiego Wrocławiu w budynku numer 12. Poniższe zestawienie ma jedynie charakter poglądowy. Aby uzyskać szczegółowe informacje o wybranym mieszkaniu na Prądzyńskiego 12, należy złożyć zamówienie.


Mieszkanie przy ul. Prądzyńskiego 12, Wrocław

Położenie mieszkania

Mieszkanie położone jest przy ulicy Prądzyńskiego w budynku numer 12. Gmina Wrocław, województwo dolnośląskie

Księga wieczysta

Stan prawny niniejszego mieszkania jest uregulowany. Oznacza to, że prawa do tego mieszkania określone są w dokumencie o nazwie księga wieczysta. To właśnie księgi wieczyste prowadzone są dla potrzeb ustalenia stanu prawnego nieruchomości (art.1 ust.1 ustawy o księgach wieczystych i hipotece). Informacje o aktualnym stanie prawnym nieruchomości zawarte są w księgach wieczystych lub w przypadku jej braku braku - w zbiorach dokumentów. Przez nieruchomość o nieuregulowanym stanie prawnym rozumie się nieruchomość, dla której ze względu na brak księgi wieczystej, zbioru dokumentów albo innych dokumentów nie można ustalić osób, którym przysługują do niej prawa rzeczowe. Za brak uregulowanego stanu prawnego można również uznać niezgodność pomiędzy stanem prawnym ujawnionym w KW a faktycznym stanem prawnym. Regulacja stanu prawnego nieruchomości sprowadza się do wykazania aktualnego stanu prawnego dotyczącego danej nieruchomości. Nieuregulowany stan prawny nieruchomości to nic innego jak niezgodność zapisów w księdze ze stanem faktycznym. Może być też tak, że księga zaginęła lub została częściowo lub całkowicie zniszczona.

Numer księgi wieczystej

Przedmiotowe mieszkanie przy Prądzyńskiego w Wrocławiu ma założoną księgę wieczystą. Księga wieczysta dla tego mieszkania została założona w 25-06-1990 Księgę wieczystą prowadzi Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu, IV Wydział Ksiąg Wieczystych (Podwale 30). Mieszkanie te zostało wyodrębnione z budynku jako inna nieruchomość. Oznacza to, że jest to prawnie niezależny podmiot. Dla tego mieszkania została założona i jest prowadzona oddzielna niż dla budynku księga wieczysta. Numer księgi wieczystej tego mieszkania to WR1K / 00******/ 8.
Dlaczego numer księgi wieczystej oraz numer oraz numer lokalu ma gwiazdki ?

Znajdź księgę wieczystą mieszkania przy ul. Prądzyńskiego 12. To w księdze wieczystej znajdują się wszystkie informacje dotyczące stanu prawnego nieruchomości. Księgi wieczyste zawierają najważniejsze informacje o właścicielu mieszkania, powierzchni, kredycie hipotecznym, roszczeniach i prawach innych osób, lokalizacji. W księgach wieczystych przedstawiono imię i nazwiasko właściciela i współwłaścicieli. Z ksiąg wieczystych dowiemy się wszystkiego co należy wiedzieć przed zakupem mieszkania.


Jeżeli chcesz otrzymać informacje o mieszkaniu przy ul. Prądzyńskiego 12 , Wrocław lub innym to zamów księgę wieczystą za jedyne 25,99 zł.

Przeznaczenie i powierzchnia mieszkania

Lokal przeznaczony jest do celów mieszkalnych. W księdze wieczystej istnieje zapis ze przeznaczeniem tej nieruchomości jest lokal mieszkalny. Przeznaczenie na cele mieszkalne oznacza, że lokal nie może być wykorzystywany na inne cele niż jako mieszkanie. Według § 3. Rozporządzenia Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie- przez mieszkanie należy rozumieć zespół pomieszczeń mieszkalnych i pomocniczych, mający odrębne wejście, wydzielony stałymi przegrodami budowlanymi, umożliwiający stały pobyt ludzi i prowadzenie samodzielnego gospodarstwa domowego. Mieszkanie na ul. Prądzyńskiego 12 posiada powierzchnię 46.4 m2. Jest to powierzchnia najczęściej poszukiwana na rynku. Badania na rynku mieszkaniowym wskazują, że zdecydowana większość popytu koncentruje się wokół mieszkań określanych mianem małych lub średnich, co oznacza metraż między 30 a 60 m2. Zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym rośnie popyt na małe i średnie mieszkania. Poza metrażem mieszkania, mieszkańcy Wrocławia podejmują swoje decyzje biorąc również pod uwagę liczbę pokoi w mieszkaniu. Najczęściej poszukiwane są mieszkania 3-pokojowe i 2-pokojowych.

Właściciel mieszkania

Mieszkanie przy ul. Prądzyńskiego 12 w Wrocławiu posiada więcej niż jednego właściciela. Właścicieli możesz sprawdzić w księdze wieczystej w dziale drugim.

Kredyt hipoteczny

Mieszkanie nie ma kredytu hipotecznego Jeżeli szukasz kredytu hipotecznego nasi niezależni specjaliści znajdą najlepszą ofertę dla mieszkania, ktróre chcesz kupić.

Poinformujemy Cię jaki bank udzieli najlepszego kredytu hipotecznego. Jaki bank da najlepsze warunki i zaoferuje najniższe oprocentowanie. Otrzymasz bezpłatną pomoc eksperta w wyborze najtańszej oferty kredytowej

Dowiesz się jaki bank ma najtańszą dla Ciebie ofertę kredytu hipotecznego i jakie są warunki przyznawania kredytu hipotecznego. Nie musisz już samodzielnie studiować ofert banków skorzystaj z pomocy specjalisty - niezależnego Doradcy Kredytowego. Pomoc doradcy jest całkowicie darmowa . Doradca obliczy Twoją zdolność kredytową i porówna ratę kredytu we wszystkich bankach, w których możesz otrzymać kredyt hipoteczny. Doradca pomoże Ci również w formalnościach i wypełnianiu dokumentów, a także w uzyskaniu najlepszych warunków w danym banku. Zostaw nam dane kontaktowe, a doradca oddzwoni do Ciebie!

Nieruchomość a otoczenie

Otoczenie jest bardzo istotnym atrybutem nieruchomości i często decyduje o akceptacji danego mieszkania. Na podstawie przeprowadzonej analizy niektóre sąsiedztwo cechuje się wysoką uciążliwością. Niepożądanymi sąsiadami mieszkań są hostele, dyskoteki, puby, całodobowe sklepy monopolowe i restauracje. Część mieszkańców Wrocławia nie akceptuje także takiego sąsiedztwa jak szkoły podstawowe, akademiki, przedszkola, kluby fitness i siłownie a nawet banki. Bez wątpienia trzema najbardziej pożądanymi przez potencjalnych nabywców obiektami w sąsiedztwie kupowanej nieruchomości są: przystanek komunikacji miejskiej (ok. 77% wskazań), tereny zielone, czyli lasy, parki, łąki oraz sklep spożywczy. Wszystkie trzy z wyżej wymienionych podwyższają komfort codziennego życia mieszkańców Wrocławia – ułatwiają dojazd do pracy/szkoły, zapewniają miejsce do spacerów oraz kojarzą się ze spokojem oraz zwiększają wygodę codziennych zakupów (tych drobnych, dla których nie warto jechać do centrum handlowego czy hipermarketu). Powyższe sąsiedztwo jest preferowane przez klientów w każdej fazie cyklu życia. Dla klientów posiadających dzieci w odpowiednim wieku bardzo duże znaczenie miały ponadto bliskość przedszkola, szkoły podstawowej, przychodni oraz apteki – czyli obiektów, bez których ciężko wyobrazić sobie bieżące funkcjonowanie rodziny z dzieckiem.

Jakie sąsiedztwo ma mieszkanie przy ul. Prądzyńskiego 12

Do najbliższego otoczenia mieszkania przy Prądzyńskiego 12 należy:
abc - 164 m (ul. Komuny Paryskiej 72) , Lewiatan - 315 m (ul. Więckowskiego 19) , T-Mobile - 511 m (ul. Traugutta 144) , Renault - 605 m (ul. Krakowska 1) , OKAY - 605 m (ul. Krakowska 1) , Carrefour - 605 m (ul. Krakowska 1) , Subaru - 605 m (ul. Krakowska 1) , McDonald's - 669 m (ul. Krakowska 6) , Bank Pekao - 691 m (ul. Dąbrowskiego 42)

Preferencje mieszkańców Wrocławia

Mieszkańcy Wrocławia za niezbędne elementy mieszkań uznają piwnice i drzwi antywłamaniowe. Coraz częściej klienci z Wrocławia szukają wind i udogodnień dla osób niepełnosprawnych. Dziwić może niskie zainteresowanie parkingami podziemnymi. Być może jest to związane z wciąż wysoką ceną początkową oraz dalszymi opłatami. Najważniejszym kryterium selekcji podczas poszukiwania mieszkania pozostaje cena – mieszkańcy Wrocławia kupują po prostu takie mieszkania, na jakie ich stać. Pokazują to analizy dotyczące garaży i miejsc parkingowych – w ostatnich latach za własne miejsce do parkowania trzeba było płacić deweloperom nawet do 30 tys. zł.

Tabelaryczne zestawienie najważniejszych danych o mieszkaniu przy ul. Prądzyńskiego 12, Wrocław.

Gmina: Wrocław
Województwo: dolnośląskie
Powiat: Wrocław
Przeznaczenie: mieszkanie
Adres mieszkania:

ul. Prądzyńskiego 12 , Wrocław

Powierzchnia przykładowego mieszkania w budynku: 46.4 m2
Czy istnieją współwłaściciele: Mieszkanie posiada kilku właścicieli
Właścicieli możesz sprawdzić w księdze wieczystej

Właściciel mieszkania lub lokalu użytkowego:

Dowiedz się kto jest właścicielem nieruchomości
Odrębność lokali w budynku: Mieszkanie jest odrębną nieruchomością (posiada inną księgę wieczystą niż budynek)
Data założenia księgi wieczystej: 25-06-1990
Numer księgi wieczystej
WR1K / 00******/ 8
Po złożeniu zamówienia otrzymasz numer księgi wieczystej mieszkania lub innej nieruchomosci

Sąd prowadzący księgę wieczystą

Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu
Podwale 30
50-040 Wrocław
IV Wydział Ksiąg Wieczystych

Najbliższe sąsiedztwo:

abc - 164 m
Lewiatan - 315 m
T-Mobile - 511 m
Renault - 605 m
OKAY - 605 m
Carrefour - 605 m
Subaru - 605 m
McDonald's - 669 m
Bank Pekao - 691 m
Bank BPS - 811 m
Poczta Polska - 891 m
Ruch - 951 m
Poczta Polska - 970 m
Plus GSM - 1041 m
Orange - 1058 m
Concordia - 1063 m
Alfa Star - 1075 m
Bank Zachodni WBK - 1077 m
Itaka - 1079 m
Fiolet - 1083 m
PZU - 1108 m
Alfa Star - 1141 m
Alfa Star - 1143 m
Ecco Holiday - 1163 m
Alfa Star - 1163 m
SKOK - 1195 m
Tikkurila - 1228 m
Lukas Bank - 1232 m
Dollar Rent a Car - 1232 m
Q-Service - 1244 m
Bank Zachodni WBK - 1270 m
Orange - 1286 m
Biedronka - 1295 m
BPH - 1295 m
SKOK - 1302 m
Shell - 1332 m
abc - 1347 m
abc - 1361 m
Bank Millennium - 1369 m
Partner AGD RTV - 1375 m
MediaExpert - 1375 m
Bank Zachodni WBK - 1376 m
Megabajt - 1380 m
ProLine - 1386 m
abc - 1388 m
Alfa Star - 1390 m
X-Press - 1392 m
Nordea Bank - 1400 m
Super-Pharm - 1403 m
Le Grand - 1418 m
Lidl - 1428 m
Poczta Polska - 1443 m
Dino - 1443 m
Lux-Med - 1449 m
Allianz Medica - 1449 m
Lim - 1449 m
Polbank - 1459 m
Praktiker - 1464 m
BPH - 1481 m
T-Mobile - 1482 m
Citibank - 1483 m
Tikkurila - 1494 m
Alfa Star - 1498 m
Raiffeisen Bank - 1502 m
Polbank - 1504 m
Getin Bank - 1504 m
Eurobank - 1504 m
Alfa Star - 1506 m
TUI - 1506 m
Neckermann - 1506 m
Alior Bank - 1508 m
Adidas - 1511 m
Skoda - 1551 m
Bank Pekao - 1553 m
Małpka Express - 1553 m
KFC - 1559 m
Plus GSM - 1563 m
ING - 1576 m
SKOK - 1576 m
PC Link - 1581 m
Poczta Polska - 1583 m
Poczta Polska - 1585 m
Bank BPS - 1585 m
Itaka - 1587 m
Triceps - 1590 m
Coffeehaeven - 1590 m
Allianz - 1590 m
Eurobank - 1590 m
TUI - 1593 m
Neckermann - 1593 m
Orbis - 1593 m
McDonald's - 1597 m
SKOK - 1597 m
Tikkurila - 1602 m
TUI - 1602 m
Nordea Bank - 1603 m
Alfa Star - 1605 m
Bank Zachodni WBK - 1606 m
Bank Millennium - 1629 m
Alfa Star - 1631 m
Bank BGŻ - 1631 m
Rainbow Tours - 1631 m
Sphinx - 1645 m
Alfa Star - 1672 m
AD Serwis - 1681 m
Money Expert - 1682 m
mBank - 1683 m
Plus GSM - 1683 m
Alfa Star - 1697 m
Perfect Service - 1703 m
Małpka Express - 1718 m
Pizza Hut - 1724 m
Bank Zachodni WBK - 1724 m
SKOK - 1726 m
Bank BPS - 1736 m
Empik - 1741 m
BOŚ - 1748 m
T-Mobile - 1756 m
Alfa Star - 1756 m
Bank Zachodni WBK - 1777 m
Pizza Hut - 1777 m
Hyundai - 1777 m
Shell - 1777 m
Alfa Star - 1777 m
Suzuki - 1777 m
Volkswagen - 1783 m
Bank BGŻ - 1799 m
Bank Zachodni WBK - 1804 m
Poczta Polska - 1809 m
Dominium - 1832 m
Bank Pekao - 1842 m
Chocoffee - 1844 m
Play - 1849 m
BP - 1852 m
Allianz Medica - 1857 m
Małpka Express - 1860 m
Nordea Bank - 1860 m
InPost Paczkomat - 1866 m
Kaufland - 1866 m
NESTE - 1878 m
Alfa Star - 1885 m
Play - 1888 m
Feniks Finanse - 1888 m
BPH - 1900 m
Plus GSM - 1903 m
Jean Louis David - 1906 m
Alfa Star - 1908 m
Dombank - 1913 m
Euro Apteka - 1916 m
Renault - 1916 m
Dino - 1926 m
Polbank - 1926 m
Bank Pekao - 1929 m
GE Money Bank - 1932 m
BPH - 1932 m
Poczta Polska - 1935 m
Citibank - 1938 m
Cleopatra - 1941 m
Bank Pekao - 1941 m
Pożegnanie z Afyką - 1957 m
Motorola - 1972 m
Poczta Polska - 1984 m
Poczta Polska - 1992 m
Café NESCAFÉ - 2005 m
abc - 2013 m
Bank Millennium - 2016 m
Neckermann - 2016 m
Alior Bank - 2016 m
Alfa Star - 2016 m
TUI - 2016 m
Travelplanet.pl - 2016 m
AIG - 2016 m
PZU - 2020 m
Polbank - 2042 m
BP - 2048 m
Carrefour - 2055 m
minibank - 2055 m
ProLine - 2069 m
A-Z Finanse - 2070 m
Action - 2070 m
A-Z Finanse - 2076 m
Bank Zachodni WBK - 2091 m
mBank - 2098 m
Carrefour - 2104 m
Bank Pekao - 2105 m
Alfa Star - 2116 m
Polbank - 2125 m
Poczta Polska - 2149 m
Generali - 2157 m
Hotel HP Park - 2170 m
McDonald's - 2171 m
Alsen - 2175 m
Plus GSM - 2175 m
Helen Doron - 2177 m
Telepizza - 2192 m
Dr. Belter - 2192 m
InPost Paczkomat - 2194 m
Alfa Star - 2195 m
Peugeot - 2206 m
Alfa Star - 2218 m
Poczta Polska - 2221 m
Opel - 2221 m
Allianz - 2238 m
Bank Zachodni WBK - 2248 m
SKOK - 2252 m
Nordea Bank - 2253 m
Bank Millennium - 2269 m
Allianz Medica - 2281 m
Lukas Bank - 2312 m
INVEST-BANK - 2329 m
Orange - 2440 m
Poczta Polska - 2457 m
Lukas Bank - 2462 m
T-Mobile - 2470 m
abc - 2503 m
Poczta Polska - 2514 m
eMILA - 2515 m
Dino - 2527 m
Poczta Polska - 2567 m
Plus GSM - 2596 m
Poczta Polska - 2617 m
InPost Paczkomat - 2617 m
Fleet Center - 2628 m
Eurocash - 2658 m
Tikkurila - 2670 m
Black Red White - 2686 m
Allianz Medica - 2704 m
SIG - 2706 m
Generali - 2732 m
Statoil - 2732 m
Da Grasso - 2734 m
Partner AGD RTV - 2734 m
Orange - 2734 m
mBank - 2774 m
Seat - 2775 m
Poczta Polska - 2826 m
VOX - 2835 m
Faber - 2835 m
Meblik - 2835 m
Livingroom - 2835 m
Bizzarto - 2835 m
My Travel - 2835 m
Bank Zachodni WBK - 2835 m
AIG - 2835 m
Polbank - 2846 m
Alfa Star - 2846 m
Bank Pekao - 2846 m
Eurobank - 2846 m
T-Mobile - 2846 m
Poczta Polska - 2891 m
Piotr i Paweł - 2898 m
PC Link - 2905 m
Poczta Polska - 2923 m
Nokia - 2977 m
Bank Zachodni WBK - 2989 m

Inne mieszkania w Wrocławiu :
ul. Gwarecka 31ul. Budziszyńska 29ul. Siemiradzkiego 3
ul. Prusa 46ul. Saperów 51ul. Chrzanowskiego 31
ul. Wańkowicza 50ul. Długosza 19


Zobacz wszystkie mieszkania Wrocław


Sprawdź inne mieszkania Wrocław :

Stanisławskiego 27, 56.4 m2

Mieszkanie ul. Jana Stanisławskiego 27 / 2, Wrocław,
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****5 / 1.

Partynicka 7D, 60 m2

Mieszkanie ul. Partynicka 7D / 5, Wrocław,
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****7 / 7.

Kotlarska 7, 30.2 m2

Mieszkanie ul. Kotlarska 7 / 23, Wrocław,
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****2 / 4.

Curie-Skłodowskiej 51, 118.6 m2

Mieszkanie ul. Marii Curie-Skłodowskiej 51 / 8, Wrocław,
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****2 / 7.

Dubois 20, 48.1 m2

Mieszkanie ul. Stanisława Dubois 20 / 2, Wrocław,
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****9 / 9.

Mościckiego 17, 67 m2

Mieszkanie ul. Ignacego Mościckiego 17 / 3, Wrocław,
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****5 / 1.

Dolnobrzeska 61A, 22.9 m2

Mieszkanie ul. Dolnobrzeska 61A / 3, Wrocław,
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****1 / 5.

Rzeźbiarska 3, 50.7 m2

Mieszkanie ul. Rzeźbiarska 3 / 3, Wrocław,
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****5 / 3.

Ślężna 21, 84 m2

Mieszkanie ul. Ślężna 21 / 8, Wrocław,
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****5 / 2.

Inżynierska 78, 46.7 m2

Mieszkanie ul. Inżynierska 78 / 4, Wrocław,
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****0 / 7.

Kopernika 17, 15.8 m2

Mieszkanie ul. Mikołaja Kopernika 17 / 0, Wrocław,
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****8 / 1.

Zoli 34, 122.5 m2

Mieszkanie ul. Emila Zoli 34 / 9, Wrocław,
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****0 / 2.

Przyjaźni 49, 49 m2

Mieszkanie ul. Przyjaźni 49 / 2, Wrocław,
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****4 / 9.

Krępicka 34, 47.2 m2

Mieszkanie ul. Krępicka 34 / 2, Wrocław,
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****9 / 3.

Prusa 97, 3 m2

Mieszkanie ul. Bolesława Prusa 97 / 61, Wrocław,
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****4 / 1.

Braniborska 5, 25.4 m2

Mieszkanie ul. Braniborska 5 / 15, Wrocław,
Księga wieczysta numer WR1K / 00*****4 / 9.


Posiadamy informacje o mieszkaniach oraz lokalach użytkowych w tych budynkach przy Prądzyńskiego w Wrocławiu:

Prądzyńskiego 11

Prądzyńskiego 12

Prądzyńskiego 13

Prądzyńskiego 14-16

Prądzyńskiego 15

Prądzyńskiego 17

Prądzyńskiego 18

Prądzyńskiego 1A

Prądzyńskiego 21

Prądzyńskiego 22

Prądzyńskiego 29

Prądzyńskiego 31

Prądzyńskiego 32

Prądzyńskiego 34

Prądzyńskiego 36

Prądzyńskiego 37

Prądzyńskiego 4

Prądzyńskiego 41

Prądzyńskiego 45

Prądzyńskiego 45A

Prądzyńskiego 6

Prądzyńskiego 7

Prądzyńskiego 8-10

Prądzyńskiego 80

Prądzyńskiego 9

Prądzyńskiego 10

Prądzyńskiego 24A

Prądzyńskiego 26

Prądzyńskiego 26A

Prądzyńskiego 33

Prądzyńskiego 8

Prądzyńskiego 14/16

Prądzyńskiego 26B

Prądzyńskiego 30A

Podgląd księgi wieczystej Wrocław, ul. Prądzyńskiego 12

Nieruchomość posiada elektroniczną księgę wieczystą prowadzoną przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu, wydział IV.

Data założenia Elektronicznej Księgi Wieczystej to 25-06-1990. Księgę wieczystą stanowią cztery działy. Dział trzeci stanowi opis roszczeń i ograniczeń. Przedmiotowa nieruchomość nie posiada wpisów w dziale trzecim. Przedmiotowa nieruchomość nie posiada wpisów związanych z hipoteką. Analizowany lokal usytuowany jest na 5 kondygnacji. Własność przedmiotowego lokalu obejmuje również udział w gruncie.
Zobacz także: Numer księgi wieczystej Wrocław
Słowa kluczowe:
Gratka mieszkania
wyciag z ksiegi wieczystej
Ogłoszenia z mieszkaniami